Uitslagen 2018




 

- De Uitslagen

De uitslagen worden naar de Staphorster en de Meppeler Courant gestuurd door Ellis Brinkman. De uitslagen moeten uiterlijk zondagmorgen 10 uur bij Ellis binnen zijn! Graag bij de mail vermelden: plaats van de wedstrijd, naam ruiter of amazone, naam pony, behaalde prijs en de klasse en categorie waarin de prijs is behaald. Bij dressuur ook de behaalde punten vermelden. De uitslagen zullen zsm op deze website worden geplaatst. Stuur de mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 


 

 

 

26, 27-12-2018 Wierden

Springen klassiek

L-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Garcia

Springen progressief

L-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-C: 4. Emiel Hulst/Orchid’s Asja

Finale

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

 


23-12-2018 IICH Groningen

Springen klassiek

L-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M-D/E: 3. Saskia Brinkman/Geneve

M-D/E: 4. Iris Troost/Maghera Joy

Z-D/E: 5. Iris Troost/Creggsfort Flath Back

Springen progressief

M-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

M-D/E: 6. Aisha Smit/De Leijen’s Kim


15-12-2018 Veeningen

Dressuur

B-D/E: 6. Cherine Vos/Bacardi V (199,5 pnt.)

 


08-12-2018 Dalerveen 

Springen klassiek

M-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid's Aurora 


29, 30-11-2018 en 01-12-2018 Staphorst

Springen klassiek

BB-B: 1. Luna Krul/Black-Jack

BB-D: 2. Danine Kooiker/Gini

B-C: 1. Emiel Hulst/Bandit

B-D/E: 2. Dominique Krale/Lady Kickin

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Garcia

M/Z-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

M-D/E: 2. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

Z-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

Springen progressief

B-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-C: 1. Emiel Hulst/Bandit

B-D/E: 4. Dominique Krale/Lady Kickin

B-D/E: 5. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

L-C: 4. Emiel Hulst/Orchid’s Asja

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Garcia

L-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 3. Cherine Vos/Bacardi

L-D/E: 4. Thamara Kloosterman/Gijs

M/Z-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

M-D/E: 2. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M-D/E: 3. Magrit de Witte/Herbie


23-11-2018, 24-11-2018 Sonnega

Springen klassiek

B-A/B/C: 1. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

B-D/E: 3. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen

L-C: 2. Amanda Vos/Diamond

L-C: 4. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Garcia

L-D/E: 5. Leonie Vos/Woody wood pecker

Springen progressief

B-A/B/C: 1. Amanda Vos/Chimano

B-D/E: 1. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen

L-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

L-C: 4. Amanda Vos/Diamond

L-D/E: 4. Magrit de Witte/Herbie H

Finale

B-D/E: 1. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen


24-11-2018 Veeningen

Springen progressief

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa


17-11-2018 Saasveld finale Twente Cup

Springen

L/M-B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

M/Z-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M/Z-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira


10-11-2018 Genemuiden

Springen klassiek

L-B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-D/E: 6. Cherine Vos/Bacardi

M/Z-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

Springen progressief

B-C: 2. Amanda Vos/Chimano

L-B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-B/C: 2. Amanda Vos/Diamond

L-D/E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

 


03-11-2018 Luttenberg

Springen klassiek

L-E: 2. Carmen de Witte/Gaudy

M-D/E: 4. Marleen Bloemert Felocia

Springen progressief

L-E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

M-D/E: 3. Marleen Bloemert/Felocia

 


03-11-2018 Wezep

Springen klassiek

M-D/E: 2. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

Z-D/E: 1. Iris Troost/Creggsfort Flash Back

 


03-11-2018 Ambt Delden

Springen klassiek

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

Z-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

Z-D/E: 2. Saskia Brinkman/Temptation

Halve Finale

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 3. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

Z-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation


27-10-2018 Elim

Springen klassiek

BB-C: 1. Silvia Holterman/Sproetje

 


27-10-2018 Hellendoorn

Springen klassiek

B-D/E: 1. Cherine Vos/Bacardi

M-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

 


27-10-2018 Kampen

Springen progressief

M/Z-C/D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

 


25-10-2018 IJsselmuiden

Dressuur

B-D/E: 3. Cherine Vos/Bacardi


20-10-2018 Lonneker

Springen klassiek (gelijk op tijd)

