Uitslagen 2015

 

- De Uitslagen 2015

 

 

 


 

 

30-12-2015 Kampweek

Dressuur

Groep 1:

1. Sanne de Haan/Jolly Jumper

2. Marlynn Tippe/Pauline

3. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

Groep 2:

1. Esmee Talen/Macho

2. Michelle Roo/Fabian

3.Nathalie Boer/Pitje

Groep 3:

1. Amanda Vos/Ilka

2. Simon Redder/Vivienne

3. Stijn Hokse/Chico

Groep 4:

1. Lisanne van Elp/Jovanda

2. Leonie Coster/Bronco

3. Jessica Timmerman/Legolas

Groep 5:

1. Leonie Vos/Diamond

2. Sanne Haar/Milano

3. Marie-Louise Hulst/Sensation

Groep 6:

1. Iris Troost/Skydancer

2. Joanne Vos/Kantjes Gloria

3. Jasmijn Slager/Chicago

Groep 7:

1. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

2. Saskia Brinkman/Hentel

3. Eline Slager/Newton

Groep 8:

1. Iris Hansman/Davanti

2. Rene van der Kolk/Vonica

3. Magrit de Witte/Kalusha

 

Springen met oefenrondje

40 cm:

1. Esmee Talen/Macho

2. Martine van Dam/Kuifje

3. Simon Redder/Vivienne

50 cm:

1. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

2. Sander Hulst/Mandy

3. Marlynn Tippe/Pauline

60 cm:

1. Sanne de Haan/Jolly Jumper

2. Leonie Coster/Bronco

3. Michelle Roo/Fabian

70 cm:

1. Janice Knoll/Cadans

2. Jessica Timmerman/Legolas

3.  Thamara Kloosterman/Luna

80 cm:

1. Sanne Haar/Milano

2. Magrit de Wiite/Kalusha

Springen met Barrage

50/60 cm:

1. Amanda Vos/Ilka

2. Emiel Hulst/Mr Jones

70 cm:

1. Jo-Ann Troost/Blacky

2. Jolien Horstede/Schopin

3. Danielle Holterman/Lisa

80 cm:

1. Iris Troost/Anne B

2. Carmen de Witte/Melody

3. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

90 cm:

1. Ellis Brinkman/Geneve

2. Raymond Redder/La Verdi

3. Rene van der Kolk/Vonica

100/110 cm:

1. Annemiek Harink/Celine

2. Iris Hansman/Davanti

3. Ilse Hokse/Arezzo

 


 

28-12-2015 IICH Groningen

Springen klassiek

L-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 4. Eline Slager/Diadeem

L-D/E: 11. Annemiek Harink/Celine

M-D/E: 2. Joanne Vos/Robijn

Z-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

L-A/B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D/E: 1. Cherine Vos/Consul

L-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 7. Annemiek Harink/Celine

M-D/E: 4. Annemiek Harink/Temptation

M-D/E: 5. Joanne Vos/Robijn

Z-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

 


 

24-12-2015 & 26-12-2015 Wierden

Springen progressief

B-A/B: 5. Marie-Louise Hulst/Sandro

Springen Finale

B-finale: 2. Marie-Louise Hulst/Sandro

 


 

19-12-2015 Kootwijkerbroek

Springen klassiek

B-D: 8. Magrit de Witte/Garisto

Springen progressief

B-D: 5. Magrit de Witte/Garisto

B-D: 6. Carmen de Witte/Melody

 


 

19-12-2015 Bixie Hasselt

3. Marcel Schoenmaker/Black-Jack(79 punten)

 


 

9, 10, 11, 12-12-2015 Zilveren UI Kampen

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B/C: 3. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Chelsea

L-D/E: 4. Romy Mulder/Bolero

M-C/D/E: 1. Iris Troost/Skydancer

M-C/D/E: 3. Annemiek Harink/Temptation

Springen progressief

B-A/B: 1. Marie-Louise Hulst/Sandro

B-D/E: 5. Lisanne van Elp/Jovanda

L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B/C: 2. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 3. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 3. Annemiek Harink/Celine

L-D/E: 6. Romy Mulder/Bolero

M-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-C/D/E: 2. Joanne Vos/Robijn

M-C/D/E: 4. Eline Slager/Kensington

Z-D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

Springen klassiek Zaterdag

L-A/B/C: 1. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 4. Romy Mulder/Bolero

L-D/E: 5. Cherine Vos/Consul

M-C/D/E: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M-C/D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

M-C/D/E: 3. Joanne Vos/Robijn

Finale

B-finale:  3. Marie-Louise Hulst/Sandro

L-finale: 1. Eline Slager/Tomboy

L-finale: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-finale: 3. Romy Mulder/Bolero

M-finale: 2. Saskia Brinkman/Hentel

Z-finale:  1. Joanne Vos/Cantos

Winaars Zilveren UI

Klasse L: Eline Slager/Tomboy

Klasse M: Saskia Brinkman/Hentel

 


 

12-12-2015 Veeningen

Springen klassiek

B-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

 

 


 

2, 4 en 5-12-2015 Sinterklaas concours Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B: 1. Marie-Louise Hulst/Sandro

B-C: 2. Aisha Smit/Infinity

B-C: 4. Aylana Smit/Quinsialyn

B-D: 2. Roos Hansman/Panfu van de Bisschop

B-E: 1. Roos Hansman/Davanti

B-E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-A/B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Jordy Koopmans/Magic

