Uitslagen 2014

 


 

27-12-2014 Kampweek

Dressuur

Groep 1:

1. Denise Mulder/Puc

2. Klarissa Visscher/Snoopy

3. Sander Hulst/Welshke

4. Sanne de Haan/Marroe

Groep 2:        

1. Stijn Hokse/Arinka

2. Emiel Hulst/Mandy

3. Simon Redder/Black magic

4. Danine Kooiker/Otto

Groep 3:          

1. Danielle Holterman/Jolien

2. Lisanne van Elp/Jovanda

3. Jessica Timmerman/Legolas

4. Jolien Horstede/Schopin

Groep 4:          

1. Marie-Louise Hulst/Mr Jones

2. Ruben de Vries/Hoge Wald's Nolina

3. Sanne Haar/Geesie

4. Amber Krul/Black-Jack

Groep 5:        

1. Annemiek Harink/Make Me Beautiful

2. Iris Troost/Skydancer

3. Magrit de Witte/Melody

4. Raymond Redder/Evenboer's Willeke R

5. Ilse Hokse/Arezzo

Groep 6:          

1. Saskia Brinkman/Hentel

2. Sanne van de Kolk/Picasso

3. Jasmijn Slager/Corlando

4. Carmen de Witte/Frasko

5. Jo-Ann Troost/Blacky

Groep 7:          

1. Romy Mulder/Bolero

2. Ellis Brinkman/Genéve

3. Marleen Bloemert/Fleur

Groep 8:

1. Cathy Russcher/Fernando

2. Rene van de Kolk/Xeroche

3. Kirsten Redder/La Verdi

4. Djamilla Kooiker/Keighley

Springen op stijl

40cm:              

1. Sanne de Haan/Marroe

2. Denise Mulder/Puc

3. Danine Kooiker/Otto

4. Sander Hulst/Welshke

5. Klarissa Visscher/Snoopy

50cm:

1. Stijn Hokse/Arinka

60cm:

1. Marie-Louise Hulst/Mr Jones

2. Danielle Holterman/Jolien

3. Jolien Horstede/Schopin

4. Romy Mulder/Bolero

70cm:

1. Lisanne  van Elp/Jovanda

2. Jessica Timmerman/Legolas

Springen met Barrage

60cm:

1. Simon Redder/Black magic

2. Emiel Hulst/Mandy

3. Amber Krul/Black-Jack

4. Sanne Haar/Geesie

70cm:

1. Jo-Ann Troost/Blacky

2. Ruben de Vries/Hoge Wald's Nolina

3. Ellis Brinkman/Genéve

4. Sanne van de Kolk/Picasso

80cm:

1. Saskia Brinkman/Hentel

2. Carmen de Witte/Frasko

90cm:

1. Jasmijn Slager/Corlando

2. Raymond Redder/Evenboer's Willeke R

3. Annemiek Harink/Make Me Beautiful

4. Marleen Bloemert/Fleur

100/110cm      

1. Djamilla Kooiker/Keighley

2. Iris Troost/Skydancer

3. Rene van de Kolk/Xeroche

4. Kirsten Redder/La Verdi

5. Cathy Russcher/Fernando

6. Ilse Hokse/Arezzo

7. Magrit de Witte/Melody

 


20-12-2014 Emmeloord Felix cup

Dressuur

L2-D/E: 2. Iris Hansman/Davanti


13-12-2014 Kampen

Springen klassiek

B-A/B: 2. Jo-ann Troost/Crace

B-A/B: 4. Emiel Hulst/Welshke

L-A/B: 1. Jo-ann Troost/Blacky

L-A/B/C: 2. Eline Slager/Smokey

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

L-D/E: 2. Joanne Vos/Robijn

L-D/E: 5. Joanne Vos/Consul

M-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos

M-D/E: 3. Djamilla Kooiker/Keigley

M-D/E: 4. Iris Troost/Skydancer

Springen progressief

B-A/B/C: 2. Simon Redder/Marroe

B-A/B/C: 4. Eline Slager/Daan Diego

B-D/E: 1. Eline Slager/Royal Dream

L-A/B/C: 3. Eline Slager/Smokey

L-A/B/C: 4. Leonie Vos/Ilka

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

L-D/E: 2. Joanne Vos/Consul

L-D/E: 3. Joanne Vos/Robijn

Finale

Klasse B: 1. Jo-ann Troost/Crace

Klasse B: 2. Eline Slager/Royal Dream

Klasse L: 1. Eline Slager/Smokey

Klasse L: 2. Jo-ann Troost/Blacky

Klasse L: 3. Jasmijn Slager/Corlando

Klasse L: 5. Joanne Vos/Consul

Klasse M/Z/ZZ: 2. Joanne Vos/Cantos

Winnaar Zilveren Ui klasse L: Eline Slager met Smokey

 


29-11-2014 Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B: 1. Marie-Louise Hulst/Mandy

B-A/B: 5. Jo-ann Troost/Crace

B-C: 4. Jo-ann Troost/Corlando

L-A/B: 2. Eline Slager/Smokey

L-A/B: 3. Jo-ann Troost/Blacky

M-C: 1. Cherine Vos/Marilene

M/Z-E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

Z-D: 4. Laura Slager/Royal Dream

Springen progressief

B-A/B: 1. Jo-ann Troost/Crace

B-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

B-A/B: 3. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-A/B: 4. Marie-Louise Hulst/Mandy

B-C: 4. Eline Slager/Daan Diego

B-D/E: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow

L-A/B: 1. Jo-ann Troost/Blacky

L-A/B: 3. Eline Slager/Smokey

L-C: 4. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke

L-D/E: 9. Joanne Vos/Consul

L-D/E: 12. Ellis Brinkman/Chelsea

M-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D: 3. Joanne Vos/Cantos

M/Z-E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

Finale

B-A/B: 1. Jo-ann Troost/Crace

L-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke

M-C: 1. Cherine Vos/Marilene

M-D: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

M-E: 2. Joanne Vos/Cantos

 


 

22-11-2014 Ambt Delden Twente Cup

Springen halve finale

L-E: 2. Iris Hansman/Davanti

M-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

 


 

22-11-2014 Sonnega

Springen klassiek

B-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

B-A/B: 3. Amber Krul/Blackjack

B-C: 2. Sanne v/d Kolk/Picasso

B-C: 3. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

L-D/E: 10. Raymond Redder/Donadoni

Springen progressief

B-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

B-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

L-D/E: 3. Raymond Redder/Donadoni

Finale

B-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

B-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

 


 

15-11-2014 Dalerveen

Springen klassiek

B-A/B: 2. Simon Redder/Marroe

B-D/E: 4. Eline Slager/Royal Dream

L-A/B: 1. Leonie Vos/Ilka

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke

L-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 5. Raymond Redder/Donadoni

M-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

M-D/E: 5. Kirsten Redder/La Verdi

Springen progressief

B-A/B: 1. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

B-C: 1. Eline Slager/Daan Diëgo

B-D/E: 1. Eline Slager/Royal Dream

L-D/E: 3. Raymond Redder/Evenboers Willeke

L-D/E: 4. Joanne Vos/Consul

L-D/E: 5. Raymond Redder/Donadoni

M-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos

M-D/E: 4. Kirsten Redder/La Verdi

 


 

VVV Rouveen:

15-11-2014 Zuidwolde

Springen klassiek

B-A/B/C: 4. Amber Krul/Blackjack


08-11-2014 Genemuiden

Springen klassiek

B-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

B-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-A/B: 3. Simon Redder/Marroe

B-A/B: 4. Marie-Louise Hulst/Mandy

B-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

B-C: 2. Eline Slager/Daan Diego

B-D/E: 3. Cathy Russcher/Fernando

L-A/B: 2. Jo-ann Troost/Blacky

L-C: 1. Jasmijn Slager/Corlando

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke R

L-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 4. René van der Kolk/Xeroche

M-C: 1. Cherine Vos/Marilene

M-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

M-D/E: 2. Laura Slager/Kensington

Springen progressief

B-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

B-A/B: 3. Marie-Louise Hulst/Mandy

B-C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

B-D/E: 3. Aisha Smit/Moonlight Shaddow

L-A/B: 2. Eline Slager/Smokey

L-C: 1. Jasmijn Slager/Corlando

M-C: 1. Cherine Vos/Marilene

M-D/E: 2. Joanne Vos/Cantos

M-D/E: 3. Laura Slager/Kensington

Z/ZZ-D/E: 1. Annemarie Buiter/Desteny

 


 

08-11-2014 Lonneker

Springen progressief

L-D/E: 1. Iris Hansman/Davanti

M-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

 


 

01-11-2014 Bathmen

SGW

Klasse B: 1. Iris Hansman/Davanti

Klasse L: 1. Roos Hansman/Florenzo

 


 

25-10-2014 Rijssen Twente Cup

Springen

L-E: 1. Iris Hansman/Davanti

M/Z-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

 


 

SGW Diepenheim

Klasse B: 4. Iris Hansman/Davanti


 

16/17/18-10-2014 Staphorst

Springen klassiek

B-A/B: 1. Simon Redder/Black Magic

B-A/B: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-C: 3. Saskia Brinkman/Hentel

B-D: 5. Joanne Vos/Robijn

B-D: 6. Raymond Redder/Donadoni

L-E: 1. Iris Hansman/Davanti

L-E: 2. Rene van der Kolk/Xeroche

M-C: 2. Roos Hansman/Florenzo

M-D/E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

M-D/E: 2. Kirsten Redder/La Verdi

Springen progressief

B-A/B: 1. Amber Krul/Black-Jack

B-A/B: 3. Simon Redder/Black Magic

B-A/B: 4. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-C: 2. Sanne van der Kolk/Picasso

B-C: 3. Saskia Brinkman/Hentel

B-D: 1. Saskia Brinkman/Chelsea

B-D: 2. Raymond Redder/Donadoni

L-C: 4. Carmen de Witte/Frasko

L-D: 4. Raymond Redder/Donadoni

L-D: 6. Magrit de Witte/Melody

L-E: 1. Iris Hansman/Davanti

L-E: 2. Rene van der Kolk/Xeroche

M-D/E: 2. Kirsten Redder/La Verdi

M-D/E: 4. Iris Troost/Skydancer


17-10-2014 Hellendoorn

Springen klassiek

B-D: 3. Eline Slager/Tomboy

L-B: 1. Eline Slager/Smokey

Springen progressief

B-D: 4. Eline Slager/Tomboy.