L-D/E: 3. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus

M-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

M-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

Z-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

Springen klassiek (barrage achteraf)

L-D/E: 5. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus

M-C: 3. Sanne de Haan/Stardust

Z-D/E: 4. Saskia Brinkman/Temptation


13-10-2018 Balkbrug

Springen klassiek

B-D/E: 4. Cherine Vos/Bacardi

L-B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-B/C: 3. Sanne de Haan/Stardust

M-C/D/E: 1. Sanne de Haan/Stardust

M-C/D/E: 2. Simon Redder/Jay’s Lisa

Z-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos


06-10-2018 Rijssen

Springen 2 fasen

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

Z-D/E: 2. Saskia Brinkman/Temptation

Springen klassiek met barrage

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus

Z-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

Z-D/E: 6. Saskia Brinkman/Temptation

 


 

05-10-2018 en 06-10-2018 IJsselmuiden

Springen klassiek

L-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-D/E: 3. Magrit de Witte Herbie H

M/Z-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

M/Z-D/E: 2. Marleen Bloemert/Felocia

Springen progressief

B-A/B/C: 2. Amanda Vos/Diamond

L-D/E: 1. Cherine Vos/Bacardi

M/Z-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

M/Z-D/E: 2. Marleen Bloemert/Felocia


29-09-2018 Dalerveen

Springen klassiek
B-C: 4. Amanda Vos/Chimano
M-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos
Springen progressief
B-C: 3. Amanda Vos/Diamond
B-D/E: 2. Leonie Vos/Woody wood Pecker
L-D/E: 1. Cherine Vos/Baccardi
M-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos


22-09-2018 Tolbert

Springen klassiek

B-D/E: 3. Amber Krul/Gida

B-D/E: 5. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen

L-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus

M-D/E: 2. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

Springen progressief

B-D/E: 4. Amber Krul/Gida

L-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

Finale

B-D/E: 1. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen

L-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

 


15-09-2018 Wierden

Springen klassiek

B-C: 2. Amanda Vos/Chimano

B-D/E: 9. Carmen de Witte/Gaudy

L-B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 2. Magrit de Witte/Herbie H

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

Springen progressief

L-B: 1. Simon Redder/Black Magic

M-D: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

 


15-09-2018 Gelselaar SGW

B-D/E: 4. Jo-Ann Troost/Berkzicht Safirra (207 pnt.)


08-09-2018 Ruinen

Springen klassiek

BB-A/B/C/D/E: 2. Amanda Vos/Diamond

B-D: 3. Dominique Krale/Lady Kickin

L-A/B: 4. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 4. Cherine Vos/Bacardi

M-C/D/E: 2. Simon Redder/Jay’s Lisa

Z-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

Z-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve


01-09-2018 Ommen

Springen 

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus

Dressuur

B-D/E: 3. Cherine Vos/Bacardi V (206,5 pnt.)


25-08-2018 Nederlandse kampioenschappen Ermelo

Springen

 L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 2. Aisha Smit/De Leijen's Kim


18-08-2018 Nieuwleusen

Springen klassiek

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

Z-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

 


20-07-2018 Drentse kampioenschappen Exloo

Springen

B-A/B: 2. Sander Hulst/Mandy

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 3. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 1. Ruben de Vries/Fazou

L-D/E: 5. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

M-D/E: 2. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E: 5. Jo-Ann Troost/Soerabaja

Z-D/E: 2. Jordi Koopmans/Quicksilver

Z-D/E: 3. Saskia Brinkman/Geneve

ZZ-D/E: 1. Raymond Redder/Haley La Verdi


20, 21-07-2018 Staphorst

Springen klassiek

B-D/E: 5. Amber Krul/Gida

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-C: 2. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchids Aurora

M-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

M-D/E: 3. Saskia Brinkman/Temptation

Z/ZZ-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

Springen progressief

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 2. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus

M-C: 2. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 2. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

Z/ZZ-D/E: 1. Raymond Redder/Haley La Verdi

Z/ZZ-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

Finale

B-D: 2 Aylana Smit/De Leijen’s Shannen

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

Z/ZZ-D/E: 2. Raymond Redder/Haley La Verdi

Dressuur

B-D: 3. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira (200,5 pnt.)

B-D: 2. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira (203,5 pnt)

 

 


14-07-2018 Lemelerveld 

Dressuur

B-D/E: 3. Cherine Vos/Bacardi (195,5 pnt.)