L-C: 3. Leonie Vos/Marilene

L-D/E: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Springen progressief

B-A/B: 1. Marie-Louise Hulst/Sandro

B-C: 1. Aisha Smit/Infinity

B-C: 3. Aylana Smit/Quinsialyn

B-D: 1. Saskia Brinkman/Chelsea

B-D: 2. Ellis Brinkman/Geneve

B-D: 4. Carmen de Witte/Melody

B-D: 6. Magrit de Witte/Garisto

B-E: 1. Roos Hansman/Davanti

B-E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-C: 1. Jordy Koopmans/Magic

L-D/E: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 4. Cherine Vos/Consul

M/Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 3. Annemiek Harink/Temptation

M-D/E: 5. Iris Troost/Skydancer

 


 

28-11-2015 Marienheem

Springen klassiek

B-C: 3. Aisha Smit/Infinity

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-C: 5. Jordy Koopmans/Magic

L-C: 6. Jo-Ann Troost/Corlando

Springen progressief

B-C: 2. Aisha Smit/Infinity

 


 

28-11-2015 Den Ham

Springen klassiek

B-A/B: 1. Marie-Louise Hulst/Sandro

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

Z-D/E: 1. Kirsten Redder/La Verdi


 

20, 21, 22-11-2015 Sonnega

Springen klassiek

B-D/E: 10. Saskia Brinkman/Chelsea

B-D/E: 13. Carmen de Witte/Melody

L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

L-D/E: 4. Aisha Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 5. Rene van der Kolk/Xeroche

M/Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M/Z-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

Z-D/E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

Springen progressief

B-C: 1. Aisha Smit/Infinity

B-C: 4. Amber Krul/Spartacus

B-D/E: 1. Ellis Brinkman/Geneve

B-D/E: 2. Saskia Brinkman/Chelsea

B-D/E: 8. Carmen de Witte/Melody

L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D/E: 1. Rene van der Kolk/Xeroche

M/Z-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

Z-D/E: 3. Djamilla Kooiker/Keighley

Finale

B-C: 1. Aisha Smit/Infinity

B-C: 3. Amber Krul/Spartacus

B-D/E: 1. Ellis Brinkman/Geneve

B-D/E: 3. Carmen de Witte/Melody

L-A/B/C: 4. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D/E: 3. Annemiek Harink/Temptation

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

M/Z-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

Z-D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

 


 

21-11-2015 Dalerveen

Springen klassiek

B-C/D: 1. Jasmijn Slager/Chicago

L-A/B: 1. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 2. Jordy Koopmans/Magic

M-D/E: 1. Iris Troost/Skydancer

Springen progressief

B-A/B: 1. Amanda Vos/Ilka

B-C: 1. Danielle Holterman/Lisa

L-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Jordy Koopmans/Magic

M-D/E: 1. Joanne Vos/Robijn

M-D/E: 2. Eline Slager/Royal Dream

Z-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

 


 

14-11-2015 Genemuiden

Springen Klassiek

B-A/B: 1. Amanda Vos/Ilka

B-A/B: 3. Marie-Louise Hulst/Sandro

B-C: 5. Aisha Smit/Infinity

B-D/E: 3. Jasmijn Slager/Chicago

B-D/E: 4. Eline Slager/Grey Dior

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Jordy Koopmans/Magic

L-D/E: 2. Romy Mulder/Bolero

L-D/E: 9. Kirsten Redder/Geneve

M/Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 2. Eline Slager/Kensington

M-D/E: 3. Djamilla Kooiker/Keighley

M-D/E: 4. Rene van der Kolk/Xeroche

Z/ZZ-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

Springen Progressief

B-A/B: 1. Marie-Louise Hulst/Sandro

B-C: 1. Aisha Smit/Infinity

B-C: 3. Danielle Holterman/Lisa

B-D/E: 1. Ellis Brinkman/Geneve

B-D/E: 3. Jasmijn Slager/Chicago

B-D/E: 5. Cathy Russcher/Fernando

B-D/E: 10. Lisanne van Elp/Jovanda

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2.Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 2. Jordy Koopmans/Magic

L-C: 3. Leonie Vos/Marilene

L-D/E: 5. Annemiek Harink/Celine

L-D/E: 9. Raymond Redder/Evenboers Alexia

M/Z-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Z/ZZ-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

 

 


 

31-10-2015 Vinkega

Springen klassiek

B-C: 3. Leonie Vos/Marilene

L-C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

L-D/E: 1. Cherine Vos/Consul

L-D/E: 6. Kirsten Redder/Geneve

M-D/E: 2. Annemiek Harrink/Temptation

Z-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

B-A/B: 2. Amanda Vos/Ilka

B-C: 2. Leonie Vos/Marilene

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-C: 2. Jo-Ann Troost/Corlando

L-D/E: 1. Cherine Vos/Consul

L-D/E: 4. Kirsten Redder/Geneve

L-D/E: 6. Raymond Redder/Evenboers Alexia

M-D/E: 1. Joanne Vos/Robijn

Z-D/E: 1. Kirsten Redder/La Verdi

Winnaar Vinkega bokaal

L/M/Z: 1. Cherine Vos/Consul

Stijlbeoordeling L/M/Z: 1. Joanne Vos


 

23-10-2015 Hellendoorn

Springen klassiek

L-D/E: 3. Eline Slager/Kensington

Springen progressief

B-D/E: 1. Ellis Brinkman/Geneve

B-D/E: 5. Saskia Brinkman/Chelsea

L-D/E: 6. Eline Slager/Kensington


 

