Uitslagen 2016

 

- De Uitslagen 2016

 

 

 


 

 

24, 26, 27-12-2016 Wierden

Springen klassiek

B-C: 4. Amber Krul/Spartacus

L-D/E: 5. Saskia Brinkman/Geneve

M-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

M-D/E: 4. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Geneve

M-D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

M-D/E: 4. Annemiek Harink/Celine

M-D/E: 8. Iris Troost/Maghera Joy

Finale

B-C: 5. Sanne de Haan/Stardust

 

 


 

7, 8, 9 en 10-12-2016

Springen klassiek

B-A/B: 4. Marcel Schoenmaker/Blacky

B-D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B/C:1. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 2. Joanne Vos/Consul

L-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

L-D/E: 3. Eline Slager/Kensington

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

Z/ZZ-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Springen progressief

B-D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 3. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-D/E: 4. Lisanne van Elp/Heros

L-D/E: 1. Joanne Vos/Consul

M-C/D/E: 3. Eline Slager/Tomboy

M-C/D/E: 4. Ellis Brinkman/Geneve

Z-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Finale

B: 1. Amber Krul/Spartacus

L: 1. Emiel Hulst /Sandro

L: 2. Aylana Smit/Infinity

M: 2. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

Z: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Zilveren UI

L: Emiel Hulst/Sandro

M: Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

Z/ZZ: Saskia Brinkman/Hentel

 


 

30-11-2016 en 2, 3-12-2016 Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B: 6. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-D/E: 5. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 12. Saskia Brinkman/Geneve

L-A/B/C: 4. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

M-D/E: 8. Ellis Brinkman/Geneve

Z-C/D/E: 2. Saskia Brinkman/Hentel

Z-C/D/E: 3. Joanne Vos/Robijn

Springen progressief/Jacht

B-A/B: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-C: 1. Amber Krul Spartacus

B-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

B-D/E: 9. Ellis Brinkman/Garcia

L-A/B/C: 5. Simon Redder/Black  Magic

L-D/E: 2. Eline Slager/Grey Dior

L-D/E: 4. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 5. Joanne Vos/Consul

M-C/D/E: 2. Iris Troost/Anne B

M-D/E: 4.Ellis Brinkman/Geneve

M-D/E: 5. Eline Slager/Diadeem

Z-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Hentel

 


 

25, 26 & 27-11-2016 Sonnega

Springen klassiek

B-D/E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

B-D/E: 3. Danielle Holterman/Skydancer

L-C: 2. Marie-Louise Hulst/Sensation

L-C: 5. Aylana Smit/Quinsialyn

L-C: 6. Aylana Smit/Infinity

L-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-D/E: 6. Carmen de Witte/Melody

M/Z-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

Springen progressief

B-C: 4. Amber Krul/Spartacus

B-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

B-D/E: 3. Lisanne van Elp/Heros

B-D/E: 4. Danielle Holterman/Skydancer

B-D/E: 6. Rene van der Kolk/Figini

L-B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Aylana Smit/Infinity

L-C: 5. Danielle Holterman/Lisa

L-D/E: 8. Magrit de Witte/Garisto

M/Z-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

Finale

B-D/E: 2. Lisanne van Elp/Heros

B-D/E: 3. Danielle Holterman/Skydancer

L-A/B/C: 2. Aylana Smit/Infinity

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel


 

19-11-2016 Felix Cup Genemuiden

Dressuur

B-C: 2. Aylana Smit/Infinity (200,5 pnt)

 


 

12-11-2016 Genemuiden

Springen klassiek

B-D/E: 4. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 8. Sanne van der Kolk/Xeroche

B-D/E: 10. Saskia Brinkman/Geneve

L-D/E: 1. Iris Troost/Anne B

L-D/E: 7. Joanne Vos/Kantjes Gloria

Springen progressief

B-A/B: 4. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-C: 1. Amber Krul/Spartacus

B-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

B-D/E: 3. Sanne van der Kolk/Xeroche

B-D/E: 4. Lisanne van Elp/Heros

B-D/E: 8. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

L-C: 2. Aylana Smit/Infinity

L-D/E: 1. Iris Troost/Anne B

L-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

M-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

Z-D/E: 1. Joanne Vos/Robijn

 


 

12-11-2016 Dalerveen

Springen klassiek

B-C: 2. Simon Redder/Lisa

B-D/E: 4. Ruben de Vries/Fazou

L-D/E: 3. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 2. Raymond Redder/Evenboers Alexia

Springen progressief

B-C: 1. Simon Redder/Lisa

L-B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

M-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Alexia

 


 

05-11-2016 Rijssen Twentecup

Springen klassiek

M-D/E: 7. Iris Troost/Maghera Joy

Z-D/E: 6. Annemiek Harink/Celine

Halve finale

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

 


 