B-D/E: 5. Cherine Vos/Bacardi (193 pnt.)


14-07-2018 Haaksbergen

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky


07-07-2018 Liederholthuis Horka Cup finale

Springen klassiek

B-B: 3. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D: 5. Aylana Smit/Moonlight Shadow

B-D: 6. Marie-Louise Hulst/Silver

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M/Z-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

Z-D: 1. Saskia Brinkman/Geneve

Finale

B/L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

B/L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

B/L-A/B: 3. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 4. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

Z-D: 3. Saskia Brinkman/Geneve

Beste combinatie van de dag

  1. Aylana Smit/Moonlight Shadow
  2. Leonie Vos/Cantos

 


06-07-2018 Meppel

Springen klassiek

B-C: 2. Yemilla Coster/Roxy


30-06-2018 Zuidwolde

Springen klassiek

B-D: 2. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen

L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos 

Springen progressief

L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

L-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos 

Z/ZZ-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

Dressuur

B-D: 2. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira (216 pnt.)

B-D: 2. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira (192 pnt.)



30-06-2018 Nijkerkeveen

Springen klassiek

M-D/E: 1. Iris Troost/Creggesfort flash back

 


23-06-2018 Rijssen

Springen klassiek

B-D: 2. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 3. Emiel Hulst/Orchid’s Asja

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Springen progressief

B-D: 2. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 3. Simon Redder/Black Magic

L-C: 3. Emiel Hulst/Orchid’s Asja

L-D: 3. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

ZZ-D: 1. Raymond Redder/Hailey La Verdi


16-06-2018 Geesteren

Springen klassiek

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

Springen progressief

B-A/B: 1. Sander Hulst/Mandy

 


15-06-2018 Almelo

Springen klassiek

M-C: 2. Sanne de Haan/Stardust


09-06-2018 Broekland

B-D/E: 6. Carmen de Witte/Gaudy

M/Z-C: 1. Leonie Vos/Diamond

M/Z-C: 2. Sanne de Haan/Stardust
M-D/E. 1. Leonie Vos/Cantos


09-06-2018 Ommen

B-A/B/C: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 1. Marie-Louise Hulst/Silver

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E:  2. Saskia Brinkman/Geneve

Z-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira

Von Martels Dankern troffee:

  1. Emiel Hulst/Sandro


09-06-2018 Sneek

Springen klassiek

B-D/E: 3. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 2. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

Springen progressief

L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

 


05-06-2018 Nieuwleusen

Dressuur

B-D: 2. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira (194,5 pnt.)

B-D: 3. Jo-Ann Troost/Berkzicht Safirra (206,5 pnt.)


26-05-2018 Ruinerwold

Springen klassiek

B-D/E: 2. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen 

L-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow 


26-05-2018 Tubbergen 

Springen klassiek

B-B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky


19-05-2018 De Wijk

Springen klassiek

B-A/B: 1. Sander Hulst/Mandy

B-C: 4. Dominique Krale/Lisa

B-D/E: 4. Aylana Smit/Moonlight Shadow

B-D/E: 8. Marie-Louise Hulst/Silver

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Emiel Hulst/Bandit

L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

L-D/E: 4. Thamara Kloosterman/Gijs B

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

M-D/E: 2. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

M-D/E: 3. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E: 4. Eline Slager/Bugatti

Z/ZZ-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

Springen progressief

B-C: 2. Dominique Krale/Lisa

B-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Emiel Hulst/Bandit

L-D/E: 1. Eline Slager/Quinty

L-D/E: 2. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

M-D/E: 3. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

Z/ZZ-D/E: 2. Iris Troost/Maghera Joy

Dressuur

B-D/E: 3. Corinda Teeling/Pleasure (192 pnt.)

B-D/E: 3. Corinda Teeling/Pleasure (187 pnt.)