15-10-2015, 16-10-2015 & 17-10-2015 Staphorst

Springen Klassiek

L-D: 7. Raymond Redder/Evenboer's Alexia

L-D: 9. Romy Mulder/Bolero

M-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 3. Iris Troost/Skydancer

BB-B: 1. Sanne de Haan/Jolly Jumper

B-A/B: 2. Marie-louise Hulst/Mr. Jones

B-C: 3. Aylana Smit/Quinsialyn

B-C: 4. Stijn Hokse/Chico Van De Favorite

B-D: 1. Saskia Brinkman/Chelsea

B-D: 6. Jasmijn Slager/Chicago

B-E: 2. Cathy Russcher/Fernando

B-E: 3. Kirsten Redder/Geneve

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Leonie Vos/Marilene

L-C: 2. Jo-Ann Troost/Corlando

Springen progressief

L-D: 4. Ellis Brinkman/Chelsea

L-E: 1. Rene van der Kolk/Xeroche

M-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

Z-D: 1. Kirsten Redder/La Verdi

B-A/B: 1. Amanda Vos/Ilka

B-D: 2. Ellis Brinkman/Geneve

B-D: 5. Carmen de Witte/Melody

B-E: 3.Kirsten Redder/Geneve

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-C: 1. Sanne van der Kolk/Picasso

L-C: 2. Jordy Koopmans/Magic

Finale

L-D/E: 4. Raymond Redder/Evenboer's Alexia

M-C/D/E: 3. Saskia Brinkman/Hentel

B-A/B/C: 1. Jolien Horstede/Chopin

B-D/E: 1. Ellis Brinkman/Geneve

B-D/E: 2. Kirsten Redder/Geneve

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Jo-Ann Troost/Blacky


 

10-10-2015 Kampen

Springen klassiek

B-A/B/C: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

B-A/B/C: 3. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

L-D/E: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Springen progressief

L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

L-D/E: 3. Aisha Smit/Moonlight Shadow


 

10-10-2015 Boscross Broekelo

D/E pony's induviduee: 6. Eline Slager/Royal Dream


 

03-10-2015 IJsselmuiden

Springen klassiek

B-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

B-C: 2. Leonie Vos/Marilene

B-C: 4. Aylana Smit/Quinsialyn

B-D/E: 2. Ellis Brinkman/Geneve

B-D/E: 3. Kirsten Redder/Geneve

L-A/B: 1.Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 3. Annemiek Harink/Temptation

L-D/E: 5. Joanne Vos/Robijn

L-D/E: 7. Raymond Redder/Evenboers Alexia

M-D/E: 3. Raymond Redder/Evenboers Willeke

Z-C/D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

Finale

B-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

B-C/D/E: 4. Ellis Brinkman/Geneve

B-C/D/E: 5. Saskia Brinkman/Chelsea

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 3. Annemiek Harink/Temptation

M/Z-C/D/E: 3. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

Winnaar Maarle Trofee: Ellis Brinkman/Geneve

Teamspringen

2. Carmen de Witte, Magrit de Witte & Saskia Brinkman


 

03-10-2015 Ruinerwold

Springen klassiek

L-C/D/E: 2. René van der Kolk/Xeroche

Springen progressief

L-C/D/E: 1. René van der Kolk/Xeroche


 

26-09-2015 Ruinen

Springen klassiek

B-B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-D: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

M-D: 3. Eline Slager/Royal Dream

Z-D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

Night of the clubs

1. Rv Staphorst & Pc VVV Rouveen,

Jurrian Boldewijn, Martijn Horstede, Ellis Brinkman & Emiel Hulst


 

26-09-2015 Vollenhove

Springen klassiek

B-D: 2. Lisanne van Elp/Jovanda

M-D/E:  1. Iris Hansman/Davanti

Springen progressief

M-D/E: 1.Iris Hansman/Davanti


 

26-09-2015 New forestdag Ermelo

Springen klassiek

B-D: 2. Roos Hansman/Hattrick Voque

Z/ZZ-C/D/E: 1. Roos Hansman/Florenzo RH

Dressuur

B-D: 1. Roos Hansman/Hattrick Voque (207 punten)


 

19-09-2015 Wierden

Springen klassiek

B-D/E: 6. Magrit de Witte/Garisto

B-D/E: 7. Ellis Brinkman/Geneve

L-D/E: 3. Annemiek Harink/Temptation

L-D/E: 10. Raymond Redder/Evenboers Alexia

M/Z-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

Z-D/E: 3. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

B-C: 2. Leonie Vos/Marilene

B-D/E: 1. Ellis Brinkman/Geneve

B-D/E: 4. Kirsten Redder/Geneve

B-D/E: 7. Carmen de Witte/Melody

L-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

M/Z-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

Z-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos


 

19-09-2015 Blankenham

Springen klassiek

B-D: 3. Roos Hansman/Hattrick Voque

L-D/E: 1. Rene van der Kolk/Xeroche

M/Z-C/D/E: Roos Hansman/Florenzo RH

Springen klassiek

B-C: 2. Aylana Smit/Quinsiolyn

B-D: 1. Roos Hansman/Hattrick Voque

L-D: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Dressuur

B-D:1. Roos Hansman/Hattrick Voque (202 punten)

B-D: 1. Roos Hansman/Hattrick Voque (212 punten)


 

12-09-2015 Zuidwolde

Springen klassiek

B-C: 4. Aylana Smit/Quinsialyn

B-D/E: 7. Carmen de Witte/Melody

L-D/E: 1. Annemiek Harink/Temptation

L-D/E: 5. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Springen progressief