05-11-2016 Luttenberg

Springen klassiek

L-C: 2. Aylana Smit/Infinity

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Springen 2 fasen/jacht

B-C: 1. Amber Krul/Spartacus

L-C: 2. Aylana Smit/Infinity

L-D: 2. Carmen de Witte/Melody

M-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel


 

29-10-2016 Vinkega

Springen klassiek

B-A/B: 4. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-C: 3. Sanne de Haan/Stardust

B-D/E: 1. Leonie Vos/Cantos

B-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

Springen progressief

Z/ZZ-D/E: 1. Joanne Vos/Robijn

 


 

29-10-2016 Ambt-Delden

Springen klassiek

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Marie-Louise Hulst/Sensation

M-D/E: 8. Iris Troost/Anne B

Springen 2 fasen

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

M-D/E: 1. Annemiek Harink/Temptation


 

20, 21 & 22-10-2016 Staphorst

Springen klassiek

BB-B: 1. Marleen Knoll/Macho Boy

BB-B: 2. Sander Hulst/Mandy

B-A/B: 5. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-C: 4. Sanne de Haan/Stardust

B-D: 1. Leonie Vos/Cantos

B-D: 3. Saskia Brinkman/Geneve

B-D: 9. Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-E: 1. Magrit de Witte/Herbie

B-E: 3.Ellis Brinkman/Garcia

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 3. Jo-Ann Troost/Blacky

L-C: 1. Aylana Smit/Infinity

L-C: 2. Danielle Holterman/Lisa

L-C: 3. Corinda Teeling/Easy

L-D: 5. Raymond Redder/Haley La Verdi

M-D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

M-D/E: 4. Ellis Brinkman/Geneve

M-D/E: 5. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

M-D/E: 6. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Z/ZZ-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

B-A/B: 1. Laetitia Teeling/Anton

B-A/B: 3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-A/B: 5. Sanne de Haan/Jolly Jumper

B-C: 2. Simon Redder/Jay's Lisa

B-D: 3. Jordi Koopmans/Cedric

B-D: 4. Lisanne van Elp/Heros

B-D: 5.Cherine Vos/Sand Dollar Jack

B-D: 6. Danielle Holterman/Skydancer

B-E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

B-E: 3. Corinda Teeling/Ferlieta

B-E: 4. Ellis Brinkman/Garcia

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-C: 2. Aylana Smit/Infinity

L-D: 6. Magrit de Witte/Kantjes Garisto

M-D/E: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 2. Ellis Brinkman/Geneve

M-D/E: 4. Magrit de Witte/Kantjes Garisto

Z/ZZ-D/E: 3. Joanne Vos/Robijn

Z/ZZ-D/E: 4. Annemiek Harink/Celine

Finale

B-D/E: 2. Saskia Brinkman/Geneve

B-D/E: 4. Lisanne van Elp/Heros

B-D/E: 4. Ellis Brinkman/Garcia

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

M-D/E: 2. Ellis Brinkman/Geneve

M-D/E: 3. Aisha Smit/Moonlight Shadow

 


 

15-10-2016 Beilen

Springen klassiek

B-A/B: 1. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-D/E: 4. Leonie Vos/Cantos

L-D/E: 2. Eline Slager/Kensington

M-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

 


 

15-10-2016 Kampen

Springen klassiek

B-A/B/C: 1. Sanne de Haan/Jolly Jumper

B-D/E: 1. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 4. Saskia Brinkman/Geneve

B-D/E: 7. Rene van der Kolk/Fergini

L-D/E: 2. Carmen de Witte/Melody

Springen progressief

B-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

B-D/E: 4. Ellis Brinkman/Garcia

L-D/E: 1. Carmen de Witte/Melody

 


 

15-10-2016 Lonneker

Springen klassiek

L-B: 1. Emiel Hulst/Sandro

Z-D/E: 4. Annemiek  Harink/Celine

 


 

08-10-2016 Ruinerwold

Dressuur

B-C: 1. Leonie Coster/Bronco (192 pnt.)

 


 

 

01-10-2016 IJsselmuiden

Springen klassiek

B-D/E: 5. Leonie Vos/Cantos

B-D/E: 6. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 9. Saskia Brinkman/Geneve

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 3. Carmen de Witte/Melody

M/Z-D/E: 2. Joanne Vos/Kantjes Gloria

Springen progressief

B-C: 2. Simon Redder/Lisa

B-C: 4. Amber Krul/Spartacus

B-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

B-D/E: 5. Sanne van der Kolk/Xeroche

B-D/E: 8. Jordi Koopmans/Cenzo

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 4. Magrit de Witte/Garisto

M/Z-D/E: 2. Joanne Vos/Kantjes Gloria

 


 

21-09-2016 Tolbert
Springen klassiek

B-C: 2. Amber Krul/Spartacus

Springen progressief

B-C: 3. Amber Krul/Spartacus

Beste Combinatie

Klasse B: Amber Krul/Spartacus


 