11-10-2014 IJsselmuiden

Springen klassiek

B-A/B: 1. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

B-D/E: 1. Saskia Brinkman/Chelsea

B-D/E: 6. Joanne Vos/Robijn

L-C: 2. Marleen Bloemert/Fleur

Springen progressief

B-A/B: 1. Leonie Vos/Ilka

B-A/B: 2. Simon Redder/Black Magic

B-A/B: 4. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-C: 2. Saskia Brinkman/Hentel

B-D/E: 1. Saskia Brinkman/Chelsea

B-D/E: 2. Joanne Vos/Robijn

L-C: 1. Carmen de Witte/Frasko

M/Z-C/D/E: 4. Iris Troost/Skydancer

M/Z-C/D/E: 5. Romy Mulder/Bonne Femme

M/Z-C/D/E: 6. Joanne Vos/Cantos

Finale

B/L-A/B/C: 3. Leonie Vos/Ilka

M/Z-C/D/E: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M/Z-C/D/E: 3. Joanne Vos/Cantos

Winnaar Maarle Trofee: M/Z-C/D/E: Romy Mulder/Bonne Femme

 


 

11-10-2014 Broekelo

Cross

1. Laura Slager/Kensington & Eline Slager/Royal Dream

4. Celeste Roo/Bibbidi Bobbidi Belle

 


 

05-10-2014

SGW

B: 1. Iris Hansman/Davanti

L: 2. Roos Hansman/Florenzo

Beste combinatie: Iris Hansman met Davanti

 


 

05-10-2014 Beilen

Springen klassiek

B-B: 1. Simon Redder/Black Magic

B-D: 3. Raymond Redder/Eveboers Willeke R

M-D: 3. Kirsten Redder/La Verdi

 

 


 

04-10-2014 Ruinerwold

Springen klassiek

B-D: 5. Aisha Smit/Moonlight Shadow

Springen progressief

B-B/C: 1. Saskia Brinkman/Hentel

B-D: 1. Aisha Smit/Moonlight Shadow

 


 

04-10-2014 Hierden

Springen klassiek

L-D/E: 3. Celeste Roo/Oxford’s Champ

 


 

27-09-2014 Ruinen

Springen klassiek

B-A/B/C: 3. Marie-Louise Hulst/

B-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-B: 1. Eline Slager/Smokey

L-D/E: 3. Eline Slager/Tomboy

L-D/E: 4. Djamilla Kooiker/Keighley

L-D/E: 5. Laura Slager/Kensington

 


 

27-09-2014 Vollenhove

Springen klassiek

B-A/B/C: 1. Jo-ann Troost/Corlando

B-D/E: 2. Cathy Russcher/Fernando

L-A/B/C: 1. Jo-ann Troost/Blacky

M/Z-D: 1. Annemarie Buiter/Desteny

Springen progressief

B-A/B/C: 2. Jo-ann Troost/Corlando

L-A/B/C: 1. Jo-ann Troost/Blacky

 


 

27-09-2014 Wezep

Springen klassiek

M-D/E: 2. Celeste Roo/Bibbidi Bobbidi Belle

 


 

20-09-2014 Wierden

Springen klassiek

B-A/B: 3. Leonie Vos/Ilka

B-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-A/B/C: 1. Eline Slager/Smokey

L-C: 3. Cherine Vos/Marilene

M-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 1. Iris Troost/Skydancer

M-D/E: 8. Djamilla Kooiker/Keighley

Springen progressief

B-A/B: 1. Leonie Vos/Shamrock

B-A/B: 3. Leonie Vos/Ilka

B-D/E: 3. Eline Slager/Tomboy

L-A/B/C: 2. Eline Slager/Smokey

M-D/E: 7. Iris Troost/Skydancer

 


 

06-09-2014 Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B/C: 2. Leonie Vos/Shamrock Propel Michette

B-A/B/C: 4. Marie-Louise Hulst

L-A/B/C: 1. Jo-ann Troost/Blacky

L-A/B/C: 2. Jasmijn Slager/Corlando

M-C/D/E: 3. Iris Troost/Skydancer

Springen progressief

B-A/B/C: 1. Leonie Vos/Ilka

B-D/E: 4. Joanne Vos/Robijn

M-C/D/E: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

M-C/D/E: 3. Iris Troost/Skydancer

M-C/D/E: 4. Joanne Vos/Cantos

Dressuur 1e proef

B-A/B: 2. Jo-ann Troost/Blacky (185 punten)

B-C: 2. Jasmijn Slager/Corlando (199 punten)

Dressuur 2e proef

B-A/B: 1. Jo-ann Troost/Blacky (195 punten)

B-C: 1. Jasmijn Slager/Corlando (203 punten)

 


 

06-09-2014 Norg

SGW

1. Roos Hansman/Florenzo

3. Iris Hansman/Davanti

 


 

30-08-2014 Hippiade te Ermelo

Springen

B-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

B-D/E: 5. Annemiek Harink/Make me Beautiful

L-A/B: 2. Raymond Redder/Black Magic


23-08-2014 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-A/B: 2. Jo-ann Troost/Blacky

B-A/B: 4. Leonie Vos/Ilka

B-C: 1. Jasmijn Slager/Corlando

B-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

B-D/E: 3. Raymond Redder/Donadoni

B-D/E: 4. Annemiek Harink/Make me Beautiful

B-D/E: 7. Joanne Vos/Robijn

L-A/B: 1. Eline Slager/Smokey

L-C: 2. Saskia Brinkman/Lucky Girl

L-C: 3. Eline Slager/Cacharel

L-D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

M-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

Z-D: 3. Laura Slager/Royal Dream

Dressuur 1e proef:

L1-D/E: 1. Iris Hansman/Davanti (194 punten)

M1-C: 1. Roos Hansman/Florenzo (190 punten)

Dressuur 2e proef:

L1-D/E: 2. Iris Hansman/Davanti (202 punten)

M1-C: 1. Roos Hansman/Florenzo (200 punten)

 


 

23-08-2014 Wittelte

L-C/D/E: 3. Marleen Bloemert/Fleur

 


 

16-08-2014 Jumping Twente te Geesteren

Springen klassiek

B-A/B: 2. Simon Redder/Marroe

B-D/E: 4. Celeste Roo/Oxford’s Champ

B-D/E: 8. Raymond Redder/Donadoni

L-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboers Willeke

L-D/E: 1. Iris Troost/Skydancer

M-C: 1. Romy Mulder/Bonne Femme

Springen progressief

L-D/E: 2. Iris Troost/Skydancer

L-D/E: 4. Raymond Redder/Evenboers Willeke

M-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 6. Kirsten Redder/La Verdi

 


 

09-08-2014 De Wijk Drentse Kampioenschappen

Springen

B-A/B: 1. Jo-ann Troost/Blacky

B-A/B: 4. Simon Redder/Marroe

B-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

B-D/E: 2. Annemiek Harink/Make me Beautiful

B-D/E: 4. Raymond Redder/Donadoni

B-D/E: 6. Jocelynn Bovenhuis/Warenzo

B-D/E: 7. Joanne Vos/Robijn

L-A/B: 1. Raymond Redder/Black Magic

L-C: 1. Eline Slager/Cacharel

L-D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keighley

L-D/E: 6. Magrit de Witte/Melody

L-D/E: 10. Iris Hansman/Davanti

M-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D/E: 6. Joanne Vos/Cantos

Dressuur

B-C: 2. Jasmijn Slager/Corlando

M1/M2-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

 


 

02-08-2014 Hardenberg

Springen klassiek

B-A/B: 3. Emiel Hulst/Welshke

B-A/B: 5. Simon Redder/Marroe

B-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

B-D/E: 3. Raymond Redder/Donadoni

B-D/E: 6. Cathy Russcher/Fernando

L-A/B: 1. Raymond Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Eline Slager/Smokey

L-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

L-C: 3. Eline Slager/Cacharel

L-D/E: 2. Iris Troost/Skydancer

L-D/E: 4. Djamilla Kooiker/Keigley

L-D/E: 5. Iris Hansman/Davanti

M-D/E: 4. Laura Slager/Kensington

Springen progressief

B-A/B: 3. Marie-Louise Hulst/Mandy

B-D/E: 6. Eline Slager/Tomboy

L-A/B: 1. Raymond Redder/Black Magic

L-A/B: 2. Eline Slager/Smokey

L-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

L-C: 4. Saskia Brinkman/Lucky

L-D/E: 2. Iris Troost/Skydancer

L-D/E: 4. Djamilla Kooiker/Keigley

M-D/E: 5. Annemarie Buiter/Desteny

Beste combinatie klasse B-D/E: Eline Slager/Tomboy

Beste combinatie klasse L-A/B: Raymond Redder/Black Magic

Beste combinatie klasse L-C: Roos Hansman/Florenzo

Dressuur

L1-D/E: 2. Iris Hansman/Davanti (190 punten)

M1-C: 1. Roos Hansman/Florenzo (192 punten)

 


 

19-07-2014 CH De Wolden

Springen

L-D/E: 1. Laura Slager/Kensington

 


 

05-07-2014 Slagharen

Springen klassiek

B-A/B: 2. Simon Redder/Marroe

B-A/B: 5. Jo-ann Troost/Blacky

B-C: 4. Carmen de Witte/Frasko

B-D: 4. Raymond Redder/Donadoni

B-E: 3. Cathy Russcher/Fernando

L-D/E:1. Raymond Redder/Evenboers Willeke

L-D/E: 5. Djamilla Kooiker/Keighley

L-D/E: 6. Rene v/d Kolk/Xeroche

M/Z/ZZ-C/D/E 2. Romy Mulder/Bonne Femme

Springen progressief

B-A/B: 2. Jo-ann Troost/Blacky

B-C: 2. Carmen de Witte/Frasko

B-D: 3. Raymond Redder/Donadoni

B-E: 1. Cathy Russcher/Fernando

L-A/B: 1. Raymond Redder/Black Magic

L-C: 1. Marleen Bloemert/Fleur

L-D/E: 4. Magrit de Witte/Melody

L-D/E: 5. Djamilla Kooiker/Keighley

M-D/E: 1. Annemarie Buiter/Desteny

Finale Steenwijkerlandcup

2. Romy Mulder/Bonne Femme

Dressuur 2e proef

B-D/E: 2. Annemiek Harink/Make me Beautiful (184 punten)

 


 

28-06-2014 Zuidwolde

Springen klassiek

B-C: 2. Carmen de Witte/Frasko

B-D/E: 1. Eline Slager/Tomboy

L-B/C: 1. Raymond Redder/Black Magic

L-B/C: 2. Roos Hansman/Florenzo

L-B/C: 3. Eline Slager/Cacharel

L-E: 1. Djamilla Kooiker/Keighley

L-E: 3. Iris Hansman/Davanti

M-C/D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

B-A/B: 4. Simon Redder/Marroe

B-C: 2. Carmen de Witte/Frasko

B-D/E: 8. Raymond Redder/Donadoni

L-B/C: 1. Raymond Redder/Black Magic

L-B/C: 2. Eline Slager/Smokey

L-D: 1. Magrit de Witte/Melody

L-D: 4. Joanne Vos/Consul

L-E: 1. Iris Hansman/Davanti

M/Z-C/D/E: 3. Kirsten Redder/La Verdi

Finale

Klasse L: 1. Iris Troost/Skydancer

Dressuur 1e proef:

L1-D/E: 1. Iris Hansman/Davanti (200 punten)

Dressuur 2e proef:

L1-D/E: 1. Iris Hansman/Davanti (203 punten)

 


 

28-06-2014 Geesteren

Springen

L-D/E: 4. Celeste Roo/Bibbidi Bobbidi Belle

 


21-06-2014 Staphorst

Bixie

Springen AA

 
     

