Uitslagen 2012

 


29-12-2012 Genemuiden

Felix Dressuur Cup Finale

L1-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (188 en 189 punten)

Iris Hansman is rubriekswinnaar geworden in de klasse L1-D/E


29-12-2012 Elim

Springen Klassiek

B-C/D/E 4e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

Springen Progressief

B- C/D/E 4e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

L-D/E 4e prijs Celeste Roo met Limited Edition


15-12-2012 Staphorst

Dressuur Felix Cup

L1-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (211 punten)

L1-D/E 3e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (192 punten)

L1-D/E 4e prijs Josette Troost met Bentley


15-12-2012 Hardenberg

Springen klassiek

L-A/B 3e prijs Iris Troost met Blacky

L-C 3e prijs Ellis Brinkman met Lucky

Springen progressief

L-A/B 2e prijs Iris Troost met Blacky

 


 

08-12-2012 Kampen

Springen klassiek

B-C 2e prijs Eline Slager met Cacharel

B-C 3e prijs Magrit de Witte met Frasko

B-D 1e prijs Kirsten Redder met La Verdi

B-D 3e prijs Joanne Vos met Cantos

B-E 1e prijs Rene van der Kolk met Xeroche

B-E 2e prijs Martijn Horstede met Sir Romeo

L-A/B 3e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

L-C 2e prijs Ellis Brinkman met Lucky

M-C 2e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D 2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

M-E 1e prijs Miranda Harke met Charley

Z-D 2e prijs Laura Slager met Everglade

Z-D 3e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-C 1e prijs Eline Slager met Cacharel

B-D 4e prijs Kirsten Redder met La Verdi

B-D 6e prijs Joanne Vos met Cantos

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

L-C 3e prijs Ellis Brinkman met Lucky

L-D 2e prijs Kirsten Redder met Camilla

M-C 1e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D 2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

M-D 3e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-E 1e prijs Miranda Harke met Charley

M-E 2e prijs Miranda Harke met Coniek

Finale

Klasse B 1e prijs Magrit de Witte met Frasko

Klasse B 5e prijs Rene van der Kolk met Xeroche

Klasse L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

Klasse L-A/B 4e prijs Iris Troost met Blacky

Klasse Z/ZZ-D/E 1e prijs Bianca Compager met Time Out

Winnaar Zilveren Ui Klasse B Eline Slager met Cacharel

Winnaar Zilveren Ui Klasse L Raymond Redder met Black Magic

Winnaar Zilveren Ui Klasse Z/ZZ Bianca Compagner met Time Out

01-12-2012 Hasselt


 

 

Dressuur

B-A/B 1e prijs Jo-ann Troost met Crace (203 punten)

B-C 1e prijs Magrit de Witte met Frasko (204 punten)

L1-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (205 punten)

L1-D/E 3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia (187 punten)

L1-D/E 4e prijs Josette Troost met Bentley (186 punten)


 

24-11-2012 Dalerveen

Springen klassiek

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 3e prijs Eline Slager met Smokey

M-C/D/E 6e prijs Joanne Vos met Dominant

M-C/D/E 7e prijs Miranda Harke met Charley

Springen progressief

B-A/B/C 3e prijs Saskia Brinkman met July

B-A/B/C 7e prijs Cherine Vos met Larosa

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 2e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

L-A/B/C 4e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E 2e prijs Laura Slager met Royal Dream

L-D/E 6e prijs Kirsten Redder met Camille

Z-D/E 1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

Z-D/E 3e prijs Bianca Compagner met Time Out


24-11-2012 Genemuiden Felix Cup

Dressuur 1e proef

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (185 punten)

L1-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (206 punten)

L1-D/E 2e prijs Josette Troost met Bentley (191 punten)

Dressuur 2e proef

B-C 1e prijs Roos Hansman met Florenzo (186 punten)

L1-D/E 2e prijs Josette Troost met Bentley (203 punten)

L1-D/E 3e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (188 punten)

Beste combinatie Josette Troost met Bentley

 


18-11-2012 Sonnega

Springen klassiek

B-C 1e prijs Lewis Huisman met Emma

Springen progressief

B-C 2e prijs Lewis Huisman met Emma

 


 

10-11-2012 Twente Cup Ambt Delden

Springen klassiek

Z-D 2e prijs Edward Klein met Country's Boy

Springen klassiek

Z-D 4e prijs Edward Klein met Country's Boy

 

 


 

10-11-2012 Genemuiden

Springen klassiek

B-A/B/C 2e prijs Magrit de Witte met Fasko

B-D/E 2e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

B-D/E 3e prijs René van der Kolk met Xeroche

B-D/E 4e prijs Joanne Vos met Cantos

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B/C 3e prijs Eline Slager met Smokey

L-A/B/C 4e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

L-D/E 7e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

L-D/E 9e prijs Celeste Roo met Limited Edition

M-D/E 2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

M-D/E 3e prijs Miranda Harke met Charley

M-D/E 5e prijs Laura Slager met Royal Dream

Z/ZZ-D/E 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z/ZZ-D/E 3e prijs Franciska Buiter met Skydancer

Springen progressief

B-A/B/C 1e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-A/B/C 3e prijs Eline Slager met Cacharel

B-A/B/C 4e prijs Magrit de Witte met Fasko

B-D/E 2e prijs René van der Kolk met Xeroche

B-D/E 4e prijs Joanne Vos met Cantos

B-D/E 6e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 4e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B/C 3e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

L-D/E 2e prijs Celeste Roo met Limited Edition

L-D/E 5e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst Wesley

L-D/E 7e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

M-D/E 3e prijs Miranda Harke met Charley

Z/ZZ-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z/ZZ-D/E 2e prijs Franciska Buiter met Skydancer


03-11-2012 Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B 1e prijs Saskia Brinkman met July

B-D/E 1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

B-D/E 8e prijs Kirsten Redder met La Verdi

B-D/E 8e prijs Annika Bloemert met Michigan

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 3e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 4e prijs Eline Slager met Smokey

L-C 1e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-C 3e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Camilla

L-D/E 2e prijs Celeste Roo met Limited Edition

M-D/E 2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke R

M-D/E 5e prijs Miranda Harke met Charley

M-D/E 6e prijs Laura Slager met Royal Dream

Z/ZZ-D/E 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-A/B 4e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-D/E 4e prijs Rene van der Kolk met Xeroche

B-D/E 8e prijs Annika Bloemert met Michigan

B-D/E 7e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 4e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-C 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

L-C 2e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-D/E 2e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Z/ZZ-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out


 

03-11-2012 Hasselt

Dressuur

L1-C/D/E 1e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst Wesley (193 punten)

 

 

27-10-2012 Steenwijk

Dressuur

L1-D 2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (192 punten)

L1-D 4e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (188 punten)


 

27-10-2012 Hellendoorn

Springen klassiek

L-D/E 8e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Springen progressief

B-D/E 7e prijs Annemarie Buiter met Desteny

Finale

L-D/E 3e prijs Celeste Roo met Limited Edition


18/19/20 Oktober Staphorst

Springen klassiek

B-DE 6e prijs Joanne Vos met Cantos

B-DE 8e prijs Annemarie Buiter met Desteny

L-AB- 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-C 1e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl

L-D 6e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

L-E 1e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

Z/ZZ D/E 4e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief/‘Speel uw Spel’

B-AB 2e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-C 4e prijs Magrit de Witte met Frasko

B-DE 2e prijs Joanne Vos met Cantos

B-DE 2e prijs Annemarie Buiter met Desteny

L-AB 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-C 2e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-D 6e prijs Celeste Roo met Limited Edition

L-D 7e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

M-C 2e prijs Joanne Vos met Dominant

Z/ZZ-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

 

 

13-10-2012 IJsselmuiden

Springen klassiek

B-C 3e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B 2e prijs Romy Mulder met Black Pearl

L-C 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

M-D/E 5e prijs Miranda Harke met Charley

Z/ZZ 1e prijs Edward Klein met Country’s Boy

Z/ZZ  2e prijs Martijn Horstede met Sharon

Springen progressief

B-A/B 3e prijs Jo-ann Troost met Crace

B-C 1e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

M-D/E 3e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z/ZZ 1e prijs Edward Klein met Country’s Boy

Z/ZZ 2e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Finale

Klasse B 1e prijs Marleen Bloemert met Fleur

Klasse L-C/D/E 1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

Winnaar Maarle Troffee: klasse B Marleen Bloemert met Fleur

 


 

13-10-2012 Broekelo

Boscross Individueel

A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

D/E 1e prijs Celeste Roo met Limited Edition

D/E 4e prijs Laura Slager met Royal Dream

D/E 5e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

Boscross Groep

1e prijs Laura Slager met Desperado en Eline Slager met Cacharel

 


 

06-10-2012 Ruinerwold

Springen klassiek

B-A/B/C 1e prijs Eline Slager met Cacharel

B-A/B/C 4e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

Springen progressief

B-A/B/C 2e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-A/B/C 4e prijs Iris Troost met Kiek Uut

B-D/E 2e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky


06-10-2012 Urk

Dressuur 2e proef

B-C 2e prijs Roos Hansman met Florenzo RH (190 punten)


29-09-2012 Luttenberg

Springen klassiek

Z-D/E 2e prijs Edward Klein met Country’s Boy

Springen progressief

Z-D/E 3e prijs Edward Klein met Country’s Boy


29-09-2012 Oldebroek

Springen klassiek

L-D/E  1e prijs Celeste Roo met Limited Edition


22-09-2012 Vollenhove

Springen klassiek

B-B/C    1e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D/E    1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

Springen progressief

B-D/E    1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

Beste combinatie klasse B: Iris Hansman met Schrotie’s Paco


22-09-2012 Ruinen

Springen klassiek

B-C         2e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    3e prijs Eline Slager met Smokey

L-C         1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

L-C         4e prijs Ellis Brinkman met Lucky

M-D/E  2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

M-D/E  3e prijs Miranda Harke met Charley

Z-D   1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

Z-D         3e prijs Laura Slager met Everglade

Springen progressief

B-C         1e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    3e prijs Eline Slager met Smokey

L-C         1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

L-C         3e prijs Ellis Brinkman met Lucky

L-D/E     1e prijs Celeste Roo met Limited Edition`

M-D/E  2e prijs Miranda Harke met Charley

M-D/E  2e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

Z-D 2e prijs Franciska Buiter met Skydancer


22-09-2012 Frederiksoord

Dressuur 1e proef

B-D        4e prijs Astrid de Haan met Dancing Dream (189 punten)

Dressuur 1e proef

B-D        4e prijs Astrid de Haan met Dancing Dream (202 punten)

 


 

08-09-2012 Balkbrug

Springen klassiek

B-C         3e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D/E    3e prijs Joanne Vos met Cantos

B-D/E    9e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

L-B/C     2e prijs Ellis Brinkman met Lucky

Springen progressief

B-A/B    2e prijs Saskia Brinkman met July

B-C         1e prijs Iris Troost met Kiek Uut

B-C         2e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D/E    3e prijs Joanne Vos met Cantos

L-D/E     2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

Dressuur 1e proef

B-D/E    1e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ (200 Punten)

B-D/E    2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (193 punten)

Dressuur 2e proef

B-C         1e prijs Ellis Brinkman met Lucky (191 punten)

B-D/E    1e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (194 punten)

B-D/E    4e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ (189 Punten)

 


 

01-09-2012 Nederlandse Kampioenschappen te Ermelo

Springen

L-A/B    Kampioen Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    4e prijs Iris Troost met Blacky

M-D/E 5e prijs Franciska Buiter met Skydancer

M-D/E  9e prijs Miranda Harke met Charley


01-09-2012 Sonnega

Springen klassiek

B-D        2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

L-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona

L-D/E     4e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Springen progressief

B-D        2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

Dressuur 1e proef

M1/M2-A/B 1e prijs Roos Hansman met Ramona (180 punten)

Dressuur 2e proef

L1-D/E  4e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (192 punten)

M1/M2-A/B 1e prijs Roos Hansman met Ramona (203 punten)


31-08-2012 Zwolle

Springen klassiek

L-D/E     2e prijs Celeste Roo met Limited Edition


30-08-2012 Noord-Sleen

Dressuur 2e proef

B-D/E    1e prijs Astrid de Haan met Dancing Dream (189 punten)

 


24-08-2012 Diever

Springen klassiek

L-A/B/C 2e prijs Ellis Brinkman met Lucky

L-A/B/C 4e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E     2e prijs Celeste Roo met Limited Edition

Z-D 1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

Springen progressief

B-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Kiek Uut

B-A/B/C 2e prijs Saskia Brinkman met July

B-D/E    1e prijs Annemarie Buiter met Destiny

Z-D 1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

Dressuur 1e proef

B-D/E    2e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ (198 punten)

Dressuur 2e proef

B-D/E    1e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ (214 punten)

B-D/E    4e prijs Astrid de Haan met Dancing Dream (197 punten)

 


 

09/11-08-2012 Drentse Kampioenschappen de Wijk

Springen

B-A/B 2e prijs Eline Slager met Sunshine

B-A/B 4e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

L-A/B 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    5e prijs Raymond Redder met Marroe

L-C         3e prijs Ellis Brinkman met Lucky

L-D/E 3e prijs Laura Slager met Royal Dream

L-D/E 9e prijs Miranda Harke met Coniek

M-C       2e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D/E 1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

M-D/E 2e prijs Miranda Harke met Charley

M-D/E  5e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

Z-D/E    1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Dressuur

B-C 4eprijs Annemiek Harink met Rooz (199 en 184 punten)

B-D 8eprijs Annika Bloemert met Eikenhorst’s Wesley

04-08-2012 Hardenberg


 

 

Springen klassiek

B-B         4e prijs Cherine Vos met Larosa

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Marroe

M-C/D/E 3e prijs Kirsten Redder

Springen progressief

B-A/B    2e prijs Eline Slager met Sunshine

B-C         1e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-C         2e prijs Marleen Bloemert met Fleur

L-A/B    1e prijs Eline Slager met Smokey

L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Marroe

L-C         1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

L-D/E     4e prijs Laura Slager met Cèdric

L-D/E     9e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-D/E  3e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Z-D/E    5e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Beste combinatie klasse L Raymond Redder met Marroe


04-08-2012 Ruinerwold

Springen klassiek

B-A/B/C 3e prijs Saskia Brinkman met July

B-D        4e prijs Alies Kruidhof met Uptown Boy

Z/ZZ-D  1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-A/B/C 1e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-D/E    1e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-A/B/C 1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

Dressuur

B-A/B/C 1e prijs Ellis Brinkman met Lucky (196 punten)

B-A/B/C 2e prijs Ellis Brinkman met Lucky (176 punten)


28-07-2012 Hoonhorst

Springen klassiek

B-C         4e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-D/E    7e prijs Annemarie Buiter met Simon

M/Z-C   2e prijs Martijn Horstede met Sharon

M-D/E  2e prijs Miranda Harke met Charley

M-D/E  4e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z-D/E    1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z-D/E    2e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Beste combinatie klasse M/Z Bianca Compagner met Time Out

Dressuur 2e proef

B-C         3e prijs Annemiek Harink met Rooz (194 punten)


28-07-2012 Epe

Springen klassiek

B-D/E    1e prijs Joanne Vos met Cantos


21-07-2012 Heerde

Springen klassiek

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

M/Z-C/D/E 1e prijs Martijn Horstede met Sharon


17-07-2012 Emmen

Springen klassiek

M-C/D/E 3e prijs Martijn Horstede met Sharon


14-07-2012 Geesteren

Springen klassiek

L-B/C 3e prijs Iris Troost met Blacky

M-C/D/E 2e prijs Miranda Harke met Charley


14-07-2012 Liederholthuis

Springen klassiek

B-E 2e prijs René van der Kolk met Xeroche

M-D 1e prijs Josette Troost met Bentley

Dressuur 1e proef

B-D 6e prijs Josette Troost met Bentley (188 punten)

Dressuur 2e proef

B-D 6e prijs Josette Troost met Bentley (195 punten)


07-07-2012 Slagharen

Springen klassiek

B-E         1e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

B-E         3e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Marroe

L-C         2e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

L-D         5e prijs Celeste Roo met Limited Edition

M-C/D/E 4e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

Springen progressief

B-A/B    5e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-C         1e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-C         3e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-C         4e prijs Ellis Brinkman met Lucky

B-E         2e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Marroe

L-D         5e prijs Celeste Roo met Limited Edition

L-E          2e prijs Miranda Harke met Coniek

M-C/D/E 4e prijs Miranda Harke met Charley

Dressuur 1e proef

B-D        4e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (186 punten)

Dressuur 2e proef

B-D        3e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (190 punten)

 


 

30-06-2012 Genemuiden

Springen klassiek

B-A/B/C 1e prijs Raymond Redder  met Eikenhorst’s Amalia

B-D/E    2e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

B-D/E    4e prijs Miranda Harke met Coniek

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C               5e prijs Roos Hansman met Ramona

M-C       1e prijs Martijn Horstede met Sharon

M-D/E  2e prijs Miranda Harke met Charley

Springen progressief
B-A/B/C 1e prijs Raymond Redder  met Eikenhorst’s Amalia

B-A/B/C 4e prijs Magrit de Witte met Frasko

B-A/B/C 5e prijs Iris Troost met Kiek Uut

B-D/E    5e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

B-D/E    6e prijs Iris Hansman met Schotie’s Paco

L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B/C 2e prijs Raymond Redder met Marroe

L-A/B/C               4e prijs Roos Hansman met Ramona

L-D/E     4e prijs Celeste Roo met Limited Edition

M-C       1e prijs Martijn Horstede met Sharon

Dressuur 1e proef

B-C         1e prijs Magrit de Witte met Frasko (193 punten)

B-D        2e prijs Josette Troost met Bentley (194 punten)

Dressuur 2e proef

B-C         1e prijs Magrit de Witte met Frasko (192 punten)

B-D        4e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (193 punten)

 


 

23-06-2012 Zuidwolde

Springen klassiek

B-D/E    3e prijs René van der Kolk met Xeroche

B-D/E    8e prijs Joanne Vos met Cantos

L-A/B    1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B    2e prijs Eline Slager met Smokey

L-D/E     2e prijs Laura Slager met Cèdric

Z-D/E    5e prijs Bianca Compagner met Time Out

Beste combinatie klasse L: Iris Troost met Blacky

Springen progressief

B-A/B    1e prijs Eline Slager met Sunshine

B-D/E    2e prijs René van der Kolk met Xeroche

B-D/E    5e prijs Joanne Vos met Cantos

L-A/B    2e prijs Roos Hansman met Ramona

L-A/B    3e prijs Eline Slager met Smokey

L-D/E     4e prijs Laura Slager met Desperado

M-C       1e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D/E  1e prijs Laura Slager met Everglade

Beste combinatie B-A/B/C progressief: Eline Slager met Sunshine

Beste combinatie klasse M progressief: Laura Slager met Everglade

Knock-Out springen

2e prijs Joanne Vos met Dominant

Dressuur 1e proef

B-D        2e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (190 punten)

Dressuur 2e proef

B-D        1e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (202 punten)

 

 

16-06-2012 Meppel

Springen klassiek

B-D        3e prijs Kirsten Redder met Camilla

B-D        5e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

B-E         3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E     5e prijs Celeste Roo met Limited Edition

M-D/E  1e prijs Josette Troost met Bentley

Z-C         1e prijs Martijn Horstede met Sharon

Springen progressief

B-A/B    2e prijs Cherine Vos met Larosa

B-D        1e prijs Kirsten Redder met Camilla

B-D        5e prijs Joanne Vos met Cantos

B-E         3e prijs Mathanya Horstede met Sir Romeo

L-A/B    1e prijs Iris Troost met Blacky

M-C       1e prijs Joanne Vos met Dominant

Z/ZZ-D  1e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Verenigingsspringen

3e prijs Iris Troost met Blacky en Cherine Vos.

Dressuur

B-C         1e prijs Ellis Brinkman met Lucky (198 punten)

B-D/E    1e prijs Josette Troost met Bentley (189 punten)

 


 

16-06-2012 Vollenhove

Springen klassiek

B-D 5e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco

M-D       1e prijs Stefan Smit

Dressuur 1e proef

B-D        5e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (189 punten)

M1-B     1e prijs Roos Hansman met Ramona (185 punten)

Dressuur 2e proef

B-D        3e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (189 punten)

M1-B     1e prijs Roos Hansman met Ramona (203 punten)

 


 

16-06-2012 Almelo

Springen klassiek

B-A/B    4e prijs Eline Slager met Sunshine

M-D       7e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Springen progressief

8e prijs Edward Klein met Country’s Boy

 


 

Uitslagen (volledig) "Grote Prijs van Staphorst" 8 & 9 juni 2012

Meer foto's te bekijken op: PictureLifestyle Klik hier

GEVONDEN VOORWERPEN KIJK ONDER NIEUWS!

 

 

Finale Klasse B

FINALE KLASSE B --  Raymond Redder
Raymond Redder met
Eikenhorst's Amalia van V.V.V. Rouveen

Finale Klasse L

FINALE KLASSE L -- Maaike Feenstra
Maaike Feenstra met
Quatro Dance van de Tjongerruiters

Finale Klasse M

FINALE KLASSE M -- Anouk Vos
Anouk Vos met
Merle's Venividivici van PC de Stidalruiters

Finale Klasse Z/ZZ

FINALE KLASSE Z / ZZ -- Bianca Compagner
Bianca Compagner met
Time Out van V.V.V. Rouveen

 


8/9-06-2012 Staphorst

Springen klassiek

B-A/B    1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

B-A/B    2e prijs Eline Slager met Sunshine

B-C         1e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-C 3e prijs Raymond Redder met Amalia

B-E         1e prijs Miranda Harke met Coniek

B-E         3e prijs Rene van der Kolk met Xeroche

L-A/B    3e prijs Iris Troost met Blacky

L-D 5e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

M-D/E  2e prijs Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco

M-D/E  6e prijs Miranda Harke met Charley

M-D/E  10e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Z-D         1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-A/B    1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

B-A/B    5e prijs Eline Slager met Sunshine

B-A/B    6e prijs Saskia Brinkman met July

B-C 1e prijs Raymond Redder met Amalia

B-D/E 14e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco

B-D/E 3e prijs Kirsten Redder met Camilla

L-A/B 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    4e prijs Iris Troost met Blacky

L-D         3e prijs Laura Slager met Cѐdric

L-D         6e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

M/Z-C   4e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D/E  2e prijs Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco

M-D/E  5e prijs Miranda Harke met Charley

Z-D         3e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z-D         4e prijs Edward Klein met Country’s Boy

Dressuur 1e proef

B-D 1e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco (198 punten)

B-D        2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (196 punten)

B-D        3e prijs Josette Troost met Bentley (191 punten)

L-D         4e prijs Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco (190 punten)

M1-B/C 1e prijs Roos Hansman met Ramona (183 punten)

Dressuur 2e proef

B-C         2e prijs Ellis Brinkman met Lucky

B-D        1e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (200 punten)

Finale

Klasse B 1e prijs Raymond Redder met Amalia

Klasse B 2e prijs Romy Mulder met Black Pearl

Klasse B 5e prijs Annemiek Harink met Rooz

Klasse B 7e prijs Rene van der Kolk met Xeroche

Klasse L 5e prijs Iris Troost met Blacky

Klasse L 6e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

Klasse Z 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Bixie 1e parcour

AA          1e prijs Amber Krul met Sippie

Bixie 2e parcour

AA          1e prijs Amber Krul met Sippie


02-06-2012 Wanneperveen

Springen klassiek

B-D/E    3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

B-D/E    6e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

L-D/E     1e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

Z-D         4e prijs Bianca Brakke met Colorado X

Springen progressief

B-B/C    1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

B-B/C    4e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-E         3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

L-D/E     3e prijs Celeste Roo met Limited Edition

L-D/E     5e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

Z-C/D    1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Dressuur

B-D/E 5e prijs Iris Hansman met Schrotie's Paco (200 punten)

M1-B 1e prijs Roos Hansman met Ramona (185 punten)

 


 

 

26-05-2012 De Wijk

Springen klassiek

B-A/B    2e prijs Eline Slager met Sunshine

B-C         4e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-C         6e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

B-D        3e prijs Kirsten Redder met Camilla

B-E         1e prijs Miranda Harke met Coniek

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    3e prijs Iris Troost met Blacky

L-C         2e prijs Ellis Brinkman met Lucky

M-C       1e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D/E  5e prijs Miranda Harke met Charley

Springen progressief

B-A/B    1e prijs Cherine Vos met Ilka

B-C         1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

B-C         3e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D        2e prijs Kirsten Redder met Camilla

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    4e prijs Raymond Redder met Marroe

L-C         2e prijs Ellis Brinkman met Lucky

L-D         4e prijs Laura Slager met Cèdric

L-D         11e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

M-C       2e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D       2e prijs Laura Slager met Everglade

Z-D         5e prijs Bianca Brakke met Colorado X

Beste combinatie klasse B Kirsten Redder met Camilla

Beste combinatie klasse M Joanne Vos met Dominant

Dressuur 1e proef

B-C         1e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D        2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

B-D        5e prijs Iris Hansman met Paco

Dressuur 2e proef

B-C         1e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D        2e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

B-D        3e prijs Iris Hansman met Paco

 

 


 

 

19-05-2012 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-A/B    5e prijs Romy Mulder met Black Pearl

B-E         1e prijs Miranda Harke met Coniek

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    3e prijs Iris Troost met Blacky

L-C         1e prijs Ellis Brinkman met Lucky

L-D         3e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke R

L-D         7e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

M-D/E  1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

M-D/E  4e prijs Miranda Harke met Charley

Z-D         1e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Springen progressief

B-A/B    2e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-A/B    4e prijs Cherine Vos met Ilka

B-C         1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

B-C         5e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-E        1e prijs René van der Kolk met Xeroche

B-E         2e prijs Miranda Harke met Coniek

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Marroe

L-A/B    3e prijs Iris Troost met Blacky

L-D/E     1e prijs Laura Slager met Cѐdric

L-D/E     3e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-C       1e prijs Joanne Vos met Dominant

M-D/E  1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

M-D/E  2e prijs Miranda Harke met Charley

Z-C         2e prijs Martijn Horstede met Sharon

Z-D         1e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Dressuur 1e proef

B-D        1e prijs Josette Troost met Bentley

B-D        2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

M1-B/C                1e prijs Roos Hansman met Ramona

Dressuur 2e proef

B-D        1e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

M1-B/C                1e prijs Roos Hansman met Ramona

Teamspringen

1e prijs Joanne Vos, Ellis Brinkman en Annemiek Harink

3e prijs Eline Slager, Cherine Vos en Iris Troost

 


 

17-05-2012 Geesteren

Springen klassiek

L-A/B    3e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B    6e prijs Eline Slager met Smokey

L-D         2e prijs Laura Slager met Royal Dream

L-D         2e prijs Laura Slager met Desperado

*Dubbele prijzen

Springen progressief

L-A/B    4e prijs Iris Troost met Blacky

Z-D         4e prijs Edward Klein met Country’s Boy

Finale

B/L-A/B/C 3e prijs Iris Troost met Blacky

 


 

17-05-2012 Steenwijk

Springen klassiek

B-C         1e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-B/C     1e prijs Roos Hansman met Ramona

Springen progressief

B-A/B    1e prijs Saskia Brinkman met July

B-E         2e prijs Miranda Harke met Coniek

L-B/C     1e prijs Ellis Brinkman met Lucky

L-D/E     6e prijs Celeste Roo met Limited Edition

M-D/E  4e prijs Miranda Harke met Charley

Dressuur 1e proef

B-C         1e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D/E    4e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco

M1-B/C                2e prijs Roos Hansman met Ramona

Dressuur 2e proef

B-C         3e prijs Annemiek Harink met Rooz

M1-B/C                2e prijs Roos Hansman met Ramona

 


 

12-05-2012 Havelte

Springen klassiek

B-C         2e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-C         4e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

B-D        2e prijs Annika Bloemert met Michigan

B-D        3e prijs Iris Hansman met Paco

B-D        6e prijs Kirsten Redder met Camilla

B-E         1e prijs Celeste Roo met Oxford’s Champ

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky

L-C         2e prijs Ellis Brinkman met Lucky

L-D         6e prijs Celeste Roo met Limited Edition

M-D/E  2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-C         1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia\

B-C         2e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D        1e prijs Iris Hansman met Paco

B-D        7e prijs Annika Bloemert met Michigan

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky

L-C         1e prijs Ellis Brinkman met Lucky

L-D         4e prijs Laura Slager met Cѐdric

L-D         6e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

M-C       1e prijs Joanne Vos met Dominant

Dressuur

B-D        3e prijs Iris Hansman met Paco

 


 

05-05-2012 Vollenhove

Springen klassiek

B-D    2e prijs Iris Hansman met Paco

B-E    1e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Ramona

Springen progressief

B-A/B    1e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-D/E    2e prijs Iris Hansman met Paco

B-E       2e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-A/B/C 3e prijs Roos Hansman met Ramona

Beste combinatie over de klasse B: Iris Hansman met Paco


05-05-2012 Lemele

Springen klassiek

B-C         6e prijs Annemiek Harink met Rooz

B –D      1e prijs Annika Bloemert met Michigan

L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Marroe

L-D         3e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst Wesley

M-D       1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

Springen progressief

B-C         1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst Amalia

B-C         2e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-C         5e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-D        2e prijs Kirsten Redder met Camilla

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Marroe


28-04-2012 Nieuwleusen

Springen klassiek

M-C/D  3e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z-C/D    1e prijs Bianca Compagner met Time Out


28-04-2012 Dalerveen

Masterspringen

1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

5e prijs Miranda Harke met Charley


28-04-2012 Middel

Springen klassiek

B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona

Dressuur 1e proef

B-D/E    2e prijs Iris Hansman met Paco

M1-B/C 1e prijs Roos Hansman met Ramona (177 punten)

Dressuur 2e proef

M1-B/C 1e prijs Roos Hansman met Ramona (178 punten)

 


 

21-04-2012 Oldeholtpade

Springen klassiek

B-C         1e prijs Annemiek Harink met Rooz

L-C         2e prijs Ellis Brinkman met Lucky


21-04-2012 Hoogeveen

Springen klassiek

B-D/E    2e prijs René van der Kolk met Xeroche

Springen progressief

B-C         3e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-D/E    2e prijs René van der Kolk met Xeroche


21-04-2012 Westerbork

B-A/B/C SGW 2e prijs Roos Hansman met Ramona

Kampioen Roos Hansman met Ramona


21-04-2012 Kampen

Dressuur 1e proef

B-D        4e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (193 punten)

Dressuur 2e proef

B-D        2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (192 punten)

 


14-04-2012 Genemuiden

Springen klassiek

B-A/B    3e prijs Eline Slager met Smokey

B-C         2e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-C         4e prijs Ellis Brinkman met Lucky

B-D        6e prijs Annika Bloemert met Michigan

B-D        8e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

B-E         1e prijs Miranda Harke met Coniek

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    3e prijs Iris Troost met Blacky

L-D         2e prijs Laura Slager met Royal Dream

L-D         10e prijs Kirsten Redder Evenboers Willeke

Springen progressief

B-A/B    2e prijs Eline Slager met Smokey

B-A/B    3e prijs Romy Mulder met Black Pearl

B-C         1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

B-C         2e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D        5e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

B-D        6e prijs Annika Bloemert met Michigan

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-C         2e prijs Joanne Vos met Dominant

L-D         5e prijs Kirsten Redder met Evenboers Tineke

M-D/E  5e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Finale

B-D        3e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

B-D        4e prijs Kirsten Redder met Camilla

B/L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic

B/L-A/B/C 3e prijs Iris Troost met Blacky

Raymond Redder winnaar Buuz’n Snieders bokaal

BMX Springen

2e prijs Joanne Vos met Dominant en Martijn Horstede

3e prijs Cherine Vos met Ilka en Roel Vos

 


 

07-04-2012 Ruinerwold

Springen klassiek

B-C         3e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

B-C         5e prijs Ellis Brinkman met Lucky

B-D        1e prijs Annika Bloemert met Michigan

B-D        8e prijs Kirsten Redder met Camilla

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B/B 2e prijs Raymond Redder met Marroe

L-A/B/C 3e prijs Joanne Vos met Dominant

L-D/E     5e prijs Martijn Horstede met Gentleman

Springen progressief

B-A/B    1e prijs Romy Mulder met Black Pearl

B-A/B    3e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-C         1e prijs Raymond Redder met Eikenhorst’s Amalia

B-C         3e prijs Ellis Brinkman met Lucky

B-C         4e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-D        5e prijs Annika Bloemert met Michigan

B-D        7e prijs Kirsten Redder met Camilla

B-D        8e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B/C 2e prijs Joanne Vos met Dominant

L-D/E     3e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

 


 

 

04-04-2012 Ruinen

Dressuur 1e proef

B-D/E        3e prijs Iris Hansman met Paco (193 punten)

Dressuur 2e proef

B-D/E        1e prijs Iris Hansman met Paco (190 punten)


 

 

31-03-2012 Balkbrug

Dressuur

B-D        6e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (185 punten)

Magrit de Witte heeft hier haar eerste winstpunt behaald! (183 punten)

 


 

 

31-03-2012 Nieuwleusen

Springen klassiek

B-C        3e prijs Raymond Redder met Eikenhorst's Amalia

B-D/E        1e prijs Annika Bloemert met Michigan

B-D/E      4e prijs Kirsten Redder met Camilla

L-A/B      1e prijs Raymond Redder met Marroe

L-D/E        2e prijs Laura Slager met Cédric

L-D/E     3e prijs Kirsten Redder met Evenboers Tineke

L-D/E     4e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke

M-C       1e prijs Martijn Horstede met Sharon

 


 

 

24-03-2012 Nederlandse Kampioenschappen Ermelo

L-A/B Kampioen Raymond Redder met Black Magic

L-C Reservekampioen Joanne Vos met Dominant

 


 

 

24-03-2012 Emmeloord

Dressuur 1e proef

L2/M1-A/B 1e prijs Roos Hansman met Ramona (197 punten)

Dressuur 2e proef

B-D/E    5e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (197 punten)

L2/M1-A/B 1e prijs Roos Hansman met Ramona (181 punten)

 


 

 

25-02-2012 Vinkega

Springen klassiek:

B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona

M-D/E  1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief:

B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona

L-D/E     3e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke

L-D/E     7e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

Beste combinatie klasse B: Roos Hansman met Ramona

 


 

 

16/18-02-2012 Drentse Kampioenschappen Beilen

B-A/B    3e prijs Cherine Vos met Ilka

B-A/B    3e prijs Romy Mulder met Black Pearl

B-D/E    5e prijs Annika Bloemert met Michigan

L-A/B    1e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    3e prijs Raymond Redder met Marroe

L-C         1e prijs Joanne Vos met Dominant

L-D/E     2e prijs Miranda Harke met Charley

L-D/E     5e prijs Franciska Buiter met Skydancer

M-C       1e prijs Martijn Horstede met Sharon

M-D/E  1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z-D         3e prijs Bianca Brakke met Colorado X

 


 

 

11-02-2012 Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B    2e prijs Cherine Vos met Ilka

B-A/B    3e prijs Eline Slager met Smokey

B-C         1e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-C         2e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-E         4e prijs Rene vd Kolk met Xeroche

L-A/B    1e prijs Iris Troost met Blacky

L-C         2e prijs Joanne Vos met Dominant

M-C       2e prijs Martijn Horstede met Sharon

M-D/E  1e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

B-A/B    1e prijs Eline Slager met Smokey

B-A/B    2e prijs Cherine Vos met Ilka

B-A/B    3e prijs Eline Slager met Sunshine

B-C         1e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-D        1e prijs Martijn Horstede met Gentleman

B-D        5e prijs Annika Bloemert met Michigan

B-E         4e prijs Rene vd Kolk met Xeroche

L-A/B    1e prijs Iris Troost met Blacky

M-D/E  1e prijs Bianca Compagner met Time Out

 


 

 

04-02-2012 Bronneger Drentse Kampioenschappen

Dressuur

B-D        4e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (188 & 202 punten)

 


 

 

25-01-2012 Balkbrug Indoor Klein Oever

Springen klassiek

B-C         5e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D/E    13e prijs René van der Kolk met Xeroche

L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B    3e prijs Raymond Redder met Marroe

L-D         3e prijs Franciska Buiter met Skydancer

L-D         11e prijs Laura Slager met Desperado

M-D/E  3e prijs Bianca Compagner met Time Out

M-D/E  4e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Springen progressief

B-A/B    4e prijs Cherine Vos met Ilka

B-C         3e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D/E    2e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Marroe

L-A/B    3e prijs Iris Troost met Blacky

L-C         1e prijs Joanne Vos met Dominant

L-D         2e prijs Laura Slager met Desperado

L-D         6e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

M-D/E  3e prijs Bianca Compagner met Time Out

Finale

L-A/B/C 2e prijs Iris Troost met Blacky

L-A/B/C 3e prijs Raymond Redder met Marroe

Verenigingspringen

1e prijs Franciska Buiter en Bianca Brakke

 


 

28-01-2012 Wezep

Springen klassiek

B-C         1e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-D        3e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

Springen progressief

B-C         1e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-D        4e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

 


 

 

21-01-2012 Staphorst

Dressuur

B-A/B    3e prijs Cherine Vos met Ilka (190 punten)

B-C         Saskia Brinkman met July heeft haar eerste winstpunt behaald!!

B-D/E    2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (201 punten)

B-D/E    3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia (190 punten)

B-D/E    5e prijs Iris Hansman met Schrotie’s Paco (188 punten)

 


 

 

20-01-2012 Dronten

Springen klassiek

B-A/B/C 1e prijs Roos Hansman met Ramona

 


 

 

18-01-2012 Hardenberg Paard 2012

Springen klassiek

L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky

L-D         1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

L-D         10e prijs Laura Slager met Desperado

L-E          1e prijs Miranda Harke met Charly

M-D       10e prijs Bianca Compagner met Time Out

Z-D/E    4e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Springen progressief

B-A/B    1e prijs Eline Slager met Smokey

B-A/B    2e prijs Cherine Vos met Ilka

L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    3e prijs Iris Troost met Blacky

L-D         1e prijs Franciska Buiter met Skydancer

L-D         3e prijs Kirsten Redder met Evenboer's Tineke

L-D         5e prijs Laura Slager met Desperado

L-D         8e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

L-Finale 3e prijs Franciska Buiter met Skydancer

 


 

 

DE UITSLAGEN DRESSUUR VAN 20 EN 21 JANUARI STAAT OP STARTLIJSTEN ( ONDER UITSLAGEN Wink )

 

 


 

 

14-01-2012 Beilen

Springen klassiek

M-C       3e prijs Martijn Horstede met Sharon

M-D/E  5e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

M-C       2e prijs Martijn Horstede met Sharon

M-D       3e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Verenigingspringen

1e prijs Team 1 Ponyclub VVV Rouveen met Raymond Redder, Iris Troost en Annemiek Harink.

 


 

 

14-01-2012 Harich

Dressuur 1e proef

L2-A/B 1e prijs Roos Hansman met Ramona (196 punten)

Dressuur 2e proef

L2-A/B 1e prijs Roos Hansman met Ramona (202 punten)

 


 

 

07-01-2012 Beilen

Springen klassiek

B-A/B    1e prijs Cherine Vos met Ilka

B-A/B    6e prijs Eline Slager met Sunshine

B-C         2e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D        4e prijs Martijn Horstede met Gentleman

B-D        7e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke

B-D        12e prijs Annika Bloemert met Michigan

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Marroe

L-D         2e prijs Franciska Buiter met Skydancer

L-D         2e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke

L-D         4e prijs Laura Slager met Royal Dream

L-D         6e prijs Miranda Harke met Quincy

L-D         7e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

Springen progressief

L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic

L-A/B    3e prijs Raymond Redder met Marroe

L-A/B    5e prijs Iris Troost met Blacky

L-D         4e prijs Laura Slager met Royal Dream

L-D         5e prijs Franciska Buiter met Skydancer

L-D         7e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

L-E          2e prijs Miranda Harke met Charly

 


 

 

02/03-01-2012 Marienheem

Springen klassiek

L-D         4e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-D       6e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Springen progressief

B-D        1e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley

L-D         2e prijs Laura Slager met Royal Dream

M-D       4e prijs Laura Slager met Maybe Forever

M-D       7e prijs Laura Slager met Everglade