24-09-2016 Ruinen

Springen klassiek

B-A/B/C: 2. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-D/E: 2. Eline Slager/Grey Dior

L-B/C: 2. Leonie Vos/Diamond

L-D/E: 1. Carmen de Witte/Melody

L-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

M-C/D/E: 1.Saskia Brinkman/Hentel

M-C/D/E: 4. Iris Troost/Anne B

 


 

24-09-2016 Vollenhove

Springen klassiek

B-A/B/C: 1. Sanne de Haan/Jolly Jumper

L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B/C: 3. Marie-Louise Hulst/Sensation

Springen progressief

L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

 


 

18-09-2016 Wierden

Springen klassiek

B-C: 3. Leonie Vos/Diamond

B-D/E: 2. Ellis Brinkman/Garcia

B-D/E: 7. Leonie Vos/Cantos

L-B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Marie-Louise Hulst/Sensation

L-D/E: 1. Joanne Vos/Kantjes Gloria

L-D/E: 2. Iris Troost/Maghera Joy

M-D/E: 3. Joanne Vos/Kantjes Gloria

Springen progressief

B-A/B: 1. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

B-D/E: 3. Leonie Vos/Cantos

L-B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 2. Danielle Holterman/Lisa

L-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

Z/ZZ-D/E: 1. Annemiek Harink/Celine

 


 

18-09-2016 Blankenham

Springen klassiek

B-A/B: 3. Sanne de Haan/Jolly Jumper

L-D/E: 1. Magrit de Witte/Garisto

Springen progressief

L-D/E: 2. Magrit de Witte/Garisto

 


 

10-09-2016 Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B/C: 3. Denise Mulder/Bonne Femme

B-A/B/C: 4. Sanne de Haan/Jolly Jumper

B-D/E: 2. Leonie Vos/Cantos

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Iris Troost/Anne B

M-C/D: 2. Raymond Redder/Evenboers Alexia

Z-C/D/E: 2. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

B-A/B/C: 2. Simon Redder/Lis

B-A/B/C: 3. Amanda Vos/Shamrock Propel Michette

B-D/E: 4. Leonie Vos/Cantos

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 4. Joanne Vos/Kantjes Gloria

M-C/D: 1. Raymond Redder

M-C/D: 3. Saskia Brinkman/Hentel

Finale

B-Finale: 2. Leonie Vos/Cantos

B-Finale: 3. Simon Redder/Lisa

L-Finale: 1. Iris Troost/Anne B

L-Finale: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

M-Finale: 1. Saskia Brinkman/Hentel


 

03-09-2016 Ommen

Springen klassiek

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 5. Magrit de Witte/Garisto

Z-C/D/E: 1. Annemiek Harink/Celine


 

27-08-2016 De Hippiade Ermelo

Springen

L-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem

M-D/E: Nederlands kampioen: Roos Hansman/Davanti

 

 


 

16-08-2016 Dalerveen

Springen klassiek

M-D/E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

Z-D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

 


 

 

 

11, 12 & 13-08-2016 Drentse Kampioenschappen De Wijk

Springen

B-A/B: 2. Sanne de Haan/Jolly Jumper

B-A/B: 3.Denise Mulder/Brownie

B-C: 2. Stijn Hokse/Chico

B-D/E: 9. Eline Slager/Grey Dior

B-D/E: 9. Jo-ann Troost/Nirvana

L-C: 3. Leonie Vos/Diamond

L-D/E: 1. Iris Troost/Anna B

L-D/E: 2. Cherine Vos/Cantos

L-D/E: 3. Joanne Vos/Kantjes Gloria

L-D/E: 4. Ellis Brinkman/Geneve

L-D/E: 7. Eline Slager/Diadeem

L-D/E: 9. Carmen de Witte/Melody

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti

M-D/E: 4. Eline Slager/Royal Dream

M-D/E: 5. Raymond Redder/Evenboer's Alexia

M-D/E: 6. Eline Slager/Tomboy

Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

Dressuur

L2-D/E: 2. Roos Hansman/Davanti

 


 

06-08-2016 Nieuwleusen

Springen klassiek

BB-D/E: 1. Ellis Brinkman/Garcia

BB-D/E: 2. Jordy Koopmans/Cedric

L-A/B: 1. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 2. Iris Troost/Anne B

L-D/E: 3. Ellis Brinkman/Geneve

L-D/E: 4. Cherine Vos/Cantos

L-D/E: 5. Eline Slager/Kensington

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 2.Djamilla Kooiker/Keighley

M-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

 


 

23-07-2016 Noord-Sleen

Springen Klassiek

M-D/E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

Dressuur

B-B: 1. Laetitia Teeling/Anton Alias Theo (191 pnt.)

B-B: 1. Laetitia Teeling/Anton Alias Theo (195 pnt.)