 

 


12-05-2018 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

B-D/E: 6. Aylana Smit/De Leijen’s Shannen

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Shandro

L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus

M-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

M-D/E: 2. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E: 5. Iris Troost/Creggsfort flasback

Z/ZZ-D/E: 1. Raymond Redder/Hailey La Verdi

Springen progressief

B-A/B/C: 3. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

B-A/B/C: 6. Sander Hulst/Mandy

B-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Shandro

L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M-C/D/E: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-C/D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

M-C/D/E: 3. Saskia Brinkman/Temptation

M-C/D/E: 4. Amber Krul/Spartacus

M/C/D/E: 5. Leonie Vos/Cantos

Z/ZZ-D/E: 2. Raymond Redder/Hailey La Verdi

Teamspringen

  1. Jo-Ann Troost/Berkzichts Saffira, Saskia Brinkman/Geneve, Aylana Smit/Moonlight Shadow

 


10-05-2018 Neede

Springen klassiek

M-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

 


10-05-2018 Wanneperveen

Springen klassiek

B-A/B/C: 3. Sander Hulst/Mandy

B-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijens’s Ziezo

B-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Shandro

L-D/E: 3. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

Springen progressief

B-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Shandro

L-C: 3. Emiel Hulst/Bandit

L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim


3, 4, 5 en 6-05-2018 Geesteren

Springen klassiek

L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen's Kim

L-D/E: 4. Magrit de Witte/Herbi H

M-D/E: 5. Saskia Brinkman/Temptation

Springen progressief

B-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen's Kim

Finale

B/L-D/E: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

B/L-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M/Z-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve


27-04-2018 Wierden

Springen klassiek

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic 

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

M/Z-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

M-D/E: 3. Danielle Holterman/Orchids Aurora

Z-D/E: 3. Raymond Redder/Hailey La Verdi

Springen progressief

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic 

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 6. Cherine Vos/Bacardi

M-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchids Aurora

M-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

Z-D/E: 2. Raymond Redder/Hailey La Verdi


20-04-2018 Zuidwolde

Springen klassiek

B-A/B: 1. Sander Hulst/Mandy

Springen progressief 

B-A/B: 1. Sander Hulst/Mandy


14-04-2018 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-A/B: 3. Sander Hulst/Mandy

B-C: 5. Amanda Vos/Chimano V

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic 

L-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 1. Stijn Hokse/Gino

L-D/E: 6. Stijn Hokse/Carrera

M-C: 1. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

M-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

M-D/E: 4. Danielle Holterman/Orchids Aurora

Z-ZZ-D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

 


14-04-2018 Zuidwolde

Springen klassiek

B-D/E: 1. Amber Krul/Gida

L-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus

Springen progressief

L-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus

Dressuur

B-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche (205,5 pnt.)

 

 


07-04-2018 Ruinerwold 

Springen klassiek

B-C: 1. Emiel Hulst/Orchids Asja 


31-03-2018 Hierden

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

M/Z-C/D/E: 1. Sanne de Haan/Stardust

M/Z-C/D/E: 3. Jo-Ann Troost/Bergzicht Saffira

Springen progressief

B-C: 2. Emiel Hulst/Orchids Asja

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

Finale

L-A/B/C/D/E: 4. Emiel Hulst/Sandro

Z-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Bergzicht Saffira

 


31-03-2018 Nieuwleusen

Springen klassiek

M-C: 1. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve


24-03-2018 Indoor kampioenschappen Ermelo

Springen

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette 

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

M-C: 4. Simon Redder/Jay's Lisa 


24-03-2018 Steenwijkerwold

Springen klassiek 

L-D: 2. Stijn Hokse/Gino

M-D/E: 2. Marleen Bloemert/Felocia 

Springen progressief 

L-D: 1. Stijn Hokse/Gino 

 


17-03-2018 Balkbrug 

Springen klassiek  

B-B: 3. Marcel Schoenmaker/Blacky 

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro 

L-A/B/C: 5. Emiel Hulst/Sensation  

L-D/E: 4. Eline Slager/Bugatti  

L-D/E: 5. Aisha Smit/De Leijen's Kim 

M-C: 2. Sanne de Haan/Stardust 

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior  

M-D/E: 2. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora  


09-03-2018, 10-03-2018 Genemuiden

Springen klassiek

B-C: 2. Amanda Vos/Chimano V

B-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

B-D/E: 3. Marie-Louise Hulst/Silver

LA/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 2. Emiel Hulst/Sensation

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 6. Aisha Smit/De Leijens Kim

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

Springen progressief

B-D/E: 1.  Aylana Smit/Moonlight Shadow

LA/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Emiel Hulst/Sensation

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 6. Aisha Smit/De Leijens Kim