1e plaats Ilona Altena

 

 

     

Springen A

 
     

1e plaats Pien de Boer

 

     

Dressuur

   
     

ring 1 AA

   
     

1e plaats Lisa van Spijker

 
     

Ring 2 AA

   
     

1e plaats Ilona Altena

 

 

 

 

 
     

Ring 3  A

   
     

1e plaats Carlijn Beenen

 
     

Ring 3 B1

   
     

1e plaats Daphne Visscher

 

 

     

Ring 4 A

   
     

1e plaats Carlijn Beenen

 

 

 

 

 
     

Ring 4 B1

   
     

1e plaats Meike de Jong

 

 

 

 

 

 


 

21-06-2014 Staphorst

Springen klassiek

B-B: 1. Jo-Ann Troost/Blacky

B-C: 1. Jasmijn Slager/Corlando

B-D: 1. Annemiek Harink/Make me Beautiful

B-D: 4. Joanne Vos/Robijn

B-D: 8. Jocelynn Bovenhuis/Warenzo

B-E: 1. Celeste Roo/Oxford’s Champ

B-E: 2. Cathy Russcher/Fernando

L-C: 1. Cherine Vos/Marilene

L-C: 2. Roos Hansman/Florenzo

L-D: 1. Iris Troost/Skydancer

L-D: 4. Magrit de Witte/Melody

L-D: 6. Celeste Roo/Bibbidi Bobbidi Belle

L-D: 7. Joanne Vos/Consul

L-E: 1. Djamilla Kooiker/Keigley

L-E: 3. Rene v/d Kolk/Xeroche

M-D/E: 3. Kirsten Redder/La Verdi

M-D/E: 4. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

B-B: 2. Jo-Ann Troost/Blacky

B-B: 3. Amber Krul/Black Jack

B-C: 3. Carmen de Witte/Frasko

B-D: 9. Raymond Redder/Donadoni

B-E: 1. Celeste Roo/Oxford’s Champ

L-A/B: 1. Raymond Redder/Black Magic

L-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

L-C: 2. Saskia Brinkman/Lucky Girl

L-D: 4. Magrit de Witte/Melody

L-E: 1. Djamilla Kooiker/Keigley

L-E: 4. Iris Hansman/Davanti

M-D/E: 1. Joanne Vos/Cantos

M-D/E: 4. Kirsten Redder/La Verdi

Finale

Klasse B: 4. Jo-ann Troost/Blacky

Klasse B: 7. Annemiek Harink/Make me Beautiful

Klasse L: 1. Raymond Redder/Black Magic

Klasse L: 3. Iris Troost/Skydancer

Klasse L 4: Roos Hansman/Florenzo

Klasse M: 2. Joanne Vos/Cantos

Dressuur 1e proef:

B-A/B/C: 4. Amber Krul/Black Jack (184 punten)

B-D/E: 5. Annemiek Harink/Make me Beautiful (192 punten)

L1-D/E: 2. Iris Hansman/Davanti (195 punten)

M1/M2-C/D/E: 2. Roos Hansman/Florenzo (183 punten)

Dressuur 2e proef:

B-A/B/C: 4. Amber Krul/Black Jack (184 punten)

B-D/E: 4. Cathy Russcher/Fernando (187 punten)

L1-D/E: 2. Iris Hansman/Davanti (195 punten)

M1/M2-C/D/E: 2. Roos Hansman/Florenzo (183 punten)

 


 

14-06-2014 Almelo

Springen klassiek

B-D: 5. Eline Slager/Tomboy

L-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

Springen progressief

B-D: 1. Eline Slager/Tomboy

L-A/B: 3. Eline Slager/Smokey

L-C: 2. Roos Hansman/Florenzo

L-D: 3. Laura Slager/Kensington

Dressuur 1e proef

L1-D/E: 4. Iris Hansman/Davanti (197 punten)

M1-C/D/E: 4. Roos Hansman/Florenzo (193 punten)

Dressuur 2e proef

M1-C/D/E: 5. Roos Hansman/Florenzo (186 punten)


14-06-2014 Meppel

Springen klassiek

B-A/B/C: 3. Simon Redder/Marroe

L-A/B/C: 1. Raymond Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Cherine Vos/Marilene

L-D/E: 2. Djamilla Kooiker/Keigley

M-C/D: 3. Ellis Brinkman/Chelsea

Springen progressief

B-A/B/C: 4. Leonie Vos/Ilka

B-D/E: 1. Raymond Redder/Evenboer’s Willeke

L-A/B/C: 1. Raymond Redder/Black Magic

L-A/B/C: 2. Cherine Vos/Marilene

L-D/E: 1. Djamilla Kooiker/Keigley

M-D/E: 1. Kirsten Redder/La Verdi


08-06-2014 Vinkega

SGW

1. Roos Hansman/Florenzo


07-06-2014 CH De Wijk

Springen klassiek

B-A/B: 2. Jo-ann Troost/Blacky

B-C: 1. Jasmijn Slager/Corlando

B-D: 1. Celeste Roo/Oxford’s Champ

B-D: 2. Annemiek Harink/Make me Beautiful

B-D: 4. Eline Slager/Tomboy

L-A/B: 2. Raymond Redder/Black Magic

L-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

L-C: 4. Cherine Vos/Marilene

L-D: 1. Iris Troost/Skydancer

L-E: 3. Djamilla Kooiker/Keighley

M-C: 2. Romy Mulder/Bonne Femme

M-D: 4. Joanne Vos/Cantos

Springen progressief

B-A/B: 5. Simon Redder/Marroe

B-C: 2. Jasmijn Slager/Corlando

B-D: 2. Eline Slager/Tomboy

B-D: 1. Raymond Redder/Evenboer’s Willeke

B-D: 5. Raymond Redder/Donadoni

B-E: 1. Iris Hansman/Davanti

L-A/B: 1. Raymond Redder/Black Magic

L-C: 1. Roos Hansman/Florenzo

L-C: 2. Marleen Bloemert/Fleur

L-C: 3. Cherine Vos/Marilene

L-C: 4. Eline Slager/Cacharel

L-D: 1. Laura Slager/Kensington

L-D: 4. Iris Troost/Skydancer

L-D: 7. Celeste Roo/Bibbidi Bobbibi Belle

L-E: 3. Djamilla Kooiker/Keighley

Dressuur:

L1-D/E: 4. Iris Hansman/Davanti (192 punten)

M1-C/D/E: 1. Roos Hansman/Florenzo (186 punten)

Finale Countus Cup

B-D/E: 1. Annemiek Harink/Make me Beautiful

B-C: 2. Jasmijn Slager/Corlando

B-D/E: 2. Eline Slager/Tomboy

Stoelendans

1. Joanne Vos/Marilene

1. Jo-ann Troost/Crace

 


 

31-05-2014 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Blacky

B-A/B 3e prijs Amber Krul met Black Jack

B/C 3e prijs Carmen de Witte met Frasko

B/D-E 2e prijs Annemiek Harink met Make me Beautiful

B-D/E 7e prijs Eline Slager met Tomboy

B/D/E 7e prijs Raymond Redder met Donadoni

L/A-B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 2e prijs Eline Slager met Smokey

L-C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

L-D/E 1e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-D/E 2e prijs Iris Troost met Skydancer

L-D/E 4e prijs Laura Slager met Kensington

L-D/E 5e prijs Joanne Vos met Consul

L/D-E 6e prijs Magrit de Witte met Melody

M-D/E 2e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-D/E 4e prijs Annemarie Buiter met Desteny

Springen progressief

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Blacky

B-A/B 3e prijs Amber Krul met Black Jack

B/D/E 1e prijs Raymond Redder met Evenboers Willeke

B-D/E 4e prijs Eline Slager met Tomboy

B/D/E 5e prijs Raymond Redder met Donadoni

L-A/B 1e prijs Eline Slager met Smokey

L-C 1e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-D/E 1e prijs Laura Slager met Kensington

L-D/E 2e prijs Iris Troost met Skydancer

L/D-E 8e prijs Magrit de Witte met Melody

M/D 3e prijs Kirsten Redder met La Verdi

Dressuur 1e proef

B/C 2e prijs Carmen de Witte met Frasko (184 punten)

Teamspringen

1e prijs Iris Troost, Ellis Brinkman en Joanne Vos

 


 

31-05-2014 Steenwijk

Springen klassiek

B-A/B-C 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

L-D/E 1e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L/D-E 1e prijs Celeste Roo met Bibbidi Bobbidi Belle

M/Z/ZZ-C/D/E 2e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

Springen progressief

B-A/B-C 2e prijs Jo-ann Troost met Crace

L-D/E 1e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

Finale Steenwijkerlandcup

1e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

2e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

4e prijs Jasmijn Slager met Corlando

9e prijs Iris Hansman met Davanti

 


 

24-05-2014 Rouveen CountusCup

Springen

B-A/B/C 2e prijs Jasmijn Slager met Corlando

B-A/B/C 3e prijs Jo-ann Troost met Blacky

B-D/E 1e prijs Eline Slager met Tomboy

B-D/E 6e prijs Annemiek Harink met Make me Beautiful

L-A/B/C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

L-A/B/C 4e prijs Jo-ann Troost met Crace

L-D/E 2e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

 


24-05-2014 Zuidwolde

Dressuur

L1-D/E 2e prijs Annemarie Buiter met Simon (192 punten)


 

17-05-2014 Wanneperveen

Springen klassiek

B-C 3e prijs Jasmijn Slager met Corlando

B-D/E 7e prijs Eline Slager met Tomboy

L-A/B/C 1e prijs Eline Slager met Smokey

L-A/B/C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-A/B/C 3e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

L-D/E 3e prijs Joanne Vos met Consul

L-D/E 5e prijs Laura Slager met Kensington

L-D/E 6e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

L-D/E 2e prijs René van der Kolk met Xeroche

M/Z-C/D/E 1e prijs Joanne Vos met Cantos

Springen progressief

B-B 1e prijs Jo-ann Troost met Blacky

B-C 2e prijs Jasmijn Slager met Corlando

B-E 1e prijs Iris Hansman met Davanti

L-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-A/B/C 2e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

L-A/B/C 3e prijs Cherine Vos met Marilene

L-D/E 2e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

L-D/E 3e prijs Laura Slager met Kensington

L-D/E 4e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

M/Z-C/D/E 1e prijs Laura Slager met Royal Dream

M/Z-C/D/E 2e prijs Joanne Vos met Cantos

M/Z-C/D/E 3e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Dressuur 1e proef

B-B 6e prijs Amber Krul met Blackjack (190 punten)

B-D/E 2e prijs Iris Hansman met Davanti (203 punten)

B-D/E 6e prijs Cathy Russcher met Fernando (189 punten)

M1-C 3e prijs Roos Hansman met Florenzo (193 punten)

Dressuur 2e proef

B-D/E 3e prijs Iris Hansman met Davanti (204 punten)

B-D/E 6e prijs Cathy Russcher met Fernando (190 punten)

M1-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo (200 punten)

 


 

