Uitslagen wedstrijden 2022

De uitslagen van de gereden wedstrijden kunnen voor maandag 18:00 uur doorgegeven worden via uitslagen@pcrouveen.nl

Daarbij vermelden: je naam, wedstrijd die je gereden hebt, waar, welke hoogte en met welke pony.

Concours Zilveren Ui Kampen ~ Zaterdag 26 November

0.90 m / D – 1e parcours (2 fasen):

2e prijs: Amanda Vos met Lady Kickin

1.00 m / D – 2e parcours (klassiek):

2e prijs: Amanda Vos met Legend

1.10 m / D – 1e parcours (2 fasen):

1e prijs: Leonie Vos met Orchid’s Jola

Concours Genemuiden ~ Zaterdag 12 November

0.30 m / C – 1e parcours (klassiek rijstijl) en 2e parcours (progressief):

2e prijs: Romy Schra met Sylvan


0.70 m / B – 1e parcours (klassiek met barrage) en 2e parcours (progressief):

1e prijs: Luna Krul met Yellowa


0.70 m / C – 2e parcours (progressief):

2e prijs: Luna Krul met Spartacus


0.80 m / C – 1e parcours (klassiek met barrage):

7e prijs: Ramon Krale met Lisa


0.90 m / D – 1e parcours (klassiek met barrage):

3e prijs: Amanda Vos met Lady Kickin


0.90 m / D – 2e parcours (progressief):

2e prijs: Marcel Schoemaker met Quinty

4e prijs: Marcel Schoemaker met Gida

5e prijs: Amanda Vos met Lady Kickin


1.00 m / D – 1e parcours (klassiek met barrage):

1e prijs: Amanda Vos met Legend

3e prijs: Sanne de Haan met My Golden Rebel


1.10 m / D – 2e parcours (progressief):

1e prijs: Emiel Hulst met Da Capo van de Vennehof

Concours Wezep ~ Zaterdag 5 November

0.90 m / D – Klassiek met barrage:

7e prijs: Amanda Vos met Lady Kickin

0.90 m / D – Klassiek direct op tijd:

1e prijs: Amanda Vos met Lady Kickin

Herfst Indoor Luttenberg ~ 28 t/m 30 Oktober

Zondag 30 Oktober 

0.50 m / A – Finale:

3e prijs: Luna Krul met Black-jack

 

0.90 m / D – Finale:

1e prijs: Marcel Schoemaker met Quinty

 

Tripiade:

3e prijs: Marcel Schoemaker met Quinty

 

Zaterdag 29 Oktober

0.80 m / C – 1e en 2e parcours:

3e prijs: Aylinn Coster met Roxy

 

0.90 m / D – 1e parcours:

2e prijs: Amanda Vos met Lady Kickin

 

0.90 m / D – 2e parcours:

4e prijs: Yemilla Coster met Evenboer’s Sophie

 

1.00 m / D – 1e parcours:

2e prijs: Leonie Vos met Orchid’s Jola

 

1.00 m / D – 2e parcours:

4e prijs: Amanda Vos met Legend

 

1.10 m / D – 1e en 2e parcours:

1e prijs: Leonie Vos met Woody Woodpecker

 

Vrijdag 28 Oktober

0.50 m / A:

1e prijs: Luna Krul met Black-jack

Concours Beilen ~ Zaterdag 15 Oktober

0.90 m / D:

2e prijs: Fabian de Vries met Kalanta

1.00 m / D:

1e prijs: Leonie Vos met Orchids Jola

4e prijs: Amanda Vos met Legend

1.10 m / D:

1e prijs: Leonie Vos met Woody Woodpecker

1.20 m / D:

1e prijs: Emiel Hulst met Da Capo van De Vennehof

Concours Balkbrug ~ Zaterdag 8 Oktober 

0.70 m / B:

2e prijs: Luna Krul met Yellowa

0.80 m / D:

3e prijs: Benthe van der Haar met Golden Emir

4e prijs: Yemilla Coster met Evenboer’s Sophie

0.90 m / D: 

1e prijs: Marcel Schoemaker met Quinty

2e prijs: Amanda Vos met Legend

3e prijs: Sanne de Haan met My Golden Rebel

1.00 m / D:

1e prijs: Leonie Vos met Orchids Jola

2e prijs: Amanda Vos met Legend

4e prijs: Dominique Krale met Lady Kickin

1.10 m / D:

1e prijs: Dominique Krale met Lady Kickin