 


 

 

23-07-2016 Hoonhorst

Dressuur

B-A/B/C: 5. Sanne de Haan/Jolly Jumper (198 pnt.)

 

 


 

09-07-2016 Heino

Springen klassiek

B-A/B: 1. Amanda Vos/Ilka

B-E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-D: 1. Iris Troost/Anne B

L-D: 3. Cherine Vos/Cantos

M-D/E: 2/ Annemiek Harink/Temptation

Z/ZZ-D/E: 1. Joanne Vos/Robijn

Z/ZZ-D/E: 2. Annemiek Harink/Celine

Finale

L-C/D/E: 1. Cherine Vos/Cantos

L-C/D/E: 2. Raymond Redder/Evenboers Alexia

M-D: 4. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Winnaar Horka cup: Cherine Vos/Cantos

 

 

 


 

08-07-2016, 09-07-2016 CSI Geesteren

Springen klassiek

L-D: 2. Eline Slager/Kensington

M/Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 8. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

B-C: 3. Amber Krul/Spartacus

B-D: 6. Eline Slager/Grey Dior

L-D: 4. Eline Slager/Kensington

M-D: 1. Eline Slager/Tomboy

 


 

09-07-2016 Wittelte

Springen Progressief

B-C: 3. Danielle Holterman/Lisa

 


 

02-07-2016 Slagharen

Springen klassiek

B-B: 3. Sanne de Haan/Jolly Jumper

B-E: 3. Marleen Bloemert/Felocia

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

M-D/E: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Springen progressief

B-B: 2. Sanne de Haan/Jolly Jumper

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 3. Marie-Louise Hulst/Sensation

 


 

02-07-2016 Urk

Springen klassiek

B-C: 2. Simon Redder/Lisa

L-D/E: 5. Raymond Redder/Evenboers Alexia

Springen progressief

B-C: 1. Simon Redder/Lisa

B-D/E: 3. Raymond Redder/Hailey

L-D/E: 4. Raymond Redder/Evenboers Alexia

 


 

25-06-2016 Zuidwolde

Springen klassiek

B-A/B/C: 6. Simon Redder/Jays Lisa

B-D/E: 1. Eline Slager/Grey Dior

B-D/E: 4. Raymond Redder/Haley

L-A/B/C: 5. Marie-Louise Hulst/Sensation

L-D/E: 1. Iris Troost/Anne B

L-D/E: 4. Eline Slager/Kensington

L-D/E: 5. Cherine Vos/Cantos

M-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Z-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

B-A/B/C: 4. Simon Redder/Jays Lisa

B-A/B/C: 5. Leonie Vos/Diamond

B-D/E: 4. Eline Slager/Grey Dior

L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B/C: 2. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 3. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Eline Slager/Diadeem

L-D/E: 2. Iris Troost/Anne B

L-D/E: 4. Cherine Vos/Cantos

L-D/E: 5. Eline Slager/Kensington

L-D/E: 6. Ellis Brinkman/Geneve

L-D/E: 7. Joanne Vos/Kantjes Gloria

M-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

Z-D/E: 2. Annemiek Harink/Celine


 

17, 18-06-2016 Staphorst Springen klassiek

B-A/B: 3. Amanda Vos/Ilka

B-A/B: 5. Sanne de Haan/Jolly Jumper

B-C: 1. Aylana Smit/Infinity

B-D: 5. Jo-Ann Troost/Nirvana

B-E: 2. Marleen Bloemert/Felocia

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock propel Michette

L-D/E: 1. Carmen de Witte/Melody

L-D/E: 6. Cherine Vos/Cantos

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

M-D/E: 3. Aisha Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 4. Ilse Hokse/Arezzo

Z-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

B-C: 3. Aylana Smit/Infinity

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-A/B: 3. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D/E: 5. Magrit de Witte/Garisto

M-D/E: 3. Annemiek Harink/Temptation

M/Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

Finale

B-A/B/C: 2. Aylana Smit/Infinity

L-A/B/C: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 1.Cherine Vos/Cantos

L-D/E: 2. Ellis Brinkman/Geneve

M/Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

Dressuur

B-A/B/C: 3. Leonie Coster/Bronco(198 pnt.)