03-05-2014 Vollenhove

Springen klassiek

B-B 1e Jo-ann Troost met Blacky

B-C 2e prijs Jasmijn Slager met Corlando

B-C 5e prijs Carmen de Witte met Frasko

B-D/E 2e prijs Annemiek Harink met Make me Beautiful

B-D/E 4e prijs Cathy Russcher met Fernando

B-D/E 3e prijs Raymond Redder met Evenboer’s Willeke

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 2e prijs Saskia Brinkman met Lucky

L-A/B/C 3e prijs Iris Troost met Dublin

L-D/E 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-D/E 2e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

L-D/E 3e prijs René van der Kolk met Xeroche

M-C/D/E 2e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

Springen progressief

B-C 1e prijs Jasmijn Slager met Corlando

B-D/E 1e prijs Raymond Redder met Evenboer’s Willeke

B-D/E 3e prijs Annemiek Harink met Make me Beautiful

B-D/E 5e prijs Cathy Russcher met Fernando

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-A/B/C 4e prijs Saskia Brinkman met Lucky

L-D/E 1e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

L-D/E 2e prijs Iris Troost met Skydancer

M-C/D/E 2e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

Dressuur 1e proef

B-B 3e prijs Amber Krul met Black Jack (186 punten)

B-D/E 1e prijs Iris Hansman met Davanti (209 punten)

L1-B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace (185 punten)

M1/M2-C/D/E 3e prijs Iris Hansman met Florenzo (186 punten)

Dressuur 2e proef

B-D/E 1e prijs Iris Hansman met Davanti (220 punten)

L1-B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace (189 punten)

M1/M2-C/D/E 2e prijs Iris Hansman met Florenzo (198 punten)

 


 

03-05-2014 Geesteren

Springen klassiek

B-D/E 5e prijs Eline Slager met Tomboy

L-D/E 5e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

L-D/E 7e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E 9e prijs Laura Slager met Zinedine Z

L-D/E 10e prijs Iris Troost met Skydancer

Springen progressief

B-B 4e prijs Amber Krul met Black Jack

B-D/E 7e prijs Eline Slager met Tomboy

L-A/B 4e prijs Eline Slager met Smokey

L-D/E 7e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

 


 

26-04-2014 Wierden

Springen klassiek

B/D-E 9e prijs Raymond Redder met Evenboer´s Willeke

L-A/B/C 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

Springen progressief

B/D-E 2e prijs Raymond Redder met Evenboer´s Willeke

B/D-E 7e prijs Raymond Redder met Donadoni

L-A/B/C 3e prijs Raymond Redder met Black Magic

 


 

24-04-2014 Steenwijk AOC Terra Concours

Dressuur 1e proef

B-C 2e prijs Jasmijn Slager met Corlando (180 punten)

Dressuur 2e proef

B-C 2e prijs Jasmijn Slager met Corlando (188 punten)

 


 

19-04-2014 Hoogeveen

Springen klassiek

B-C 1e prijs Jasmijn Slager met Corlando

Dressuur 1e proef

B-C 1e prijs Jasmijn Slager met Corlando (184 punten)

L1-B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (198 punten)

Dressuur 2e proef

B-C 2e prijs Jasmijn Slager met Corlando (189 punten)

L1-B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (201 punten)


19-04-2014 Hellendoorn

Springen klassiek

B-A/B/C 3e prijs Leonie Vos met Ilka

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B/C 3e prijs Cherine Vos met Marilene

L-D/E 2e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-D/E 3e prijs Iris Troost met Skydancer

M-C/D/E 1e prijs Joanne Vos met Cantos

Springen progressief

L-A/B/C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

M-C/D/E 2e prijs Joanne Vos met Cantos


 

19-04-2014 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-A/B 2e prijs Simon Redder met Marroe

B-D 6e prijs Annemiek Harink met Make me Beautiful

B-E 1e prijs Cathy Russcher met Fernando

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 2e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl

L-D 2e prijs Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco

M-D 3e prijs Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco


19-04-2014 Oldeholtpade

Springen klassiek

B-B 3e prijs Amber Krul met Black Jack

L-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-D/E 1e prijs René v/d Kolk met Xeroche

Springen progressief

L-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-D/E 2e prijs René v/d Kolk met Xeroche

Springen finale

L-C 3e prijs Roos Hansman met Florenzo

Dressuur 1e proef

B-B 3e prijs Amber Krul met Black Jack

B-D/E 2e prijs Iris Hansman met Davanti (196 punten)

M1-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (184 punten)

Dressuur 2e proef

M1-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (190 punten)


12-04-2014 Westerbork

SGW

1e prijs Roos Hansman met Florenzo


05-04-2014 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-D 3e prijs Annemiek Harink met Beautiful

L-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

L-D 2e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

L-D 5e prijs Celeste Roo met Bibbidi Bobbidi Belle

M-D 1e prijs Joanne Vos met Cantos


05-04-2014 Ruinerwold

Springen klassiek

B-C 2e prijs Jasmijn Slager met Corlanda

B-D/E 4e prijs Iris Hansman met Davanti

L-A/B/C 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

L-D/E 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-D/E 2e prijs René v/d Kolk met Xeroche

Springen progressief

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-D/E 2e prijs René v/d Kolk met Xeroche


05-04-2014 Markelo

Cross

B-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo


28-03-2014 Onderlinge Wedstrijd VVV Rouveen - Reestruiters

B-A/B 1e prijs Simon Redder met Marroe (VVV)

B-A/B 2e prijs Leonie Vos met Ilka (VVV)

B-C 1e prijs Jasmijn Slager met Corlando (VVV)

B-C 2e prijs Julia Ottevanger met Silver (RR)

B-D/E 1e prijs Magrit de Witte met Melody (VVV)

B-D/E 2e prijs Annemieke Harink met Make me Beautiful (VVV)

L-B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic (VVV)

L-B/C 2e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl (VVV)

L-B/C 3e prijs Sanne v/d Kolk met Picasso (VVV)

L-D 1e prijs Ellis Brinkman met Chelsea (VVV)

L-D 2e prijs Alicia Prins met Oakhill's Hercules (RR)

L-E 1e prijs René v/d Kolk met Xeroche (VVV)

L-E 2e prijs Ilse Hokse met Arezzo (VVV)

M-D/E 1e prijs Nika Hoogland met Puck (RR)

M-D/E 2e prijs Martijn Horstede met Beautiful (VVV)


22-03-2014 Emmeloord

Dressuur 1e proef

L2-C/D/E 2e prijs Roos Hansman met Florenzo (203 punten)

B-D/E 1e prijs Iris Hansman met Davanti (232 punten)

Dressuur 2e proef

B-D/E 1e prijs Iris Hansman met Davanti (204 punten)


22-03-2014 Nederlandse Kampioenschappen te Ermelo

Springen

L-C 5e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

L-D/E 8e Iris Troost met Skydancer


22-03-2014 Ruinerwold

Dressuur

B-C/D/E 2e prijs Cathy Russcher met Fernando (193 punten)


15-03-2014 IJsselmuiden

Springen klassiek

B-A/B 2e prijs Amber Krul met Blackjack

B-D/E 3e prijs Magrit de Witte met Melody

B-D/E 4e prijs Annemiek Harink met Make me Beautiful

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace

L-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-D/E 2e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-D/E 3e prijs Iris Troost met Skydancer

L-D/E 7e prijs Kirsten Redder met La Verdi

M-C 1e prijs Annemiek Harink met Rooz

Z-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

Springen progressief

B-C 1e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

B-D/E 5e prijs Magrit de Witte met Melody

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-D/E 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-D/E 2e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-D/E 3e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-D/E 5e prijs Kirsten Redder met La Verdi

L/M-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

L/M-C 2e prijs Annemiek Harink met Rooz

 


 

06/08-03-2014 Genemuiden

Springen klassiek

B-A/B/C 1e prijs Jo-ann Troost met Roy

B-D/E 8e prijs Annemiek Harink met Make me Beautiful

B-D/E 10e prijs Eline Slager met Grey Cloud

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 4e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B/C 7e prijs Eline Slager met Smokey

L-A/B/C 8e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl

L-D/E 1e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E 2e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

L-D/E 6e prijs Iris Troost met Skydancer

M-D/E 4e prijs Laura Slager met Royal Dream

Springen progressief

B-C 6e prijs Carmen de Witte met Frasko

B-D/E 2e prijs Eline Slager met Tomboy

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 5e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-D/E 2e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E 7e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

M-D/E 5e prijs Laura Slager met Royal Dream

Finale

B-D/E 1e prijs Eline Slager met Tomboy

L-A/B/C 4e prijs Eline Slager met Smokey

L-A/B/C 5e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl

L-D/E 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-D/E 2e prijs Joanne Vos met Cantos

Derby

L-A/B/C 3e prijs Raymond Redder met Black Magic

Winnaar Buuz’nsnieders bokaal: Joanne Vos met Cantos

 


 

01-03-2014 Koekange

Springen klassiek

B-A/B/C 3e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

L-C/D/E 1e prijs René van der Kolk met Xeroche

Springen progressief

L-C/D/E 1e prijs René van der Kolk met Xeroche

 


 

28-02-2014 Hellendoorn

Springen klassiek

L-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

M-D/E 3e prijs Annemarie Buiter met Desteny

 


 

01-03-2014 Vollenhove

Dressuur 1e proef

B-D/E 2e prijs Iris Hansman met Davanti (198 punten)

Dressuur 2e proef

B-D/E 3e prijs Iris Hansman met Davanti (193 punten)

 


 

25-02-2014 Dronten

Dressuur

L2-C/D/E 3e prijs Roos Hansman met Florenzo (193 punten)

 


 

15-02-2014 Beilen Regio Kampioenschappen

Springen

B-B 3e prijs Amber Krul met Blackjack

B-C 1e prijs (kampioen) Roos Hansman met Florenzo

L-C 3e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

L-D/E 7e prijs Joanne Vos met Cantos

M-D/E 2e prijs (reservekampioen) Laura Slager met Maybe Forever

M-D/E 4e prijs Laura Slager met Royal Dream

 


 

08-02-2014 Wezep

Springen klassiek

B-C 3e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

L-D/E 5e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

Springen progressief

B-C 1e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

B-E 6e prijs Stephanie Dunnink met Moving Star

L-D/E 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-D/E 2e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-D/E 3e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

L-D/E 6e prijs Ellis Brinkman met  Chelsea

 


 

01-02-2014 Bronneger Drentse Kampioenschappen

Dressuur

L2-C Reserve kampioen Roos Hansman met Florenzo (186 en 189 punten)


28-01-2014 Emmen

Dressuur 1e proef

B/L1-D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny (186 punten)

L1/L2-D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Simon (189 punten)

Dressuur 2e proef

B/L1-D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny (193 punten)


 

22/26-01-2014 Indoor Klein Oever Balkbrug

Springen klassiek

B-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-D 6e prijs Eline Slager met Tomboy

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-C 3e prijs Cherine Vos met Marilene

L-D/E 1e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

L-D/E 5e prijs Kirsten Redder met La Verdi

M-D 2e prijs Laura Slager met Royal Dream

Springen progressief

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-C 4e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

B-C 5e prijs Carmen de Witte met Frasko

B-D 7e prijs Eline Slager met Tomboy

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 3e prijs Cherine Vos met Marilene

L-D/E 2e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

L-D/E 4e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

L-D/E 6e prijs Kirsten Redder met La Verdi

M-D 1e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-D 5e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Finale Springen

Springen Finale

B-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 2e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

Verenigingsspringen

1e prijs Team VVV Rouveen met Joanne Vos, Cherine Vos, Saskia Brinkman, Ellis Brinkman, Eline Slager en Annemiek Harink.

