Uitslagen 2010

 

 

 


 

Kampweek 27 t/m 30 december 2010 Springen:
Laag:
1e prijs Marleen Bloemert met Beauty
2e prijs Eline Slager met Hoefkes Maurix
3e prijs Cherine Vos met Ilka
4e prijs Magrit de Witte met White Snow
5e prijs Julia Miggels met Misty

50 cm:
1e prijs Meike Barelds met Bella
2e prijs Djamilla Kooiker met Lisa
3e prijs Sanne van de Kolk met Ferdinant
3e prijs Annemiek Harink met Rooz

60 cm:
1e prijs Lotte Wobben met Kay
2e prijs Manon Penn met Spotlight
3e prijs Mathanya Horstede
4e prijs Romy Mulder met Pepper
5e prijs Stephanie Dunnink met Moving Star
6e prijs Sam Modderman met Wheem’s
7e prijs Ellis Brinkman met July
8e prijs Celeste Roo met Limited Edition

60 cm met barrage:
1e prijs Iris Troost met Blacky

70 cm:
1e prijs Joanne Vos met Larosa

80 cm:
1e prijs Edwin Russcher met Emma
2e prijs Annika Bloemert met Fleur
3e prijs Natasja Boldewijn met Cilia

90 cm:
1e prijs Cathy Russcher met Shutterfly

100 cm:
1e prijs Kirsten Redder met Merle’s Veni Vidi Vici

Kampweek 27 t/m 30 december 2010 Dressuur:
Groep 1:
1e prijs Marleen Bloemert met Beauty
2e prijs Eline Slager met Hoefke’s Maurix
3e prijs Cherine Vos met Ilka
4e prijs Julia Miggels met Misty

Groep 2:
1e prijs Miranda Harke met Cinquecento
2e prijs Josette Troost met Bentley
3e prijs Kirsten Redder met Merle’s Veni Vidi Vici
4e prijs Bianca Compagner met Time Out
5e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo

Groep 3:
1e prijs Annemiek Harink met Rooz
2e prijs Sam Modderman met Wheem’s
3e prijs Manon Penn met Spotlight
4e prijs Djamilla Kooiker met Lisa
5e prijs Magrit de Witte met White Snow

Groep 4:
1e prijs Annika Bloemert met Fleur
2e prijs Felicia Troost met New Jersey
3e prijs Cathy Russcher met Shutterfly
4e prijs Staphanie Dunnink met Moving Star

Groep 5:
1e prijs Meike Barelds met Bella
2e prijs Romy Mulder met Pepper
3e prijs Mathanya Horstede
4e prijs Sanne van der Kolk met Ferdinant

Groep 6:
1e prijs Franciska Buiter met Figaro
2e prijs Martijn Horstede met Sharon
3e prijs Lois Barelds met Kira
4e prijs Rene van der Kolk met Fleur
5e prijs Edwin Russcher met Emma
6e prijs Edward Klein met Mary Loe

Groep 7:
1e prijs Roos Hansman met Ramona
2e prijs Raymond Redder met Marroe
3e prijs Joanne Vos met Larosa
4e prijs Iris Troost met Blacky
5e prijs Ellis Brinkman met July

Groep 8:
1e prijs Iris Hansman met Djeemz
2e prijs Celeste Roo met Limited Edition
3e prijs Emily Kooiker met Amigo
4e prijs Lotte Wobben met Kay

 


 

31-12-2010 Hulshorst Mollenrit:
B-B 1e prijs Iris Troost met Blacky
Algemeen Pony’s:
1e prijs Troost met Blacky

30-12-2010 Kampweek Staphorst Springen:
40 cm 1e prijs Marleen Bloemert met Beauty
80 cm 2e prijs Annika Bloemert met Fleur
Dressuur:
1e prijs Bianca Marleen Bloemert met Beauty
1e prijs Annika Bloemert met Fleur

28/30-12-2010 CSI Indoor Wierden Springen Klassiek:
L/DE 4e prijs Bianca Brakke met Colorado X
Finale:
L/DE 1e prijs Bianca Brakke met Colorado X

18-12-2010 Dalerveen Springen Klassiek:
L/D 4e prijs Bianca Brakke met Colorado X
Progressief:
L/D 7e prijs Bianca Brakke met Colorado X

 

 


 

 

21/22-12-2010 Emmeloord
Springen Klassiek:

B-A/B  2e prijs Roos Hansman met Ramona
L-D/E  2e prijs Angela Veldman met Sjabir
Springen Progressief:

B-D  6e prijs Iris Hansman met Djeemz
Dressuur:

B-ABC  1e prijs Roos Hansman met Ramona (188 punten)

 


 

17-12-2010 / 18-12-2010 Dalerveen Springen:
B-B/C  2e prijs Raymond Redder met Black Magic
B-D/E  4e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
L-A/B   1e prijs Raymond Redder met Marroe
L-D/E   2e prijs Laura Slager met Maybe Forever
L-D/E   8e prijs Miranda Harke met Shutterfly
M-D/E  2e prijs Miranda Harke met Shutterfly

 

Springen progressief:
B-D/E  1e prijs Felicia Troost met New-Jersey
L-A/B   2e prijs Joanne Vos met Larosa
L-C      2e prijs Martijn Horstede met Fleur
L-D/E   2e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
L-D/E   5e prijs Miranda Harke met Shutterfly
L-D/E   8e prijs Miranda Harke met White Snow

18-12-2010 Hasselt Springen:

B-A/B      2e prijs Roos Hansman met Ramona
M-C/D/E  2e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo
Springen progressief:

B-A/B      1e prijs Roos Hansman met Ramona

 


10-11-2010/11-12-2010 Kampen

Springen klassiek:

B-A/B   3e prijs Iris Troost met Blacky
B-D      1e prijs Bianca Compagner met Time Out (52 punten)
B-D      2e prijs Laura Slager met All Right (51,5 punten)
B-E      1e prijs Bianca Compagner met Rumba (51,5 punten)
L-D      1e prijs Angela Veldman met Sjabir
L-D      2e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
L-D      3e prijs Miranda Harke met White Snow
M-D/E 1e prijs Lisa van der Veen met Djumbo
M-D/E 3e prijs Jolanda Timmerman met Skydancer

 

Springen progressief:

B-A/B  1e prijs Raymond Redder met Black Magic
B-A/B  2e prijs Iris Troost met Blacky
B-D     3e prijs Laura Slager met Royal Dream
B-D     4e prijs Bianca Compagner met Time Out
B-D     7e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
B-D     8e prijs Laura Slager met Maybe Forever
B-D     11e prijs Bianca Brakke met Luctor et Emergo
B-E     1e prijs Bianca Compagner met Rumba
L-A/B  2e prijs Joanne Vos met Larosa
L-D     3e prijs Cathy Russcher met Shutterfly
L-D     5e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
L-D     6e prijs Angela Veldman met Sjabir
M-D/E 1e prijs Lisa van der Veen met Djumbo V

 

Finale Klasse B:

1e prijs Raymond Redder met Black Magic
2e prijs Iris Troost met Blacky

Finale Klasse M

2e prijs Jolanda Timmerman met Skydancer
3e prijs Lisa van der Veen met Djumbo V

Winnaar Zilveren Ui:

