Uitslagen 2017

 

Uitslagen 2017

 


27-12-2017 Veendam

Springen klassiek

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-D: 4. Joanne Vos/Sand Dollar Jack

M-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

Springen progressief

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 4. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 4. Emiel Hulst/Sensation

L-D/E: 3. Joanne Vos/Sand Dollar Jack

 

 


23, 26 en 27-12-2017 Wierden

Springen klassiek

L-D/E: 3. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

M-C: 1. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 6. Ellis Brinkman/Garcia

M-D/E: 4. Saskia Brinkman/Geneve

Springen progressief

L-D/E: 4. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 7. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

M-C: 3. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 7. Saskia Brinkman/Geneve

Finale

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

M-D/E: 3. Saskia Brinkman/Geneve

 


27-12-2017 Kampen

Springen progressief

M-D/E: 1. Lisanne van Elp/Heros


09-12-2017 Hierden 

Springen tweede parcours

B-D/E: 6. Cherine Vos/Bacardi V

L-A/B/C: 1. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette 

L-D/E: 1. Joanne Vos/Sand Dollar Jack

M-C/D/E: 1. Leonie Vos/Cantos 

 


06-12-2017, 09-12-2017 Dalerveen

Springen klassiek

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Temptation 

L-D/E: 4. Eline Slager/Carter

M-C: 1. Simon Redder/Lisa

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 2. Raymond Redder/Haley La Verdi

Springen progressief 

L-D/E: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Temptation 

M-C: 2. Simon Redder/Lisa 

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior 


29-11-2017 tot 02-12-2017 Balkbrug

Springen klassiek

B-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

B-D/E: 3. Cherine Vos/Bacardi V

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 4. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 6. Joanne Vos/Sand Dollar Jack

L-D/E: 11. Magrit de Witte/Herbi H

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 2. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 4. Saskia Brinkman/Geneve

Springen progressief

B-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 3. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 4. Amber Krul/Spartacus   

L-A/B/C: 5. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 6. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 9. Joanne Vos/Sand Dollar Jack

L-D/E: 10. Eline Slager/Carter

M-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

M-D/E: 3. Raymond Redder/Hailey La Verdi

 


02-12-2017 Vollenhove

Dressuur

B-C/D/E: 3. Deveney Kooiker/Angels Ditch Skittle (185,5 pnt.)

B-C/D/E: 4. Deveney Kooiker/Angels Ditch Skittle (186 pnt.)


24,25 en 26-11-2017 Sonnega

Springen klassiek

B-A/B: 4. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 1. Marie-Louise Hulst/Silver

B-D/E: 6. Cherine Vos/Bacardi

L-A/B: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-C: 3. Leonie Vos/Diamond

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Skydancer

L-D/E: 3. Danielle Holterman/Orchid’s Auror

L-D/E: 6. Raymond Redder/Geneve

L-D/E: 7. Rene van der Kolk/Figini

M-D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

M-D/E: 4. Saskia Brinkman/Geneve

Springen progressief

B-D/E: 1. Magrit de Witte/Herbie H

B-D/E: 4. Marie-Louise Hulst/Silver

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 5. Danielle Holterman/Skydancer

L-D/E: 10. Raymond Redder/Geneve

M-D/E: 1. Jordy Koopmans/Quicksilver 

Finale

B-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 1. Magrit de Witte/Herbie H

L-D/E: 1. Raymond Redder/Geneve

L-D/E: 2. Rene van der Kolk/Figini

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Geneve

M/Z-C/D/E: 1. Jordy Koopmans/Quicksilver 

 


21-11-2017 Dalerveen

Springen klassiek

BB-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Black-Jack


18-11-2017 Den Ham

Springen klassiek

B-B: 3. Sander Hulst/Prins


18-11-2017 Felix accountants dressuur cup

1e proef

B-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Berkzicht's Safirra (194 pnt.)

2e proef

B-D/E: 4. Jo-Ann Troost/Berkzicht's Safirra (204,5 pnt.)