B-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

B-D/E: 4. Magrit de Witte/Garisto

B-D/E: 5. Carmen de Witte/Melody

L-D/E: 1. Annemiek Harink/Temptation

L-D/E: 5. Ellis Brinkman/Chelsea

Z-C/D: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

Beste Combinaties progressief

L-D/E: 1. Annemiek Harink

Z-C/D: 1. Romy Mulder/Bonne Femme


 

12-09-2015 Balkbrug

Springen klassiek

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 3. Jo-Ann Troost/Corlando

M-C/D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

M-C/D/E:  3. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

Z-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 3. Jo-Ann Troost/Corlando

M-C/D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

M-C/D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

Finale

Finale L: 2. Jo-Ann Troost/Corlando

Finale M: 2. Djamilla Kooiker/Keighley


 

30-08-2015 Zwolle

Springen klassiek

M-C/D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

Z-C/D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley


 

29-08-2015 Hippiade Ermelo

L-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 10. Eline Slager/Kensington


 

22-08-2015 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem

L-B: 1. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 2. Rene van de Kolk/Xeroche

M-D/E: 1. Eline Slager/Royal Dream

M-D/E: 5. Djamilla Kooiker/Keighley

Z-D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley


 

22-08-2015 Hoogeveen

Springen klassiek

B-D: 1. Magrit de Witte/Garisto

L-D: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Springen progressief

B-D: 2. Magrit de Witte/Garisto

L-D: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow


 

22-08-2015 Vriezenveen

Springen klassiek

B-D: 1. Jasmijn Slager/Chicago

L-C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

Springen progressief

L-C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando


 

12-08-2015 Wanneperveen

Springen progressief

L-D: 1. Romy Mulder/Bolero


 

08-08-2015 De Wijk Drentse Kampioenschappen

Springen

B-D/E: 3. Kirsten Redder/Geneve

B-D/E: 7. Magrit de Witte/Garisto

B-D/E: 8. Eline Slager/Diadeem

L-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Eline Slager/Royal Dream

L-D/E: 2. Eline Slager/Kensington

L-D/E: 3. Kirsten Redder/La Verdi

L-D/E: 7. Romy Mulder/Bolero

L-D/E: 9.Eline Slager/Tomboy

M-C: 1. Roos Hansman/Florenzo RH

M-D/E: 6. Djamilla Kooiker/Keighley

Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

Z-D/E: 4. Joanne Vos/Cantos


 

01-08-2015 Hardenberg

Springen klassiek

B-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

B-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Alexia

B-D/E: 12. Eline Slager/Diadeem

L-A/B:  2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 2. Ellis Brinkman/Chelsea

L-D/E: 3. Eline Slager/Kensington

Z-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

B-D/E: 7. Eline Slager/Diadeem

L-A/B: 1.Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

L-D/E: 3. Cherine Vos/Consul

L-D/E: 5. Romy Mulder/Bolero

L-D/E: 7. Eline Slager/Tomboy

Z-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos


 

25-07-2015 Bakkeveen

Springen klassiek

B-D: 6. Raymond Redder/Evenboers Alexia

L-B: 1. Simon Redder/Black Magic

B-D: 3. Raymond Redder/Evenboers Alexia

L-B: 1. Simon Redder/Black Magic

Beste combinatie klasse L: Simon Redder/Black Magic


 

18-07-2015 De Wolden

Springen Klassiek

L-D: 1. Eline Slager/Tomboy

M-D: 4. Raymond Redder/Evenboers Willeke R


 

11-07-2015 Heino

Springen progressief

L-B: 3. Emiel Hulst/Mandy


 

04-07-2015 Slagharen

springen klassiek

B-C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

Springen progressief

B-C: 2. Jo-Ann Troost/Corlando

Beste combinatie klasse B

Jo-Ann Troost/Corlando


 

27-06-2015 Zuidwolde

Springen klassiek

BB-B: 2. Denise Mulder/Quicksilver

B-B: 3. Emiel Hulst/Mandy

L-A/B/C: 1. Leonie Vos/Shamrock

L-A/B/C: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 3. Cherine Vos/Consul

L-D/E: 4. Raymond Redder/Donadoni

L-D/E: 7. Annemiek Harink/Temptation

M/Z-C/D/E: 3. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

BB-A/B: 1. Amanda Vos/Ilka

B-D: 2. Romy Mulder/Bolero

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

L-D/E: 4. Cherine Vos/Consul


 

27-06-2015 CSI Twente Geesteren

Springen Klassiek

B-D: 7. Eline Slager/Samoray

L-D: 1. Eline Slager/Tomboy

Springen progressief

B-D: 4. Eline Slager/Diadeem

L-D: 2. Eline Slager/Tomboy


 

19-06-2015 & 20-06-2015 Staphorst

Springen klassiek

B-C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

B-D: 4. Roos Hansman/Hattrick Voque

B-D: 7. Jasmijn Slager/Chicago

B-D: 10. Raymond Redder/Evenboer's Alexia

L-A/B: 2. Simon Redder/Black-Magic

L-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 2. Ellis Brinkman/Chelsea

L-D/E: 7. Annemiek Harink/Temptation

M/Z-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 4. Djamilla Kooiker/Keighley