Klasse B Raymond Redder met Black Magic,

Klasse M Lisa van der Veen met Djumbo


11-12-2010 Hardenberg

Springen progressief:
L-D/E  3e prijs Natasja Boldewijn met Ramigo

 


4-12-2010 Hasselt Dressuur:
B-D 1e prijs Iris Hansman met Djeemz (188 punten)

4-12-2010 Exloo Springen:
L-D/E 1e prijs Angela Compagner met Rumba
Springen progressief:
B-D/E 2e prijs Bianca Compagner met Time Out

 


 

26/27-11-2010 Genemuiden Dressuur:
B-ABC 1e prijs Roos Hansman met Ramona (196 punten)
B-D     7e prijs Iris Hansman met Djeemz (198 punten)
Buuz’n Sniedersbokaal:
B        1e prijs Roos Hansman met Ramona (199 punten)

20-11-2010 Wezep Springen klassiek:
B-A/B 1e prijs Roos Hansman met Ramona
B-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out (50 punten)
Springen progressief:
B-A/B 1e prijs Joanne Vos met Larosa
B-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out
Heuveltrofee 2010:
B       1e prijs Bianca Compagner met Time Out

06-11-2010 Balkbrug Springen klassiek:
B-B     4e prijs Roos Hansman met Ramona
Springen progressief:
B-B     4e prijs Roos Hansman met Ramona

 


 

13-11-2010 Genemuiden Springen klassiek:
B-D/E  1e prijs Bianca Compagner met Rumba (53 punten)
B-D/E  2e prijs Bianca Brakke met Luctor Et Emergo (51 punten)
B-D/E  5e prijs Stefan Smit met Warenzo (49,5 punten)
B-D/E  8e prijs Laura Slager met All Right
B-D/E  11e prijs Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco (47,5 punten)
L-C     1e prijs Annika Bloemert met Fleur 
L-C     3e prijs Edwin Russcher met Emma 
L-D/E  1e prijs Angela Veldman met Sjabir
L-D/E  2e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
L-D/E  6e prijs Miranda Harke met White Snow
M-CDE 2e prijs Herwin Slager met Everglade
M-CDE 4e prijs Chantal van der Horst met Max

Springen progressief:
B-ABC   1e prijs Iris Troost met Blacky 
B-ABC   2e prijs Joanne Vos met Dominant 
B-D/E   1e prijs Franciska Buiter met Vigaro K
B-D/E   2e prijs Laura Slager met All Right
B-D/E   5e prijs Stefan Smit met Warenzo
B-D/E   6e prijs Bianca Compagner met Time Out
B-D/E   7e prijs Laura Slager met Royal Dream
L-ABC   1e prijs Raymond Redder met Marroe
L-ABC   3e prijs Annika Bloemert met Fleur 
L-D/E   1e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
L-D/E   2e prijs Angela Veldman met Sjabir
L-D/E   4e prijs Bianca Brakke met Colorado X
L-D/E   6e prijs Edward Klein met Country's Boy

L-D/E   8e prijs Laura Slager met Maybe Forever
MZ-CDE 2e prijs Alies Kruidhof met Chester
MZ-CDE 4e prijs Chantal van der Horst met Max

 


 

07-11-2010 Veeningen Springen klassiek:
B-C 3e prijs Sam Modderman met Desie vd Brownstables
B-D/E 3e prijs Stefan Smit met Warenzo

Springen progressief:
B-D/E 1e prijs Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco
B-D/E 3e prijs Stefan Smit met Warenzo

06-11-2010 Balkbrug Springen klassiek:
B-D 1e prijs Laura Slager met All Right
B-D 2e prijs Bianca Brakke met Luctor Et Emergo
L-C 2e prijs Laura Slager met Valentino’s Corné
L-C 3e prijs Annika Bloemert met Fleur 
L-D/E 6e prijs Laura Slager met Maybe Forever
L-D/E 8e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
M-D 3e prijs Herwin Slager met Shakira

Springen progressief:
B-A/B 2e prijs Iris Troost met Blacky 
B-A/B 3e prijs Raymond Redder met Black Magic
L-A/B 3e prijs Raymond Redder met Marroe
L-C 1e prijs Annika Bloemert met Fleur 
L-C 3e prijs Edwin Russcher met Emma 
L-C 4e prijs Martijn Horstede met Sharon 
L-D/E 1e prijs Bianca Brakke met Anne B
L-D/E 2e prijs Bianca Brakke met Colorado X
L-D/E 3e prijs Kirsten Redder met Evenboer’s Tineke
L-D/E 9e prijs Laura Slager met Maybe Forever
M-D 4e prijs Alies Kruidhof met Chester

 


 

26-10-2010 IJsselmuiden Dressuur:
B-A/B 2e prijs Roos Hansman met Ramona (189 punten)


29/30-10-2010 Hellendoorn Springen klassiek:
B-A/B 2e prijs Roos Hansman met Ramona (53 punten)
B-D 9e prijs Iris Hansman met Djeemz
L-D/E 2e prijs Miranda Harke met White Snow

Springen progressief:
B-A/B 2e prijs Roos Hansman met Ramona

L-D/E 1e prijs Miranda Harke met White Snow

Finale:
B 1e prijs Roos Hansman met Ramona 
B-Z 4e prijs Roos Hansman met Ramona

 


 

24-10-2010 Haskerhorne Springen klassiek:
L-E 3e prijs Nienke de Vries met Busselter Bink

Springen progressief:
L-E 2e prijs Nienke de Vries met Busselter Bink

 


 

15/16-10-2010 Staphorst Springen Klassiek:
B-A/B  1e prijs  Roos Hansman met Ramona (54 punten)
B-A/B  3e prijs  Raymond Redder met Black Magic (51,5 punten)
B-C     5e prijs  René van der Kolk met Mercedes
B-C     6e prijs  Martijn Horstede met Sharon
B-D     2e prijs  Laura Slager met Allright
B-D     7e prijs  Stefan Smit met Warenzo
B-D     8e prijs  Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco
B-E     3e prijs  Samira Wafelaar met Warcian
L-A/B  2e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-C     3e prijs  Annika Bloemert met Fleur
L-D     1e prijs  Angela Veldman met Sjabir
L-D     2e prijs  Bianca Brakke met Colorado X
L-D     3e prijs  Miranda Harke met White Snow
L-D     5e prijs  Natasja Boldewijn met Ramigo
L-D     8e prijs  Laura Slager met Maybe Forever
L-E      2e prijs  Chantal van der Horst met Max
L-E      3e prijs  Nienke de Vries met Busselter Bink
M-D     3e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo
M-D     5e prijs  Herwin Slager met Shakira
M-D     8e prijs  Herwin Slager met Everglade

Springen progressief:
B-A/B   1e prijs  Iris Troost met Blacky
B-A/B   3e prijs  Roos Hansman met Ramona
B-C      2e prijs  Martijn Horstede met Sharon
B-C      5e prijs  René van der Kolk met Mercedes
B-D      2e prijs  Bianca Compagner met Time Out
B-D      4e prijs  Laura Slager met Royal Dream
B-D      6e prijs  Cathy Russcher met Shutterfly
L-C      1e prijs  Martijn Horstede met Fleur
L-C      3e prijs  Edwin Russcher met Emma
L-D      1e prijs  Angela Veldman met Sjabir
L-D      3e prijs  Miranda Harke met White Snow
L-D      4e prijs  Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
L-D      7e prijs  Bianca Brakke met Anne B
L-E       2e prijs  Chantal van der Horst met Max

