Uitslagen wedstrijden 2024

De uitslagen van de gereden wedstrijden kunnen voor maandag 18:00 uur doorgegeven worden via uitslagen@pcrouveen.nl

Daarbij vermelden: je naam, wedstrijd die je gereden hebt, waar, welke hoogte en met welke pony.

Outdoor concours Zwolle ~ Zaterdag 8 juni

0.60m – C:

1e prijs: Romy Schra met Eisenhower

0.70m – C:

4e prijs: Elena Fridrichs met Ursela

0.70m – D:

3e prijs: May-Britt Kooiker met Farao

0.90m – D:

1e prijs: Mila Schra met Kind of a Sparkle

Dressuur concours Exloo ~ Zaterdag 8 juni

L2-DE:

2e prijs: Amanda Vos met Despasito

Dressuur concours Koekange ~ Zaterdag 1 juni

B-DE ~ 2e proef:

1e prijs: Amanda Vos met D-star

Outdoor concours Ruinen ~ Zaterdag 25 mei

0.40m/0.50m – A/B en 0.60m – A/B/C:
1e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.70m – C/D:

2e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.70m – A/B:

1e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.80m/0.90m – C/D:

1e prijs: Luna Krul met Spartacus

0.90m – D/E:

2e prijs: Amanda Vos met D-Star

Pinksterconcours CH de Wijk ~ Zaterdag 18 mei

0.40m/0.50m – A/B en 0.60m – A/B/C ~ eerste parcours (rijstijl):
4e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.70m – C ~ eerste parcours (rijstijl):

2e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.70m – C ~ tweede parcours (rijstijl):

1e prijs: Chantal Bloemert met Lisa

3e prijs: Elena Fridrichs met UrselaLuna Krul met Yellowa

0.80m – C ~  tweede parcours (klassiek met barrage):

1e prijs: Noor Compagner met Vosco’s Arendo

0.90m – C/D/E ~ eerste parcours (jacht):

5e prijs: Amanda Vos met D-Star

1.10/1.20m – D/E ~ eerste parcours (klassiek):

1e prijs: Fabian de Vries met ‘N Esprit.Cdv

 

Dressuur:

B-DE ~ eerste proef:

3e prijs: Amanda Vos met D-Star

B-DE ~ tweede proef:

1e prijs: Amanda Vos met D-Star

L2-DE ~ eerste proef:

1e prijs: Amanda Vos met Despasito

L2-DE ~ tweede proef:

3e prijs: Amanda Vos met Despasito

Outdoor Concours Staphorst ~ Zaterdag 11 mei

0.60m – C (klassiek parcours):
1e prijs: Vera Schra met Sylvan

0.70m – B en 0.80m – C (klassiek parcours met barrage):

1e prijs: Noor Compagner met Vosco’s Arendo

2e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.70m – B en 0.80m – C (progressief parcours)

1e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.70m – C/D (klassiek parcours):

1e prijs: Rens Hokse met Mandy

3e prijs: Vera Schra met Sylvan

0.70m – C/D (progressief parcours)

1e prijs: Puk Kruidhof met Nabab VH

0.80m – D/E en 0.90m – C (klassiek parcours met barrage):

1e prijs: Jolyn de Lange met Bovita

3e prijs: Mila Schra met Kind of a Sparkle

0.80m – D/E (progressief parcours)

1e prijs: May-Britt Kooiker met Farao

0.90m – C/D (klassiek parcours met barrage):

1e prijs: Mila Schra met Kind of a Sparkle

3e prijs: Luna Krul met Spartacus

0.90m – C/D (progressief parcours)

1e prijs: Luna Krul met Spartacus

1.00/1.10m – D/E (progressief parcours):

1e prijs: Amanda Vos met Heidehof’s Despacito


Overalprijs:

Jolyn de Lange en Luna Krul

Outdoor Concours Wanneperveen ~ Donderdag 9 mei

0.70m – A/B:

1e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.70m – C/D/E:

6e prijs: Elena Fridrichs met Ursula

0.90m – C/D:

1e prijs: Aylinn Coster met Roxy

1.00/1.10m – C/D/E:

2e prijs: Amanda Vos met Heidehof’s Despacito

5e prijs: Fabian de Vries met N’Esprit.Cdv

Hippisch Geesteren ~ Zaterdag 4 mei

0.70m – A/B:

2e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.80m – C:

3e prijs: Luna Krul met Spartacus

1.10m – D/E:

1e prijs: Marcel Schoemaker met Quinty

Outdoor Concours te Zwolle ~ Zaterdag 4 mei

1.10m – D/E:

1e prijs: Fabian de Vries met ‘N Esprit.Cdv

Outdoor Concours te Vollenhove ~ Zaterdag 20 april

0.60m – A/B/C:

2e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.70m – C:
4e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.90m – D/E:

2e prijs: Mirjam Holterman met Orchid’s Aurora

Dressuur Concours te Ruinen~ Zaterdag 13 april

B-DE ~ 1e proef:

1e prijs: Amanda Vos met D-star

B-DE ~ 2e proef:
1e prijs: Amanda Vos met D-star

Outdoor Concours te Zwolle ~ Woensdag 10 april

0.80m – C:

1e prijs: Aylinn Coster met Roxy

Outdoor Concours te Nieuwleusen ~ Zaterdag 30 maart

0.60m – D/E en 0.70m – C:

1e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.70m – A/B:

1e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.60m – C:

1e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.80m – C:

1e prijs: Noor Compagner met Vosco’s Arendo

0.80m – D/E:

5e prijs: Jolyn de Lange met Bovita

7e prijs: Amanda Vos met D-Star

Indoor Concours te Hardenberg ~ Zaterdag 23 maart

0.90m – D/E ~ eerste parcours (klassiek):

1e prijs: Benthe van der Haar met Golden Emir

0.90m – D/E ~ tweede parcours (progressief):

2e prijs: Benthe van der Haar met Golden Emir

Indoor Concours Koekange te Staphorst ~ Vrijdag 22 maart

0.70m – B ~ eerste parcours:

1e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.70m – C/D ~ eerste parcours:

1e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.70m – C/D ~ tweede parcours:
2e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.80m – C ~ eerste parcours:

1e prijs: Romy Schra met Sylvan

2e prijs: Noor Compagner met Vosco’s Arendo

0.80m – C ~ tweede parcours:

1e prijs: Noor Compagner met Vosco’s Arendo

0.70m – D en 0.80m – D/E ~ eerste parcours:

3e prijs: Jolyn de Lange met Bovita

0.80m – D/E ~ tweede parcours:

2e prijs: Jolyn de Lange met Bovita

0.90m – C/D en 1.00m – D ~ eerste parcours:

2e prijs: Marcel Schoemaker met Quinty

Indoor Concours Steenwijkerwold ~ Zaterdag 16 maart

0.80m – D/E ~ tweede parcours:

1e prijs: Ramon Krale met Lady Kickin

0.90m – C/D/E en 1.00m – C/D/E ~ eerste parcours:

1e prijs: Benthe van der Haar met Golden Emir

0.90m – C/D/E en 1.00m – C/D/E ~ tweede parcours:

2e prijs: Benthe van der Haar met Golden Emir

1.10m – D/E en 1.00m – D/E ~ tweede parcours:

1e prijs: Fabian de Vries met ‘N Esprit.Cdv

Indoor Concours IJsselmuiden ~ Vrijdag 15 maart

0.70m C/D/E ~ eerste parcours:

1e prijs: Rens Hokse met Mandy

4e prijs: Mila Schra met Italiano

0.80m – C en 90m – C ~ eerste parcours:

1e prijs: Luna Krul met Spartacus

0.80m – C en 90m – C ~ tweede parcours:

1e prijs: Romy Schra met Sylvan

1.00m – C/D/E ~ eerste parcours:

2e prijs: Marcel Schoemaker met Quinty

Indoor Concours Genemuiden ~ Zaterdag 9 maart

0.70m – B en 0.80m – C ~ eerste parcours:

2e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.70m – B en 0.80m – C ~ tweede parcours:

1e prijs: Noor Compagner met Vosco’s Arendo

0.70m – C/D/E ~ eerste parcours:

4e prijs: Chantal Bloemert met Lisa

0.80m – D/E ~ eerste parcours:

5e prijs: May-Britt Kooiker met Farao

0.80m – D/E ~ tweede parcours:

3e prijs: Jolyn de Lange met Bovita

0.90m – C/D/E en 1.00m – C/D/E ~ eerste parcours:

2e prijs: Mirjam Holterman met Orchid’s Aurora

3e prijs: Marcel Schoemaker met Quinty

0.90m – C/D/E en 1.00m – C/D/E ~ tweede parcours:

2e prijs: Mirjam Holterman met Orchid’s Aurora

Indoor Drentse Kampioenschappen Beilen ~ Zaterdag 17 februari 

0.70m – C:

Reserve kampioen: Chantal Bloemert met Lisa

4e prijs: Puk Kruidhof met Nabab VH

0.80m – C:

Reserve kampioen: Luna Krul met Spartacus

3e prijs: Noor Compagner met Vosco’s Arendo

1.00m – D/E:

Kampioen: Amanda Vos met Orchid’s Jola

1.10m – D/E:

Reserve kampioen: Amanda Vos met Heidehof’s Despacito

Indoor Concours Vriezenveen ~ Zaterdag 10 februari 

0.70m – C/D:

3e prijs: Mila Schra met Githe

0.70m – A/B en 0.80m – C ~ eerste parcours:

1e prijs: Luna Krul met Yellowa

2e prijs: Mila Schra met Githe

0.70m – A/B en 0.80m – C ~ tweede parcours:

1e prijs: Luna Krul met Yellowa

1.00m – C/D/E en 1.10m D/E ~ eerste parcours:

1e prijs: Marcel Schoemaker met Quinty

Dressuur Concours Hasselt ~ Zaterdag 10 februari 

L1 ~ eerste proef:

2e prijs: Amanda Vos met Despasito

L1 ~ tweede proef:

2e prijs: Amanda Vos met Despasito

Dressuur Concours Hasselt ~ Zaterdag 10 februari 

L1 ~ eerste proef:

2e prijs: Amanda Vos met Despasito

L1 ~ tweede proef:

2e prijs: Amanda Vos met Despasito

Dressuur Concours Hasselt ~ Zaterdag 10 februari 

L1 ~ eerste proef:

2e prijs: Amanda Vos met Despasito

L1 ~ tweede proef:

2e prijs: Amanda Vos met Despasito

Indoor Concours Gaasterland ~ Zaterdag 3 februari 

0.90m / DE ~ eerste parcours:

2e prijs: Leonie Vos met Bodina

Indoor Concours Hellendoorn ~ Zaterdag 20 januari 

1.00m / CDE ~ eerste parcours:

4e prijs: Amanda Vos met Heidehof’s Despacito

Indoor Concours Wezep ~ Zaterdag 20 januari 

1.00m / CDE ~ eerste parcours:

1e prijs: Fabian de Vries met ‘N Esprit.Cdv

Indoor Concours Super Finale Beilen ~ Zaterdag 20 januari 

0.40m – 1.10m / ABCDE

1e prijs: Luna Krul met Yellowa

4e prijs: Mila Schra met Kind of a Sparkle

5e prijs: Noor Compagner met Vosco’s Arendo

Indoor Concours Balkbrug  ~ Zaterdag 13 januari 

0.60m / BC ~ eerste parcours:

2e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.70m / C ~ eerste parcours:
2e prijs: Rens Hokse met Mandy

0.80m / DE – tweede parcours:

5e prijs: Jolyn de Lange met Bovita

0.90m / CDE ~ eerste parcours:

1e prijs: Mila Schra met Kind of a Sparkle

0.90m / CDE ~ tweede parcours:

1e prijs: Mila Schra met Kind of a Sparkle

1.00m / CDE ~ eerste parcours:

2e prijs: Sanne de Haan met My Golden Rebel

3e prijs: Fabian de Vries met ‘N Esprit.Cdv

1.00m / CDE ~ tweede parcours:

1e prijs: Fabian de Vries met ‘N Esprit.Cdv

2e prijs: Sanne de Haan met My Golden Rebel

Indoor Hartje Drenthe Beilen ~ Zaterdag 6 januari 

0.70m / ABC ~ rijstijl:

1e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.80-0.90m / C – twee fasen:

3e prijs: Noor Compagner met Vosco’s Arendo

0.80-0.90m / DE ~ rijstijl:

7e prijs: Mila Schra met Kind of a Sparkle

0.90m / DE ~ twee fasen:

2e prijs: Mila Schra met Kind of a Sparkle

1.00m / DE ~ twee fasen:

1e prijs: Marcel Schoemaker met Quinty