Springen progressief

B-B: 1. Emiel Hulst/Mandy

B-C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

B-C: 4. Sanne van der Kolk/Picasso

B-D: 7. Romy Mulder/Bolero

L-A/B: 1. Simon Redder/Black-Magic

L-A/B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 3.Joanne Vos/Robijn

L-D/E:7.  Cherine Vos/Consul

M-C: 2. Marleen Bloemert/Fleur

M/Z-C: 1. Roos Hansman/Florenzo RH

M-D/E: 4. Djamilla Kooiker/Keighley

Z-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos

Dressuur

B-A/B/C:  6. Amber Krul/Black-Jack  (195 punten)

B-D: 1. Roos Hansman/Hattrick Voque (225 punten)

B-D: 1. Roos Hansman/Hattrick Voque (207 punten)

L2-D/E: 2. Iris Hansman/Davanti (192 punten)

L2-D/E: 3. Iris Hansman/Davanti (200 punten)

Finale

B-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

B-A/B/C: 3. Emiel Hulst/Mandy

B-D/E: 3. Raymond Redder/Evenboer's Alexia

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black-Magic

L-A/B/C: 3. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 2. Annemiek Harink/Temptation

M/Z-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 3. Djamilla Kooiker/Keighley

Z/ZZ-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos


 

13-06-2015 Meppel

Springen klassiek

B-A/B: 1. Emiel Hulst/Mandy

B-A/B: 4. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-C: 1. Leonie Vos/Marilene

B-D: 1. Eline Slager/Samoray

B-D: 4. Ruben de Vries/Orchid's Nebraska

L-A/B/C: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Joanne Vos/Robijn

L-D/E: 3. Eline Slager/Kensington

L-D/E: 5. Cherine Vos/Consul

L-D/E: 6. Djamilla Kooiker/Keighley

L-D/E: 7. Annemiek Harink/Temptation

Springen progressief

B-A/B: 1. Emiel Hulst/Mandy

B-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-C: 1. Sanne van der Kolk/Picasso

B-C: 3. Jolien Horstede/Schopin

B-D: 2. Romy Mulder/Bolero

B-D: 3. Eline Slager/Samoray

B-D: 5. Ellis Brinkman/Geneve

L-A/B/C: 2. Simon Redder/Marroe

L-D/E: 1. Joanne Vos/Robijn

L-D/E: 2. Ellis Brinkman/Chelsea

L-D/E: 3. Eline Slager/Kensington

Z-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

Dressuur

B-A/B: 2. Amber Krul/Black-Jack (189 punten)

B-C: 3. Sanne van der Kolk/Picasso (190 punten)


 

06-06-2015 CH Rouveen

Stoelendans

1. Emiel Hulst/Mandy

Mooist Verkleed: Denise Mulder/Quicksilver

Teamspringen

1. Iris Troost, Romy Mulder & Ellis Brinkman

2. Joanne Vos, Magrit de Witte & Eline Slager


 

06-06-2015 Rijssen

Springen klassiek

B-C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky


 

23-05-2015 De Wijk

Springen klassiek

B-A/B: 4. Emiel Hulst/Mandy

B-C: 3.Leonie Vos/Marilene

B-D: 7. Romy Mulder/Bolero

B-D: 7. Eline Slager/Diadeem

B-D: 10. Jasmijn Slager/Chicago

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 4.  Leonie Vos/Shamrock

L-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 4. Raymond Redder/Donadoni

L-D/E: 5. Annemiek Harink/Temptation

L-D/E: 6. Joanne Vos/Robijn

M/Z-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

Z-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

B-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

B-A/B: 2. Emiel Hulst/Mandy

B-C: 2. Leonie Vos/Marilene

B-C: 3. Jo-Ann Troost/Corlando

B-D: 6. Eline Slager/Luctor

B-D: 8. Romy Mulder/Bolero

B-D: 9.Ellis Brinkman/Geneve

B-D: 10. Ruben de Vries/Orchid's Nebraska

B-D: 12. Eline Slager/Diadeem

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock

L-C: 3. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 8. Raymond Redder/Donadoni

L-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 6. Eline Slager/Royal Dream

L-D/E: 9. Annemiek Harink/Temptation

L-D/E: 10. Eline Slager/Maybe

L-D/E: 11. Ellis Brinkman/Chelsea

L-D/E: 12. Joanne Vos/Robijn

M/Z-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 1. Laura Slager/Kensington


 

16-05-2015 Nieuwleusen

Springen Klassiek

B-C: 3. Jo-Ann Troost/Corlando

B-C: 4. Leonie Vos/Marilene

B-D/E: 4. Romy Mulder/Bolero

B-D/E: 6. Saskia Brinkman/Chelsea

B-D/E: 10. Ellis Brinkman/Geneve

B-D/E: 10. Jasmijn Slager/Chicago

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Simon Redder/Marroe

L-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 4. Raymond Redder/Donadoni

L-D/E: 8. Cherine Vos/Consul

M-D/E: 3. Raymond Redder/Evenboer's Willeke

M-D/E: 4. Iris Troost/Skydancer

M-D/E: 5. René van der Kolk/Xeroche

Springen progressief

B-B: 1. Emiel Hulst/Mandy

B-C: 1. Sanne van der Kolk/Picasso

B-D/E: 3. Annemiek Harink/Temptation

B-D/E: 4. Eline Slager/Luctor

B-D/E: 5. Ruben de Vries/Orchid's Nebraska

B-D/E: 7. Jasmijn Slager/Chicago

B-D/E: 8. Ellis Brinkman/Geneve

B-D/E: 10. Raymond Redder/Evenboer's Alexia

L-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-A/B: 3. Simon Redder/Marroe

