Uitslagen 2017



 

- De Uitslagen

De uitslagen worden naar de Staphorster en de Meppeler Courant gestuurd door Ellis Brinkman. De uitslagen moeten uiterlijk zondagmorgen 10 uur bij Ellis binnen zijn! Graag bij de mail vermelden: plaats van de wedstrijd, naam ruiter of amazone, naam pony, behaalde prijs en de klasse en categorie waarin de prijs is behaald. Bij dressuur ook de behaalde punten vermelden. De uitslagen zullen zsm op deze website worden geplaatst. Stuur de mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 


17-09-2017 Tolbert

Springen progressief

B-A/B: 5. Marcel Schoenmaker/Blacky

 


16-09-2017 Wierden

Springen klassiek

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 3. Raymond Redder/Haley La Verdi

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Raymond Redder/Haley La Verdi

Z/ZZ-D/E: 2. Annemiek Harink/Celine

 


16-09-2017 Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B: 1. Sander Hulst/Prins

B-A/B: 6. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 4. Eline Slager/Carter

B-D/E: 5. Marie-Louise Hulst/Silver

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

L-D/E: 2. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-D/E: 3. Eline Slager/Grey Dior

Springen progressief

B-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 4. Marie-Louise Hulst/Silver

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Skydancer

L-D/E: 4. Eline Slager/Grey Dior

L-D/E: 6. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

M-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem


02-09-2017  Ommen

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Amber Krul/Spartacus


02-09-2017 Elim

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchids Aurora 

M/Z-C/D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

Springen progressief

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchids Aurora

M/Z-C/D/E: 1. Ellis Brinkman/Garcia 


26-08-2017 Nederlandse kampioenschappen Ermelo

Springen

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

M-C: 3. Leonie Vos/Diamond 

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel


19-08-2017 Geesteren

Springen klassiek

M-D/E: 4. Aisha Smit/Moonlight Shadow


17-08-2017 Tolbert

Springen klassiek

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel


16-08-2017 Klein oever Balkbrug

B-D: 2. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira (198 pnt.)

B-D: 1. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira (213 pnt.)


15-08-2017 Dalerveen

Springen klassiek

L-D: 1. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

M-D: 2. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira 

 


05-08-2017 Nieuwleusen

Springen klassiek

BB-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 2. Simon Redder/Jay's Lisa

M-D/E: 3. Raymond Redder/Haley La Verdi


27,28 en 29-07-2017 Drentse kampioenschappen Exloo

Springen

B-D/E: 2.Ruben de Vries/Bugatti

L-A/B: 1. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-C: 2. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 2. Danielle Holterman/Skydancer

L-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 6. Lisanne van Elp/Heros

L-D/E: 9. Jordi Koopmans/De Boer-Horsetrucks Gaby

L-D/E: 12. Jordi Koopmans/De Boer-Horsetrucks Quicksilver

M-C: 1. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 1. Raymond Redder/Hailey La Verdi

M-D/E: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 4. Ellis Brinkman/Garcia

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Z-D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

Z-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem


22-07-2017 Hardenberg

Springen progressief

L-B/C: 1. Sanne de Haan/Stardust

M/C/D/E: 3. Ellis Brinkman/Garcia

 


22-07-2017 Hoonhorst

Springen klassiek

B-A/B/C: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-D/E: 2. Lisanne van Elp/Heros

Dressuur

B-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

 


21-07-2017 Ruinerwold

Springen klassiek

L-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

 


19-07-2017 Exloo

Springen klassiek

Z/ZZ-D/E: 1. Annemiek Harink/Celine

 


15-07-2017 Urk

Springen klassiek

L-B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-B/C: 3. Sanne de Haan/Stardust

Springen progressief

L-B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Finale

L-B/C/D: 1. Emiel Hulst/Sandro


08-07-2017 Heino Horka Cup

Springen klassiek

B-E: 2. Thamara Kloosterman/Gijs B

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Bergzicht saffira

L-D/E: 5. Ellis Brinkman/Garcia

M-C/D/E: 4. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Z-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Finale

B/L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

B/L-A/B: 2 Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-C/D/E: 4. Thamara Kloosterman/Gijs B

L-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-C/D/E: 6. Danielle Holterman/Skydancer

M-C/D/E: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Z-D/E: 2. Raymond Redder/La Verdi

 


08-07-2017 CSI Twente Geesteren

Springen klassiek

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 3. Amber Krul/Spartacus

Springen progressief

L-D: 4. Eline Slager/Kensington

M-D: 1. Eline Slager/Tomboy

 


07-07-2017 Ruinerwold

Dressuur

L1-C: 1. Leonie Coster/Bronco (186 pnt.)


24-06-2017 Zuidwolde

Springen klassiek

B-B: 4. Sander Hulst/Prins

B-D/E: 6. Eline Slager/Carter

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 2. Amanda Vos/Shamrock

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 2. Eline Slager/Kensington

L-D/E: 3. Carmen de Witte/Melody

L-D/E: 4. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

Z/ZZ-D/E: 1. Eline Slager/Diadeem

Z/ZZ-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 3. Eline Slager/Handsome

L-D/E: 6. Rene van der Kolk/Figini

L-D/E: 9. Ellis Brinkman/Garcia

M-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

Z/ZZ-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

Finale

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro


16, 17-06-2017 De Grote Prijs van Staphorst

Springen klassiek

BB-D/E: 3. Joanne Vos/Bacardi V

B-E: 1. Magrit de Witte/Herbie h

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

L-D: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D: 2. Leonie Vos/Cantos

L-E: 1. Ellis Brinkman/Garcia

L-E: 2. Rene van der Kolk/Xeroche  

M-D: 3. Raymond Redder/Hailey La Verdi

Z/ZZ-D: 1. Raymond Redder/La Verdi

Springen progressief

B-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-E: 1. Magrit de Witte/Herbie h

L-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

L-C: 3. Amber Krul/Spartacus

L-D: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D: 5. Jo-Ann Troost/Saffira

L-D: 6. Magrit de Witte/Kantjes Garisto

L-D: 7. Leonie Vos/Cantos

L-E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

M-D: 3. Raymond Redder/Hailey La Verdi

Z/ZZ-D: 1. Raymond Redder/La Verdi

Finale

B-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 3. Magrit de Witte/Herbie h

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

M/Z-C: 2. Leonie Vos/Diamond

Z/ZZ-D: 2.Annemiek Harink/Celine

Dressuur

B-D: 4. Jo-Ann Troost/Nirvana (196 pnt.)

B-D: 1. Jo-Ann Troost/Nirvana (197 pnt.)

 

 


17-06-2017 Almelose ruiterdagen

Springen klassiek

L-D: 6. Eline Slager/Grey Dior

M-D: 1. Eline Slager/Tomboy


10-06-2017 Meppel

Springen klassiek

B-B: 1.Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

M-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

Springen progressief

B-B: 3. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-D/E: 3. Rene van der Kolk/Figini

M-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

Dressuur

B-D/E: 5. Sanne van der Kolk/Xeroche

Beste combinatie B

Marcel Schoenmaker/Blacky


03-06-2017 De Wijk

Springen klassiek

B-D/E: 1. Eline Slager/Carter

B-D/E: 8. Lisanne van Elp/Heros

L-A/B: 3. Simon Redder/Black Magic

L-C: 3. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 1. Eline Slager/Kantjes El-Passo

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 7. Stijn Hokse/Carrera

L-D/E: 11. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 13. Ellis Brinkman/Garcia

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M/Z-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D/E: 6. Eline Slager/Grey Dior

Z/ZZ-D/E: 2. Raymond Redder/La Verdi

Z/ZZ-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

B-D/E: 2. Lisanne van Elp/Heros

B-D/E: 5. Leonie Vos/Robijn

B-D/E: 8. Eline Slager/Carter

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Simon Redder/Jay's Lisa

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 6. Marleen Bloemert/Felocia

M/Z-C: 3.Saskia Brinkman/Hentel

Z/ZZ-D/E: 1. Raymond Redder/La Verdi

Z/ZZ-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem

Dressuur

B-D/E: 5. Deveney Kooiker/Angels Ditch Skittle (192,5 pnt.)


27-05-2017 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-D: 2. Eline Slager/Carter

B-D: 9. Lisanne van Elp/Heros

B-E: 1. Magrit de Witte/Herbie H

B-E: 2. Thamara Kloosterman/Gijs B

L-A/B: 3. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D: 1. Carmen de Witte/Melody

L-D: 2. Leonie Vos/Cantos

L-D: 3. Jo-Ann Troost/Saffira

L-D: 5. Magrit de Witte/Garisto

L-D: 7. Lisanne van Elp/Heros

L-D: 8. Eline Slager/Kantjes El Passo

L-E: 1. Rene van der Kolk/Figini

L-E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M/Z-C: 3. Aylana Smit/Quinsialyn

M-D: 1. Eline Slager/Diadeem

Z/ZZ-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Aylana Smit/Infinity

L-C: 2. Simon Redder/Jay's Lisa

L-D: 1. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-D: 2. Leonie Vos/Cantos

L-E: 2. Marleen Bloemert/Felocia

M-C: 2. Leonie Vos/Diamond

M-D: 2. Eline Slager/Diadeem

Z/ZZ-D/E: 1. Raymond Redder/La Verdi 

Z/ZZ-D/E: 2. Annemiek Harink/Celine

Dressuur

B-D/E: 4. Deveney Kooiker/Angels Ditch Skittle (195,5 pnt.)

Teamspringen

  1. Joanne Vos, Raymond Redder, Iris Troost en Annemiek Harink (Poar Neem'n on tour)
  2. Jo-Ann Troost, Marie-Louise Hulst, Saskia Brinkman en Cherine Vos (Unicorn Power)

 


26-05-2017 Vriezenveen

Springen klassiek

M-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

 


25-05-2017 Holten

Springen klassiek

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 4. Sanne de Haan/Stardust

M-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Springen progressief

L-D/E: 1. Ellis Brinkman/Garcia  

M-C/D/E: 2. Marie-Louise Hulst/Sensation


20-05-2017 Wanneperveen

Springen klassiek

L-C: 2. Amber Krul/Spartacus

Dressuur

B-C: 4. Amber Krul/Spartacus (191,5 pnt.)

 


19, 20-05-2017 Putten

Springen klassiek

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Z/ZZ-D/E: 1. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Z-D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

Finale

L-B/C/D/E: 2. Sanne de Haan/Stardust

M/Z-C/D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

 


20-05-2017 Vaassen

Dressuur

L1-C: 1. Leonie Coster/Bronco


13-05-2017 Vries

Springen klassiek

L-A/B/C: 2. Emiel Hulst/Sandro

Z/ZZ-D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

 


13-05-2017 Urk

Springen klassiek

L-C: 2. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-D/E: 3. Rene van der Kolk/Figini

Springen progressief

L-D/E: 3. Rene van der Kolk/Figini

 


13-05-2017 Wezep

Springen klassiek

L-D/E: 6. Carmen de Witte/Melody

 


5, 6, 07-05-2017 Geesteren

Springen Klassiek

B-A/B: 4. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Z-D/E: 5. Djamilla Kooiker/Keighley

ZZ-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti

Springen progressief

B-C: 3. Sanne de Haan/Stardust

L-C: 3. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 3. Jo-Ann Troost/Bergzicht Saffira

Z-D/E: 7. Iris Troost/Maghera Joy

Z-D/E: 8. Djamilla Kooiker/Keighley 

ZZ-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti 

Finale

M/Z/ZZ-C/D/E: 2.Saskia Brinkman/Hentel 

M/Z/ZZ-C/D/E: 3. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop 


06-05-2017 Raalte

Springen klassiek

L-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

M-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

 


6-05-2017 Koekange

Dressuur

B-C: 2. Leonie Vos/Diamond

29-04-2017 Ermelo

Springen klassiek

L-C: 4. Amber Krul/Spartacus

 


 

 

27-04-2017 Wierden

Springen klassiek

L-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Annemiek Harink/Celine

M-D/E: 3. Ellis Brinkman/Geneve

Z/ZZ-D/E: 6. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

B-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira

L-B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Annemiek Harink/Celine

M-D/E: 3. Ellis Brinkman/Geneve

 


 

22-04-2017 Zuidwolde

Springen progressief

B-A/B/C: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-C:2. Amber Krul/Spartacus

 


15-04-2017 Hierden

Springen klassiek

B-E: 5. Magrit de Witte/Herbie

L-B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

Z-D: 3. Raymond Redder/La Verdi

Springen progressief

L-B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-B/C: 2. Simon Redder/Black Magic

Z-D: 2. Raymond Redder/La Verdi

Finale

L-B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

Z-D: 3. Raymond Redder/La Verdi

De Bronkhorst cup

1. Emiel Hulst/Sandro

 

 


 

15-04-2017 Geesteren

Springen klassiek

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 4. Leonie Vos/Cantos

 


15-04-2017 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-D: 4. Lisanne van Elp/Texas


 

02-04-2017 Hardenberg

Springen klassiek

B-B: 4. Marcel Schoenmaker/Blacky

 


 

01-04-2017 Ruinerwold

Springen klassiek

B-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

Springen progressief

B-D/E: 1. Rene van der Kolk/Figini

 


 

 

01-04-2017 Nieuwleusen

Springen Klassiek

BB-B: 1. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

B-B: 3. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

B-C: 3. Sanne de Haan/Stardust

B-D/E:5. Magrit de Witte/Herbie H

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Jay's Lisa

LA/B/C: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B/C: 4. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 4. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 5. Carmen de Witte/Melody

L-D/E: 6. Ellis Brinkman/Garcia

M-C: 1. Stijn Hokse/Chico

M-D/E: 2. Joanne Vos/Consul

M-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

 


 

01-04-2017 Hierden

Springen klassiek

B-D: 1. Jo-Ann Troost/Saffira

Springen progressief

B-D: 1. Jo-Ann Troost/Saffira

L-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Nirvana

 


 

26-03-2017 Tolbert

Springen klassiek

B-C: 1. Denise Mulder/Lizzy

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

Springen progressief

B-C: 3. Denise Mulder/Lizzy

 


 

25-03-2017 Vollenhove

Dressuur

B-C/D/E: 6. Deveney Kooiker/Angels Ditch Skittle (198 pnt.)

 


 

25-03-2017 Vriezeveen

Springen progressief

L-D/E: 1. Danielle Holterman/Skydancer


 

17, 18-03-2017 Nederlandse kampioenschappen indoor Ermelo

Springen

B-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-D/E: 3. Ellis Brinkman/Garcia

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 7. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

 

 


 

9, 10 en 11-03-2017 Genemuiden

Springen klassiek

B-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

B-D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 3. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-D/E: 7. Danielle Holterman/Skydancer

B-D/E: 10. Jo-Ann Troost/Saffira

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 2. Leonie Vos/Diamond

L-C: 3. Danielle Holterman/Lisa

L-D/E: 2. Eline Slager/Kantje's El-Passo

L-D/E: 4. Leonie Vos/Cantos

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem

M-D/E: 4. Raymond Redder/La Verdi

Springen progressief

B-C: 1. Denise Mulder/Lizzy

B-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

B-C: 3. Denise Mulder/Bonne Femme

B-D/E: 1. Danielle Holterman/Skydancer

B-D/E: 2. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-D/E: 5. Marleen Bloemert/Felocia

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Danielle Holterman/Lisa

L-D/E: 1. Eline Slager/Kantje's El-Passo

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 6. Eline Slager/Grey Dior

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 2. Joanne Vos/Consul

M-D/E: 3. Eline Slager/Tomboy

Finale

B/L-A/B/C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B/L-A/B/C: 5. Simon Redder/Black Magic

B-D/E: 2. Danielle Holterman/Skydancer

B-D/E: 3. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 5. Jo-Ann Troost/Nirvana

M/Z-C/D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

M/Z-C/D/E: 3. Saskia Brinkman/Hentel

Buuz'n sniedersbokaal 2017

B/L-A/B/C: Sanne de Haan/Stardust

B-D/E: Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-D/E: Leonie Vos/Cantos

M/Z-C/D/E: Saskia Brinkman/Hentel

Derbie

1. Eline Slager/Kantje's El-Passo

2. Leonie Vos/Cantos & Emiel Hulst

3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette & Alisha Korf

5. Joanne Vos/Consul & Saskia Brinkman

 

 


 

04-03-2017 Balkbrug

Springen klassiek

BB-A/B: 2. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-E: 5. Magrit de Witte/Herbie H

L-D: 8. Carmen de Witte/Melody

 

 


 

 

04-03-2017 Kampen

Springen klassiek

B-A/B/C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-D/E: 3. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-A/B/C: 1. Stijn Hokse/Chico

L-A/B/C: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

Springen tweede parcours

B-A/B/C: 2. Sanne de Haan/Stardust

L-A/B/C: 1. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-A/B/C: 2. Stijn Hokse/Chico

 


 

25-02-2017 Sint Johannesga

Springen klassiek

B-C: 3. Sanne de Haan/Stardust

 

 


 

21-02-2017 Dalerveen

Springen klassiek

BB-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Blacky

L-C: 1. Amber Krul/Spartacus

 


 

18-02-2017 Drentse kampioenschappen indoor Beilen

Springen

B-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-C: 3. Denise Mulder/Lizzy

B-D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 4. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 2. Simon Redder/Jay's Lisa

L-C: 3. Leonie Vos/Daimond

L-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

L-D/E: 6. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-D/E: 8. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 10. Raymond Redder/Hailey La Verdi

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 4. Raymond Redder/La Verdi

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

ZZ-D/E: 1.Roos Hansman/Davanti

 

 


 

07-02-2017 Dalerveen

Springen klassiek

L-C: 2. Amber Krul/Spartacus

 

 


 

24, 25, 26, 27 en 28-01-2017 Klein Oever Balkbrug

Springen klassiek

B-D/E: 1. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 10. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Simon Redder/Jay's Lisa

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 5. Eline Slager/Grey Dior

L-D/E: 11. Carmen de Witte/Melody

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 2. Iris Troost/Maghera Joy

M-D/E: 3. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

M-D/E: 4. Ellis Brinkman/Geneve

M-D/E: 5. Raymond Redder/La Verdi

Springen progressief

B-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

B-C: 4. Denise Mulder/Lizzy

B-D/E: 5. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-D/E: 6. Marleen Bloemert/Felocia

B-D/E: 8. Ellis Brinkman/Garcia

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-C: 2. Simon Redder/Jay's Lisa

L-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 9.Eline Slager/Grey Dior

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M/Z-C: 2. Marie-Louise Hulst/Sensation

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 3.Raymond Redder/La Verdi

M-D/E: 6. Ellis Brinkman/Geneve

Finale

B-A/B/C: 1. Denise Mulder/Lizzy

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 2. Raymond Redder/Haley La Verdi

L-D/E: 5. Leonie Vos/Cantos

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M/Z-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy


 

21-01-2017 Beilen

Springen klassiek

M-C: 1.Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Ellis Brinkman/Geneve

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 3. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

Springen progressief

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D: 3. Raymond Redder/La Verdi

 


 

21-01-2017 Den Ham

Springen klassiek

B-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-E: 2. Magrit de Witte/Herbie

L-D/E: 2.Magrit de Witte/Garisto

Springen progressief

B-D: 1. Danielle Holterman/Skydancer

L-D/E: 2. Magrit de Witte/Garisto

 


 

 

21-01-2017 Wezep

Springen klassiek

B-D: 2. Lisanne van Elp/Heros

B-E: 4. Marleen Bloemert/Felocia

Springen progressief

B-E: 3. Marleen Bloemert/Felocia

 


 

20-01-2017 Staphorst

Dressuur

B-B: 2. Marcel Schoenmaker/Black Jack (195 pnt.)

 


 

07-01-2017 Genemuiden

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-D/E: 3. Iris Troost/Anne B

M/Z-D/E: 2. Joanne Vos/Robijn

M/Z-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 1. Joanne Vos/Consul

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

M/Z-D/E: 1. Iris Troost/Maghera Joy

M/Z-D/E: 3. Djamilla Kooiker/Keighley

 

 

 


 

06-01-2017 Beilen

Springen klassiek

B-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-D: 2. Jo-Ann Troost/Saffira

B-D: 3. Jordy Koopmans/Cedric

B-D: 4. Danielle Holterman/Skydancer

B-E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

B-E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

B-E: 3.Magrit de Witte/Herbie

Springen progressief

B-C: 3. Amber Krul/Spartacus

B-C: 4. Denise Mulder/Lizzy

B-D: 3. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-D: 7. Danielle Holterman/Skydancer

B-E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

 


 

02-01-2017 Marienheem

Springen klassiek

B-C: 4. Sanne de Haan/Stardust

B-D: 4. Jordy Koopmans/Gaby

B-D: 11. Jordy Koopmans/Cedric

Springen progressief

B-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

B-D: 7. Jordy Koopmans/Gaby

 


 

 

02-01-2017 IICH Groningen

Springen klassiek

L-A/B: 4. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 2. Marie-Louise Hulst/Sensation

L-D: 1. Joanne Vos/Consul

M-D/E: 4. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 10. Iris Troost/Maghera Joy

Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Springen progressief

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-D: 2. Joanne Vos/Consul

L-D: 3. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 3. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 4. Eline Slager/Diadeem

Z-D/E: 4. Annemiek Harink/Celine