 


 

18-06-2016 Almelose Ruiterdagen

Springen tweefasen

L-D: 4.Eline Slager/Diadeem

M-D: 4. Eline Slager/Tomboy

 


 

12-06-2016 Dalerveen

Springen klassiek

M-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

Springen progressief

M-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

 


 

11-06-2016 Meppel

Springen klassiek

BB-A/B/C: 3. Denise Mulder/Bonne Femme

B-D/E: 2. Ruben de Vries/Chaplin

B-D/E: 4. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-D/E: 1. Iris Troost/Anne B

L-D/E: 2. Eline Slager/Diadeem

L-D/E: 3. Cherine Vos/Cantos

M-C/D/E: 1. Annemiek Harink/Temptation

M-C/D/E: 2. Jordy Koopmans/Magic

M-C/D/E: 4. Eline Slager/Tomboy

Springen progressief

B-A/B/C: 2. Leonie Vos/Diamond

B-A/B/C: 3. Danielle Holterman/Lisa

B-A/B/C: 5. Amber Krul/Spartacus

B-D/E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-A/B/C: 1. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-A/B/C: 3. Marie-Louise Hulst/Sensation

L-D/E: 1. Iris Troost/Anne B

L-D/E: 2. Cherine Vos/Cantos

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Chelsea

L-D/E: 4. Ellis Brinkman/Geneve

L-D/E: 5. Eline Slager/Kensington

M-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-C/D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

M-C/D/E: 3. Eline Slager/Tomboy

Z-D: 1. Joanne Vos/Robijn


 

05-06-2016 Oranjewoud

Springen klassiek

L-D/E: 2. Ellis Brinkman/Geneve

M-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

Springen progressief

M-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Romy Mulder/Bolero

 

 


 

04-06-2016 Onck Ermelo

Springen klassiek

B-D/E: 2. Roos Hansman/Panfu

L-D/E: 1. Roos Hansman/Panfu

Dressuur

B-D/E: 2. Roos Hansman/Panfu

Winnares dressuur- en springcompetitie Connemara kampioenschappen

1. Roos Hansman/Panfu

 


 

28-05-2016 Wanneperveen

Springen klassiek

B-B/C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

B-B/C: 2. Aylana Smit/Infinity

B-B/C: 3. Sanne de Haan/Jolly Jumper

B-D: 2. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-A/B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D/E: 1. Roos Hansman/Panfu

M-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti

M-D/E: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Springen progressief

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D/E: 2. Roos Hansman/Panfu

M-D/E: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

 


 

28-05-2016 Shownummers CH Rouveen

Stoelendans

1. Carmen de Witte/Melody

Mooiste geheel: Danine Kooiker/Geesie

Teamspringen

1. Emiel Hulst/Sandro, Danielle Holterman/Lisa & Leonie Vos/Shamrock

2. Iris Troost/Anne B, Ilse Hokse/Arezzo & Magrit de Witte/Garisto


 

21-05-2016 Urk

Springen klassiek

B-C: 1. Aylana Smit/Quinsialyn

L-B/C: 2. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 1. Cherine Vos/Cantos

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Chelsea

L-D/E: 3. Raymond Redder/Evenboers Alexia

M-D/E: 2. Joanne Vos/Robijn

M-D/E: 4. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Springen Klassiek direct op tijd

B-C: 2. Aylana Smit/Quinsialyn

B-C: 2. Simon Redder/Lisa

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 2. Ellis Brinkman/Geneve

L-D/E: 3. Raymond Redder/Evenboers Alexia

M-D/E: 1. Joanne Vos/Robijn

 

 


 

21-05-2016 Vaassen

Dressuur

B-C: 3. Leonie Coster/Bronco (191,5 pnt.)

B-C: 4. Leonie Coster/Bronco (191,5 pnt.)

 


 

14-05-2016  De Wijk

Springen klassiek

B-C: 2. Jo-Ann Troost/Corlando

B-C: 4. Leonie Vos/Diamond

B-C: 6. Aylana Smit/Infinity

B-D: 2. Eline Slager/Zepp

B-D: 3. Jo-Ann Troost/Nirvana

B-D: 8. Eline Slager/Grey Dior

B-E: 4. Marleen Bloemert/Felocia

L-B: 1.Jo-Ann Troost/Blacky

L-B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-B: 3. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 2. Jordy Koopmans/Magic

L-D/E: 1. Iris Troost/Anne B

L-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem

L-D/E: 4. Raymond Redder/Evenboers Alexia

L-D/E: 6. Ellis Brinkman/Geneve

L-D/E: 10. Carmen de Witte/Melody

M-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

M-D/E: 4. Annemiek Harink/Celine

M-D/E: 6. Romy Mulder/Bolero

M-D/E: 7. Eline Slager/Royal Dream

Springen progressief

B-A/B: 4. Amanda Vos/Ilka

B-C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

B-C: 2. Aylana Smit/Infinity

B-C: 5. Leonie Vos/Diamond

B-D: 9. Eline Slager/Grey Dior

L-B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 2. Jordy Koopmans/Magic

L-D/E: 1. Iris Troost/Anne B

L-D/E: 2. Eline Slager/Kensington

L-D/E: 4. Saskia Brinkman/Chelsea

L-D/E: 5. Ellis Brinkman/Geneve

L-D/E: 6. Cherine Vos/Cantos

L-D/E: 10. Magrit de Witte/Garisto

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 1. Cherine Vos/Consul

M-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 6. Eline Slager/Royal Dream