L-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboer's Willeke

M-D/E: 2. Iris Troost/Skydancer

M-D/E: 3. Laura Slager/Kensington

Teamspringen

1. Raymond Redder, Isabeau Brouwer & Roos Beens

2. Joanne Vos, Annemiek Harink & Ellis Brinkman

3. Jo-Ann Troost, Jasmijn Slager & Daan Reuverkamp


 

14-05-2015 Steenwijk

Springen klassiek

B-B: 2. Marie-Louise Hulst/Sandro

B-B: 4. Emiel Hulst/Mandy

B-D/E: 2. Eline Slager/Diadeem

B-D/E: 3. Romy Mulder/Bolero

B-D/E: 6. Iris Troost/Tiramisu

B-D/E: 7. Eline Slager/Luctor

L-B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-B/C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Magrit de Witte/Melody

L-D/E: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

M-C/D/E: 3. Magrit de Witte/Melody

Springen progressief

B-C: 3. Jo-Ann Troost/Corlando

B-D/E: 1. Annemiek Harink/Temptation

L-B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky


 

09-05-2015 Vollenhove

Springen klassiek

B-A/B/C: 2. Emiel Hulst/Mandy

B-D/E: 3. Eline Slager/Diadeem

B-D/E: 4. Roos Hansman/Davanti

B-D/E: 5. Eline Slager/Luctor

B-D/E: 6. Raymond Redder/Evenboer's Alexia

L-A/B/C: 1. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 3. Eline Slager/Maybe

L-D/E: 4. Cherine Vos/Consul

M/Z-C/D/E: 1. Roos Hansman/Florenzo

M/Z-C/D/E: 2. René van der Kolk/Xeroshe

Springen progressief

B-A/B/C: 2. Leonie Vos/Marilene

B-D/E: 2. Raymond Redder/Evenboer's Alexia

B-D/E: 3. Annemiek Harink/Temptation

B-D/E: 4. Ruben de Vries/Orchid's Nebraska

B-D/E: 6. Saskia Brinkman/Chelsea

L-A/B/C: 1. Leonie Vos/Shamrock

L-D/E: 1. Eline Slager/Royal Dream

L-D/E: 2. Cherine Vos/Consul

L-D/E: 3. Raymond Redder/Donadoni

L-D/E: 5. Eline Slager/Maybe

M/Z-C/D/E: 1. Roos Hansman/Florenzo

M/Z-C/D/E: 2. Raymond Redder/Evenboer's Willeke R

M/Z-C/D/E: 3. René van der Kolk/Xeroshe

Dressuur

B-D/E: 6. René van der Kolk/Xeroshe

L1/L2-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti (200 punten)

L1/L2-D/E: 1. Roos Hansman/Davanti (201 punten)


 

03-05-2015 Geesteren

M-D/E: 3. Iris Troost/Skydancer


 

02-05-2015 Den Ham

Springen klassiek

L-D: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow


 

 

27-04-2015 Wierden

Springen klassiek

B-D/E: 11. Eline Slager/Luctor

L-C: 3. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboer's Willeke R

Springen progressief

B-D/E: 9. Ellis Brinkman/Geneve

L-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 2. Raymond Redder/Donadoni

M-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboer's Willeke R

M-D/E: 2. Iris Troost/Skydancer

Z-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos


 

25-04-2015 Olst

Springen klassiek

L-D/E: 3. Iris Hansman/Davanti

M-C: 1. Roos Hansman/Florenzo


 

25-04-2015 Nieuwleusen

Springen Klassiek

B-D: 5. Romy Mulder/Bolero

L-D: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D: 4. Eline Slager/Royal Dream

Dressuur

B-B: 1. Amber Krul/Black-Jack (192 punten)

B-C: 1. Sanne van de Kolk/Picasso

B-D/E: 1. René van de Kolk/Xeroche


 

25-04-2015 Zwolle

Springen Klassiek

B-A/B/C: 2. Jolien Horstede/Schopin

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke

L-D/E: 2. Raymond Redder/Donadoni


 

18-04-2015 Hoogeveen

Springen klassiek

B-D: 1. Eline Slager/Royal Dream

Springen progressief

B-D: 1. Eline Slager/Royal Dream

L-D/E: 1. Cathy Russcher/Fernando


 

11-04-2015 SGW Westenbork

Klasse L: 1. Roos Hansman/Florenzo (195 punten dressuur)


 

11-04-2015 Oldeholtpade

Springen klassiek

B-B: 1. Amber Krul/Black-Jack

B-B: 1. Amber Krul/Black-Jack

Dressuur

B-B: 3. Amber Krul/Black-Jack


 

 

11-04-2015 Hardenberg

Springen klassiek

BB-A/B/C: 2. Amanda Vos/Ilka

B-A/B/C: 1. Leonie Vos/Marilene

L-A/B/C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Cherine Vos/Consul

M-C/D/E: 1. Iris Troost/Skydancer

Springen progressief

BB-A/B/C: 2. Amanda Vos/Ilka

B-A/B/C: 1. Leonie Vos/Marilene

L-A/B/C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 2. Cherine Vos/Consul

M-C/D/E: 1. Iris Troost/Skydancer

M-C/D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley


 

04-04-2015 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-A/B: 2. Amber Krul/Black-Jack