 


25-01-2014 Bronneger

Dressuur 1e proef

L2-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (192 punten)

Dressuur 2e proef

L2-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (197 punten)


18-01-2014 Hardenberg Paard 2014

Springen

B-A/B 4e prijs Jo-ann Troost met Roy

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 2e prijs Eline Slager met Smokey

L-C 3e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

L-C 9e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl

L-E 1e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

M-D 2e prijs Laura Slager met Maybe Forever

 


 

18-01-2014 Staphorst

Dressuur

B-A/B 2e prijs Amber Krul met Blackjack (195 punten)

B-A/B Leonie Vos heeft haar eerste winstpunt behaald met Ilka (183 punten)

B-D/E 7e prijs Celeste Roo met Bibbidi Bobbidi Belle (188 punten)

L1-D/E 6e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (190 punten)

 


 

11-01-2014 Beilen

Springen progressief

M/Z-C 3e prijs Annemiek Harink met Rooz

M-D/E 2e prijs Annemarie Buiter met Desteny

Z/ZZ-D/E 2e prijs Kirsten Redder met Evenboer's Willeke

 


 

11-01-2014 Joure

Dressuur

B-C/D/E 2e prijs Iris Hansman met Exact (188 punten)

L2-C/D/E 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (191 punten)

 


 

04-01-2014 Hasselt

Dressuur

L2-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (186 punten)


 

04-01-2014 Beilen

Springen klassiek

B-A/B 3e prijs Jo-Ann Troost met Roy

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-D 8e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-D 9e prijs Eline Slager met Grey Cloud

B-D 13e prijs Jasmijn Slager met Bentley

B-E 5e prijs Franciska Buiter met Nirvana

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 3e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 5e prijs Jo-Ann Troost met Crace

L-C 2e prijs Saskia Brinkman met Lucky

L-C 5e prijs Cherine Vos met Marilene

L-D 1e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D 4e prijs Celeste Roo met Bibbidi Bobbidi Belle

L-E 2e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

Springen progressief

B-C 4e prijs Carmen de Witte met Frasko

B-E 2e prijs Ilse Hokse met Arezzo

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 3e prijs Jo-Ann Troost met Crace

L-A/B 4e prijs Cherine Vos met Larosa

L-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

L-C 2e prijs Saskia Brinkman met Lucky

L-C 6e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

L-D 13e prijs Kirsten Redder met La Verdi

L-E 2e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

 


 

03-01-2014 Den Ham

Springen progressief

L-B/C/D 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny

 


 

02-01-2014 Marienheem

Springen klassiek

B-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-D 6e prijs Magrit de Witte met Melody

L-D 3e prijs Laura Slager met Mrs. May Day

Springen progressief

B-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-D 6e prijs Magrit de Witte met Melody

L-A/B 3e prijs Eline Slager met Smokey

 


 

27-12-2013 Wierden

Springen klassiek

B-C 4e prijs Roos Hansman met Florenzo

Springen progressief

B-C 4e prijs Roos Hansman met Florenzo


28-12-2013 Sneek

Mega jackpot finale

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo


14-12-2013 Hardenberg

Springen klassiek

B-D/E 3e prijs Iris Troost met Skydancer

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 2e prijs Joanne Vos met Cantos

Springen progressief

B-D/E 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-B/C 4e prijs Saskia Brinkman met Lucky

L-D/E 1e prijs Djamilla Kooiker met Keigley


14-12-2013 Staphorst Felix Cup

Dressuur

L1-B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace (203 punten)

L2-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo (192 punten)

 


 

13-12-2013 Kootwijkerbroek

Springen klassiek

B-D 2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

ZZ-D/E 1e prijs Miranda Harke met Charley

 


 

07-12-2013 Veeningen

Dressuur

B/A eerste winstpunt voor Simon Redder met Marroe (180 punten)

 


 

07-12-2013 Hierden

Springen progressief

L-D/E 4e prijs Celeste Roo met Bibbidi Bobbidi Belle

 


 

07-12-2013 Sneek

Springen klassiek

B-C/D/E 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

Springen klassiek

B-C/D/E 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

 


 

30-11-2013 Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-D/E 4e prijs Iris Troost met Skydancer

B-D/E 5e prijs Eline Slager met Grey Cloud

L-A/B 3e prijs Eline Slager met Smokey

L-C 2e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

L-C 4e prijs Saskia Brinkman met Lucky

L-D/E 1e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E 6e prijs Laura Slager met Cèdric

L-D/E 7e prijs Kirsten Redder met La Verdi

L-D/E 11e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

M/Z-C 3e prijs Annemiek Harink met Rooz

M-D/E 6e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Z-D/E 2e prijs Laura Slager met Everglade

Springen progressief

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-A/B 2e prijs Jo-ann Troost met Roy

B-D/E 4e prijs Iris Troost met Skydancer

B-D/E 5e prijs Magrit de Witte met Melody

L-A/B 3e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 2e prijs Cherine Vos met Marilene

L-D/E 1e prijs Laura Slager met Cèdric

L-D/E 2e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

L-D/E 5e prijs Kirsten Redder met La Verdi

Z/ZZ-D/E 1e prijs Miranda Harke met Charley

Finale

B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

L 2e prijs Kirsten Redder met La Verdi

Z/ZZ 2e prijs Miranda Harke met Charley

 


 

24-11-2013 Sonnega

Springen klassiek

B-D/E 3e prijs Astrid de Haan met Dancing Dream

 


23-11-2013 Twente Cup

 

Halve Finale

Klasse ZZ 2e prijs Miranda Harke met Charley


23-11-2013 Dalerveen

Springen klassiek

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

L-C 2e prijs Saskia Brinkman met Lucky

L-D/E 7e prijs Joanne Vos met Cantos

Z-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

Springen progressief

B-D/E 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

L-C 2e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

L-C 3e prijs Saskia Brinkman met Lucky

L-D/E 1e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-D/E 2e prijs Joanne Vos met Cantos

 


 

23-11-2013 Genemuiden Felix Cup

Dressuur 1e proef

B-D/E 4e prijs Annemarie Buiter met Desteny (197 punten)

Dressuur 2e proef

B-A/B/C 2e prijs Jo-ann Troost met Roy (189 punten)

B-D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny (194 punten)

B-D/E 2e prijs Jasmijn Slager met Bentley (192 punten)

 


 

09-11-2013 Genemuiden

Springen klassiek

B-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-A/B/C 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B/C 3e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 5e prijs Eline Slager met Cacharel

L-A/B/C 6e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-D/E 4e prijs René van der Kolk met Xeroche

Z/ZZ-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z/ZZ-D/E 2e prijs Miranda Harke met Charley

Springen progressief

B-D/E 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 3e prijs Raymond Redder met Amalia

L-D/E 4e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

M/Z-C 1e prijs Annemiek Harink met Rooz

Z/ZZ-D/E 1e prijs Miranda Harke met Charley

Z/ZZ-D/E 2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

 


 

02-11-2013 Sneek

Springen

B-C/D/E 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

 


 

02-11-2013 Hasselt

Dressuur 1e proef

L1-B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace (192 punten)

Dressuur 2e proef

B/D 3e prijs Jasmijn Slager met Bentley (186 punten)

L1-B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace (192 punten)

 


 

24-10-2013 Hellendoorn

Springen klassiek

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

M-D/E 3e prijs Annemarie Buiter met Desteny

Springen progressief

B-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-D 1e prijs Iris Troost met Skydancer

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

M-D/E 5e prijs Annemarie Buiter met Desteny

 


 

26-10-2013 Zwolle

Dressuur

B-D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny (200 punten)

 


 

24-10-2013 IJsselmuiden

Dressuur

L2-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (190 punten)

 


 

Volledige uitslagen indoor concours 17-18-19 oktober zie uitslagen op www.startlijsten.nl

17/19-10-2013 Staphorst

Springen klassiek

B-D/E 1e prijs Franciska Buiter met Nirvana

B-D/E 6e prijs Joanne Vos met Consul

L-A/B 3e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

L-C 3e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-D/E 2e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E 3e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-D/E 8e prijs Rene van der Kolk met Xeroche

L-D/E 9e prijs Kirsten Redder met La Verdi

M/Z-C 4e prijs Annemiek Harink met Rooz

M-D/E 8e prijs Annemarie Buiter met Desteny

Z-D/E 5e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke R

Springen progressief

B-C 1e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

B-C 3e prijs Roos Hansman met Florenzo RH

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

L-C 2e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl

L-C 3e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-D/E 1e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-D/E 4e prijs Joanne Vos met Cantos

M/Z-C 1e prijs Annemiek Harink met Rooz

M-D/E 5e prijs Annemarie Buiter met Desteny

Z-D/E 2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke R

Z-D/E 3e prijs Bianca Compagner met Time Out


12-10-2013 Boscross Broekelo

Individueel

D-pony’s 1e prijs Laura Slager met Royal Dream

D-pony's 5e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

Team

2e prijs Laura en Eline Slager met Maybe Forever en Cacharel


12-10-2013 Twente Cup Lonneker

Springen progressief

ZZ-D/E 1e prijs Miranda Harke met Charley


11-10-2013 IJsselmuiden

Springen progressief

B-C 1e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

L-C 2e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D/E 4e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

Z/ZZ-C/D 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Finale

Klasse B 3e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

Klasse L 4e prijs Annemiek Harink met Rooz


05-10-2013 Wezep

Dressuur 1e proef

B-D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny (199 punten)

Dressuur 2e proef

B-D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny (198 punten)

 


 

29-09-2013 Vollenhove

Springen klassiek

B-A/B/C 1e prijs Jo-Ann Troost met Crace

B-A/B/C 2e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

B-D 2e prijs Joanne Vos met Consul

L-A/B/C 1e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny

L-D/E 4e prijs René van der Kolk met Xeroche

M/Z-C/D/E 2e prijs Annemiek Harink met Rooz

Springen progressief

B-A/B/C 1e prijs Jo-Ann Troost met Crace

B-A/B/C 2e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

B-D 2e prijs Joanne Vos met Consul

L-C 2e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

 


 

28-09-2013 Ermelo

Springen

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

Sportpony 4-6 jaar 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

Z/ZZ-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z/ZZ-D/E 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Dressuur

L2-C/D/E 2e prijs Roos Hansman met Florenzo (195 punten)

 


 

28-09-2013 Oldebroek

Springen

B-E 2e prijs Martijn Horstede met Beautiful

L-D/E 1e prijs Mathanya Horstede met Sir Romeo

 


 

21-09-2013 Wierden

Springen klassiek

L-A/B 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-D 2e prijs Annemarie Buiter met Desteny

L-D/E 4e prijs Kirsten Redder met La Verdi

Springen progressief

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic


21-09-2013 Veendam

Springen klassiek

B-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

Springen progressief

B-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

Dressuur 1e proef

L2-C/D/E 2e prijs Roos Hansman met Florenzo (186 punten)

Dressuur 2e proef

L2-C/D/E 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (203 punten)

 


 

14-09-2013 Elim

Springen klassiek

Z/ZZ-D/E 2e prijs Miranda Harke met Charley


14-09-2013 Beerze

Springen klassiek

B-B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 5e prijs Joanne Vos met Cantos

Z-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-B/C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 3e prijs René van der Kolk met Xeroche

Z-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Dressuur 1e proef

L1-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (198 punten)

Dressuur 2e proef

L1-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo (186 punten)


07-09-2013 Sonnega

Springen klassiek

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

L-D 4e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco

Springen progressief

L-D 3e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco

Dressuur 1e proef

L1-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo (202 punten)

Dressuur 2e proef

L1-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (196 punten)

 


 

07-09-2013 Balkbrug

Springen klassiek

B-B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

L-C 1e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D/E 3e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

Springen progressief

B-B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-D 3e prijs Jasmijn Slager met Bentley

L-C 1e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl

Dressuur

L1-B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (186 punten)


07-09-2013 Zwolle

Dressuur 1e proef

B-C/D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny (203 punten)

L1/L2-D/E 2e prijs Annemarie Buiter met Simon (185 punten)

Dressuur 2e proef

B-C/D/E 2e prijs Annemarie Buiter met Desteny (192 punten)

L1/L2-D/E 2e prijs Annemarie Buiter met Simon (194 punten)

 


 

31-08-2013 Nederlandse Kampioenschappen te Ermelo

Springen

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Eline Slager met Cacharel

L-D/E 11e prijs Djamilla Kooiker met Keighley


31-08-2013 Assen

Springen

M-D/E 3e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Z-D/E 1e prijs Celeste Roo met Limited Edition

 


24-08-2013 Nieuwleusen

Springen klassiek

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Eline Slager met Cacharel

L-C 2e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D 4e prijs Joanne Vos met Cantos

M/Z-C 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

M-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

M-D/E 4e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z/ZZ-D/E 3e prijs Miranda Harke met Charley


24-08-2013 Zwolle

Dressuur

B-B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (191 punten)


24-08-2013 Hoogeveen

Springen progressief

L-D 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny


16-08-2013 Diever

Springen

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

M/Z-C/D 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Dressuur 1e proef

L1-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (206 punten)

Dressuur 2e proef

L1-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (183 punten)


10-08-2013 De Wijk Drentse Kampioenschappen 2013

Springen

B-A/B 1e prijs Jo-Ann Troost met Crace

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo Rh

B-C 3e prijs Sanne v/d Kolk met Picasso

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 3e prijs Iris Troost met Blacky

L-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

L-C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

L-C 5e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl

L-D 2e prijs Laura Slager met Luctor

L-D 3e prijs Laura Slager met Cedric

L-D 5e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-D 6e prijs Kirsten Redder met La Verdi

L-D 10e prijs Rene v/d Kolk met Xeroche

L-D 12e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

M-C 1e prijs Sam Modderman met

M-D 5e prijs Laura Slager met Maybe Forever

M-D 7e prijs Laura Slager met Royal Dream

Z-D 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Verenigingsspringen

2e prijs Iris Hansman, Jo-Ann Troost,  Sanne v/d Kolk, Cathy Russcher, Kirsten Redder, Djamilla Kooiker, Joanne Vos en Saskia Brinkman.


03-08-2013 Hardenberg

Springen klassiek

B-D 9e prijs Joanne Vos met Consul

L-A/B 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 2e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl

L-C 3e prijs Cherine Vos met Marilene

L-C 4e prijs Eline Slager met Cacharel

L-C 6e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

L-D 2e prijs Laura Slager met Cedric

L-D 3e prijs Laura Slager met Luctor

M-C 2e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

M-D/E 2e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-D/E 5e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

Z/ZZ-D/E 1e prijs Miranda Harke met Charley

Springen progressief

B-B 1e prijs Cherine Vos met Larosa

L-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

L-C 4e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl

L-D 1e prijs Laura Slager met Luctor

L-D 2e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D 4e prijs Laura Slager met Cedric

L-D 7e prijs Annemarie Buiter met Desteny

M-C 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

M-D/E 2e prijs Laura Slager met Royal Dream

Z/ZZ-D/E 1e prijs Miranda Harke met Charley

Beste combinatie over beide parcoursen Z/ZZ: Miranda Harke met Charley

Dressuur 2e proef

L1-D 5e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (189 punten)

 

27-07-2013 Noord-Sleen

 

Springen klassiek

M-C/D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

 


 

20-07-2013 CH de Wolden

Springen

L-D 2e prijs Martijn Horstede met Beautiful

L-D 4e prijs Annemarie Buiter met Desteny

M-D 1e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

 


 

20-07-2013 Heerde

Springen klassiek

L-B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 4e prijs Martijn Horstede met Sir Romeo

 


 

13-07-2013 Ruinen

Springen klassiek

B-C 3e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

B-D 3e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

L-A/B 1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-A/B 2e prijs Eline Slager met Smokey

L-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

L-C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

L-C 3e prijs Iris Troost met Dublin

L-D/E 2e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E 5e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

M-D/E 3e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Z/ZZ-D/E 3e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

L-B 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

L-C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

L-D/E 2e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-D/E 3e prijs Laura Slager met Luctor et Emergo

L-D/E 4e prijs Laura Slager met Cèdric

L-D/E 5e prijs Joanne Vos met Cantos

 


 

06-07-2013 Slagharen

Springen klassiek

B-C 2e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

L-A/B 1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

Springen progressief

B-C 1e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

L-C 2e prijs Sanne Brinkman met Lucky Girl

L-C 4e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D/E 9e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

M-D/E 1e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Beste combinatie klasse B: Sanne  van der Kolk met Picasso

 


 

06-07-2013 CSI Twente

Springen

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-D 3e prijs Laura Slager met Cèdric

M-D 4e prijs Laura Slager met Royal Dream

 


 

29-06-2013 Zuidwolde

Springen klassiek

B-C 2e prijs Cherine Vos met Marilene

L-A/B 2e prijs Eline Slager met Smokey

L-C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

L-D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny

M-D/E 1e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Z/ZZ-D/E 5e prijs Miranda Harke met Charley

Springen progressief

B-C 2e prijs Cherine Vos met Marilene

L-D/E 2e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E 6e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

L-D/E 7e prijs Laura Slager met Luctor

L-D/E 8e prijs Laura Slager met Cèdric

M-D/E 4e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Z/ZZ-D/E 3e prijs Miranda Harke met Charley

Finale

Z/ZZ/D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Knockout Springen

2e prijs Joanne Vos met Dominant

3e prijs Laura Slager met Luctor

Dressuur 1e proef

B-C 2e prijs Magrit de Witte met Frasco (191 punten)

Dressuur 2e proef

B-C 3e prijs Magrit de Witte met Frasco (199 punten)

L-D/E 2e prijs Natasja Boldewijn met Cilia (187 punten)

 


 

29-06-2013 Genemuiden

Springen klassiek

B-A/B/C 2e prijs Jo-ann Troost met Crace

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 2e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

L-D/E 4e prijs Kirsten Redder met La Verdi

Springen progressief

L-A/B/C 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

Dressuur 1e proef

B-A/B/C 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (201 punten)

B-D/E 2e prijs Jasmijn Slager met Bentley (192 punten)

Dressuur 2e proef

B-A/B/C 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (195 punten)

 


 

22-06-2013 Staphorst

Springen klassiek

B-A/B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-C 3e prijs Sanne v/d Kolk met Picasso

B-C 4e prijs Saskia Brinkman met Lucky

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 2e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D 3e prijs Kirsten Redder met La Verdi

L-E 3e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

M-D/E 1e prijs Miranda Harke met Charley

Z/ZZ-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z/ZZ-D/E 2e prijs Miranda Harke met Charley

Springen progressief

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-A/B 3e prijs Cherine Vos met Larosa

B-C 3e prijs Saskia Brinkman met Lucky

B-D/E 5e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny

L-E 2e prijs René v/d Kolk met Xeroche

L-E 3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

M-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

M-D/E 4e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Z/ZZ-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Finale Springen

Klasse B 1e prijs Saskia Brinkman met Lucky

Klasse B 3e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

Klasse L 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

Klasse M 2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

Klasse Z/ZZ 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Dressuur 1e proef

B-A/B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace (187 punten)

L1-C 3e prijs Annemiek Harink met Rooz (182 punten)

Dressuur 2e proef

B-A/B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace (185 punten)

Bixie 1e proef Dressuur

AA/A 2e prijs Leonie Vos met Ilka

AA/A 5e prijs Simon Redder met Marroe

Bixie 2e proef Dressuur

AA/A 2e prijs Leonie Vos met Ilka

AA/A 5e prijs Simon Redder met Marroe

 


 

15-06-2013 Meppel

Springen klassiek

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-C 3e prijs Saskia Brinkman met Lucky

B-C 4e prijs Cherine Vos met Marilene

B-D 3e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

L-A/B/C 2e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-A/B/C 4e prijs Iris Troost met Blacky

L/D/E 3e prijs Annemarie Buiter met Desteny

L-D/E 5e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-D/E 7e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

Z-C/D/E 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-A/B 3e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

B-C 2e prijs Saskia Brinkman met Lucky

B-C 3e prijs Iris Troost met Dublin

L-A/B/C 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B/C 3e prijs Annemiek Harink met Rooz

L/D/E 1e prijs Annemarie Buiter met Desteny

L-D/E 3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

L-D/E 4e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

Z-C/D/E 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Teamspringen

3e prijs Joanne Vos en Iris Hansman

Dressuur 1e proef

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (194 punten)

B-D/E 3e prijs Annemarie Buiter met Simon (190 punten)

L1-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (206 punten)

L2-C/D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (195 punten)

Dressuur 2e proef

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (203 punten)

L1-A/B/C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo (185 punten)

L2-C/D/E 2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (191 punten)

 


 

14/15-06-2013 Almelo

Springen klassiek

B-C 4e prijs Eline Slager met Cacharel

Springen progressief

B-A/B 4e prijs Eline Slager met Sunshine

L-D 7e prijs Laura Slager met Luctor

 


 

08-06-2013 Westerhaar/Vriezenveen

Dressuur

L-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (196 punten)

Springen progressief

B-D 2e prijs Martijn Horstede met Beautiful

L-D/E 4e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco


08-06-2013 Exloo

Springen klassiek

M-D 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

 


 

01-06-2013 CH Rouveen

Countus Cup

Klasse B 1e prijs Eline Slager met Cacharel

Klasse B 4e prijs Cherine Vos met Mariléne

Klasse L 1e prijs Iris Troost met Blacky

Klasse L 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

Klasse M 2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

Klasse Z/ZZ 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Klasse Z/ZZ 2e prijs Edward Klein met Country’s Boy


25-05-2013 Wanneperveen

Springen klassiek

B-A/B/C 1e prijs Jo-Ann Troost met Crace

B-A/B/C 3e prijs Saskia Brinkman met Lucky Girl

B-A/B/C 5e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

L-D/E 4e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

L-D/E 5e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Springen progressief

B-D/E 1e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

L-D/E 3e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Finale Springen

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-A/B 5e prijs Romy Mulder met Black Pearl

Dressuur 1e proef

B-B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (181 punten)

B-C/D/E 6e prijs Sanne van der Kolk met Picasso (193 punten)

L1-D/E 4e prijs Natasja Boldewijn met Cilia (185 punten)

L2-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (191 punten)

Dressuur 2e proef

B-B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace (187 punten)

L2-D/E 2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (181 punten)

Finale Dressuur

B-B 5e prijs Jo-ann Troost met Crace (181 punten)

L2-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (191 punten)

 


 

18-05-2013 De Wijk

Springen klassiek

B-A/B 5e prijs Eline Slager met Sunshine

B-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-D 6e prijs Martijn Horstede met Roxan

B-E 3e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 2e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-D 7e prijs Laura Slager met Luctor

L-D 12e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

M-C 1e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

Z/ZZ-D/E 1e prijs Edward Klein met Country’s Boy

Springen progressief

B-C 2e prijs Iris Troost met Dubli

B-D 1e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

B-D 4e prijs Jasmijn Slager met Bentley

B-E 1e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

B-E 2e prijs Mathanya Horstede met Sir Romeo

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 3e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 4e prijs Saskia Brinkman met July

L-D 4e prijs Annemarie Buiter met Desteny

L-E 2e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

M-C 3e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

M-D/E 1e prijs Celeste Roo met Limited Edition

M-D/E 7e prijs Kirsten Redder met Camilla

Dressuur 1e proef

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (192 punten)

L1-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo (189 punten)

L1-D/E 1e prijs Natasja Boldewijn met Cilia (208 punten)

L2-D/E 2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (191 punten)

Dressuur 2e proef

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (203 punten)

 

11-05-2013 Nieuwleusen


 

 

 

Springen klassiek

B-C 1e prijs Saskia Brinkman met Lucky

B-C 3e prijs Cherine Vos met Marilene

B-C 4e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

B-D/E 3e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

L-A/B 3e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 4e prijs Iris Troost met Blacky

L-C 1e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D/E 1e prijs Laura Slager met Luctor et Emergo

L-D/E 2e prijs Laura Slager met Cedric

L-D/E 5e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

L-D/E 7e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

M-C 2e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

M-D/E 2e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-D/E 4e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

Z-D/E 1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

Springen progressief

B-B 2e prijs Eline Slager met Sunshine

B-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene

B-C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

B-C 4e prijs Iris Troost met Dublin

B-D/E 3e prijs Martijn Horstede met Roxan

B-D/E 4e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

L-A/B 3e prijs Eline Slager met Smokey

L-C 1e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D/E 2e prijs Laura Slager met Luctor et Emergo

L-D/E 3e prijs Laura Slager met Cedric

L-D/E 4e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-D/E 5e prijs Annemarie Buiter met Desteny

L-D/E 6e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

L-D/E 7e prijs Kirsten Redder met La Verdi

M-C 3e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

M-D/E 3e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-D/E 4e prijs Kirsten Redder met Camilla

Z-D/E 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Beste combinatie klasse B: Cherine Vos met Marilene

Teamspringen

1e prijs: Kirsten Redder, Raymond Redder en Iris Troost
2e prijs: Saskia Brinkman, Cherine Vos en Eline Slager
3e prijs: Annemiek Harink, Ellis Brinkman en Joanne Vos

Dressuur

B-B Eerste winstpunt voor Carmen de Witte met Pimmetje

B-C 3e prijs Magrit de Witte met Frasko (188 punten)

 


 

10-05-2013 Geesteren

Springen klassiek

B-C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

L-A/B 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 6e prijs Laura Slager met Cedric

Springen progressief

B-D/E 1e prijs Martijn Horstede met Beautiful

L-A/B 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 1e prijs Laura Slager met Cedric

L-D/E 2e prijs Laura Slager met Luctor et Emergo

Finale

B/L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

 


 

09-05-2013 Steenwijk

Springen klassiek

B-B/C 2e prijs Saskia Brinkman met Lucky

B-D/E 9e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

L-A/B/C 1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-D/E 3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

L-D/E 4e prijs Celeste Roo met Limited Edition

M-C/D 5e prijs Stefan Smit met Warenzo

Springen progressief

B-B/C 1e prijs Saskia Brinkman met Lucky

L-A/B/C 1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-A/B/C 4e prijs Annemiek Harink met Rooz

Dressuur 1e proef

B-B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (192 punten)

B-D/E 2e prijs Djamilla Kooiker met Keigley

B-D/E 7e prijs Astrid de Haan met Dancing Dream (184 punten)

B-D/E 7e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ (184 punten)

L1-D/E 2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (195 punten)

Dressuur 2e proef

B-B 3e prijs Jo-ann Troost met Crace (190 punten)

B-D/E 6e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ (188 punten)

B-D/E 6e prijs Astrid de Haan met Dancing Dream (188 punten)

L1-D/E 1e prijs Natasja Boldewijn met Cilia (196 punten)

L1-D/E 2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (191 punten)

L2-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (204 punten)

 


 

04-05-2013 Lemele

Springen klassiek

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 3e prijs Annemarie Buiter met Simon

L-D/E 4e prijs René van der Kolk met Xeroche

Springen progressief

B-C 1e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

B-C 2e prijs Cherine Vos met Marilene

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 2e prijs René van der Kolk met Xeroche


04-05-2013 Vollenhove

Springen klassiek

B-A/B/C 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-A/B/C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-A/B/C 4e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

B-D/E 5e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

L-B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-B/C 2e prijs Eline Slager met Smokey

L-B/C 3e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D/E 4e prijs Laura Slager met Luctor et Emergo

L-D/E 5e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

L-D/E 7e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

M-C/D/E 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

M-C/D/E 4e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-C/D/E 5e prijs Kirsten Redder met Camilla

Z-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-A/B/C 2e prijs Eline Slager met Skittle

B-A/B/C 3e prijs Saskia Brinkman met Lucky

B-A/B/C 4e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-D/E 1e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

B-D/E 3e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-B/C 2e prijs Eline Slager met Smokey

L-B/C 3e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-D/E 3e prijs Laura Slager met Luctor et Emergo

L-D/E 4e prijs Laura Slager met Cèdric

L-D/E 5e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco

L-D/E 6e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

M-C/D/E 2e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

M-C/D/E 3e prijs Kirsten Redder met Camilla

Z-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Dressuur 1e proef

B-B 2e prijs Jo-ann Troost met Crace (194 punten)

B-D/E 3e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ (187 punten)

L1-D/E 4e prijs Natasja Boldewijn met Cilia (196 punten)

L2-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco (194 punten)

Dressuur 2e proef

B-D/E 1e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ (195 punten)

L2-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco (196 punten)


27-04-2013 Beilen

Springen klassiek

B-C 3e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D/E 2e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Magrit de Witte met Frasko

L-D/E 3e prijs Kirsten Redder met La Verdi

M/Z-C 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

M-D/E 2e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

Z/ZZ-D/E 4e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-E 4e prijs Mathanya Horstede met Sir Romeo

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-D/E 3e prijs Kirsten Redder met La Verdi

M/Z-C 2e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

M-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Camilla

Z/ZZ-D/E 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z-ZZ-D/E 4e prijs Miranda Harke met Charley

 


 

20-04-2013 Oldeholtpade

Springen klassiek

B-C 1e prijs Saskia Brinkman met Lucky

B-C 3e prijs Romy Mulder met Bonne Femme

B-D 3e prijs Ellis Brinkman met Chelsea

L-A/B 1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

Springen progressief

B-C/D/E 1e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-C/D/E 2e prijs Celeste Roo met Oxford's Champ

L-A/B 1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-D/E 5e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

M-C 1e proef Joanne Vos met Dominant

Beste combinatie klasse L Romy Mulder met Black Pearl

Beste combinatie klasse M/Z Joanne Vos met Dominant

Dressuur 1e proef

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (193 punten)

L2-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (207 punten)

Dressuur 2e proef

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (199 punten)

L2-D/E 4e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (185 punten)


 

20-04-2013 Hoogeveen

Springen progressief

B-B/C 1e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

 


 

 

13-04-2013 Albergen

 

 

Springen klassiek

Z-D 1e prijs Edward Klein met Country’s Boy


 

13-04-2013 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-A/B/C 3e prijs Eline Slager met Cacharel

L-A/B/C 1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-C 3e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-D 2e prijs Annika Bloemert met Michigan

M-D 2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

 


 

13-04-2013 Hellendoorn

Springen klassiek

B-C 2e prijs Cherine Vos met Marilene
M-C/E 1e prijs Joanne Vos met Dominant
Springen progressief
B-B 1e prijs Cherine Vos met Larosa
B-C 1e prijs Cherine Vos met Marilene
M-C/D 1e prijs Joanne Vos met Dominant

 


 

Afgelopen vrijdag, 5 april, werd er in de Manege Staphorst de jaarlijkse onderlinge wedstrijd verreden tussen de Vlugge Viervoeters en de Reestruiters. De uitslagen om de Redder Transport Bokaal zijn als volgt:

Klasse BB

1e prijs Marleen Cath met Mc. Flint (76,5 pnt.)  - RR

2e prijs Carmen de Witte met Pimmetje (75 pnt.) - VVV

3e prijs Amber Krul met Sippie (73.5 pnt.) - VVV

4e prijs Aïsha Smit met Rico (73 pnt.) - VVV

 

Klasse B cat. BC

1e prijs Cherine Vos met Mariléne (VVV)

2e prijs Jo-ann Troost met Crace (VVV)

3e prijs Sanne vd Kolk met Picasso (VVV)

4e prijs Maaike Schreur met Melody (RR)

5e prijs Jenita Jongschaap met Mr. Macho (RR)

5e prijs Jocelynn Bovenhuis met Bronco (VVV)

 

Klasse B cat DE

1e prijs Mathanya Horstede met Sir Romeo (VVV)

2e prijs Felicia Troost met New Jersey (VVV)

3e prijs Martijn Horstede met Roxan (VVV)

4e prijs Sanne Broek met Jumper (RR)

 

Klasse L cat. BC

1e prijs Saskia Brinkman met July (VVV)

2e prijs Marleen Bloemert met Fleur (VVV)

3e prijs Tara Bijl met Prins (RR)

 

Klasse L cat . DE

1e prijs Natasja Boldewijn met Cilia (VVV)

2e prijs Joanne Vos met Cantos (VVV)

3e prijs René vd Kolk met Xeroche (VVV)

 

Klasse M/Z cat. CDE

1e prijs Kirsten Redder Evenboers Willeke (VVV)

2e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia (VVV)

3e prijs Edward Klein met Country’s Boy (VVV)

 

Nadat alle ruiters gereden hadden werden de punten opgeteld en de winnaar van de

REDDER TRANSPORT  BOKAAL is geworden……….