Z-D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

 


 

08-05-2016 SGW Markelo

2. Roos Hansman/Davanti

 


 

07-05-2016 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-A/B: 3. Amanda Vos/Ilka

B-C: 4. Jo-Ann Troost/Corlando

B-D: 6. Eline Slager/Grey Dior

B-D: 7. Eline Slager/Zepp

L-B: 1. Leonie Vos/Shamrock

L-B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Jordy Koopmans/Magic

L-D: 3. Eline Slager/Diadeem

L-D: 5. Raymond Redder/Evenboers Alexia

L-D: 9. Joanne Vos/Kantjes Gloria

M-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 5. Annemiek Harink/Celine

Z-D/E: 3. Djamilla Kooiker/Keighley

Springen progressief/Jacht

B-D: 2. Eline Slager/Grey Dior

B-D: 3. Eline Slager/Zepp

B-D: 4. Raymond Redder/Hailey La Verdi

B-E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-B: 1. Leonie Vos/Shamrock

L-B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 2. Marie-Louise Hulst/Sensation

L-D: 3. Raymond Redder/Evenboers Alexia

L-D: 4. Cherine Vos/Consul

L-D: 5. Cherine Vos/Cantos

L-D: 7. Eline Slager/Kensington

L-E: 1. Kirsten Redder/Geneve

M-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti

M-D/E: 2. Eline Slager/Royal Dream

M-D/E: 3. Annemiek Harink/Temptation

M-D/E: 4. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 5. Romy Mulder/Bolero

Z-D/E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

Dressuur

B-C: 2. Jo-Ann Troost/Corlando (196 pnt)

B-C: 4. Leonie Coster/Bronco (182,5 pnt)

Leonie Coster heeft haar eerste winstpunten behaald (180 & 182,5 pnt)

Teamspringen

1. Annemiek Harink/Celine, Joanne Vos/Robijn, Ellis Brinkman/Geneve

2. Cherine Vos/Cantos, Marie-Louise Hulst/Sensation, Saskia Brinkman/Hentel

 

 


 

05-05-2016 Holten

Springen klassiek

B-D/E: 4. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

Springen progressief

B-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-A/B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky


 

30-04-2016 Olst

Springen Klassiek

B-D/E: 3. Sanne van der Kolk

 

 

 


29, 30 en 01-04-2016 Geesteren

 

Springen klassiek

B-D/E: 6.Magrit de Witte/Garisto

B-D/E: 10. Carmen de Witte/Melody

L-A/B: 3. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 2. Jordy Koopmans/Magic

L-D: 1. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

Z-D/E: 3. Djamilla Kooiker/Keighley

Springen progressief

B-D/E: 2. Carmen de Witte/Melody

L-D: 1. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

L-E: 1. Roos Hansman/Davanti

 

 


 

27-04-2016 Koningdagconcours Wierden

Springen klassiek

B-D/E: 2. Raymond Redder/Haley La Verdi

B-D/E: 5. Cherine Vos/Cantos

L-B/C: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-B/C: 3. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Alexia

L-D/E: 2. Eline Slager/Diadeem

L-D/E: 5. Kirsten Redder/Geneve

L-D/E: 6. Joanne Vos/Kantjes Gloria

M-D/E: 4. Annemiek Harink/Celine

Springen progressief

B-D/E: 1. Cherine Vos/Cantos

L-B/C: 2. Simon Redder/Black Magic

L-B/C: 3. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 2. Raymond Redder/Evenboers Alexia

L-D/E: 7. Eline Slager/Kensington

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

 

 


 

23 en 24-04-2016 Texel

Springen Klassiek

M-D/E: 2. Roos Hansman/Davanti

L-D/E:  1.Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

M-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti

Springen progressief

B-D/E: 1. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

Dressuur

B-D/E: 1. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop (204 pnt)

L1-D/E: 3. Roos Hansman/Davanti

L1-D/E: 4. Roos Hansman/Davanti

L1-D/E: 2. Roos Hansman/Davanti

L1-D/E: 3. Roos Hansman/Davanti

 


 

16-04-2016 Geesteren

Springen klassiek

L-D: 3. Cherine Vos/Cantos

 


 

16-04-2016 Hellendoorn

Springen klassiek

B-D: 1. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

Springen Progressief

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

 


 

09-04-2016 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

B-C: 3. Leonie Vos/Diamond

B-D/E: 8. Cherine Vos/Cantos

L-D/E: 2. Cherine Vos/Cantos

L-D/E: 3. Ellis Brinkman/Chelsea

L-D/E: 4. Kirsten Redder/Geneve

L-D/E: 5. Raymond Redder/Evenboers Alexia

L-D/E: 6. Annemiek Harink/Temptation

 


 

09-04-2016 Hoogeveen

Springen klassiek

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

Springen progressief

B-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

 