B-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock

B-C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

B-D: 6. Saskia Brinkman/Chelsea

B-D: 7. Cherine Vos/Consul

B-D: 7. Romy Mulder/Bolero

L-A/B: 1. Leonie Vos/Shamrock

L-C: 1. Jasmijn Slager/Corlando

L-D: 1. Joanne Vos/Robijn

L-D: 5. Magrit de Witte/Melody

M-D: 1. Iris Troost/Skydancer

M-D: 3. Joanne Vos/Cantos

M-E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

Z-D: 2. Joanne Vos/Cantos


 

04-04-2015 Ruinerwold

Springen klassiek

L-A/B/C: 2. Simon Redder/Black Magic

L-D: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke

L-D: 3. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Springen progressief

B-A/B: 1.Emiel Hulst/Mandy

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Simon Redder/Marroe


 

22-03-2015 Nederlandse kampioenschappen indoor  Ermelo

Springen

Nederlands Kampioen M-C:  Romy Mulder/Bonne Femme

M-C: 5. Roos Hansman/Florenzo


 

22-03-2015 IJsselmuiden

Springen klassiek

B-A/B: 2. Emiel Hulst/Mandy

B-D/E: 5. Aisha Smit/Moonlight Shadow

L-A/B/C:  1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D/E: 1. Magrit de Witte/Melody

L-D/E: 4. Aisha Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 1. Iris Hansman/Davanti

Springen progressief

B-A/B: 1. Emiel Hulst/Mandy

B-A/B: 2. Amber Krul/Black-Jack

L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D/E: 3. Magrit de Witte/Melody


 

12-03-2015 t/m 14-03-2015 Genemuiden

Springen Klassiek

B-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock

B-A/B: 4. Simon Redder/Black Magic

B-D/E: 2. Eline Slager/Royal Dream

B-D/E: 9. Cherine Vos/Consul

L-A/B: 4. Jo-Ann Troost/Blacky

L-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 2. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

L-D/E: 5. Raymond Redder/Donadoni

L-D/E: 6. Magrit de Witte/Melody

M-D/E: 1. René van der Kolk/Xeroche

M-D/E: 6. Djamilla Kooiker/Keighley

Springen progressief

B-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

B-A/B: 2. Emiel Hulst/Mandy

B-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock

B-D/E: 5. Cherine Vos/Consul

L-A/B: 3. Jo-Ann Troost/Blacky

L-C: 2. Carmen de Witte/Frasko

L-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 5. Joanne Vos/Robijn

M-D/E: 3. Joanne Vos/Cantos

Finale

B/L-A/B/C: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

B/L-A/B/C: 4. Simon Redder/Black Magic

B-D/E: 2. Aisha Smit/Moonlight Shadow

B-D/E: 5. Eline Slager/Luctor

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

L-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

M-C/D/E: 1. Iris Hansman/Davanti

M-C/D/E: 2. Laura Slager/Kensington

M-C/D/E: 3. Djamilla Kooiker/Keighley

Z-C/D: 1. Laura Slager/Royal Dream

Winnaar Buuz'n snieder bokaal

L-D/E: Eline Slager/Tomboy

M-C/D/E: Romy Mulder/Bonne Femme

Derby

1.Raymond Redder/Evenboers Willeke R


 

07-03-2015 Koekange

Springen Klassiek

L-C: 1. Marleen Bloemert/Fleur

Springen Progressief

L-C: 1. Marleen Bloemert/Fleur

L-D/E: 1. Rene van der Kolk/Xeroche


 

07-03-2015 Zuidwolde

Dressuur

B-A/B: 2. Amanda Vos/Ilka(185 punten)

Amanda heeft haar eerste Winstpunt behaald!


 

06-03-2015 Onderlinge Wedstrijd

Springen

B-A: 1. Dan Prins/Hakira

B-B: 1. Marie Louise Hulst/Mr Jones

B-C: 1. Carmen de Witte/Frasko

B-D: 1. Roos Hendriks/Fitch

B-D: 2. Annemiek Harink/Temptation

B-E: 1. Cathy Russcher/Fernando

B-E: 2. Julia Bijl/Aperitief

L-B: 1. Jo-Ann Troost/Crace

L-B: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

L-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L/M-C/D: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke

L/M-C/D: 2. Roos Hansman/Florenzo

M/L-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

M/Z-D/E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley


 

21-02-2015 Drentse kampioenschappen indoor Beilen

Springen

L-A/B Drents kampioen: Eline Slager/Smokey

L-C Reserve kampioen: Saskia Brinkman/Hentel

M-C Reserve kampioen: Romy Mulder/Bonne Femme

B-A/B: 3. Emiel Hulst/Mandy

B-A/B: 4. Simon Redder/Black Magic

L-A/B: 3. Jo-Ann Troost/Crace

L-D/E: 4. Eline Slager/Maybe

L-D/E: 5. Magrit de Witte/Melody

L-D/E: 8. Eline Slager/Tomboy

M-D/E: 6. Laura Slager/Kensington


 

07-02-2015 Balkbrug

Springen klassiek

B-D/E: 8. Cherine Vos/Consul

M/Z-C/D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

M/Z-C/D/E: 4. Roos Hansman/Florenzo

Springen progressief

B-A/B/C: 1. Leonie Vos/Shamrock Proppel Michette

B-A/B/C:  2. Leonie Vos/Marilene

B-D/E: 4. Cherine Vos/Consul

M/Z-C/D/E: 1. Roos Hansman/Florenzo

M/Z-C/D/E: 2. Iris Troost/Skydancer

M/Z-C/D/E: 3. Joanne Vos/Cantos

 


 

31-01-2015 Drentse kampioenschappen dressuur Bronneger

L1-B: Drents Kampioen Jo-Ann Troost/Crace

L2-D/E: 4. Iris Hansman/Davanti


 

31-01-2015 Klein Oever Balkbrug

Springen Klassiek

M-C: 1. Jasmijn Slager/Corlando

M-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

M-D/E: 3. Laura Slager/Royal Dream

M-D/E: 5. Iris Troost/Skydancer

Springen Progressief

M-C: 2. Roos Hansman/Florenzo

M-D/E: 1. Laura Slager/Kensington

M-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos

Finale

B-A/B/C: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-D/E: 2. Eline Slager/Royal Dream

L-A/B/C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L-A/B/C: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D/E: 3. Rene van der Kolk/Xeroche


 

29-01-2015 Klein Oever Balkbrug

L-D/E: 2. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

L-D/E: 6. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 7. Rene van der Kolk/Xeroche

L-D/E: 11. Eline Slager/Maybe

Springen Progressief

L-D/E: 5. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 7. Eline Slager/Maybe

L-D/E: 9. Raymond Redder/Donadoni

L-D/E: 10. Rene van der Kolk/Xeroche

L-D/E: 12. Joanne Vos/Robijn


 

28-01-2015 Klein Oever Balkbrug

Springen Klassiek

B-A/B: 1. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-A/B: 3. Emiel Hulst/Mandy

B-C: 1. Jo-Ann Troost/Corlando

B-D/E: 10. Eline Slager/Royal Dream

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

Springen Progressief

B-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

B-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-A/B: 4. Emiel Hulst/Mandy

L-A/B: 4. Simon Redder/Marroe


 

24-01-2015 Bronneger

Dressuur

L2-D/E: 2. Iris Hansman/Davanti (188 &197 ptn.)


 

24-01-2015 Staphorst

Dressuur

B-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

L1-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Crace (194 ptn.)


 

24-01-2015 Hardenberg Paard 2014

Springen Klassiek

M-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 1. Laura Slager/Kensington

M-D/E: 6. Laura Slager/Royal Dream

M-D/E: 7. Joanne Vos/Cantos

M-D/E: 8. Iris Troost/Skydancer

Springen Progressief

M-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos


 

21-01-2015 Hardenberg Paard 2015

Springen Klassiek

B-C: 2. Jo-Ann Troost/Corlando

B-D: 4. Eline Slager/Maybe

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 3. Jo-Ann Troost/Crace

L-C: 4. Saskia Brinkman/Hentel

L-E: 1. Iris Hansman/Davanti

L-E: 2. Rene van der Kolk/Xeroche

L-E: 3. Cathy Russcher/Fernando

Springen Progressief

B-C: 3. Jo-Ann Troost/Corlando

B-C: 5. Sanne van der Kolk/Picasso

B-D: 7. Eline Slager/Maybe

L-B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

L-C: 6. Roos Hansman/Florenzo

L-D: 3. Eline Slager/Tomboy

L-E: 1. Rene van der Kolk/Xeroche

L-E: 3. Cathy Russcher/Fernando

 


 

17-01-2015 Beilen

Springen Klassiek

M-C: 2. Marleen Bloemert/Fleur

M-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

M-D/E: 4. Laura Slager/Kensington

Springen Progressief

M-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

M-D/E: 3. Laura Slager/Kensington

Z-D: 2. Laura Slager/Royal Dream

Verenigingsspringen

1. Team 1:

Raymond Redder/Evenboers Willeke R

Saskia Brinkman/Hentel

Leonie Vos/ Shamrock Propel Michette

3. Team 2:               

Cherine Vos/Consul

Emiel Hulst/Mandy

Simon Redder/Marroe


 

10-01-2015 Beilen

Springen Klassiek

B-A/B: 5. Emiel Hulst/Mandy

B-D: 6. Aisha Smit/Moonlight Shadow

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-A/B: 2. Eline Slager/Smokey

L-C: 3. Saskia Brinkman/Hentel

L-D: 2. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

L-D: 7. Eline Slager/Tomboy

L-E: 3. Cathy Russcher/Fernando

Springen Progressief

B-A/B: 1. Emiel Hulst/Mandy

B-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

B-A/B: 4. Leonie Vos/Shamrock proppel m

B-C: 3. Leonie Vos/Marilene

B-D: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow

B-D: 2. Eline Slager/Royal Dream

B-D: 4. Cherine Vos/Consul

L-A/B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

L-D: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

L-E: 1. Ilse Hokse/Arezzo


 

03-01-2015 Genemuiden

Springen klassiek

B-A/B: 1. Simon Redder/Black-Magic

B-A/B: 2. Emiel Hulst/Mandy

B-C: 2. Leonie Vos/Marilene

L-A/B/C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 4. Ellis Brinkman/Chelsea

Springen progressief

B-A/B: 1. Simon Redder/Black-Magic

B-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock proppel m

B-C: 2. Sanne van der Kolk/Picasso

B-D/E: 5. Cherine Vos/Consul

L-A/B/C: 1. Simon Redder/Marroe

L-D/E: 3. Joanne Vos/Robijn

M-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos


 

03-01-2015 Sallandse Ruiterdagen Marienheem

Springen klassiek

M/Z-E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

Springen progressief

M/Z-E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

Winnaar finale: M/Z/ZZ-C/D/E: Djamilla Kooiker/Keighley