12-11-2017 Dalerveen

Springen klassiek

M-D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

Springen progressief

M-D/E: 1. Ellis Brinkman/Garcia

 


11-11-2017 Twente cup finale Saasveld

Springen

L-C: 2. Amber Krul/Spartacus

 


11-11-2017 Genemuiden

Springen klassiek

B-D/E: 6. Cherine Vos/Bacardi V

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 7. Joanne Vos/Jack V

M-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

M-D/E: 4. Jo-Ann Troost/Berkzicht’s Saffira

Springen progressief

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 3. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

L-D/E: 4. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 6. Joanne Vos/Jack V

M/Z-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 3. Jo-Ann Troost/Berkzicht’s Saffira


04-11-2017 Rijssen 

Springen klassiek

Z-D/E: 2. Annemiek Harink/Celine 

 


03-11-2017 luttenberg

Springen progressief 

B-B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky


26, 27 en 28-10-2017 Staphorst

Springen klassiek

BB-A/B/C: 1. Amanda Vos/Shimano

BB-A/B/C: 3. Marcel Schoenmaker

B-C: 3. Dominique Krale/Lisa

B-D/E: 4. Aylana Smit/Moonlight Shadow

B-D/E: 7. Jordi Koopmans/Cedric

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 2. Simon Redder/Lisa

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 5. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-D/E: 6. Lisanne van Elp/Heros

M-D/E: 3. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

M-D/E: 4. Raymond Redder/Haley La Verdi

M-D/E: 7. Leonie Vos/Cantos

M-D/E: 8. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Springen progressief

B-B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-C: 2. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

L-D/E: 6. Marleen Bloemert/Felocia

M-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 1. Danielle Holterman/Skydancer

M-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

M-D/E: 4. Iris Troost/Ceggsfort Flash Back

M-D/E: 5. Raymond Redder/Haley La Verdi

Euro Springen

  1. Simon Redder/Black Magic
  2. Aylana Smit/Moonlight Shadow
  3. Leonie Vos/Diamond
  4. Amber Krul/Spartacus
  5. Lisanne van Elp/Heros
  6. Raymond Redder/Haley La Verdi

 


28-10-2017 Ambt Delden

Springen klassiek

L-B: 1. Emiel Hulst/Sandro

M-D/E: 4. Jo-Ann Troost/Berktzichts Saffira

Z-D/E: 4. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

Z-D/E: 5. Iris Troost/Maghera Joy


21-10-2017 Hellendoorn

Springen klassiek

BB-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

B-A/B: 3. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

Springen progressief

B-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

M-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

L-E: 6. Magrit de Witte/Herbie H

 


21-10-2017 Kampen

Springen klassiek

L-A/B: 1. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C/D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s aurora

L-C/D/E: 3. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

M/Z-C/D/E: 1. Leonie Vos/Diamond

M/Z-C/D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

Springen klassiek direct op tijd

L-A/B: 1. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C/D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s aurora

M/Z-C/D/E: 2. Leonie Vos/Cantos


14-10-2017 Beilen

Springen klassiek

BB-C: 3. Amanda Vos/Chimano

B-D/E: 3. Eline Slager/Amando

B-D/E: 5. Saskia Brinkman/Temptation

B-D/E: 7. Eline Slager/Carter

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

L-A/B/C: 2. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

L-D/E: 2. Eline Slager/Grey Dior

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 6. Danielle Holterman/Skydancer

L-D/E: 7. Ellis Brinkman/Garcia

M/Z-C: 1. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

Z-D/E: 1. Eline Slager/Diadeem


 

 14-10-2017 Lonneker

Springen klassiek

L-C: 4. Amber Krul/Spartacus

L-C: 5. Emiel Hulst/Sensation

Z-D/E: 4. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 3. Amber Krul/Spartacus


7-10-2017 IJsselmuiden

Springen klassiek

B-B: 2. Sander Hulst/Prins

B-D/E: 7. Eline Slager/Carter

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Temptation

L-D/E: 5. Eline Slager/Grey Dior

M-C: 1. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 1. Eline Slager/Diadeem

M-D/E: 3. Eline Slager/Grey Dior

Z-D/E: 2. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

B-D/E: 4. Eline Slager/Amado

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

L-C: 3. Emiel Hulst/Sensation

M-C: 1. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

M-D/E: 3. Aisha Smit/Moonlight

M-D/E: 4. Raymond Redder/Haley La Verdi

Beste combinatie over 2 parcoursen

L: Simon Redder/Black Magic

M: Leonie Vos/Diamond

Teamspringen

  1. Emiel Hulst/Sandro en Ente van de Berg
  2. Leonie Vos/Cantos en Joanne Vos/Irango

30-09-2017 Vollenhove

Springen klassiek

BB-D/E: 4. Aisha Smit/de leijen's Kim

B-D/E: 1. Magrit de Witte/Herbie H

B-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

B-D/E: 3. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

L-D/E: 3. Magrit de Witte/Herbie H

M/Z-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

 


30-09-2017 Kootwijkerbroek

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

Springen progressief

L-D: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora


17-09-2017 Tolbert

Springen progressief

B-A/B: 5. Marcel Schoenmaker/Blacky

 


16-09-2017 Wierden

Springen klassiek

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 3. Raymond Redder/Haley La Verdi

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Raymond Redder/Haley La Verdi

Z/ZZ-D/E: 2. Annemiek Harink/Celine

 


16-09-2017 Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B: 1. Sander Hulst/Prins

B-A/B: 6. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 4. Eline Slager/Carter

B-D/E: 5. Marie-Louise Hulst/Silver

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

L-D/E: 2. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-D/E: 3. Eline Slager/Grey Dior

Springen progressief

B-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 4. Marie-Louise Hulst/Silver

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Skydancer

L-D/E: 4. Eline Slager/Grey Dior

L-D/E: 6. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

M-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem


02-09-2017  Ommen

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Amber Krul/Spartacus


02-09-2017 Elim

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchids Aurora 

M/Z-C/D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

Springen progressief

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchids Aurora

M/Z-C/D/E: 1. Ellis Brinkman/Garcia 


26-08-2017 Nederlandse kampioenschappen Ermelo

Springen

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

M-C: 3. Leonie Vos/Diamond 

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel


19-08-2017 Geesteren

Springen klassiek

M-D/E: 4. Aisha Smit/Moonlight Shadow


17-08-2017 Tolbert

Springen klassiek

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel


16-08-2017 Klein oever Balkbrug

B-D: 2. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira (198 pnt.)

B-D: 1. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira (213 pnt.)


15-08-2017 Dalerveen

Springen klassiek

L-D: 1. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

M-D: 2. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira 

 


05-08-2017 Nieuwleusen

Springen klassiek

BB-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 2. Simon Redder/Jay's Lisa

M-D/E: 3. Raymond Redder/Haley La Verdi


27,28 en 29-07-2017 Drentse kampioenschappen Exloo

Springen

B-D/E: 2.Ruben de Vries/Bugatti

L-A/B: 1. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-C: 2. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 2. Danielle Holterman/Skydancer

L-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 6. Lisanne van Elp/Heros

L-D/E: 9. Jordi Koopmans/De Boer-Horsetrucks Gaby

L-D/E: 12. Jordi Koopmans/De Boer-Horsetrucks Quicksilver

M-C: 1. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 1. Raymond Redder/Hailey La Verdi

M-D/E: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 4. Ellis Brinkman/Garcia

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Z-D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

Z-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem


22-07-2017 Hardenberg

Springen progressief

L-B/C: 1. Sanne de Haan/Stardust

M/C/D/E: 3. Ellis Brinkman/Garcia

 


22-07-2017 Hoonhorst

Springen klassiek

B-A/B/C: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-D/E: 2. Lisanne van Elp/Heros

Dressuur

B-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

 


21-07-2017 Ruinerwold

Springen klassiek

L-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

 


19-07-2017 Exloo

Springen klassiek

Z/ZZ-D/E: 1. Annemiek Harink/Celine

 


15-07-2017 Urk

Springen klassiek

L-B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-B/C: 3. Sanne de Haan/Stardust

Springen progressief

L-B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Finale

L-B/C/D: 1. Emiel Hulst/Sandro


08-07-2017 Heino Horka Cup

Springen klassiek

B-E: 2. Thamara Kloosterman/Gijs B

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Bergzicht saffira

L-D/E: 5. Ellis Brinkman/Garcia

M-C/D/E: 4. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Z-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Finale

B/L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

B/L-A/B: 2 Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-C/D/E: 4. Thamara Kloosterman/Gijs B

L-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-C/D/E: 6. Danielle Holterman/Skydancer

M-C/D/E: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Z-D/E: 2. Raymond Redder/La Verdi

 


08-07-2017 CSI Twente Geesteren

Springen klassiek

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 3. Amber Krul/Spartacus

Springen progressief

L-D: 4. Eline Slager/Kensington

M-D: 1. Eline Slager/Tomboy

 


07-07-2017 Ruinerwold

Dressuur

L1-C: 1. Leonie Coster/Bronco (186 pnt.)


24-06-2017 Zuidwolde

Springen klassiek

B-B: 4. Sander Hulst/Prins

B-D/E: 6. Eline Slager/Carter

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 2. Amanda Vos/Shamrock

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 2. Eline Slager/Kensington

L-D/E: 3. Carmen de Witte/Melody

L-D/E: 4. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

Z/ZZ-D/E: 1. Eline Slager/Diadeem

Z/ZZ-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 3. Eline Slager/Handsome

L-D/E: 6. Rene van der Kolk/Figini

L-D/E: 9. Ellis Brinkman/Garcia

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

Z/ZZ-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

Finale

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro


16, 17-06-2017 De Grote Prijs van Staphorst

Springen klassiek

BB-D/E: 3. Joanne Vos/Bacardi V

B-E: 1. Magrit de Witte/Herbie h

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

L-D: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D: 2. Leonie Vos/Cantos

L-E: 1. Ellis Brinkman/Garcia

L-E: 2. Rene van der Kolk/Xeroche  

M-D: 3. Raymond Redder/Hailey La Verdi

Z/ZZ-D: 1. Raymond Redder/La Verdi

Springen progressief

B-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-E: 1. Magrit de Witte/Herbie h

L-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

L-C: 3. Amber Krul/Spartacus

L-D: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D: 5. Jo-Ann Troost/Saffira

L-D: 6. Magrit de Witte/Kantjes Garisto

L-D: 7. Leonie Vos/Cantos

L-E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

M-D: 3. Raymond Redder/Hailey La Verdi

Z/ZZ-D: 1. Raymond Redder/La Verdi

Finale

B-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 3. Magrit de Witte/Herbie h

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

M/Z-C: 2. Leonie Vos/Diamond

Z/ZZ-D: 2.Annemiek Harink/Celine

Dressuur

B-D: 4. Jo-Ann Troost/Nirvana (196 pnt.)

B-D: 1. Jo-Ann Troost/Nirvana (197 pnt.)

 

 


17-06-2017 Almelose ruiterdagen

Springen klassiek

L-D: 6. Eline Slager/Grey Dior

M-D: 1. Eline Slager/Tomboy


10-06-2017 Meppel

Springen klassiek

B-B: 1.Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

M-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

Springen progressief

B-B: 3. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-D/E: 3. Rene van der Kolk/Figini

M-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

Dressuur

B-D/E: 5. Sanne van der Kolk/Xeroche

Beste combinatie B

Marcel Schoenmaker/Blacky


03-06-2017 De Wijk

Springen klassiek

B-D/E: 1. Eline Slager/Carter

B-D/E: 8. Lisanne van Elp/Heros

L-A/B: 3. Simon Redder/Black Magic

L-C: 3. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 1. Eline Slager/Kantjes El-Passo

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 7. Stijn Hokse/Carrera

L-D/E: 11. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 13. Ellis Brinkman/Garcia

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M/Z-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 6. Eline Slager/Grey Dior

Z/ZZ-D/E: 2. Raymond Redder/La Verdi

Z/ZZ-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

B-D/E: 2. Lisanne van Elp/Heros

B-D/E: 5. Leonie Vos/Robijn

B-D/E: 8. Eline Slager/Carter

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Simon Redder/Jay's Lisa

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 6. Marleen Bloemert/Felocia

M/Z-C: 3.Saskia Brinkman/Hentel

Z/ZZ-D/E: 1. Raymond Redder/La Verdi

Z/ZZ-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem

Dressuur

B-D/E: 5. Deveney Kooiker/Angels Ditch Skittle (192,5 pnt.)


27-05-2017 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-D: 2. Eline Slager/Carter

B-D: 9. Lisanne van Elp/Heros

B-E: 1. Magrit de Witte/Herbie H

B-E: 2. Thamara Kloosterman/Gijs B

L-A/B: 3. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D: 1. Carmen de Witte/Melody

L-D: 2. Leonie Vos/Cantos

L-D: 3. Jo-Ann Troost/Saffira

L-D: 5. Magrit de Witte/Garisto

L-D: 7. Lisanne van Elp/Heros

L-D: 8. Eline Slager/Kantjes El Passo

L-E: 1. Rene van der Kolk/Figini

L-E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M/Z-C: 3. Aylana Smit/Quinsialyn

M-D: 1. Eline Slager/Diadeem

Z/ZZ-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Aylana Smit/Infinity

L-C: 2. Simon Redder/Jay's Lisa

L-D: 1. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-D: 2. Leonie Vos/Cantos

L-E: 2. Marleen Bloemert/Felocia

M-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D: 2. Eline Slager/Diadeem

Z/ZZ-D/E: 1. Raymond Redder/La Verdi 

Z/ZZ-D/E: 2. Annemiek Harink/Celine

Dressuur

B-D/E: 4. Deveney Kooiker/Angels Ditch Skittle (195,5 pnt.)

Teamspringen

  1. Joanne Vos, Raymond Redder, Iris Troost en Annemiek Harink (Poar Neem'n on tour)
  2. Jo-Ann Troost, Marie-Louise Hulst, Saskia Brinkman en Cherine Vos (Unicorn Power)

 


26-05-2017 Vriezenveen

Springen klassiek

M-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

 


25-05-2017 Holten

Springen klassiek

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 4. Sanne de Haan/Stardust

M-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Springen progressief

L-D/E: 1. Ellis Brinkman/Garcia  

M-C/D/E: 2. Marie-Louise Hulst/Sensation


20-05-2017 Wanneperveen

Springen klassiek

L-C: 2. Amber Krul/Spartacus

Dressuur

B-C: 4. Amber Krul/Spartacus (191,5 pnt.)

 


19, 20-05-2017 Putten

Springen klassiek

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Z/ZZ-D/E: 1. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Z-D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

Finale

L-B/C/D/E: 2. Sanne de Haan/Stardust

M/Z-C/D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

 


20-05-2017 Vaassen

Dressuur

L1-C: 1. Leonie Coster/Bronco


13-05-2017 Vries

Springen klassiek

L-A/B/C: 2. Emiel Hulst/Sandro

Z/ZZ-D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

 


13-05-2017 Urk

Springen klassiek

L-C: 2. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-D/E: 3. Rene van der Kolk/Figini

Springen progressief

L-D/E: 3. Rene van der Kolk/Figini

 


13-05-2017 Wezep

Springen klassiek

L-D/E: 6. Carmen de Witte/Melody

 


5, 6, 07-05-2017 Geesteren

Springen Klassiek

B-A/B: 4. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Z-D/E: 5. Djamilla Kooiker/Keighley

ZZ-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti

Springen progressief

B-C: 3. Sanne de Haan/Stardust

L-C: 3. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 3. Jo-Ann Troost/Bergzicht Saffira

Z-D/E: 7. Iris Troost/Maghera Joy

Z-D/E: 8. Djamilla Kooiker/Keighley 

ZZ-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti 

Finale

M/Z/ZZ-C/D/E: 2.Saskia Brinkman/Hentel 

M/Z/ZZ-C/D/E: 3. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop 


06-05-2017 Raalte

Springen klassiek

L-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

M-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

 


6-05-2017 Koekange

Dressuur

B-C: 2. Leonie Vos/Diamond

29-04-2017 Ermelo

Springen klassiek

L-C: 4. Amber Krul/Spartacus

 


 

 

27-04-2017 Wierden

Springen klassiek

L-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Annemiek Harink/Celine

M-D/E: 3. Ellis Brinkman/Geneve

Z/ZZ-D/E: 6. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

B-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira

L-B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Annemiek Harink/Celine

M-D/E: 3. Ellis Brinkman/Geneve

 


 

22-04-2017 Zuidwolde

Springen progressief

B-A/B/C: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-C:2. Amber Krul/Spartacus

 


15-04-2017 Hierden

Springen klassiek

B-E: 5. Magrit de Witte/Herbie

L-B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Z-D: 3. Raymond Redder/La Verdi

Springen progressief

L-B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-B/C: 2. Simon Redder/Black Magic

Z-D: 2. Raymond Redder/La Verdi

Finale

L-B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

Z-D: 3. Raymond Redder/La Verdi

De Bronkhorst cup

1. Emiel Hulst/Sandro

 

 


 

15-04-2017 Geesteren

Springen klassiek

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 4. Leonie Vos/Cantos

 


15-04-2017 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-D: 4. Lisanne van Elp/Texas


 

02-04-2017 Hardenberg

Springen klassiek

B-B: 4. Marcel Schoenmaker/Blacky

 


 

01-04-2017 Ruinerwold

Springen klassiek

B-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

Springen progressief

B-D/E: 1. Rene van der Kolk/Figini

 


 

 

01-04-2017 Nieuwleusen

Springen Klassiek

BB-B: 1. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

B-B: 3. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

B-C: 3. Sanne de Haan/Stardust

B-D/E:5. Magrit de Witte/Herbie H

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Jay's Lisa

LA/B/C: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B/C: 4. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 4. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 5. Carmen de Witte/Melody

L-D/E: 6. Ellis Brinkman/Garcia

M-C: 1. Stijn Hokse/Chico

M-D/E: 2. Joanne Vos/Consul

M-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

 


 

01-04-2017 Hierden

Springen klassiek

B-D: 1. Jo-Ann Troost/Saffira

Springen progressief

B-D: 1. Jo-Ann Troost/Saffira

L-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Nirvana

 


 

26-03-2017 Tolbert

Springen klassiek

B-C: 1. Denise Mulder/Lizzy

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

Springen progressief

B-C: 3. Denise Mulder/Lizzy

 


 

25-03-2017 Vollenhove

Dressuur

B-C/D/E: 6. Deveney Kooiker/Angels Ditch Skittle (198 pnt.)

 


 

25-03-2017 Vriezeveen

Springen progressief

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Skydancer


 

17, 18-03-2017 Nederlandse kampioenschappen indoor Ermelo

Springen

B-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-D/E: 3. Ellis Brinkman/Garcia

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 7. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

 

 


 

9, 10 en 11-03-2017 Genemuiden

Springen klassiek

B-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

B-D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 3. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-D/E: 7. Danielle Holterman/Skydancer

B-D/E: 10. Jo-Ann Troost/Saffira

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 2. Leonie Vos/Diamond

L-C: 3. Danielle Holterman/Lisa

L-D/E: 2. Eline Slager/Kantje's El-Passo

L-D/E: 4. Leonie Vos/Cantos

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem

M-D/E: 4. Raymond Redder/La Verdi

Springen progressief

B-C: 1. Denise Mulder/Lizzy

B-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

B-C: 3. Denise Mulder/Bonne Femme

B-D/E: 1. Danielle Holterman/Skydancer

B-D/E: 2. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-D/E: 5. Marleen Bloemert/Felocia

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Danielle Holterman/Lisa

L-D/E: 1. Eline Slager/Kantje's El-Passo

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 6. Eline Slager/Grey Dior

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 2. Joanne Vos/Consul

M-D/E: 3. Eline Slager/Tomboy

Finale

B/L-A/B/C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B/L-A/B/C: 5. Simon Redder/Black Magic

B-D/E: 2. Danielle Holterman/Skydancer

B-D/E: 3. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 5. Jo-Ann Troost/Nirvana

M/Z-C/D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

M/Z-C/D/E: 3. Saskia Brinkman/Hentel

Buuz'n sniedersbokaal 2017

B/L-A/B/C: Sanne de Haan/Stardust

B-D/E: Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-D/E: Leonie Vos/Cantos

M/Z-C/D/E: Saskia Brinkman/Hentel

Derbie

1. Eline Slager/Kantje's El-Passo

2. Leonie Vos/Cantos & Emiel Hulst

3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette & Alisha Korf

5. Joanne Vos/Consul & Saskia Brinkman

 

 


 

04-03-2017 Balkbrug

Springen klassiek

BB-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-E: 5. Magrit de Witte/Herbie H

L-D: 8. Carmen de Witte/Melody

 

 


 

 

04-03-2017 Kampen

Springen klassiek

B-A/B/C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-D/E: 3. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-A/B/C: 1. Stijn Hokse/Chico

L-A/B/C: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

Springen tweede parcours

B-A/B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

L-A/B/C: 1. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-A/B/C: 2. Stijn Hokse/Chico

 


 

25-02-2017 Sint Johannesga

Springen klassiek

B-C: 3. Sanne de Haan/Stardust

 

 


 

21-02-2017 Dalerveen

Springen klassiek

BB-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

 