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

Finale

B/L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

B/L-A/B/C: 3. Amanda Vos/Chimano V

B/L-A/B/C: 4. Sander Hulst/Mandy

B-D/E: 1.  Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Temptation

M/Z/ZZ-C/D/E: 1. Simon Redder/Black Magic

M/Z/ZZ-C/D/E: 2. Danielle Holterman/Orchids Aurora

Derby

  1. Leonie Vos/Cantos en Emiel Hulst
  2. Aisha Smit/De Leijens Kim

17-02-2018 Drentse kampioenschappen Beilen

Springen

B-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 3. Aylana Smit/Moonlight Shadow

B-D/E: 6. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Emiel Hulst/Sensation

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 2. Joanne Vos/Sand Dollar Jack

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

M-D/E: 4. Raymond Redder/Geneve

M-D/E: 5. Jordi Koopmans/Quicksilver

Z-D/E: 2. Raymond Redder/Haley La Verdi


17-02-2018 Hardenberg

Springen klassiek

L-D/E: 3. Lisanne van Elp/Heros 


10-02-2018 Exloo

Springen klassiek

BB-D: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Ziezo

L-A/B: 4. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchids Aurora

L-D/E: 3. Aisha Smit/ De Leijen’s Kim

L-D/E: 4. Sanne van der Kolk/Xeroche

Z-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

BB-D: 1. Aisha Smit/De Leijen’s Ziezo

L-A/B: 1. Emie; Hulst/Sandro

L-A/B: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 3. Emiel Hulst/Sensation

L-D/E: 1. Joanne Vos/Sand Dollar Jack

L-D/E: 2. Aisha Smit/ De Leijen’s Kim

L-D/E: 9. Cherine Vos/Bacardi

 


10-02-2018 Steenwijkerwold

Springen klassiek

B-B: 3. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus

M-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Springen progressief

B-B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

M-C: 2. Amber Krul/Spartacus


24, 25, 26 en 27-01-2018 Klein Oever Balkbrug

Springen klassiek

B-B: 3. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 3. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

B-D/E: 5. Cherine Vos/Bacardi

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 3. Eline Slager/Buggati

L-D/E: 5. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

L-D/E: 8. Magrit de Witte/Herbie H

M/Z-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 8. Saskia Brinkman/Geneve

Springen Progressief

B-D/E: 5. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 3. Emiel Hulst/Sensation

L-D/E: 3. Eline Slager/Quinty

L-D/E: 5. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 9. Joanne Vos/Sand Dollar Jack

M/Z-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M/Z-C: 4. Amber Krul/Spartacus

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

M-D/E: 3. Jordy Koopmans/Quicksilver

M-D/E: 5. Ellis Brinkman/Garcia

Finale

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Eline Slager/Quinty


20-01-2018 Indoor hartje Drenthe Beilen

Springen klassiek

M/Z-C: 1. Amber Krul/Spartacus

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 2. Danielle Holterman/Skydancer

M-D/E: 4. Saskia Brinkman/Geneve

Springen progressief

M-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

M-D/E: 2. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 3. Jordy Koopmans/

M-D/E: 4. Ellis Brinkman/Garcia

M-D/E: 5. Raymond Redder/Geneve

Z-D/E: 2. Raymond Redder/Hayley la Verdi

Verenigingsspringen

  1. Joanne Vos/Jack, Danielle Holterman/Orchid’s Aurora, Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

 

20-01-2018 Wezep

Springen klassiek

B-C: 3. Emiel Hulst/Bandit

Springen progressief

B-D/E: 5. Marie-Louise Hulst/Silver


13-01-2018 Rijssen

Springen klassiek

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

M-C: 1. Amber Krul/Spartacus


06-01-2018 Beilen

Springen klassiek

B-B: 3. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-B: 3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 4. Emiel Hulst/Sensation

L-D/E: 2. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 9. Joanne Vos/Jack

Springen progressief

B-B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-C: 6. Amanda Vos/Chimano V

B-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Nirvana

B-D/E: 5. Marie-Louise Hulst/Silver

L-B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 2. Eline Slager/Quinty

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 6. Joanne Vos/Jack

L-D/E: 7. Eline Slager/Bugatti

 


03-01-2018 Mariënheem

Springen klassiek

B-D/E: 11. Marie-Louise Hulst/Silver

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

M-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Springen progressief

B-B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

Finale

B/L-A/B/C: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky