Uitslagen 2011

 

 

 

 


 

Kampweek 2011

Dressuur

Groep 1: 1e prijs Stephanie Dunnink
2e prijs Annemarie Buiter
3e prijs Emmily Kooiker
4e prijs Celeste Roo
Groep 2: 1e prijs Amber Krul
1e prijs Jo-Ann Troost
Groep 3: 1e prijs Annika Bloemert
2e prijs René van der Kolk
3e prijs Cathy Russcher
Groep 4: 1e prijs Marit Compagner
2e prijs Margrit de Witte
3e prijs Loesanne Bouwmeester
4e prijs Jocelynn Bovenhuis
Groep 5: 1e prijs Raymond Redder
2e prijs Eline Slager
3e prijs Iris Troost
4e prijs Annemiek Harink
5e prijs Ellis Brinkman
Groep 6: 1e prijs Saskia Brinkman
2e prijs Sanne van der Kolk
3e prijs Romy Mulder
4e prijs Mathanya Horstede
5e prijs Marleen Bloemert
Groep 7: 1e prijs Miranda Harke
2e prijs Laura Slager
3e prijs Kirsten Redder
4e prijs Martijn Horstede
Groep 8: 1e prijs Sam Modderman
2e prijs Astrid de Haan
3e prijs Manon Pen
4e prijs Djamilla Kooiker
5e prijs Lewis Huisman

Springen op stijl
30 cm:   1e prijs Amber Krul met Skippy
2e prijs Jo-Ann Troost met Maurix
40 cm:   1e prijs Astrid de Haan
2e prijs Jocelynn Bovenhuis met Eikenhorst’s Wesley
50 cm:   1e prijs Manon Pen met Rico
2e prijs Marit Compagner met Rico
3e prijs Lewis Huisman met Emma
4e prijs Margrit de Witte met Frasco
5e prijs Sam Modderman
60 cm:   1e prijs Saskia Brinkman met July
2e prijs Loesanne Bouwmeester met Gentleman
3e prijs Djamilla Kooiker met Lisa

Springen op tijd
60 cm:   1e prijs Raymond Redder met Marroe
2e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand
70 cm:   1e prijs Iris Troost met Blacky
2e prijs Mathanya Horstede met Bellefleur
80 cm:   1e prijs Laura Slager met Cedric
2e prijs Ellis Brinkman met Lucky
3e prijs Cathy Russcher met Quincy
100 cm: 1e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venevidivici
2e prijs Miranda Harke met Charley

 


 

 

27-12-2011 Wierden

Springen klassiek

L-D         1e prijs Franciska Buiter met Sky Dancer

M-D        2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief

L-D         9e prijs Franciska Buiter met Sky Dancer

M-D        12e prijs Bianca Compagner met Time Out

 


 

 

17-12-2011 Hasselt

Springen klassiek

B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona

B-A/B 3e prijs Romy Mulder met Black Pearl

B-C         5e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-D        7e prijs Annika Bloemert met Michigan

B-E         1e prijs Rene van der Kolk met Xeroche

Springen progressief

B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona

B-C         2e prijs Marleen Bloemert met Fleur

B-C         3e prijs Annemiek Harink met Rooz

B-E         2e prijs Rene van der Kolk met Xeroche

L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky

 


 

 

17-12-2011 Hardenberg

Springen klassiek

L-D/E     4e prijs Miranda Harke met Charley

Z/ZZ-D  2e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Springen progressief

L-D/E     4e prijs Miranda Harke met Quincy

 


 

 

08/10-12-2011 Kampen

Springen klassiek
B-A/B     3e prijs Roos Hansman met Ramona
B-C         4e prijs Annemiek Harink met Rooz
B-C         6e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-D        3e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke
B-D        4e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley
B-D        7e prijs Martijn Horstede met Gentleman
B-E         5e prijs Rene van der Kolk met Xeroche
L-A/B     1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-C         1e prijs Joanne Vos met Dominant
L-E          2e prijs Miranda Harke met Charley
M-D       1e prijs Bianca Compagner met Time Out
M-D       3e prijs Edward Klein met Country’s Boy

Springen progressief
B-A/B    1e prijs Eline Slager met Smokey
B-A/B    2e prijs Cherine Vos met Ilka
B-A/B    5e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand
B-D       8e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky
L-A/B    3e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-D       4e prijs Laura Slager met Desperado
M-D       2e prijs Edward Klein met Country’s Boy
M-D       6e prijs Laura Slager met Maybe Forever
Z-D         2e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venevidivici

Finale
B-C         3e prijs Ellis Brinkman met July
B-C         5e prijs Annemiek Harink met Rooz
B-C         6e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-D         8e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke
L            1e prijs Iris Troost met Blacky
L            4e prijs Miranda Harke met Charly
M-C        3e prijs Martijn Horstede met Sharon
Z/ZZ       2e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Winnaar Zilveren Ui klasse L: Raymond Redder met Black Magic

 

 


 

 

03-12-2011 Sneek

Springen
L-D     4e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
Z-D     1e prijs Bianca Brakke met Colorado X

 


 

03-12-2011 Appingedam

Springen klassiek
M-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out
Springen progressief
M-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

 


 

03-12-2011 Hasselt

Dressuur
B-D 2e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley
L2/M1 1e prijs Roos Hansman met Ramona (187 punten)

 


 

26-11-2011 Dalerveen

Springen klassiek
B-A/B/C 6e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke
L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky
L-A/B/C 2e prijs Raymond Redder met Black Magic

Springen progressief
B-A/B/C 2e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-A/B/C 3e prijs Eline Slager met Smokey
B-A/B/C 5e prijs Cherine Vos met Ilka
B-D/E 2e prijs Martijn Horstede met Gentleman
L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B/C 2e prijs Iris Troost met Blacky
L-D/E 2e prijs Laura Slager met Desperado
L-D/E 4e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
L-D/E 4e prijs Felicia Troost met New Jersey

 


 

25-11-2011 Genemuiden

Dressuur
B-D/E 2e prijs Natasja Boldewijn met Cilia (203 punten)
B-D/E 6e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley (192 punten)
L2       2e prijs Roos Hansman met Ramona (187 punten)

 


 

19-11-2011 Wezep

Springen progressief

B-A/B/C 5e prijs Annemiek Harink met Rooz

 


 

18-11-2011 Show Feestavond Rijvereniging Staphorst

Ruiter

Spijkerbroekhanger

punten

punten

Tot Pnt

BC   Ellis Brinkman

Saskia Brinkman

75

144,62

219,62

LB    Iris Troost

Roos Hansman

82

120,05

202,05

LE    Miranda Harke

Annika Bloemert

73

116,40

189,40

LD    Franciska Buiter

Annemiek Harink

78

86,29

164,29

BB   Romy Mulder

Marleen Bloemert

51

103,79

154,79

BE    Natasja Boldewijn

Angela Veldman

74

80,05

154,05

ZD    Kirsten Redder

Raymond Redder

78

73,22

151,22

LD   Bianca Compagner

Alies Kruidhof

70

70,05

140,05

BD   Cathy Russcher

Magrit de Witte

75

62,52

137,52

LE     Lisa van der Veen

Felicia Troost

69

60,19

129,19

BA   Cherine Vos

Joanne Vos

75

52,41

127,41

BC   Mathanya Horstede

Sanne van de Kolk

73

50,94

123,94

BD   Edward Klein

Josette Troost

72

40,03

112,03

LD    Celeste Roo

Annemarie Buiter

36

63,50

99,50

MC  Martijn Horstede

Rene van de Kolk

7

33,18

40,18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

12-11-2011 Lonneker Twentecup

Springen progressief
L-E       2e prijs Miranda Harke met Charley
Z-D      4e prijs Edward Klein met Country’s Boy

 


 

 

12-11-2011 Genemuiden
Springen klassiek:
B-A/B/C 3e prijs Eline Slager met Sunshine
B-A/B/C 4e prijs Romy Mulder met Black Pearl
B-D       8e prijs Annika Bloemert met Michigan
L-A/B/C  1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B/C  2e prijs Raymond Redder met Marroe
L-A/B/C  3e prijs Iris Troost met Blacky
L-D/E   1e prijs Laura Slager met Royal Dream
Z-D      1e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici

Springen progressief:
B-A/B/C 3e prijs Ellis Brinkman met July
B-A/B/C 2e prijs Marleen Bloemert met Fleur
B-A/B/C 4e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-A/B/C 5e prijs Eline Slager met Smokey
B-A/B/C 6e prijs Annemiek Harink met Rooz
B-D/E   4e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley
B-D/E   5e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke
B-D/E   7e prijs Annika Bloemert met Michigan
L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B/C 2e prijs Raymond Redder met Evenboer’s Willeke
M-C/D  2e prijs Bianca Compagner met Time Out

 


 

 

05-11-2011 Balkbrug

Springen klassiek
B-A/B    1e prijs Eline Slager met Sunshine
B-A/B    4e prijs Eline Slager met Smokey
B-A/B    6e prijs Cherine Vos met Ilka
B-C         2e prijs Marleen Bloemert met Fleur
B-C         6e prijs Annemiek Harink met Rooz
B-D/E    1e prijs Natasja Boldewijn Cilia
B-D/E    3e prijs Martijn Horstede met Gentleman
B-D/E   8e prijs Cathy Russcher met Eikenhorst’s Wesley
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Marroe
L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky
L-C         1e prijs Joanne Vos met Dominant
L-D/E     1e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
L-D/E     6e prijs Miranda Harke met Quincy
L-D/E     7e prijs Laura Slager met Desperado
L-D/E     11e prijs Annemarie Buiter met Simon
M-D/E  2e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
M-D/E  3e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief
B-A/B    1e prijs Cherine Vos met Ilka
B-A/B    5e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand
L-A/B    1e prijs Iris Troost met Blacky
L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Marroe
L-D/E     2e prijs Laura Slager met Desperado
L-D/E     3e prijs Miranda Harke met Quincy
L-D/E     6e prijs Laura Slager met Maybe Forever
L-D/E     8e prijs Lisa van der Veen met Total Touch
M-D/E  2e prijs Bianca Compagner met Time Out
M-D/E  5e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivi

 


 

 

29-10-2011 Rijssen Twentecup

Springen progressief
Z-D         3e prijs Edward Klein met Country’s Boy
Z-D         6e prijs Miranda Harke met Shutterfly

 


 

26-10-2011 IJsselmuiden

Dressuur
L1/L2-A/B/C       1e prijs Roos Hansman met Ramona (189 punten)

 


 

 

21-10-2011 Hellendoorn

Springen klassiek
L-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona


22-10-2011 Vollenhove

Dressuur
L2-A/B/C 2e prijs Roos Hansman met Ramona (193 punten)


 

Staphorst 14/15 Oktober 2011

Springen klassiek
B-A/B    5e prijs Eline Slager met Sunshine
B-A/B    6e prijs Cherine Vos met Ilka
B-C         2e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-C         4e prijs Annemiek Harink met Rooz
B-D/E    3e prijs Natasja Boldwijn met Cilia
B-D/E    6e prijs Annika Bloemert met Michigan
B-D/E    6e prijs Martijn Horstede met Gentleman
L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky
L-A/B    3e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-D/E     2e prijs Lisa v/d Veen met Total Touch
L-D/E     11e prijs Laura Slager met Royal Dream
L-D/E     14e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
M-D/E  3e prijs Bianca Compagner met Time Out
M-D/E  8e prijs Chantal v/d Horst met Max
M-D/E  9e prijs Angela Veldman met Sjabir
Z-D/E    3e prijs Bianca Brakke met Colorado X

Springen progressief
B-A/B    2e prijs Eline Slager met Smokey
B-A/B    3e prijs Cherine Vos met Ilka
B-C         4e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-D/E    4e prijs Martijn Horstede met Gentleman
B-D/E    10e prijs Annemarie Buiter met Simon
L-A/B    1e prijs Iris Troost met Blacky
L-A/B    2e prijs Joanne Vos met Larosa
L-A/B    3e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-D/E     4e prijs Miranda Harke met Quincy
L-D/E     6e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
Z-D/E    1e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici

 


 

IJsselmuiden 8-10-2011

Springen klassiek
B-D/E                    4e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke
L-A/B                    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-D/E                    3e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
L-D/E                    11e prijs Miranda Harke met Quincy

Springen progressief
B-D/E                    5e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Willeke
L-A/B                    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B                    2e prijs Iris Troost met Blacky
L-D/E                    2e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
L-D/E                    10e prijs Lisa v/d Veen met Total Touch

 

 


 

Boscross Broekelo 8-10-2011

Groep 6               3e prijs Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco
Groep 7               2e prijs Miranda Harke met Shutterfly
Groep 7               5e prijs Laura Slager met Royal Dream
Groep 8               2e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
Groep 8               3e prijs Laura Slager met Desperado
Groep 8               4e prijs Stefan Smit met Warenzo

 


 

 

Ruinerwold 1-10-2011:

Springen klassiek
B-D/E    1e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
B-D/E    6e prijs Laura Slager met Desperado
L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky
L-D/E     2e prijs Felicia Troost met New Jersey
L-D/E     3e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo 

Springen progressief
B-A/B    1e prijs Eline Slager met Smokey
B-C         2e prijs Annemiek Harink met Rooz
B-D/E    6e prijs Laura Slager met Desperado
B-D/E    10e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
L-A/B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky
L-D/E     3e prijs Felicia Troost met New Jersey
L-D/E     2e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo


 

IJsselmuiden Teamspringen 1-10-2011

3e prijs Iris Troost en Michael Hokse
6e prijs Bianca Compagner en Marcelle Hokse


 

 

24-09-2011 Vollenhove

Springen klassiek
B-A/B 3e prijs Cherine Vos met Ilka
B-A/B 3e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand
B-D 1e prijs Iris Hansman met Djeemz
B-E 2e prijs Rene van der Kolk met Xeroche
L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B 2e prijs Iris Troost met Blacky
L-C 1e prijs Joanne Vos met Dominant
L-D 4e prijs Kirsten Redder met Evenboers Tineke

Springen progressief
B-E 2e prijs Rene van der Kolk met Xeroche
B-D 3e prijs Kirsten Redder met Evenboers Willeke
L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-D 3e prijs Kirsten Redder met Evenboers Tineke

Winnaar Vollenhoofse Bol Klasse L: Raymond Redder met Black Magic

 


 

 

17-09-2011 Veendam
Dressuur

L2-ABC 2e prijs Roos Hansman met Ramona (197 pnt)
L2-ABC 2e prijs Roos Hansman met Ramona (203 pnt)
Springen progressief
B-AB 3e prijs Roos Hansman met Ramona
L-D 3e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo



17-09-2011 Hulshorst
Springen

B-A/B/C 1e prijs Cherine Vos met Ilka

 


 

03-09-2011 Nederlandse Kampioenschappen te Ermelo

Springen

L-A/B 4e prijs Iris Troost met Blacky
L-D/E 5e prijs Miranda Harke met Charley
M-D/E 2e prijs Edward Klein met Country's Boy


03-09-2011 Balkbrug

Springen klassiek

B-A/B 1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-D/E 1e prijs Iris Hansman met Djeemz
M-C/D/E 5e prijs Martijn Horstede met Sharon
Springen progressief
B-D/E 3e prijs Iris Hansman met Djeemz

Dressuur 1e proef
L1 2e prijs Iris Hansman met Djeemz
L2 1e prijs Roos Hansman met Ramona (191 punten)
Dressuur 2e proef
L1 2e prijs Iris Hansman met Djeemz


03-09-2011 Sonnega

Springen klassiek
B-E 1e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
Springen progressief
B-D 2e prijs Annemarie Buiter met Simon
B-D 4e prijs Celeste Roo met Limited Edition
B-E 3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
L-D 1e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo.

 


Diever 26-8-2011

Springen klassiek
B/E 4e prijs Lisa v/d Veen met Total Touch
L-B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky
M/Z-D 5e prijs Bianca Brakke met Colorado X
M/Z-D 4e prijs Bianca Brakke met Colorado X


Springen progressief
B-E 2e prijs Lisa v/d Veen met Total Touch
L-B/C 1e prijs Iris Troost met Blacky
L-D 5e prijs Felicia Troost met New-Jersey

Dressuur
B-C 1e prijs Sam Modderman met Floyd

 


 

 

Finale Welshcup te Kootwijk 20-8-2011

Dressuur

B-C 2e prijs Sam Modderman met Floyd

 


 

Regiokampioenschappen de Wijk 13-8-2011

Springen

B-A/B 3e prijs Cherine Vos met Ilka
B-A/B 5e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand
B-C 2e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-C 3e prijs Mathanya Horstede met Belle Fleur
B-D/E 7e prijs Laura Slager met Desperado
B-D/E 12e prijs René van der Kolk met Xeroche
L-A/B Kampioen Raymond Redder met Black Magic
L-A/B 2e prijs Iris Troost met Blacky
L-A/B 3e prijs Raymond Redder met Marroe
L-D/E 4e prijs Miranda Harke met Charley
L-D/E 7e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
L-D/E 10e prijs Miranda Harke met Quincy
M-D/E 3e prijs Edward Klein met Country's Boy
M-D/E 5e prijs Bianca Brakke met Colorado X
Z-D/E 5e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Dressuur
B-C 4e prijs Annemiek Harink met Rooz

 


 

 

06-08-2011 Ruinerwold

Springen klassiek:
B-A/B/C 6e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-D/E 7e prijs Laura Slager met Desperado
B-D/E 6e prijs René van der Kolk met Xeroche
L-A/B/C 2e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B/C 3e prijs Raymond Redder met Marroe
L-A/B/C 4e prijs Joanne Vos met Larosa
L-A/B/C 5e prijs Martijn Horstede met Sharon
L-D/E 1e prijs Laura Slager met Maybe Forever
L-D/E 2e prijs Kirsten Redder met Evenboer's Tineke
L-D/E 6e prijs Laura Slager met Royal Dream
M-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out
M-D/E 3e prijs Bianca Brakke met Colorado X
M-D/E 4e prijs Chantal van der Horst met Max
Z-D 1e prijs Herwin Slager met Kensington
Z-D 2e prijs Herwin Slager met Everglade

Springen progressief:
B-A/B/C 1e prijs Ellis Brinkman met July
B-A/B/C 2e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-A/B/C 3e prijs Eline Slager met Smokey
B-D/E 1e prijs Laura Slager met Desperado
B-D/E 6e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
B-D/E 7e prijs Kirsten Redder met Evenboer's Willeke R
B-D/E 10e prijs René van der Kolk met Xeroche
L-A/B/C 1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B/C 3e prijs Raymond Redder met Marroe
L-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Evenboer's Tineke
L-D/E 3e prijs Miranda Harke met Quincy
L-D/E 7e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
M-D/E 1e prijs Bianca Compagner
M-D/E 3e prijs Chantal van der Horst met Max
Z-D/E 1e prijs Kirsten Redder met Merle's Venividivici
Z-D/E 2e prijs Miranda Harke met Shutterfly

 


 

30-07-2011 Ter Apel

Springen klassiek
L-A/B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B 2e prijs Raymond Redder met Marroe
M-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out
Springen progressief
M-D/E 2e prijs Bianca Compagner met Time Out
Z/ZZ-D 2e prijs Kirsten Redder met Merle's Venividivici
Finale
M-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out

 



29-07-2011 Westerbork

Springen klassiek
L-D 3e prijs Miranda Harke met Quincy
Z-C/D 2e prijs Miranda Harke met Shutterfly
Springen progressief
L-D 2e prijs Cathy Russcher met White Snow

 

 


 

 

Uitslagen (volledig) "Grote Prijs van Staphorst" 15 & 16 juli 2011

Klik hier

Meer foto's te bekijken op: http://www.draversfoto.nl

 

Finale Klasse B

http://www.pcrouveen.nl/foto/outdoor2011/Finale-Klasse-B-2011_thumb.jpg

Finale Klasse L

http://www.pcrouveen.nl/foto/outdoor2011/Finale-Klasse-B-2011_thumb.jpg

Finale Klasse M

http://www.pcrouveen.nl/foto/outdoor2011/Finale-Klasse-B-2011_thumb.jpg

Finale Klasse Z

http://www.pcrouveen.nl/foto/outdoor2011/Finale-Klasse-B-2011_thumb.jpg


09-07-2011 Sleen

Springen klassiek
B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-D/E    1e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
B-D/E    7e prijs Iris Hansman met Djeemz
Springen progressief
B-D/E    2e prijs Iris Hansman met Djeemz
B-D/E    3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
L-D/E     1e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo
Beste combinatie over de hele klasse L progressief: Natasja Boldewijn met Ramigo
Dressuur
B-D/E    5e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
L1-D/E  1e prijs Iris Hansman met Djeemz (184 punten)
L2-A/B  1e prijs Roos Hansman met Ramona (195 punten)

 


 

08-07-2011 Echten

Springen klassiek
B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-D/E    7e prijs Iris Hansman met Djeemz
L-B/C     1e prijs Iris Troost met Blacky
Springen progressief
B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-D/E    2e prijs Iris Hansman met Djeemz
L-B/C     1e prijs Iris Troost met Blacky
Dressuur
L1-D/E  2e prijs Iris Hansman met Djeemz (181 punten)
L1-D/E  2e prijs Iris Hansman met Djeemz (184 punten)
L2-A/B  1e prijs Roos Hansman met Ramona (200 punten)

 


 

Slagharen 2-07-2011

Springen klassiek
B-A/B/C           1e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-D/E              2e prijs Iris Hansman met Djeemz
B-D/E              5e prijs Rene van der Kolk met Xeroche
L-C                 1e prijs Martijn Horstede met Sharon
M-D/E             4e prijs Bianca Compagner met Time Out

Springen progressief
B-A/B/C          1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-A/B/C          4e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
M-D/E             4e prijs Alies Kruidhof met Chester
M-D/E             5e prijs Bianca Compagner met Time Out

Dressuur
L2-A/B/C       1e prijs Roos Hansman met Ramona (191 pnt)
L2-A/B/C       2e prijs Roos Hansman met Ramona (199 pnt)


25-06-2011 Zuidwolde

Springen klassiek
B-C         2e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-C         3e prijs Annemiek Harink met Rooz
B-D/E      4e prijs Laura Slager met Desperado
B-D/E      8e prijs Miranda Harke met Quincy
L-B/C      1e prijs Iris Troost met Blacky
L-B/C      2e prijs Joanne Vos met Larosa
L-D/E      5e prijs Laura Slager met Royal Dream
L-D/E      8e prijs Cathy Russcher met White Snow
L-D/E      9e prijs Laura Slager met Maybe Forever
M-C        3e prijs Edward Klein met Marilene
M-D/E     4e prijs Bianca Brakke met Colorado X
M-D/E     5e prijs Edward Klein met Country’s Boy
Z-D/E     1e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Miranda Harke met Shutterfly beste combinatie over de klasse Z

Springen progressief
B-A/B     1e prijs Eline Slager met Smokey
B-D/E     4e prijs Miranda Harke met Quincy
B-D/E     6e prijs Miranda Harke met Charley
L-B/C     3e prijs Joanne Vos met Larosa
L-B/C     5e prijs Iris Troost met Blacky
L-D/E     3e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
M-D/E    2e prijs Bianca Brakke met Colorado X
M-D/E    3e prijs Alies Kruidhof met Chester
M-D/E    4e prijs Bianca Compagner met Time Out
M-D/E    5e prijs Edward Klein met Country’s Boy
Z-D/E    1e prijs Miranda Harke met Shutterfly

 


 

25-06-2011 Genemuiden

Springen klassiek
B-A/B     1e prijs Roos Hansman met Ramona
L-A/B     1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B     2e prijs Raymond Redder met Marroe
L-D/E     2e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
M-D/E    2e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
Springen progressief
B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-D/E    1e prijs Iris Hansman met Djeemz
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B    3e prijs Raymond Redder met Marroe
L-D/E    1e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
M-D/E   1e prijs Angela Veldman met Sjabir

Dressuur
L1/L2-A/B           2e prijs Roos Hansman met Ramona (195 pnt)

 


 


18-09-2011 Meppel

Springen klassiek

B-A/B 4e prijs Cherine Vos met Ilka

B-D/E     2e prijs Laura Slager met Desperado

B-D/E 3e prijs Miranda Harke met Charley

B-D/E 4e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

B-D/E 6e prijs Miranda Harke met Quincy

L-D 1e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo

L-D 4e prijs Cathy Russcher met White Snow

M-C        1e prijs Edward Klein met Marilene

M-D        1e prijs Edward Klein met Country's Boy

Z/ZZ-D 1e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Springen progressief

B-A/B 1e prijs Cherine Vos met Ilka

B-A/B 2e prijs Eline Slager met Smokey

B-A/B 4e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinand

B-C 1e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl

B-D/E    1e prijs Laura Slager met Desperado

B-D/E 2e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

B-D/E 3e prijs Laura Slager met Contender

B-D/E 3e prijs Miranda Harke met Charley

L-A/B 1e prijs Joanne Vos met Larosa

L-C 1e prijs Joanne Vos met Dominant

L-D         2e prijs Franciska Buiter met Skydancer

L-D 4e prijs Laura Slager met Royal Dream

L-D 5e prijs Cathy Russcher met White Snow

M-C       1e prijs Edward Klein met Marilene

M-D/E 1e prijs Josette Troost met Bentley

Dressuur

B-D/E 2e prijs Josette Troost met Bentley (192 pnt)
B-D/E 2e prijs Josette Troost met Bentley (188 pnt)

 


 

18-09-2011 Vollenhove

Springen progressief
B-A/B    2e prijs Roos Hansman met Ramona
B-D       2e prijs Iris Hansman met Djeemz

Dressuur
L1-A/B  1e prijs Roos Hansman met Ramona (196 pnt)
B-D       1e prijs Iris Hansman met Djeemz (204 pnt)
B-D       3e prijs Iris Hansman met Djeemz (198 pnt)

 


 

11-06-2011 De Wijk
Springen klassiek
B-A/B    2e prijs Roos Hansman met Ramona
B-C         2e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-C         3e prijs Annemiek Harink met Rooz
B-D        5e prijs Iris Hansman met Djeemz
B-D        7e prijs Laura Slager met Desperado
B-E         1e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B    3e prijs Raymond Redder met Marroe
L-A/B    4e prijs Joanne Vos met Larosa
L-D       1e prijs Laura Slager met Maybe Forever
L-D       3e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo
L-D       7e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
M/Z-C   2e prijs Edward Klein met Marilene
M-D      8e prijs Edward Klein met Country’s Boy
Z-D       2e prijs Herwin Slager met Everglade
Springen progressief
B-D        2e prijs Miranda Harke met Quincy
B-D        3e prijs Iris Hansman met Djeemz
B-E         3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
L-A/B     1e prijs Raymond Redder met Marroe
L-A/B     2e prijs Iris Troost met Blacky
L-C         2e prijs Martijn Horstede met Sharon
L-D         3e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
L-D         11e prijs Laura Slager met Royal Dream
L-D         12e prijs Lisa van der Veen met New Jersey
M/Z-C    3e prijs Edward Klein met Marilene
M-D/E    6e prijs Bianca Compagner met Time Out
Z-D         2e prijs Herwin Slager met Kensington
Winnaar over de hele klasse B: Natasja Boldewijn met Cilia
Winnaar over de hele klasse L: Raymond Redder met Black Magic

Dressuur 1e proef
B-D/E    1e prijs Iris Hansman met Djeemz (209 pnt)
L1-A/B  2e prijs Roos Hansman met Ramona (205 pnt)
Dressuur 2e proef
B-D/E    4e prijs Iris Hansman met Djeemz (186 pnt)
L1-A/B  1e prijs Roos Hansman met Ramona (191 pnt)

 


 

08-09-2011 Sneek
Dressuur 1e proef
B-D/E    5e prijs Iris Hansman met Djeemz (190 pnt)
L1-A/B  1e prijs Roos Hansman met Ramona (189 pnt)
Dressuur 2e proef
L1-A/B  1e prijs Roos Hansman met Ramona (191 pnt)
Springen klassiek
B-A/B    2e prijs Roos Hansman met Ramona
Springen progressief
B-A/B    2e prijs Roos Hansman met Ramona

 


 

 

04-06-2011 Nieuwleusen
Springen klassiek
B-A         2e prijs Cherine Vos met Ilka
B-B         1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-B         3e prijs Eline Slager met Smokey
B-B         4e prijs Romy Mulder met Carola
B-C         5e prijs Ellis Brinkman met Lucky Girl
B-D/E      2e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
B-D/E      8e prijs Laura Slager met Desperado
L-A/B      1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B      2e prijs Iris Troost met Blacky
L-C         3e prijs Joanne Vos met Dominant
L-D/E      1e prijs Laura Slager met Royal Dream
L-D/E      2e prijs Laura Slager met Maybe Forever
L-D/E      4e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
M-C/D    1e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
M-C/D    3e prijs Bianca Brakke met Colorado X
Z-D         1e prijs Herwin Slager met Kensington

Springen progressief
B-B         1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-B         2e prijs Eline Slager met Smokey
B-D/E     1e prijs Laura Slager met Desperado
B-D/E     5e prijs Miranda Harke met Quincy
L-A/B     1e prijs Iris Troost met Blacky
L-A/B     2e prijs Raymond Redder met Marroe
L-D/E     2e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo
L-D/E     3e prijs Laura Slager met Royal Dream
L-D/E     4e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
M-C/D    1e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici

Winnaar over de gehele klasse L: Iris Troost met Blacky

Teamspringen
1e prijs voor Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke, Miranda Harke met Shutterfly en Franciska Buiter met Skydancer.

Dressuur
1e proef
B-D/E               2e prijs Iris Hansman met Djeemz (195 punten)
B-D/E               3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia (182 punten)
L1/L2-A/B         1e prijs Roos Hansman met Ramona (190 punten)
2e proef
B-D/E               1e prijs Iris Hansman met Djeemz (204 punten)

 


 

04-06-2011 Ruinen
Springen progressief
B-D/E   5e prijs Annemarie Buiter met Simon

 


 

02-06-2011 Steenwijk
Springen klassiek
B-A/B     1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-A/B     6e prijs Eline Slager met Smokey
B-D        1e prijs Laura Slager met Desperado
B-D        4e prijs Laura Slager met Contender
L-A/B     1e prijs Iris Troost met Blacky
L-D         5e prijs Laura Slager met Royal Dream
L-D         6e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Springen progressief
B-A/B    2e prijs Roos Hansman met Ramona
B-A/B    3e prijs Romy Mulder met Pepper
B-A/B    4e prijs Eline Slager met Smokey
B-D        3e prijs Annemarie Buiter met Simon
B-D        6e prijs Laura Slager met Desperado
B-D        8e prijs Miranda Harke met Quincy
B-E         2e prijs Miranda Harke met Charley
L-A/B    1e prijs Iris Troost met Blacky
L-D/E     1e prijs Laura Slager met Royal Dream\
L-D/E     4e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo

Dressuur
1e proef
B-D/E      5e prijs Iris Hansman met Djeemz (193 punten)
L1           1e prijs Roos Hansman met Ramona
2e proef
L1           1e prijs Roos Hansman met Ramona

 


 

 

28-05-2011 Wanneperveen
Springen klassiek
B-A/B    2e prijs Roos Hansman met Ramona
B-C         1e prijs Miranda Harke met Rooz
B-D/E    3e prijs Miranda Harke met Charley
B-D/E    5e prijs Laura Slager met Desperado
B-D/E    8e prijs Miranda Harke met Quincy

Springen progressief
B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-A/B    5e prijs Eline Slager met Smokey
B-D/E    4e prijs Laura Slager met Desperado
B-D/E    7e prijs Natasja Boldewijn met Cilia
B-D/E    11e prijs Miranda Harke met Charley
L-D/E     1e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo
L-D/E     7e prijs Laura Slager met Maybe Forever

Dressuur
L1-A/B  1e prijs Roos Hansman met Ramona (192 punten)

 

 


 

 

21-05-2011 Zwolle
Springen klassiek
B-A/B 1e prijs Roos Hansman met Ramona
Springen progressief
B-A/B 1e prijs Roos Hansman met Ramona

 


 

14-05-2011 Lelystad
Springen klassiek
B-A/B    1e prijs Roos Hansman met Ramona
Springen progressief
B-A/B    3e prijs Roos Hansman met Ramona



14-05-2011 Ermelo NRPS Kampioenschappen
Springen klassiek
M-D/E  1e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici

 


07-05-2011 Lemele

Springen klassiek
B-D      3e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky
L-C       2e prijs Martijn Horstede met Sharon
L-D/E    6e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
M-D      1e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
M-D      2e prijs Josette Troost met Bentley
M-D      4e prijs Bianca Brakke met Colorado X
Springen progressief
B-D      1e prijs Felicia Troost met New Jersey
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky
L-D/E    2e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
M-D      1e prijs Alies Kruidhof met Chester

 


 

 

07-05-2011 Havelte

Springen klassiek
B-D      3e prijs Laura Slager met Royal Dream
B-D      4e prijs Laura Slager met Desperado
M-C      2e prijs Edward Klein met Marilene
Springen progressief
B-A/B   1e prijs Eline Slager met Smokey
B-D      3e prijs Laura Slager met Desperado
M-C      2e prijs Edward Klein met Marilene
M-D      2e prijs Edward Klein met Country’s Boy

 


 

30-04-2011 Wierden

Springen klassiek
L-C 1e prijs Edward Klein met Marilene
L-D 10e prijs Edward Klein met Country’s Boy

Springen progressief
L-C 1e prijs Edward Klein met Marilene


 

23-04-2011 Beilen

Springen klassiek
B-D/E   1e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Marroe
L-C       1e prijs Edward Klein met Marilene
L-D/E   2e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo
L-D/E   8e prijs Bianca Compagner met Time Out
M-D/E  1e prijs Josette Troost met Bentley
M-D/E  2e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
M-D/E  5e prijs Miranda Harke met Shutterfly

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


Springen progressief
B-A/B   2e prijs Cherine Vos met Ilka
B-D/E   1e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-C       1e prijs Edward Klein met Marilene
L-D/E   3e prijs Bianca Compagner met Time Out
L-D/E   7e prijs Cathy Russcher met White Snow
M-D/E  1e prijs Josette Troost met Bentley
M-D/E  2e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
M-D/E  4e prijs Bianca Brakke met Colorado X

 


 

16-04-2011 Hoogeveen
Springen
B-A/B               1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-D/E               1e prijs Iris Hansman met Djeemz
B-D/E               6e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo

Dressuur 1e proef
B-D                  6e prijs Iris Hansman met Djeemz (189 punten)              
L1-A/B/C          1e prijs Roos Hansman met Ramona (191 punten)
Dresuur 2e proef
L1-A/B/C          1e prijs Roos Hansman met Ramona (199 punten)


 

16-04-2011 Zuidwolde
Dressuur
B-A/B Eline Slager heeft hier haar eerste winstpunt behaald! (185 punten)


10-04-2011 Sonnega
Springen
L-D/E 1e prijs Nienke de Vries met Busselter Bink


09-04-2011 Hoogeveen
Springen
B-A/B   1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-A/B   4e prijs Cherine Vos met Ilka
B-A/B   5e prijs Iris Troost met Blacky
B-D/E   4e prijs Iris Hansman met Djeemz
B-D/E   7e prijs Felicia Troost met New Jersey
L-B/C   1e prijs Joanne Vos met Dominant
L-B/C   2e prijs Iris Troost met Blacky
L-B/C   3e prijs Martijn Horstede met Sharon

Dressuur 1e proef
B-D/E    2e prijs Iris Hansman met Djeemz (204 punten)
L1-B/C  1e prijs Roos Hansman met Ramona (224 punten)
Dressuur 2e proef
B-D/E    1e prijs Iris Hansman met Djeemz (197 punten)
L1-B/C  1e prijs Roos Hansman met Ramona (204 punten)

 


 

 

02-04-2011 Ruinerwold

Springen klassiek
B-C      4e prijs Annemiek Harink met Rooz
B-D      6e prijs Felicia Troost met New Jersey
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Marroe
L-C       2e prijs Annika Bloemert met Fleur
L-D/E   1e prijs Bianca Compagner met Time Out
L-D/E   2e prijs Chantal v/d Horst met Max
L-D/E   3e prijs Kirsten Redder met Evenboers Tineke

Springen progressief
B-A/B   2e prijs Ellis Brinkman met July
B-A/B   1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-D/E   4e prijs Iris Hansman met Djeemz
L-A/B    2e prijs Iris Troost met Blacky
L-D/E   2e prijs Bianca Compagner met Time Out


26-03-2011 Hasselt Dressuur
B-C         3e prijs Martijn Horstede (180 punten)
B-D        1e prijs Iris Hansman met Djeemz (211 punten)
L1-B/C   2e prijs Roos Hansman met Ramona (193 punten)


 

 

19-03-2011 Ermelo KNHS Indoor Kampioenschappen
Springen

L-A/B    3e prijs Raymond Redder met Black Magic
M-D      4e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici

 

 


 

 

19-03-2011 Emmeloord
Dressuur 1e proef
B-D/E               3e prijs Iris Hansman met Djeemz (192 punten)
L1/L2-A/B         1e prijs Roos Hansman met Ramona (199 punten)
2e proef
L1/L2-A/B         1e prijs Roos Hansman met Ramona (190 punten)

 


10-03-2011/12-03-2011 Genemuiden
Springen klassiek
B-A/B   1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-A/B   3e prijs Iris Troost met Blacky
B-D      1e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
B-D      2e prijs Laura Slager met Royal Dream
B-D      3e prijs Laura Slager met Desperado
B-D      8e prijs Iris Hansman met Djeemz
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Marroe
L-D       3e prijs Bianca Compagner met Time Out
M-D/E   5e prijs Chantal van der Horst met Max
8e prijs Lisa van der Veen met Djumbo V
Z-D      4e prijs Herwin Slager met Kensington

 

Springen progressief
B-D      3e prijs Laura Slager met Desperado
B-D      4e prijs Cathy Russcher met White Snow
B-D      8e prijs Iris Hansman met Djeemz
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Marroe
L-D/E    5e prijs Miranda Harke met White Snow

Finale
B/L-ABC           2e prijs Iris Troost met Blacky
B/L-ABC           3e prijs Raymond Redder met Black Magic
B/L-ABC           5e prijs Roos Hansman met Ramona
B-D                  6e prijs Iris Hansman met Djeemz
L-D/E               2e prijs Bianca Compagner met Time Out

Shownummer Rodeospringen
1e prijs Miranda Harke met Schutterfly, begeleider Roel Harke
2e prijs Joanne Vos met Larosa, begeleider Roel Vos

 

 


 

 

Uitslagen onderlinge wedstrijd 25-02-2011
Klasse Laag 50/60 cm:
1. Cherine Vos met Ilka                           VVV Rouveen
2. Aisha de Lange met Patijn                    Reestruiters
3. Jeanita Jongschaap met Mandy             Reestruiters
4. Ellis Brinkman met July                        VVV Rouveen
5. Xante Gritter met Ruby                        Reestruiters
6. Mathanya Horstede met Belle Fleur       VVV Rouveen
7. Tara Bijl met Prins                               Reestruiters
8. Julia Ottenvanger met Pancho              Reestruiters
9. Julia Bijl met Look at Me                      Reestruiters
10. Romy Mulder met Pepper                   VVV Rouveen
11. Marleen Bloemert met Beauty             VVV Rouveen
12. Sanne v/d Kolk met Ferdinant             VVV Rouveen
60/70 cm:
1. Iris Troost met Blacky                          VVV Rouveen
2. Isabeau Brouwer met Jolly Jumper        Reestruiters
3. Raymond Redder met Marroe               VVV Rouveen
80 cm:
1. Feline Wafelaar met Nova T Waresco    VVV Rouveen
2. Martijn Horstede met Sharon                VVV Rouveen
3. Rowan Hoogland met Puck                   Reestruiters
4. Joanne Vos met Dominant                   VVV Rouveen
5. Sanne Broek met Lucifer                      Reestruiters
90 cm:
1. Bianca Compagner met Time Out        VVV Rouveen
2. Cathy Russcher met White Snow          VVV Rouveen
100 cm:
1. Lisa v/d Veen met Djumbo V               VVV Rouveen
2. Edward Klein met Country’s Boy           VVV Rouveen

Ook dit jaar is de bokaal gewonnen door de Reestruiters!

 


 

05-03-2011 Bronneger Springen
Klassiek
L-D/E 3e prijs Bianca Compagner met Time Out
Progressief
L-D/E 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

 



05-03-2011 Koekange Springen
Klassiek
B-B/C   5e prijs Ellis Brinkman met July
B-E      3e prijs René van der Kolk met Xeroche
L-C       2e prijs Annika Bloemert met Fleur
Progressief
B-C      1e prijs Annemiek Harink met Rooz
L-C       2e prijs Annika Bloemert met Fleur

 


26-02-2011 Vinkega Springen
L-D/E   5e prijs Nienke de Vries met Busselter Bink
M-D/E  2e prijs Nienke de Vries met Busselter Bink

 


 

19-02-2011 Beilen Regiokampioenschappen Springen
B-B      2e prijs Roos Hansman met Ramona
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B    2e prijs Raymond Redder met Maroe
L-D       1e prijs Bianca Compagner met Time Out
L-D       2e prijs Laura Slager met Maybe Forever
L-D       3e prijs Angela Veldman met Sjabir
M-D      2e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
M-D      9e prijs Josette Troost met Bentley
M-D      10e prijs Miranda Harke met Shutterfly

Kampioenen Regio Drenthe
L-A/B              Kampioen Raymond Redder met Black Magic
L-A/B              Reservekampioen Raymond Redder met Maroe
L-D                 Kampioen Bianca Compagner met Time Out
L-D                 Reservekampioen Laura Slager met Maybe Forever
M-D                Reservekampioen Kirsten Redder met Merle’s Venividivici

 


 

 

05-02-2011 Bronneger Dressuur
B-C      5e prijs Martijn Horstede met Fleur

05-02-2011 IJsselmuiden Springen klassiek
B-B      2e prijs Iris Troost met Blacky
B-D      2e prijs Felicia Troost met New-Jersey
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-D/E    2e prijs Edward Klein met Country’s Boy
L-D/E   10e prijs Bianca Compagner met Time Out
Springen progressief
B-B      1e prijs Iris Troost met Blacky
B-C      1e prijs Joanne Vos met Dominant
L-A/B    1e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-D/E   6e prijs Bianca Compagner met Time Out

05-02-2011 Koekange Dressuur
B-C Mathanya Horstede eerste winstpunt behaald (183 punten)

 

 

 

 


 

 

29-01-2011 Wezep Springen klassiek
L-C       1e prijs Edwin Russcher met Emma
L-C       2e prijs Annika Bloemert met Fleur
Springen progressief:
L-C       2e prijs Annika Bloemert met Fleur
L-D/E   6e prijs Nienke de Vries met Busselter Bink

29-01-2011 Kampen Dressuur
B-B      1e prijs Roos Hansman met Ramona (193 punten)
Finale klasse B
3e prijs Roos Hansman met Ramona (192 punten)

 


 

19-01-2011/21-01-2011 Hardenberg Paard 2011 Springen Klassiek:
B-A/B   2e prijs Roos Hansman met Ramona
Springen progressief:
B-A/B   1e prijs Iris Troost met Blacky
B-A/B   3e prijs Roos Hansman met Ramona
L-A/B   3e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-D      9e prijs Angela Veldman met Sjabir


21-01-2011 Staphorst Dressuur:
B-A/B   1e prijs Roos Hansman met Ramona (206 punten)
B-D      3e prijs Iris Hansman met Djeemz (201 punten)

 


 

15-01-2011 Beilen Springen Klassiek:
L-D 4e prijs  Bianca Compagner met Time Out
M-D 1e prijs  Kirsten Redder met Merle’s Veni Vidi Vici
M-E 1e prijs  Chantal van der Horst met Max
Z-D 1e prijs  Herwin Slager met Kensington

Springen Progressief:
L-D 1e prijs  Angela Veldman met Sjabir
L-D 6e prijs  Bianca Compagner met Time Out
L-D 8e prijs  Cathy Russcher met White Snow
L-D 9e prijs  Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
L-E 2e prijs  Nienke de Vries met Busselter Bink
M-D 1e prijs  Jolanda Timmerman met Skydancer
M-D 4e prijs  Edward Klein met Country’s Boy
Z-D 2e prijs  Herwin Slager met Everglade

15-01-2011 Zuidwolde Dressuur:
B-B 1e prijs  Roos Hansman met Ramona (205 punten)

15-01-2011 Sporttalent van gemeente Steenwijkerland Roos Hansman.

 


 

08-01-2011 Veendam Springen Klassiek:
L-C 3e prijs  Edward Klein met Country’s Boy

08-01-2011 Beilen Springen Klassiek:
B-A/B 1e prijs  Roos Hansman met Ramona (54 punten)
B-A/B 4e prijs  Iris Troost met Blacky
L-A/B 4e prijs  Raymond Redder met Black Magic
L-A/B 5e prijs  Raymond Redder met Marroe
B-D 6e prijs  Laura Slager met Royal Dream
B-D 9e prijs  Iris Hansman met Djeemz

Springen Progressief:
B-A/B 2e prijs  Roos Hansman met Ramona
B-A/B 4e prijs  Iris Troost met Blacky
L-A/B 1e prijs  Raymond Redder met Black Magic
B-D 4e prijs  Laura Slager met  All Right
B-D 6e prijs  Bianca Brakke met Luctor et Emergo

03-01-2011 Mariënheem Springen Progressief:
L-D 1e prijs  Cathy Russcher met Shutterfly
L-D 2e prijs  Cathy Russcher met White Snow