 

03-04-2016 Luttenberg

Dressuur

B-D/E: 1. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop (211 pnt)

B-D/E: 1. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop (213 pnt)

 


 

02-04-2016 SGW Markelo

B. 1. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

B. 4. Roos Hansman/Davanti

 

 


 

01-04-2016 Onderlinge wedstrijd

BB-A/B/C: 1. Denise Mulder/Brownie Vlugge Viervoeters
BB-D/E: 1. Jenita Jongschaap/Tenerife Reestruiters
B-A/B: 1. Amanda Vos/Ilka Vlugge Viervoeters
B-C: 1. Corinda Teeling/Easy Reestruiters
B-D/E: 1. Cherine Vos/Cantos Vlugge Viervoeters
L-A/B/C: 1. Leonie Vos/Shamrock Vlugge Viervoeters
L-D/E: 1. Maaike Schreur/Cheela Reestruiters
M/Z-D/E: 1. Romy Mulder/Bolero Vlugge Viervoeters

 


 

26-03-2016 Nieuwleusen

Springen Klassiek

B-D: 2. Cherine Vos/Cantos

B-D: 4. Jo-Ann Troost/Nirvana

B-D: 5. Iris Troost/Anne B

M-D: 1. Joanne Vos/Robijn

 


 

19-03-2016 Indoor kampioenschappen Ermelo

Springen

L-A/B: 4.Simon Redder/Black Magic

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

 


 

19-03-2016 IJsselmuiden

Springen klassiek

B-C: 5. Marie-Louise Hulst/Sensation

B-D: 4. Magrit de Witte/Garisto

Springen progressief

B-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

B-C: 1. Aylana Smit/Infinity

B-C: 4. Aisha Smit/Quinsialyn

B-C: 5. Marie-Louise/Sensation


 

10, 11, 12-03-2016 Genemuiden

Springen klassiek

B-C: 3. Marie-Louise Hulst/Sensation

B-C: 4. Aylana Smit/Infinity

B-D: 6. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Chelsea

L-D/E: 3. Romy Mulder/Bolero

L-D/E: 5. Ellis Brinkman/Geneve

M-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

Springen progressief

B-A/B: 2. Amanda Vos/Ilka

B-A/B: 3. Emiel Hulst/Sandro

B-C: 1. Aylana Smit/Infinity

B-C: 3. Marie-Louise Hulst/Sensation

B-D: 5. Jo-Ann Troost/Nirvana

B-D: 7. Iris Troost/Anne B

B-E: 4. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Chelsea

L-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 3. Ellis Brinkman/Geneve

L-D/E: 4. Eline Slager/Diadeem

L-D/E: 6. Joanne Vos/Kantjes Gloria

L-D/E: 8. Kirsten Redder/Geneve

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Z-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos

Z-D/E: 3. Kirsten Redder/La Verdi

Finale

B/L-A/B/C: 1. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B/L-A/B/C: 2. Aylana Smit/Infinity

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 2. Romy Mulder/Bolero

M/Z/ZZ-C/D/E: 4. Romy Mulder/Bonne Femme

Winnaar Buuz'n sniederbokaal

B/L-A/B/C: Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: Eline Slager/Tomboy

M-C/D/E: Romy Mulder/Bonne Femme

Derby

1. Eline Slager/Diadeem

5. Romy Mulder/Bolero

6. Joanne Vos/Cantos

 


 

05-03-2016 Wezep

Springen klassiek

B-C: 2. Jolien Horstede/Schopin

Springen progressief

B-C: 1. Jolien Horstede/Schopin

B-C: 3. Danielle Holterman/Lisa

B-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic


 

26, 27, 28-02-2016 Paard 2016 Hardenberg

Springen klassiek

B-D: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-D: 2. Eline Slager/Tomboy

L-D: 3. Ellis Brinkman/Geneve

L-D: 6. Eline Slager/Diadeem

L-D: 10. Carmen de Witte/Melody

M-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

Z-D/E: 4. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

B-D: 2. Jordy Koopmans/Cenzo

B-D: 4. Jo-Ann Troost/Nirvana

L-D: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D: 8. Ellis Brinkman/Geneve

L-D: 9. Eline Slager/Diadeem

L-D: 13. Cherine Vos/Consul

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Z-D/E: 5. Djamilla Kooiker/Keighley

Hartog Lucerne

Z-D: 3. Joanne Vos/Cantos

Finale

B-D/E: 3. Jordy Koopmans/Cenzo

 


 