Speel uw spel:

M-D/E    6e prijs  Miranda Harke met Cinque Cento

 


 

09-10-2010 Boscross Broekland:
D/E   2e prijs  Angela Compagner met Rumba
D/E   4e prijs  Natasja Boldewijn met Ramigo
D/E  5e prijs  Miranda Harke met Cinque Cento
D/E   6e prijs  Laura Slager met Royal Dream
D/E   7e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo
D/E G 4e prijs  Miranda Harke met Shutterfly
en                 Cathy Russcher met White Snow
D/E G 5e prijs  Stefan Smit met Warenzo
en                 Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco
en                 Samira Wafelaar met Koedijk’s Ilonka

09-10-2010 IJsselmuiden Springen klassiek:
B-A/B 1e prijs  Raymond Redder met Black Magic (51,5 punten)
B-A/B  4e prijs  Roos Hansman met Ramona
L-A/B 2e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-D/E  1e prijs  Kirsten Redder met Merle’s Venividivici

Springen progressief:
B-A/B 1e prijs  Raymond Redder met Black Magic
L-A/B 1e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-D/E  2e prijs  Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
L-D/E  4e prijs  Bianca Brakke met Anne B
L-D/E  5e prijs  Angela Veldman met Sjabir

Finale:
L-C  7e prijs  Edwin Russcher met Emma

 


 

02-10-2010 Vollenhove Dressuur:
B-A/B  1e prijs  Roos Hansman met Ramona (190 punten)

02-10-2010 Ruinerwold Springen klassiek:
B-ABC 2e prijs  Raymond Redder met Black Magic (52,5 punten)
B-D  8e prijs  Cathy Russcher met Shutterfly (48 punten)
L-ABC 1e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-D/E  1e prijs  Miranda Harke met White Snow
L-D/E  2e prijs  Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
L-D/E  3e prijs  Angela Veldman met Sjabir
L-D/E  4e prijs  Kirsten Redder met Orchid’s Fiona

Springen progressief:
B-ABC 1e prijs  Raymond Redder met Black Magic
L-C  2e prijs  Annika Bloemert met Fleur
L-D/E  1e prijs  Angela Veldman met Sjabir
L-D/E  2e prijs  Miranda Harke met White Snow

02-10-2010 Hippiade KNHS Kampioenschap Verenigingen Pony’s
5e plaats team PC VVV Rouveen met 709 punten.

Het team bestond uit:

Iris Troost - Blacky (Springen)
Martijn Horstede - Fleur (Springen)
Edward Klein - Country Boy (Springen)
Bianca Brakke - Colorado X (Springen)
Roos Hansman - Hakira (Dressuur)
Rene van der Kolk - Mercedes (Dressuur)
Feline Wafelaar - Nova Trinda's Waresco (Dressuur)
Samira Wafelaar - Koedijk’s Ilonka (Dressuur)

 


 

25-09-2010 Ermelo New Forest Kampioenschappen Springen:
B-D/E  4e prijs  Bianca Compagner met Time Out

24-09-2010 Luttenberg Springen klassiek:
B-A  1e prijs  Roos Hansman met Hakira (48 punten)
Springen progressief:
B-B  2e prijs  Roos Hansman met Ramona

22-09-2010 Zwolle Haerst Springen klassiek:
B-C  1e prijs  Martijn Horstede met Fleur
L-C  1e prijs  Martijn Horstede met Fleur
L-E  1e prijs  Chantal van der Horst met Max
Springen progressief:
L-C  2e prijs  Martijn Horstede met Fleur
L-E  1e prijs  Chantal van der Horst met Max

19-09-2010 Blankenham Springen Progressief:
B-E  1e prijs  Nienke de Vries met Busselter Bink

18-09-2010 Beerze Dressuur (2 proeven):
B-A/B  4e prijs  Roos Hansman met Ramona (193 punten)
B-A/B  1e prijs  Roos Hansman met Ramona (192 punten)

11-09-2010 Vollenhove Springen klassiek:
B-B  1e prijs  Roos Hansman met Ramona


 

19-09-2010 Blankenham Springen klassiek:
B-D 2e prijs Stefan Smit met Warenzo (51 punten)

Dressuur:
B-D 2e prijs Samira Wafelaar met Koedijk’s Ilonka (193 punten)

18-09-2010 Beerze Springen klassiek:
B-D 1e prijs Felicia Troost met New Jersey
B-B 2e prijs Iris Troost met Blacky
B-D 6e prijs Bianca Compagner met Time Out
L-C 1e prijs Annika Bloemert met Fleur
L-E 1e prijs Angela Compagner met Rumba

Springen progressief:
B-B 1e prijs Raymond Redder met Black Magic
B-B 2e prijs Iris Troost met Blacky
B-D 1e prijs Cathy Russcher met White Snow
B-D 2e prijs Bianca Compagner met Time Out
L-A 1e prijs Raymond Redder met Marroe
L-C 1e prijs Annika Bloemert met Fleur
L-D 2e prijs Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
M-D 2e prijs Miranda Harke met Shutterfly

 


 

11-09-2010 Ommen Springen klassiek:
B-C 4e prijs Martijn Horstede met Sharon
B-D 7e prijs Bianca Compagner met Time Out
L-D/E 1e prijs Miranda Harke met Cinque Cento

Springen Progressief:
B-C 3e prijs Martijn Horstede met Sharon
L-C 2e prijs Martijn Horstede met Fleur
L-D/E 5e prijs Miranda Harke met Cinque Cento

11-09-2010 Vollenhove Springen klassiek:
B-D 4e prijs Emily Kooiker met Amigo

 


 

 

04-09-2010 Sonnega Dressuur (2 proeven):
B-A/B  1e prijs  Roos Hansman met Ramona (194 punten)
B-A/B  1e prijs  Roos Hansman met Ramona (198 punten)
B-C/D  1e prijs  Iris Hansman met Dakota (192 punten)
L-A/B  2e prijs  Roos Hansman met Hakira (189 punten)
L-A/B  2e prijs  Roos Hansman met Hakira (191 punten)

Springen klassiek:
B-A/B  2e prijs  Roos Hansman met Hakira (54 punten)
B-E  1e prijs  Bianca Compagner met Rumba

B-E  4e prijs  Nienke de Vries met Busselter Bink
L-A/B  1e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-D/E  1e prijs  Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
L-D/E  4e prijs  Kirsten Redder met Orchid’s Fiona

Springen progressief:
B-B  1e prijs  Raymond Redder met Black Magic
B-D  1e prijs  Bianca Compagner met Time Out
L-C  1e prijs  Edwin Russcher met Emma
L-A/B  1e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-D/E  1e prijs  Kirsten Redder met Merle’s Venividivici
L-D/E  4e prijs  Kirsten Redder met Orchid’s Fiona

Finale:
L & M  1e prijs  Raymond Redder met Marroe
L & M  2e prijs  Kirsten Redder met Merle’s Venividivici

04-09-2010 Balkbrug Dressuur (2 proeven):
B-A/B  2e prijs  Ellis Brinkman met July (190 punten)

Springen klassiek:
L-B  1e prijs  Joanne Vos met Larosa
L-B  4e prijs  Natasja Boldewijn met Ramigo
M-D  1e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V