 

18-02-2017 Drentse kampioenschappen indoor Beilen

Springen

B-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-C: 3. Denise Mulder/Lizzy

B-D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 4. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 2. Simon Redder/Jay's Lisa

L-C: 3. Leonie Vos/Daimond

L-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

L-D/E: 6. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-D/E: 8. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 10. Raymond Redder/Hailey La Verdi

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 4. Raymond Redder/La Verdi

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

ZZ-D/E: 1.Roos Hansman/Davanti

 

 


 

07-02-2017 Dalerveen

Springen klassiek

L-C: 2. Amber Krul/Spartacus

 

 


 

24, 25, 26, 27 en 28-01-2017 Klein Oever Balkbrug

Springen klassiek

B-D/E: 1. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 10. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Simon Redder/Jay's Lisa

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 5. Eline Slager/Grey Dior

L-D/E: 11. Carmen de Witte/Melody

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 2. Iris Troost/Maghera Joy

M-D/E: 3. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

M-D/E: 4. Ellis Brinkman/Geneve

M-D/E: 5. Raymond Redder/La Verdi

Springen progressief

B-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

B-C: 4. Denise Mulder/Lizzy

B-D/E: 5. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-D/E: 6. Marleen Bloemert/Felocia

B-D/E: 8. Ellis Brinkman/Garcia

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-C: 2. Simon Redder/Jay's Lisa

L-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 9.Eline Slager/Grey Dior

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M/Z-C: 2. Marie-Louise Hulst/Sensation

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 3.Raymond Redder/La Verdi

M-D/E: 6. Ellis Brinkman/Geneve

Finale

B-A/B/C: 1. Denise Mulder/Lizzy

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 2. Raymond Redder/Haley La Verdi

L-D/E: 5. Leonie Vos/Cantos

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M/Z-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy


 

21-01-2017 Beilen

Springen klassiek

M-C: 1.Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Ellis Brinkman/Geneve

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 3. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

Springen progressief

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D: 3. Raymond Redder/La Verdi

 


 

21-01-2017 Den Ham

Springen klassiek

B-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-E: 2. Magrit de Witte/Herbie

L-D/E: 2.Magrit de Witte/Garisto

Springen progressief

B-D: 1. Danielle Holterman/Skydancer

L-D/E: 2. Magrit de Witte/Garisto

 


 

 

21-01-2017 Wezep

Springen klassiek

B-D: 2. Lisanne van Elp/Heros

B-E: 4. Marleen Bloemert/Felocia

Springen progressief

B-E: 3. Marleen Bloemert/Felocia

 


 

20-01-2017 Staphorst

Dressuur

B-B: 2. Marcel Schoenmaker/Black Jack (195 pnt.)

 


 

07-01-2017 Genemuiden

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-D/E: 3. Iris Troost/Anne B

M/Z-D/E: 2. Joanne Vos/Robijn

M/Z-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 1. Joanne Vos/Consul

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

M/Z-D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

M/Z-D/E: 3. Djamilla Kooiker/Keighley

 

 

 


 

06-01-2017 Beilen

Springen klassiek

B-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-D: 2. Jo-Ann Troost/Saffira

B-D: 3. Jordy Koopmans/Cedric

B-D: 4. Danielle Holterman/Skydancer

B-E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

B-E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

B-E: 3.Magrit de Witte/Herbie

Springen progressief

B-C: 3. Amber Krul/Spartacus

B-C: 4. Denise Mulder/Lizzy

B-D: 3. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-D: 7. Danielle Holterman/Skydancer

B-E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

 


 

02-01-2017 Marienheem

Springen klassiek

B-C: 4. Sanne de Haan/Stardust

B-D: 4. Jordy Koopmans/Gaby

B-D: 11. Jordy Koopmans/Cedric

Springen progressief

B-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-D: 7. Jordy Koopmans/Gaby

 


 

 

02-01-2017 IICH Groningen

Springen klassiek

L-A/B: 4. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 2. Marie-Louise Hulst/Sensation

L-D: 1. Joanne Vos/Consul

M-D/E: 4. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 10. Iris Troost/Maghera Joy

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Springen progressief

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-D: 2. Joanne Vos/Consul

L-D: 3. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 3. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 4. Eline Slager/Diadeem

Z-D/E: 4. Annemiek Harink/Celine