20-02-2016 Drense indoor Kampioenschappen Beilen

Springen

Kampioen in de B-A/B Amanda Vos/Ilka

Kampioen in de L-A/B Jo-Ann Troost/Blacky

Kampioen in de L-D/E Roos Hansman/Davanti

Kampioen in de M-C Saskia Brinkman/Hentel

kampioen in de Z-C Romy Mulder/Bonne Femme

kampioen in de Z-D/E Djamilla Kooiker/Keighley

Reserve kampioen in de L-A/B Simon Redder/Black Magic

Reserve kampioen in de L-D/E Eline Slager/Tomboy

B-C: 3. Marie-Louise Hulst/Sensation

M-D/E: 3. Ilse Hokse/Arezzo

M-D/E: 4. Annemiek Harink/Celine

M-D/E: 8. Annemiek Harink/Temptation

 


 

20-02-2016 Hierden

Springen progressief

B-E: 1. Cathy Russcher/Fernando

 


 

13-02-2016 Koudum

Springen Klassiek

B-D/E: 1. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

L-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti

Springen progressief

B-D/E: 6. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

L-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti

 

 


 

13-02-2016 Raalte

Springen Klassiek

B-C: 2. Amber Krul/Spartacus

 


 

09-02-2016 Dalerveen

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

Z-D/E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

 


 

06-02-2016 Indoor eventing

B-D/E: 2. Roos Hansman/Davanti


 

27, 28, 29 en 30-01-2016 Indoor Klein Oever Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B: 3. Amanda Vos/Ilka

B-D/E: 4. Carmen de Witte/Melody

B-D/E: 6. Ruben de Vries/Dempsy

B-D/E: 9. Eline Slager/Grey Dior

B-D/E: 12. Sanne van der  Kolk/Xeroche

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock

L-C: Leonie Vos/Marilene

M-D/E: 4. Djamilla Kooiker/Keighley

Z-D/E: 3. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

B-C: 4. Marie-Louise Hulst/Sensation

B-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

B-D/E: 8. Eline Slager/Newton

B-D/E: 10.Carmen de Witte/Melody

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Chelsea

L-D/E: 5. Cherine Vos/Consul

L-D/E: 10. Eline Slager/Diadeem

M-D/E: 2. Annemiek Harink/Celine

Springen finale

B-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B/C: 2. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 3. Raymond Redder/Evenboers Alexia

 


 

23-01-2016 Beilen

Springen klassiek

M-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

M-D/E: 1. Iris Troost/Skydancer

M-D/E: 6. Annemiek Harink/Temptation

Z/ZZ-C/D/E: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

Z-ZZ-C/D/E: 3. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

M-D/E: 1. Annemiek Harink/Temptation

M-D/E: 5. Annemiek Harink/Celine

Z/ZZ-D/E: 3. Joanne Vos/Cantos

Team springen:

1. Leonie Vos/Aisha Smit/Kirsten Redder

3. Lisanne van Elp/Ilse Hokse/Aylana Smit

 


 

23-01-2016 Den Ham

Springen progressief

B-C: 1. Marie-Louise Hulst/Sensation

 


 

15-01-2016 & 16-01-2016 Beilen

Springen klassiek

B-A/B: 2. Amanda Vos/Ilka

B-D: 5. Jordy Koopmans/Cenzo

L-A/B: 1. Leonie Vos/Shamrock

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Jordy Koopmans/Magic

L-D: 4. Eline Slager/Tomboy

L-D: 7. Romy Mulder/Bolero

Springen progressief

B-A/B: 5. Amanda Vos/Ilka

B-C: 2. Marie-Louise Hulst/Sensation

B-D: 1. Jordy Koopmans/Cenzo

L-A/B: 2. Leonie vos/Shamrock

L-C: 2. Jordy Koopmans/Magic

L-D: 1. Cherine Vos/Consul

L-D: 2. Romy Mulder/Bolero

L-D: 3. Ellis Brinkman/Geneve

L-D: 5. Eline Slager/Tomboy

L-E: 2. Kirsten Redder/Geneve

 


 

02-01-2016 Genemuiden

Springen klassiek

B-D: 4. Lisanne van Elp/Jovanda

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 3. Raymond Redder/Evenboers Alexia

Springen progressief

B-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

B-A/B: 2. Amanda Vos/Ilka

B-C: 1. Aylana Smit/Infinity

B-D: 3. Lisanne van Elp/Jovanda

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 3. Raymond Redder/Evenboers Alexia

M/Z-D/E: 1. Joanne Vos/Robijn

M/Z-D/E: 3. Kirsten Redder/La Verdi

 

 


 

 

02-01-2016 & 03-01-2016 Marienheem

Springen Klassiek

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-C: 2. Jordy Koopmans/Magic

L-D: 7. Romy Mulder/Bolero

Springen progressief

B-C: 3. Amber Krul/Spartacus

B-D: 6. Jordy koopmans/Cenzo

B-E: 5. Cathy Russcher/Fernando

L-C: 1. Jordy Koopmans/Magic

L-D: 5. Ellis Brinkman/Geneve

Finale

B/L-D/E: 2. Ellis Brinkman/Geneve