 


 

21-08-2010 Oldebroek Dressuur:
B/ABC 1e prijs Roos Hansman met Ramona (190 punten)
B/ABC 2e prijs Roos Hansman met Ramona (194 punten)

21-08-2010 Oosterwolde Springen Klassiek:
L-C     1e prijs Edwin Russcher met Emma

Springen Progressief:
L-C     2e prijs Edwin Russcher met Emma

20-08-2010 Diever Springen Klassiek:
L-D/E  1e prijs Nienke de Vries met Busselter Bink

 

 


 

11/13-08-2010 De Wijk Regiokampioenschappen Springen Finale:
B-A/B 2e prijs Roos Hansman met Hakira
B-A/B 4e prijs Iris Troost met Blacky
B-D/E 1e prijs Bianca Compagner met Time Out
B-D/E 6e prijs Felicia Troost met New Jersey
L-A/B 6e prijs Kirsten Redder met Black Magic
L-C 1e prijs Edward Klein met Marilene
L-C 3e prijs Martijn Horstede met Fleur
L-D/E 6e prijs Edward Klein met Country’s Boy
L-D/E 7e prijs Kirsten Redder met Orchid’s Fiona

L-D/E 13e prijs Bianca Brakke met Colorado X

Regiokampioenschappen Dressuur Finale:
B-A/B 2e prijs Roos Hansman met Hakira
B-D/E 7e prijs Samira Wafelaar met Koedijk’s Ilonka

Regiokampioenen Springen:
B-A/B res.kampioen Roos Hansman met Hakira
B-D/E kampioen Bianca Compagner met Time Out
L-C kampioen Edward Klein met Marilene

Regiokampioenen Dressuur:
B-A/B res.kampioen Roos Hansman met Hakira

Verenigingskampioenschappen:
Team 1 bestaande uit
Springen:
1. Iris Troost - Blacky BB
2. Martijn Horstede - Fleur LC
3. Bianca Compagner - Time Out BD
4. Bianca Brakke - Colorado X LD

Dressuur:
1. Roos Hansman - Ramona BB
2. Rene van der kolk - Mercedes BC
3. Feline Wafelaar - Nova Trinda's Waresco BD
4. Lisa Van der  Veen - Djumbo V L1 D

Is reservekampioen geworden en afgevaardigd naar de NK (Hippiade)

Afgevaardigd naar de NK (Hippiade):
L-C springen Edward Klein met Marilene
L-D/E springen Edward Klein met Country’s Boy

 


 

07-08-2010 Ruinerwold Springen Klassiek:
L-A/B 1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D 2e prijs  Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
L-D 10e prijs Angela Veldman met Sjabir
L-E 4e prijs  Angela Compagner met Rumba
M-C 1e prijs  Laura Slager met Valentino’s Corné

Springen Progressief:
B-D 5e prijs  Bianca Compagner met Time Out
L-A/B 1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D 3e prijs  Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
L-D 4e prijs  Bianca Brakke met Anne B

31-07-2010 Ter Apel Springen Klassiek:
L-D/E 1e prijs  Miranda Harke met Shutterfly

Springen Beste Combinatie:
Klasse L  Miranda Harke met Shutterfly

 


 

31-07-2010 Ter Apel Springen Klassiek:
B-D 7e prijs  Cathy Russcher met White Snow (50 punten)

Springen Progressief:
B-D 2e prijs  Cathy Russcher met White Snow

 


 

 

Hier kan je de volledige uitslag(en) bekijken van het "ZOMERCONCOURS 2010"

Uitslagen ZOMERCONCOURS 2010

 


De hindernis voor de gewonnen B-Finale wordt hier uitgereikt door Klaas Troost van "Troost Timmerfabriek"

We willen iedereen bedanken voor de sportieve bijdrage die jullie geleverd hebben en hopen jullie weer te begroeten op ons indoorconcours in Oktober 2010 of tijdens ons volgende outdoorconcours in 2011.

 


 

23 en 24-07-2010 Staphorst Springen Klassiek:
B-B 1e prijs  Iris Troost met Blacky
B-D 4e prijs  Feline Wafelaar met Nova Trinda’s Waresco
B-D 5e prijs  Laura Slager met Royal Dream
B-D 8e prijs  Stefan Smit met Warenzo
B-D 11e prijs Laura Slager met Maybe Forever
L-A/B 1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-C 1e prijs  Martijn Horstede met Fleur
L-D 1e prijs  Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
L-D 2e prijs  Bianca Brakke met Anne B
L-D 11e prijs Angela Veldman met Sjabir
L-D 12e prijs Bianca Brakke met Colorado X
L-E 1e prijs  Angela Compagner met Rumba
M-C 1e prijs  Laura Slager met Valentino’s Corné

M-D 3e prijs   Herwin Slager met Everglade
M-D 5e prijs   Lisa van der Veen met Djumbo V
Z-D/E 3e prijs  Herwin Slager met Shakira

Springen Progressief:
B-B 1e prijs  Iris Troost met Blacky
B-D 6e prijs  Bianca Compagner met Time Out
L-A/B 1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-A/B 3e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-C 1e prijs  Annika Bloemert met Fleur
L-C 2e prijs  Martijn Horstede met Fleur
L-C 3e prijs  Edward Klein met Marilene
L-D 6e prijs  Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
L-D 8e prijs  Bianca Brakke met Colorado X
L-D 9e prijs Miranda Harke met Shutterfly
L-D 11e prijs Angela Veldman met Sjabir
L-E 1e prijs  Chantal van der Horst met Max
L-E 2e prijs  Angela Compagner met Rumba
M-C 2e prijs  Laura Slager met Valentino’s Corné
M-D 7e prijs   Lisa van der Veen met Djumbo V
Z-D/E 1e prijs  Herwin Slager met Shakira

Dressuur:
B-A/B 2e prijs  Raymond Redder met Marroe (204 punten)
B-ABC 3e prijs  Iris Troost met Blacky (198 punten)
B-A/B 1e prijs  Raymond Redder met Marroe (195 punten)
B-D 2e prijs  Alies Kruidhof met Chester (195 punten)
B-D 6e prijs  Stefan Smit met Warenzo (192 punten)

L-D 2e prijs   Lisa van der Veen met Djumbo V (197 punten)

Marleen Bloemert haalde met Beauty haar eerste winstpunten (183 en 188 punten)

Ook Annemiek Harink met Rooz behaalde haar eerste winstpunt ( 181 punten )

Finale Springen:
B 2e prijs  Iris Troost met Blacky
B 8e prijs  Laura Slager met Maybe Forever
L 1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L 4e prijs  Martijn Horstede met Fleur
L 5e prijs  Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland

23-07-2010 Staphorst Dressuur:
Bixie 2e prijs  Annemiek Harink met Rooz

17-07-2010 Dalerveen Springen Klassiek:
L-A/E 5e prijs  Bianca Brakke met Colorado X

Springen Progressief:
L-CDE 6e prijs  Bianca Brakke met Anne B

 


 

17-07-2010 Dalerveen Springen klassiek:
L-A  1e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-B/E 1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-B/E 7e prijs  Kirsten Redder met Orchid’s Fiona

Springen progressief:
L-A/B 1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-CDE 1e prijs  Miranda Harke met Shutterfly
L-CDE 7e prijs  Annika Bloemert met Fleur
Z-CDE 1e prijs  Andrea Redder met Merle’s Venividivici

10-07-2010 Koekange Dressuur (2 proeven):
B-B  3e prijs  Ellis Brinkman met July (182 punten)
B-B  3e prijs  Ellis Brinkman met July (182 punten)

09-07-2010 Ruinen Dressuur (2 proeven):
B-A/B  1e prijs  Roos Hansman met Hakira (205 punten)
B-A/B  1e prijs  Roos Hansman met Hakira (197 punten)
B-A/B  2e prijs  Iris Hansman met Ramona (192 punten)

Springen klassiek:
B-A/B  1e prijs  Roos Hansman met Hakira (59 punten)
B-E  8e prijs  Nienke de Vries met Busselter Bink

Springen progressief:
B-A/B  4e prijs  Roos Hansman met Hakira

 


 

09-07-2010 Ruinen Springen klassiek:
L-D/E  2e prijs Angela Compagner met Rumba
L-D/E  3e prijs Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
L-D/E  4e prijs Herwin Slager met Everglade
Z-D  1e prijs Herwin Slager met Shakira

Springen Progressief:
B-D/E  2e prijs Laura Slager met Maybe Forever
B-D/E  6e prijs Bianca Compagner met Time Out
L-D/E  1e prijs Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
L-D/E  3e prijs Angela Compagner met Rumba
Z-D  1e prijs Herwin Slager met Shakira

10-07-2010 Koekange Dressuur:
Ellis Brinkman heeft met July haar eerste 2 wintspunten behaald met twee keer 182 punten.

03-07-2010 Slagharen Springen Progressief:
L-D  2e prijs Alies Kruidhof met Chester

 


 

03-07-2010 Slagharen Springen Klassiek:
B-A/B 3e prijs  Iris Troost met Blacky
B-A/B 5e prijs  Roos Hansman met Hakira
L-A/B 1e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-D/E 2e prijs  Angela Compagner met Rumba
L-D/E 6e prijs  Bianca Brakke met Colorado X

Springen Progressief:
B-A/B 1e prijs  Roos Hansman met Hakira
B-C 1e prijs  Annika Bloemert met Fleur
L-A/B 2e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-D/E 4e prijs  Angela Compagner met Rumba

Dressuur:
B-A/B 3e prijs  Roos Hansman met Hakira (197 punten)
B-A/B 2e prijs  Roos Hansman met Hakira (202 punten)

29-06-2010 Oudleusen Springen Klassiek:
B-A/B 1e prijs  Iris Troost met Blacky
B-A/B 2e prijs  Roos Hansman met Ramona

Dressuur:
B-A/B 1e prijs  Roos Hansman met Hakira (206 punten)

26-06-2010 Genemuiden Springen Klassiek:
B-A/B 2e prijs  Iris Hansman met Ramona (46,5 punten)
B-A/B 3e prijs  Roos Hansman met Hakira (46 punten)

Dressuur:
B-A/B 1e prijs  Iris Hansman met Ramona (189 punten)
B-A/B 2e prijs  Roos Hansman met Hakira (188 punten)

 


 

 

26-06-2010 Zuidwolde Springen klassiek:

B-D    2e prijs Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
L-C    1e prijs Laura Slager met Valentino’s Corné
L-D    2e prijs Miranda Harke met Shutterfly
BB-B   1e prijs Iris Troost met Blacky
B-D     4e prijs Laura Slager met Maybe Forever
B-D     5e prijs Bianca Compagner met Time Out (50,5 punten)
L-AB   1e prijs Kirsten Redder met Black Magic
L-D     3e prijs Miranda Harke met Shutterfly
M-D    6e prijs Lisa van der Veen met Djumbo
Z-D     1e prijs Herwin Slager met Kensington
Z-D     2e prijs Andrea Redder met Merle’s Venividivici
Z-D     3e prijs Herwin Slager met Shakira

Springen Progressief:
BB-B   2e prijs Iris Troost met Blacky
B-D     4e prijs Laura Slager met Maybe Forever
B-D     7e prijs Bianca Compagner met Time Out
L-AB   1e prijs Kirsten Redder met Black Magic
L-D     1e prijs Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
L-D     4e prijs Angela Veldman met Sjabir
L-DE   7e prijs Angela Compagner met Rumba
M-C    1e prijs Laura Slager met Valentino’s Corné
M-D    2e prijs Herwin Slager met Everglade
Z-D     1e prijs Andrea Redder met Merle’s Venividivici
Z-D     2e prijs Herwin Slager met Shakira

Beste combinaties:
L klassiek          Kirsten Redder met Black Magic
ZZ progressief   Andrea Redder met Merle’s Venividivici

Finale:B-BC   3e prijs Iris Troost met Blacky

26-06-2010 Genemuiden Springen klassiek:
L-C     3e prijs Edwin Russcher met Emma

 


 

19-06-2010 Urk Springen klassiek:
B-A/B  1e prijs  Roos Hansman met Hakira (52 punten)


Springen progressief:
B-A/B  1e prijs  Iris Hansman met Ramona
B-A/B  2e prijs  Roos Hansman  met Hakira

 


 

12-06-2010 Meppel Springen klassiek:
BB-B 2e prijs Iris Troost met Blacky
B-D  2e prijs Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
B-E  1e prijs Bianca Compagner met Rumba (51 punten)
L-AB  1e prijs Kirsten Redder net Black Magic
L-C  1e prijs Laura Slager met Valentino’s Corné
L-D  1e prijs Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland

L-C  4e prijs Edwin Russcher met Emma
L-D  2e prijs Miranda Harke met Shutterfly
L-D  3e prijs Kirsten Redder met Orchid’s Fiona
L-D  5e prijs Josette Troost met Bentley
M-D  3e prijs Miranda Harke met Cinque Cento

Springen Progressief:
BB-B  2e prijs Iris Troost met Blacky
B-D  2e prijs Laura Slager met Maybe Forever
B-E  1e prijs Nienke de Vries met Busselter Bink
B-E  2e prijs Bianca Compagner met Rumba
L-AB  4e prijs Raymond Redder met Marroe
L-AB  1e prijs Kirsten Redder net Black Magic
L-C  2e prijs Edwin Russcher met Emma
L-D  1e prijs Josette Troost met Bentley
L-D  4e prijs Bianca Brakke met Colorado X

L-D  6e prijs Kirsten Redder met Orchid’s Fiona

12-06-2010 Vollenhove Springen klassiek:
B-AB  3e prijs  Roos Hansman met Hakira

Springen Progressief:
B-AB  1e prijs  Roos Hansman met Hakira
B-AB  2e prijs  Iris Hansman met Ramona

Dressuur:
B-A  2e prijs  Roos Hansman met Hakira (187 punten)
B-A  3e prijs  Roos Hansman met Hakira (198 punten)

 


 

05-06-2010 Ruinen Springen Klassiek:

B-A/B   2e prijs             Roos Hansman met Hakira

B-A/B   3e prijs             Iris Hansman met Ramona

L-D       2e prijs             Bianca Brakke met Colorado X

 

Springen Progressief:

B-A/B   2e prijs             Roos Hansman met Hakira

L-D       2e prijs             Kimberly Buiter

 

05-06-2010 Ommen Springen Klassiek:

L-E       1e prijs             Angela Compagner met Rumba

 

 

 

29-05-2010 Oosterwolde Dressuur:
B-A/B  2e prijs  Roos Hansman met Hakira (194 punten)
B-A/B  1e prijs  Roos Hansman met Hakira (206 punten)

Springen klassiek:
B-A/B  2e prijs  Roos Hansman met Hakira

Springen progressief:
B-A/B  2e prijs  Roos Hansman (51 punten)
B-A/B  3e prijs  Roos Hansman (49 punten)

 


 

23-05-2010 De Wijk Springen klassiek:
B-C 1e prijs  Martijn Horstede met Fleur
B-C 5e prijs  Edwin Russcher met Emma
B-D 1e prijs  Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
L-D 1e prijs  Miranda Harke met Cinque Cento
L-D 7e prijs  Herwin Slager met Denver
L-E 1e prijs  Angela Compagner met Rumba
Z/ZZ-D 4e prijs  Herwin Slager met Shakira

Springen Progressief:
B-AB 2e prijs Joanne Vos met Larose
B-C 1e prijs  Martijn Horstede met Fleur
B-C 3e prijs  Martijn Horstede met Sharon
B-C 4e prijs  Edwin Russcher met Emma
B-D 4e prijs  Annika Bloemert met Cupido
B-D 10e prijs Laura Slager met Maybe Forever
L-D 1e prijs  Bianca Brakke met Colorado
L-D 9e prijs  Herwin Slager met Denver
L-E 3e prijs  Chantal van der Horst met Max
M-D 6e prijs  Herwin Slager met You Can Do It
Z/ZZ-D 2e prijs  Herwin Slager met Kensington

Dressuur:
B-A 2e prijs  Iris Troost met Blacky
L-D 5e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V (191 punten)

 


 

13-05-2010 Steenwijk Springen klassiek:

B-A/B 1e prijs            Roos Hansman met Hakira (50 punten)
B-A/B 4e prijs            Iris Troost met Blacky
B/D     4e prijs            Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
B/D     5e prijs            Annika Bloemert met Cupido
B/E     3e prijs            Nienke de Vries met Busselter Bink
L-C     4e prijs            Martijn Horstede met Fleur
L-D/E  1e prijs            Natasja Boldewijn met Ramigo
L-D/E  5e prijs            Chantal van der Horst met Max

Springen Progressief:

B-A/B 1e prijs            Roos Hansman met Hakira
B/E     3e prijs            Nienke de Vries met Busselter Bink
L-D/E  2e prijs            Natasja Boldewijn met Ramigo
L-D/E  4e prijs            Chantal van der Horst met Max

Dressuur:

B-A/B 5e prijs            Iris Hansman met Ramona (189 punten)
B-A/B 2e prijs            Roos Hansman met Hakira (193 punten)

15-05-2010 Nieuw Leusen Springen klassiek:

B-A/B 1e prijs            Iris Hansman met Ramona (51 punten)
B-A/B 3e prijs            Iris Troost met Blacky
B/E     4e prijs            Nienke de Vries met Wishu Luc
L-D     5e prijs            Kirsten Redder met Orchid’s Fiona
L-E      1e prijs            Angela Compagner met Rumba
M-D    1e prijs            Bianca Brakke met Anne B
M-D    4e prijs            Lisa van der Veen met Djumbo V
Z/ZZ-D 1e prijs          Herwin Slager met Shakira

Springen Progressief:

B-A/B 1e prijs            Joanna Vos met Larosa
B-A/B 4e prijs            Iris Troost met Blacky
B/C     4e prijs            Annika Bloemert met Fleur
B-C     5e prijs            Martijn Horstede met Sharon
B/D     1e prijs            Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
B/D     5e prijs            Annika Bloemert met Cupido
B/E     2e prijs            Nienke de Vries met Wishu Luc
L-A/B  1e prijs            Raymond Redder met Marroe
L-C     2e prijs            Martijn Horstede met Fleur
L-D     1e prijs            Natasja Boldewijn met Ramigo
L-D     3e prijs            Alies Kruidhof met Chester
L-D     4e prijs            Edward Klein met Country’s Boy
L-D     7e prijs            Herwin Slager met Denver
L-D     8e prijs            Herwin Slager met Rivaldo
L-E      2e prijs            Chantal van der Horst met Max
M-D    3e prijs            Bianca Brakke met Anne B

Dressuur:

B-A/B 2e prijs            Iris Hansman met Ramona (207 punten)
B-A/B 4e prijs            Roos Hansman met Hakira (200 punten)
B-        4e prijs            Felicia Troost (186 punten)

Hiermee behaalde Felicia haar eerste winstpunt in dressuur.

 


 

 

08-05-2010 Havelte Springen klassiek:

B-D      6e prijs             Annika Bloemert met Cupido (47 punten)
L-A/B    1e prijs            Kirsten Redder met Black Magic
L-A/B    3e prijs            Raymond Redder met Marroe
L-D       6e prijs            Kirsten Redder met Orchid’s Fiona
L-E       2e prijs            Chantal van der Horst met Max
Z/ZZ-D  1e prijs             Andrea Redder met Merle’s Venividivici

Springen Progressief:

B-A      1e prijs            Iris Hansman met Ramona
B-A      2e prijs            Roos Hansman met Hakira
B-D      4e prijs            Annika Bloemert met Cupido
L-A/B    1e prijs           Kirsten Redder met Black Magic
L-E       1e prijs            Jurrian Boldewijn met Fiëta
M-D/E   3e prijs            Natasja Boldewijn met Ramigo

Dressuur:

B-A      1e prijs            Roos Hansman met Hakira (189 punten)



08-05-2010 Diepenveen Springen Progressief:

L-D/E       2e prijs  Angela Compagner met Rumba

 


 

01-05-2010 Lemele

Springen klassiek:

B-A/B 3e prijs  Joanne Vos met Larosa (50,5 punten)

L-A/B 1e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-A/B 2e prijs   Joanne Vos met Ilka
L-D    3e prijs   Cathy Russcher met White Snow
L-D    5e prijs   Miranda Harke met Cinque Cento
L-D    6e prijs   Miranda Harke met Shutterfly
M-D   2e prijs   Bianca Compagner met Esprit

 

Springen progressief:

L-A/B 1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D     1e prijs  Miranda Harke met Shutterfly
L-D     4e prijs  Cathy Russcher met White Snow
M-D    2e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo
Z-D     1e prijs  Andrea Redder met Merle's Venividivici

 

Dressuur:

B-A/B 5e prijs  Roos Hansman met Hakira

 


27-04-2010 Emmen

 

Springen klassiek:
M-D 1e prijs  Bianca Compagner met Esprit

 


24-04-2010 Nijholtpade
Springen klassiek:
B-A/B  1e prijs  Iris Hansman met Ramona (45 punten)
L-D/E 5e prijs  Natasja Boldewijn met Ramigo

Springen progressief:
B-A/B  2e prijs  Iris Hansman met Ramona (45 punten)
L-D/E 1e prijs  Natasja Boldewijn met Ramigo


24-04-2010 Frederiksoord
Dressuur:
B-D  2e prijs  Stefan Smit met Warenzo (183 punten)
B-D  1e prijs  Stefan Smit met Warenzo (193 punten)


24-04-2010 Beilen
Springen klassiek:
B-D  1e prijs  Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
B-D  4e prijs  Annika Bloemert met Cupido (49 punten)
L-A/B 1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-C 1e prijs  Martijn Horstede met Fleur
L-D/E 1e prijs  Angela Compagner met Rumba
L-D/E 2e prijs  Miranda Harke met Cinque Cento
L-D/E 3e prijs  Jolanda Timmerman met Skydancer
L-D/E 7e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V
L-D/E 9e prijs  Kirsten Redder met Orchid’s Fiona
M-C  1e prijs  Laura Slager met Valentino’s Corné
M-D  4e prijs  Herwin Slager met Everglade

Springen progressief:
B-C 2e prijs  Martijn Horstede met Sharon
B-D  1e prijs  Laura Slager met Finn Mc Cloud Westland
B-D  5e prijs  Annika Bloemert met Cupido
L-A/B 1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-C 1e prijs  Edward Klein met Marilene
L-D/E 1e prijs  Herwin Slager met Rivaldo
L-D/E 3e prijs  Jolanda Timmerman met Skydancer
L-D/E 3e prijs  Cathy Russcher met White Snow
L-D/E 4e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V
L-D/E 6e prijs  Edward Klein met Country’s Boy
L-D/E 6e prijs  Kirsten Redder met Orchid’s Fiona
M-D/E 3e prijs  Bianca Compagner met Esprit
M-D/E 4e prijs  Herwin Slager met Shakira

 


 

17-04-2010 Hoogeveen Springen klassiek:

B-E          1e prijs        Bianca Compagner met Rumba (54 stijlpunten)
L-C/D/E    1e prijs        Bianca Compagner met Esprit

 


11-04-2010 Sonnega Springen klassiek:

 

B-E 2e prijs Samira Wafelaar met Warcian (52 punten)

 

Springen Progressief:

B-D 1e prijs Feline Wafelaar met Nova Trinda's Waresco

B-D 7e prijs Stefan Smit met Warenzo

B-E 2e prijs Samira Wafelaar met Warcian

 

 

10-04-2010 Nieuwleusen Bixie Springen:

 

AA-CD 1e prijs Felicia Troost

 


10-04-2010 Hoogeveen Springen klassiek:

 

B-C 2e prijs Sanne van der Kolk met Mercedes


 

03-04-2010 Ruinerwold Springen Klassiek:

B-C         2e prijs  Edwin Russcher met Emma

B-D         4e prijs  Annika Bloemert met Cupido (50 punten)

L-C          1e prijs  Martijn Horstede met Fleur

L-DE       1e prijs  Natasja Boldewijn met Ramigo

L-DE       2e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V

L-DE       4e prijs  Kirsten Redder met Orchid’s Fiona

L-DE       6e prijs  Cathy Russcher met White Snow

 

Springen Progressief:

B-A/B      3e prijs   Joanne Vos met Ilka

B-A/B      5e prijs   Joanne Vos met Larosa

B-D         5e prijs  Annika Bloemert met Cupido

L-ABC    1e prijs  Raymond Redder met Marroe

L-DE       1e prijs  Miranda Harke met Cinque Cento


27-03-2010 Hasselt Dressuur:

B-A/B      1e prijs   Iris Hansman met Ramona (192 punten)
B-D         1e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V (202) punten)

B dressuur: Iris Troost behaalde haar eerste winstpunt met dressuur (188 punten).


20-03-2010 Nederlandse kampioenschappen Ermelo Springen:

L-A/B      1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D/E      1e prijs  Herwin Slager met Rivaldo


20-03-2010 Raalte Springen:
L-D          6e prijs   Alies Kruidhof met Chester


20-03-2010 Staphorst (Redder Transport Bokaal) de Reestruiters Springen:

30/40      3e pl.      Sanne van der Kolk
cm           4e pl.      Ellis Brinkman
5e pl.      Iris Troost
6e pl.      Felicia Troost
7e pl.      Lotte Wobben
9e pl.      Romy Mulder

50/60      2e pl.      Joanne Vos
cm           3e pl.      Iris Hansman

70 cm     2e pl.      René van der Kolk

80 cm     1e pl.      Laura Slager
2e pl.      Cathy Russcher
3e pl.      Martijn Horstede

90 cm     1e pl.      Natasja Boldewijn
2e pl.      Edward Klein
3e pl.     Herwin Slager
4e pl.     Bianca Brakke

1 mtr       1e pl.      Bianca Compagner
2e pl.     Chantal van der Horst

De Reestruiters wonnen de Redder Transport Bokaal

 


13-03-2010 Zuidwolde Dressuur:

 

B dressuur: Sanne van der Kolk behaalde met Mercedes haar eerste winstpunt (182 punten).


11/13-03-2010 Genemuiden Springen klassiek:

B-A/B      1e prijs  Iris Hansman met Ramona (49,5 punten)
B-D         6e prijs  Annika Bloemert met Cupido
L-A/B      1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D          5e prijs  Herwin Slager met Rivaldo
L-E          1e prijs  Angela Compagner met Rumba
M-C         2e prijs  Laura Slager met Rasputin
M-D/E     3e prijs  Herwin Slager met Everglade
M-D/E     9e prijs  Bianca Brakke met Anne B
Z-D         2e prijs  Herwin Slager met Shakira
Z-D         3e prijs  Herwin Slager met Kensington

Springen Progressief

B-D         3e prijs  Kirsten Redder met Orchid's Fiona
L-A/B      1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D          8e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V
L-E          1e prijs  Chantal van der Horst met Max
L-E          2e prijs  Angela Compagner met Rumba
M-C         3e prijs  Laura Slager met Rasputin
M-D/E     6e prijs  Herwin Slager met Everglade
Z-D         2e prijs  Herwin Slager met Kensington

Quad Springen

B/L 1e prijs  Miranda Harke en Roel Harke
B/L 2e prijs  Angela Compagner en Bert Coster

Finale:

B-ABC    5e prijs  Raymond Redder met Marroe
B-D         5e prijs  Annika Bloemert met Cupido
L-A/B      1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D/E      4e prijs  Angela Compagner met Rumba

BUUS'N SNIEDER BOKAAL:

L winnaar              Kirsten Redder met Black Magic won een fiets!


06-03-2010 Koekange Springen:

L-C          1e prijs  Martijn Horstede met Fleur
L-D/E      4e prijs  Chantal van der Horst met Max


25-02-2010 Dronten Springen klassiek:

B-A         1e prijs  Roos Hansman met Hakir
aB-A         3e prijs  Iris Hansman met Ramona

Finale:
B             3e prijs  Roos Hansman met Hakira


20-02-2010 Beilen (Drenthse kampioenschappen) Springen:

B-A/B      2e prijs  Raymond Redder met Marroe
B-C         2e prijs  Edwin Russcher met Emma
B-C         3e prijs  René van der Kolk met Mercedes
L-A/B      2e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D/E      2e prijs  Herwin Slager met Rivaldo
L-D/E      5e prijs  Kirsten Redder met Orchid's Fiona
L-D/E      6e prijs  Jolanda Timmerman met Skydancer
L-D/E      7e prijs  Angela Compagner met Rumba
M-C         1e prijs  Laura Slager met Rasputin
M-C         2e prijs  Josette Troost met Kane
M-D/E     2e prijs  Bianca Brakke met Anne B
Z-D         3e prijs  Herwin Slager met Shakira

KAMPIOENEN:
B A/B                      Raymond Redder (Marroe) reservekampioen
B C                         Edwin Russcher (Emma) reservekampioen
L A/B                      Kirsten Redder (Black Magic) res.kampioene
L D/E                      Herwin Slager (Rivaldo) reservekampioen
M C                         Laura Slager (Rasputin) kampioene
M C                         Josette Troost (Kane) reservekampioene
M D/E                     Bianca Brakke (Anne B) reservekampioene

Afgevaardigd naar Ned. kampioenschappen:
L A/B                      Kirsten Redder met Black Magic
L D/E                      Herwin Slager met Rivaldo
M C                         Laura Slager met Rasputin
M D/E                     Bianca Brakke met Anne B


16-02-2010 Emmen Springen:

L-D/E      3e prijs  Miranda Harke met Cinque Cento


13-02-2010 Balkbrug Springen klassiek:

B-A/B      2e prijs  Joanne Vos met Ilka (49,5 punten)
L-D/E      3e prijs  Angela Compagner met Rumba
L-D/E      5e prijs  Chantal van der Horst met Max

Springen progressief:

B-A/B      2e prijs  Joanne Vos met Ilka
L-D          1e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V
L-D/E      7e prijs  Chantal van der Horst met Max
MZ-DE   3e prijs  Bianca Compagner met Esprit


09-02-2010 Zuidlaren Springen klassiek:

L-D          5e prijs  Bianca Brakke met Colorado X
M/C         2e prijs  Laura Slager met Rasputin


 

03/06-02-2010 Balkbrug Springen klassiek:

B-B/A      5e prijs  Raymond Redder met Marroe
B-D/E     7e prijs  Kirsten Redder met Orchid's Fiona
B-D/E     7e prijs  Cathy Russcher met White Snow (49 punten)
L-A/B      2e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D/E      3e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo
L-D/E      3e prijs  Herwin Slager met Everglade
L-D/E      4e prijs  Angela Compagner met Rumba
L-D/E      8e prijs  Edward Klein met Country's Boy
M-D/E     5e prijs  Bianca Brakke met Anne B
Z-D/E      1e prijs  Herwin Slager met Shakira
L-B          1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-DE       3e prijs  Miranda Harke met Shutterfly

Springen progressief:

B-B/A      6e prijs  Raymond Redder met Marroe
L-A/B      3e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-C          2e prijs  Laura Slager met Valentino's Corné
L-D/E      1e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo
L-D/E      2e prijs  Miranda Harke met Shutterfly
L-D/E      2e prijs  Herwin Slager met Everglade
L-D/E      4e prijs  Chantal van der Horst met Max
L-D/E      4e prijs  Herwin Slager met You can do it
L-D/E      5e prijs  Edward Klein met Country's Boy
M-D/E     4e prijs  Bianca Brakke met Anne B
Z-D/E      4e prijs  Herwin Slager met Kensington
Z-D/E      5e prijs  Herwin Slager met Shakira

L-B          1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D          7e prijs  Alies Kruidhof met Chester

Teamspringen:

3e prijs  Josette Troost met Bentley en Natasja Boldewijn met Ramigo


30-01-2010 Wezep Springen klassiek:

B-B         2e prijs  Joanne Vos met Larosa (48 punten)
B-C         1e prijs  René van der Kolk met Mercedes
B-D         2e prijs  Kirsten Redder met Orchid's Fiona (50 punten)
B-D         7e prijs  Angela Veldman met Sjabir
L-B          1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-DE       3e prijs  Miranda Harke met Shutterfly

Springen progressief:

B-A         1e prijs  Roos Hansman met Hakira (50 punten)
B-A         2e prijs  Joanne Vos met Ilka (47 punten)
B-C         1e prijs  René van der Kolk met Mercedes
B-D         7e prijs  Angela Veldman met Sjabir
L-B          1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D          7e prijs  Alies Kruidhof met Chester


27-01-2010 Emmen Springen klassiek:

L-DE       6e prijs  Miranda Harke met Shutterfly


20/22-01-2010 Hardenberg (Paard 2010) Springen klassiek:

B-C         4e prijs  René van der Kolk met Mercedes (49,5 punten)
B-D         2e prijs  Cathy Russcher met White Snow
B-E         2e prijs  Chantal van der Horst met Max
L-C          2e prijs  Laura Slager met Valentino's Corné
L-D          1e prijs  Josette Troost met Bentley
L-D          4e prijs  Herwin Slager met Rivaldo

Springen progressief:

L-C          4e prijs  Martijn Horstede met Fleur


16-01-2010 Beilen Springen klassiek:

M-C         2e prijs  Laura Slager met Valentino's Corné
M-DE      6e prijs  Natasja Boldewijn met Ramigo
Z-D         1e prijs  Herwin Slager met Kensington
Z-D         2e prijs  Herwin Slager met Shakira

Springen progressief:

M-C         2e prijs  Laura Slager met Valentino's Corné
Z-D         2e prijs  Herwin Slager met Kensington

Verenigingsspringen:

Team 1   2e prijs  Edward Klein met Country’s Boy, Martijn Horstede met Fleur
en Cathy Russcher met White Snow


16-01-2010 Staphorst Dressuur (selectiewedstrijd):

B-D         3e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V (201 punten)
L-DE       4e prijs  Samira Wafelaar met Warcian (191 punten)


09-01-2010 Beilen Springen klassiek:

B-A         1e prijs  Raymond Redder met Marroe
B-C         1e prijs   René van der Kolk (50 punten)
B-C         3e prijs  Edwin Russcher met Emma
B-D         6e prijs  Cathy Russcher met White Snow
L-AB       1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-C          5e prijs  Martijn Horstede met Fleur
L-D          1e prijs  Bianca Compagner met Esprit
L-D          6e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V

Springen progressief:

B-A         1e prijs  Raymond Redder met Marroe
B-C         3e prijs  René van der Kolk
B-D         1e prijs  Cathy Russcher met White Snow
B-D         2e prijs  Kirsten Redder met Orchid's Fiona
B-D         10e prijs Angela Veldman met Sjabir
B-E         1e prijs  Chantal van der Horst met Max
L-AB       1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
L-D          1e prijs  Herwin Slager met Rivaldo
L-D          8e prijs  Lisa van der Veen met Djumbo V
L-E          1e prijs  Angela Compagner met Rumba


02-01-2010 Marienheem Springen progressief:

B-D         4e prijs  Cathy Russcher met White Snow


30-12-2009 Veendam Springen klassiek:

L-A/B      1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
Z/ZZ-D   3e prijs  Andrea Redder met Merle's Venividivici

Springen progressief:

L-A/B      1e prijs  Kirsten Redder met Black Magic
M-D         1e prijs  Bianca Compagner met Esprit


29-12-2009 Emmeloord Springen klassiek:

B-C         2e prijs  René van der Kolk met Mercedes (54 punten)
B-D         6e prijs  Cathy Russcher met White Snow (48 punten)
B-E         3e prijs  Chantal van der Horst met Max
L-D/E      1e prijs  Miranda Harke met Cinque Cento

Beste combinatie:

L              1e prijs  Miranda Harke met Cinque Cento