PC VVV ROUVEEN e.o.!

 


 

06-04-2013 Genemuiden

Dressuur

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (192 punten)


06-04-2013 Oldebroek

Springen klassiek

B-D/E 2e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ


01-04-2013 Sleen

Springen klassiek

B-A/B/C 4e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-D/E 4e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco

Springen progressief

B-A/B/C 3e prijs Roos Hansman met Florenzo

B-D/E 2e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco

 


 

30-03-2013 Hasselt

Dressuur

L2-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco

 


 

30-03-2013 Balkbrug

Dressuur

L1-D/E 2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (183 punten)


30-03-2013 Nieuwleusen

Springen klassiek

L-D/E 5e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

M-C/D 1e prijs Joanne Vos met Dominant

M-C/D 2e prijs Celeste Roo met Limited Edition

 


 

22-03-2013 De Meern - Nederlandse Kampioenschappen

L-A/B 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

Z-D/E 6e prijs Miranda Harke met Charley


22-03-2013 Emmeloord

Dressuur 1e proef

B-C/D/E 2e prijs Annemarie Buiter met Simon (201 punten)

B-C/D/E 4e prijs Roos Hansman met Florenzo (198 punten)

L2-D/E 2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (205 punten)


16-03-2013 IJsselmuiden

Springen klassiek

B-D/E 2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-A/B 1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-A/B 3e prijs Iris Troost met Blacky

L-C 1e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-D/E 8e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

M-D/E 5e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Z-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-C 2e prijs Sanne van der Kolk met Picasso

B-D/E 3e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-D/E 6e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

Z-C/D/E 2e prijs Miranda Harke met Charley


09-03-2013 Sonnega

Dressuur 1e proef

B-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (197 punten)

Dressuur 2e proef

B-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (197 punten)


09-03-2013 Genemuiden

Springen klassiek

B-A/B/C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

B-D/E 9e prijs Kirsten Redder met La Verdi

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

L-A/B/C 4e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-A/B/C 5e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 7e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E 9e prijs Annemarie Buiter met Desteny

M-D/E  9e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Z-D 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-A/B/C 1e prijs Eline Slager met Cacharel

B-A/B/C 7e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-D/E 5e prijs Kirsten Redder met La Verdi

B-D/E 6e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

B-D/E 10e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 2e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

L-A/B/C 4e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-A/B/C 6e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 11e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

M-D/E 1e prijs Feline Wafelaar met Nova Trinda's Waresco

M-D/E  8e prijs Celeste Roo met Limited Edition

M-D/E 11e prijs Miranda Harke met Coniek

Z-D 3e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z/ZZ/D/E 1e prijs Miranda Harke met Charley

Finale

B/L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

B/L-A/B/C 4e prijs Eline Slager met Cacharel

B-D/E 2e prijs Martijn Horstede met Beautiful

B-D/E 5e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

M/Z-C 1e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D/E 3e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

Z/ZZ 2e prijs Miranda Harke met Charley

Derby

1e prijs Eline Slager met Cacharel

2e prijs Joanne Vos met Dominant

Winnaar Buuz’n sniederbokaal klasse B/L-A/B/C: Eline Slager met Cacharel


02-03-2013 Koekange

Springen Progressief

B-A/B/C 1eprijs Sanne van der Kolk met Picasso


02-03-2013 Gersloot

Dressuur 1e proef

B-B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (195 punten)

L2-D/E 2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (186 punten)

Dressuur 2e proef

B-B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (197 punten)

L2-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (186 punten)

 


 

23-02-2013 Vinkega

Springen Klassiek

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-D/E 2e prijs Jasmijn Slager met Bentley

B-D/E 4e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-D 4e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

Z-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time- Out

Springen Progressief

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-D/E 1eprijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-D 7e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

Beste combinatie in de klasse B: Jo-ann Troost met Crace


20-02-2013 Hellendoorn

Springen Klassiek

B-D 7e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

B-E 3e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

Springen Progressief

B-E 2e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

Finale L-D/E 2e prijs Annemarie Buiter met Destenya


18-02-2013 Dronten

Dressuur

B-B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (200 punten)


16-02-2013 Drentse Kampioenschappen Beilen

B-C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

B-D/E 2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 2e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-C 1e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl

L-C 3e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

L-D/E 4e prijs Kirsten Redder met Camilla

M-D/E 2e prijs Kirsten Redder met Everboers Willeke R

Z-D/E 1e prijs Miranda Harke met Charley

Z-D/E 3e prijs Bianca Compagner met Time Out


09-02-2013 Balkbrug

Springen klassiek

B-C 1e prijs Eline Slager met Cacharel

B-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-C 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

L-C 5e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D/E 5e prijs Kirsten Redder met Camilla

M/Z-C 1e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D/E 2e prijs Franciska Buiter met Skydancer

M-D/E 4e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke R

M-D/E  5e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Z-D/E 2e prijs Franciska Buiter met Skydancer

Z-D/E 3e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-A/B 1e prijs Eline Slager met Smokey

B-D/E 2e prijs Martijn Horstede met Beautiful

B-D/E 3e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-A/B 2e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-C 4e prijs Ellis Brinkman met Lucky

M/Z-C 1e prijs Joanne Vos met Dominant

Z-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out


09-02-2013 Vollenhove

Dressuur

B-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (201 punten)


02-02-2013 Bronneger Drentse Kampioenschappen

Dressuur

L1-D/E 2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst Wesley (190 & 202 punten)


23/26-01-2013 Indoor Klein Oever Balkbrug

Springen klassiek

B-C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 3e prijs Raymond Redder met Black Magic

Z-D/E 2e prijs Miranda Harke met Charley

Springen progressief

B-C 3e prijs Eline Slager met Cacharel

B-C 4e prijs Magrit de Witte met Frasko

B-D/E 2e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 3e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-C 2e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

L-D/E 5e prijs Joanne Vos met Cantos

M-C 1e prijs Joanne Vos met Dominant

Z-D 4e prijs Laura Slager met Everglade

Finale

B-D/E 4e prijs Kirsten Redder met La Verdi

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B/C 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 3e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-D/E 2e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E 4e prijs Kirsten Redder met Camilla

Verenigingsspringen

1e prijs team 2: Joanne Vos, Romy Mulder, Ellis Brinkman, Roos Hansman, Iris Troost en Jasmijn Slager

2e prijs team 1: Rene v/d Kolk, Kirsten Redder, Saskia Brinkman, Eline Slager, Sanne v/d Kolk en Cherine Vos.


26-01-2013 Wezep

Springen klassiek

M/Z- D/C/E 3e prijs Celeste Roo met Limited Edition


16/20-01-2013 Hardenberg Paard 2013

Springen klassiek

AA (Bixie) 1e prijs Amber Krul met Ferdinand

B-C 1e prijs Eline Slager met Cacharel

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

M-D 5e prijs Laura Slager met Royal Dream

Z-C/D 7e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-D 3e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

B-E 1e prijs Martijn Horstede met Sir Romeo

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

Z-C/D 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z-C/D 7e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Finale

L-A/B/C 2e prijs Iris Troost met Blacky


VRIJDAG EN ZATERDAG 18 & 19 JANUARI HEBBEN ER VERSCHILLENDE LEDEN VAN ONZE CLUB MEEGEDAAN AAN DE DOOR ONS GEORGANISEERDE DRESSUURWEDSTRIJD WAT TEVENS DE VOORSELECTIE WAS VOOR DE DRENTSE KAMPIOENSCHAPPEN IN BRONNIGER OP ZATERDAG 2 FEBRUARI 2013.

HIERBIJ DE UITSLAGEN VAN ONZE LEDEN. DE VOLLEDIGE UITSLAGEN ZIJN TE VINDEN OP STARTLIJSTEN.NL

Klasse B cat B

Jo-Ann Troost met Grace 189 pnt.

Klasse B cat C

Roos Hansman met Florenzo 180 pnt, 3e prijs

Magrit de Witte met Frasko 169 pnt.

Klasse L1 cat C

Annemiek Harink met Rooz 183 pnt, 1e prijs

Klasse B at D

Lotte Wobben met Sjimmy 190 pnt, 4e prijs

Astrid de Haan met Dancing Dream 186 pnt, 5e prijs

Bianca Compagner met Time Out 183 pnt.

Sam Modderman met Stepp Up 181 pnt.

Jasmijn Slager met Bentley 176 pnt.

Klasse B cat E

Djamilla Kooiker met Keighley 158 pnt.

Ilse Hokse met Arezzo 157 pnt.

Klasse L1 cat DE

Iris Hansman met Schrotie's Paco 189 pnt, 1e prijs

Cathy Russcher met E. Wesley 186 pnt, 2e prijs

Natasja Boldewijn met Cilia 175 pnt.

Allen gefeliciteerd met het behaalde resultaat en succes bij de volgende wedstrijd!


12-01-2013 Beilen Indoor Hartje Drenthe

Springen klassiek

M-D/E 5e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

Z/ZZ-D/E 1e prijs Miranda Harke met Charley

Springen progressief

M-D/E 6e prijs Laura Slager met Royal Dream

Z-D 4e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z/ZZ-D/E 2e prijs Miranda Harke met Charley

Verenigingsspringen

1e prijs Raymond Redder, Annemiek Harink en Joanne Vos

 


 

05-01-2013 Beilen Indoor Hartje Drenthe

Springen klassiek

B-C 3e prijs Eline Slager met Cacharel

B-C 5e prijs Magrit de Witte met Frasko

B-D 6e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

B-E 1e prijs Mathanya Horstede met Sir Romeo

B-E 3e prijs Rene van der Kolk met Xeroche

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 2e prijs Eline Slager met Smokey

L-A/B 5e prijs Saskia Brinkman met July

L-C 2e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

L-D/E 2e prijs Kirsten Redder met Camilla

L-D/E 4e prijs Joanne Vos met Cantos

Springen progressief

B-A/B 4e prijs Cherine Vos met Larosa

B-C 1e prijs Eline Slager met Cacharel

B-C 2e prijs Magrit de Witte met Frasko

B-D 3e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

B-D 4e prijs Annemarie Buiter met Desteny

B-E 2e prijs Djamilla Kooiker met Keighley

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 3e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 4e prijs Saskia Brinkman met July

L-D/E 2e prijs Edward Klein met Don Diablo

L-D/E 4e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E 5e prijs Annika Bloemert met Michigan

L–D/E 9e prijs Celeste Roo met Limited Edition

 


 

02/03-01-2013 Marienheen

Springen klassiek

B-D 10e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-A/B 2e prijs Eline Slager met Smokey

M-D 8e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Springen progressief

L-B 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-D 5e prijs Annika Bloemert met Michigan

Z-D 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

 


 

 

05-01-2013 Hasselt

Dressuur

B-B/C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (195 punten)

L1-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (206 punten)