Uitslagen

 

- De Uitslagen

De uitslagen worden naar de Staphorster en de Meppeler Courant gestuurd door Hanneke Smit. De uitslagen moeten uiterlijk zondagmorgen 10 uur bij Hanneke binnen zijn! Graag bij de mail vermelden: plaats van de wedstrijd, naam ruiter of amazone, naam pony, behaalde prijs en de klasse en categorie waarin de prijs is behaald. Bij dressuur ook de behaalde punten vermelden. De uitslagen zullen zsm op deze website worden

geplaatst. Stuur de mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

10 oktober, Balkbrug, springen:

 

BB-D 1. Yemilla Coster/Evenboer's Sophie

B-D 5. Yemilla Coster/Evenboer's Sophie

L-AB 2. Sander Hulst/Sandro

L-DE 1. Amanda Vos/Camily Arlanda

L-DE 6. Sanne de Haan/Sundance

L-DE 9. Emiel Hulst/Dacapo van de Vennehof

L-DE 10. Amber Krul/Gida

MZ-C 1. Amanda Vos/Camily Arlanda

M-DE 4. Simon Redder/Haley la Verdi

M-DE 5. Aylana Smit/De Leijen's Kim

M-DE 6. Emiel Hulst/Maghera Joy

Z-ZZ DE 2.Emiel Hulst/Maghera Joy

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

3 oktober, IJsselmuiden, springen:

BB-C 4. Benthe van der Haar/Matador

L-AB 1. Sander Hulst/Sandro

L-DE Amanda Vos/Camily-Arlanda

MZ-C 1. Emiel Hulst/Orchid's Asja

MZ-C 3. Sylvia Holterman/Orchid's Florence

Z-ZZ/DE 3. Saskia Brinkman/Garcia

Z-ZZ/DE 5. Simon Redder/Haley la Verdi

2e parcours:

B-AB 3. Luna Krul/Black-Jack

L-AB 1. Marcel Schoemaker/Yellowa

L-DE 4. Amanda Vos/Camily-Arlanda

L-DE 6. Cheryl Veijer/Golden Emir

Z-C 1. Amanda Vos/Diamond

Z-ZZ/DE 3.Saskia Brinkman/Garcia

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

26 september, Vollenhove, springen:

B-D 2. Yemilla Coster/Evenboer's Sophie

Tweede parcours:

B-C 1. Feyona Coster/Roxy

B-D 3. Yemilla Coster/Evenboer's Sophie

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

19 september, Nieuwleusen, springen:

L-D 6. Danielle Holterman/Noa

L-D 7. Amber Krul/Quinty

MZ-C 3. Emiel Hulst/Orchid's Asja

M-DE 1. Emiel Hulst/Maghera Joy

M-DE 6. Simon Redder/Haley la Verdi

Z-ZZ/DE 1. Saskia Brinkman/Garcia

Z-ZZ/DE 2. Simon Redder/Haley la Verdi

Z-ZZ/DE 3. Emiel Hulst/Maghera Joy

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

12 september, Ruinen, springen:

B-AB 4. Luna Krul/Black Jack

L-ABC 1. Sander Hulst/Sandro

L-DE 4. Amber Krul/Gida

L-DE 6. Sanne de Haan/Sundance

MZ-C 1. Silvia Holterman/Orchid's Florence

MZ-C 2. Amanda Vos/Diamond

M-DE 2. Emiel Hulst/Maghera Joy

Z-DE 2. Aylana Smit/De Leijen's Kim

Z-DE 3. Jo-Ann Troost/Soerabaja

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

29 augustus, Staphorst, springen:

B-DE 1. Amanda Vos/Camily-Arlanda

L-AB 1. Sander Hulst/Sandro

L-AB 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

L-DE 2. Leah Bijkerk/Jackpot P

L-DE 4. Dominique Krale/Lady Kickin

L-DE 5. Sanne de Haan/Sundace

MZ-C 1. Sylvia Holterman/Orchid's Florence

M-DE 1. Dominique Krale/Lady Kickin

M-DE 2. Leah Bijkerk/Jackpot P

M-DE 3. Jo-Ann Troost/Soerabaja

Z-DE 1. Simon  Redder/Haley la Verdi

Z-DE 2. Saskia Brinkman/Garcia

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

25 augustus, Dalerveen, springen:

M-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin'

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

22 augustus, Wezep, springen:

L/DE 1. Sanne de Haan/Sundance

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

15 juli, Zuidwolde, Springen:

L-ABC 1. Marcel Schoemaker/Yellowa

L-DE 7. Leah Bijkerk/Jackpot

MZ-C 1. Sanne de Haan/Stardust

M-DE 3. Saskia Brinkman/Garcia

Z/ZZ-DE 4. Saskia Brinkman/Garcia

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

23 juli, Tolbert, springen:

L-BC 1. Marcel Schoemaker/Spartacus

L-B 2. Mirjan Holterman/Kitty

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

18 juli 2020, Zwolle, springen:

MZ/C 1. Sanne de Haan/Stardust

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Balkbrug, springen:

B/DE 2. Cherine Vos/Bellissimo

L/C 1. Yemilla Coster/Roxy

L-DE 4. Cheryl Veijer/Golden Emir

M/C 1. Amanda Vos/Diamond

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Veeningen, springen:

BB-C 2. Ramon Krale/Lisa

B-DE 3. Amanda Vos/Geneve

L-DE 1. Leah Bijkerk/Jackpot-P

L-DE 2. Dominique Krale/Lady Kickin

M-DE 1. Leah Bijkerk/Jackpot-P

2e parcours:

B-DE 2. Amanda Vos/Geneve

B-DE 3. Cherine Vos/Bellissimo

L-DE 1. Dominique Krale/Lady Kickin

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Paard Balkbrug, springen:

L-C 1. Marcel Schoemaker/Spartacus

L-DE 5. Amber Krul/Quinty

L-DE 6. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

MZ-C 1. Sanne de Haan/Stardust

MZ-C 2. Simon Redder/Jay's Lisa

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wierden, springen,

BB-AB 1. Luna Krul/Black Jack

B-AB 2. Luna Krul/Black Jack

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Beilen, Drentse kampioenschappen Indoor 2020

Drentse Kampioenen:

L-C 1. Yemilla Coster/Roxy

M-C 1. Emiel Hulst/Orchid's Asja

Z-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

 

Reserve Kampioenen:

L-AB 2. Fabian de Vries/Floor

L-C 2. Sylvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

M-C 2. Amanda Vos/Diamond

M-DE 2. Saskia Brinkman/Garcia

 

B-DE 3. Sanne van der Kolk/Figini

B-DE 4. Emiel Hulst/Da Capo van de Vennehof

L-D 3. Dominique Krale/Lady Kickin'

Z-C 2. Sanne de Haan/Stardust

M-DE 4. Leonie Vos/Camily-Arlanda

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Balkbrug, Indoor Klein Oever, springen:

B-AB 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

L-C 2. Yemilla Coster/Roxy

M-DE 3. Simon Redder/Haley la Verdi

Progressief:

B-AB 3. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-C 1. Marcel Schoemaker/Spartacus

B-DE 1. Amanda Vos/Geneve

L-D 3. Amber Krul/Quinty

MZ-C 3. Sanne de Haan/Stardust

M-DE 2. Saskia Brinkman/Garcia

Finale:

B-ABC 2. Marcel Schoemaker/Spartacus

B-ABC 3. Marcel Schoemaker/Yellowa

L-ABC 2. Sander Hulst/Sandro

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zuidwolde, springen Klassiek:

L-D 1. Emiel Hulst/Maghera Joy

Progressief:

L-D 1. Emiel Hulst/Maghera Joy

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nunspeet, springen, klassiek:

BB-ABC 2. Marcel Schoemaker/Blacky

B-ABC 1. Marcel Schoemaker/Spartacus

B-D 2. Emiel Hulst/Da Capo van de Vennehof

L-B 1. Sander Hulst/Sandro

Tweede Parcours:

BB-ABC 1. Marcel Schoemaker/Blacky

B-ABC 1. Marcel Schoemaker/Spartacus

B-D 1. Emiel Hulst/Da Capo van de Vennehof

L-B 1. Sander Hulst/Sandro

L-D 1. Amber Krul/Gida

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Beilen, springen klassiek:

Z-C 2. Simon Redder/Jay's Lisa

MZ-C 3. Amanda Vos/Diamond

M-DE 2. Saskia Brinkman/Garcia

M-DE 5. Simon Redder/Haley la Verdi

2e parcours:

MZ-C 1. Sanne de Haan/Stardust

MZ-C 2. Amanda Vos/Diamond

M-DE 3. Saskia Brinkman/Garcia

Team springen:

1. Marcel Schoemaker/ Silvia Holterman/ Danielle Holterman

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Wezep, springen:

B-D 2. Emiel Hulst/Da Capo van de Vennehof

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Staphorst, springen klassiek:

B-C 1. Marcel Schoemaker/Spartacus

B-D 8. Cherine Vos/Bellissimo

L-AB 2. Fabian de Vries/Floor

L-C 1. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-C 4. Amanda Vos/ Diamond

L-DE 2. Amber Krul/Gida

L-DE 4. Dominique Krale/Lady Kickin

L-DE 5. Emiel Hulst/Maghera Joy

L-DE 7. Leonie Vos/Camily-Arlanda

L-DE 8. Sanne de Haan/Sundance

L-DE 9. Leah Bijkerk/Jackpot P

MZ-C 1. Sanne de Haan/Stardust

MZ-C 2. Simon Redder/Jay's Lisa

M-DE 2. Leonie Vos/Woody Woodpecker

 

Tweede Parcours:

B-B 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-C 3. Marcel Schoemaker/Spartacus

B-DE 4. Cherine Vos/Bellissimo

B-DE 6. Emiel Hulst/Da Capo van de Vennehof

L-C 2. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-C 3. Yemilla Coster/Roxy

L-DE 1. Emiel Hulst/Maghera Joy

L-DE 7. Dominique Krale/Lady Kickin

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Beilen, springen: klassiek:

B-AB 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-C 2. Marcel Schoemaker/Spartacus

B-D 2. Emiel Hulst/Da Capo

L-A 1. Fabian de Vries/Floor

L-C 1. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-DE 1. Dominique Krale/Lady Kickin

L-DE 4. Leonie Vos/Camily Arlanda

L-DE 5. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

Progressief:

B-C 1. Marcel Schoemaker/Spartacus

B-D 2. Emiel Hulst/Da Capo

L-DE 1. Dominique Krale/Lady Kickin

L-DE 2. Emiel Hulst/Maghera Joy

L-DE 5. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Marienheem, springen: Klassiek:

M-CDE 2. Amanda Vos/Diamand

M-CDE 8. Aylana Smit/De Leijen's Kim

Progressief:

M-CDE 7. Leonie Vos/Woody Woodpecker

Finale:

MZ-CDE 2. Amanda Vos/Diamond

MZ-CDE 3. Saskia Brinkman/Garcia

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Genemuiden, springen: klassiek:

M/Z-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

M-D 1. Simon Redder/Haley la Verdi

Progressief:

M/Z -C 2. Simon Redder/Jay's Lisa

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wierden, springen:

L-C 1. Sylvia Holterman/Orchid's Florence

L-C 5. Yemilla Coster/Roxy

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

L-D 7. Emiel Hulst/Maghera Joy

Progressief:

B-D 5. Emiel Hulst/Da Capo

 

Teamspringen: 2.

Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

Saskia Brinkman/Garcia

Danielle Holterman/Orchid's Aurora

Aylana Smit/ De Leijen's Kim

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Elim, springen:

klassiek:

B-A 4. Luna Krul/Black-Jack

B-C 2. Marcel Schoemaker/Spartacus

L-D 1. Amber Krul/Gida

L-D 2. Amber Krul/Quinty

Progressief:

B-A 3. Luna Krul/Black-Jack

B-B 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

L-D 1. Amber Krul/Gida

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Steenwijkerwold, springen:

progressief:

L-D 1.Leah Bijkerk/Jackpot-P

M-E 2. Marleen Bloemert/Felocia

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dalerveense Ruiterdagen, springen:

B-D 3. Emiel Hulst/De Capo van de Vennehof

L-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin

M-D 2. Simon Redder/Haley la Verdi

Z-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Saasveld, Twente Cup Finale, springen:

B-C 4. Marcel Schoemaker/Yellowa ___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Staphorst, 29-30-11-2019, springen,

Klassiek:

BB-C 1. Ramon Krale/Lisa

B-B 1. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-C 1. Marcel Schoemaker/Spartacus

B-D 4. Emiel Hulst/Da Capo

L-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin

L-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

L-D 3. Amanda Vos/Geneve

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

M-C 2. Amanda Vos/Diamond

M-D 2. Leonie Vos/Camily-Arlanda

M-E 3. Saskia Brinkman/Garcia

Z-D 1. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

Z-D 2. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

 

2e parcours:

BB-C 1. Ramon Krale/Lisa

B-B 1. Marcel Schoemaker/Yellowa

L-C 2. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 1. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

M-C 2. Sanne de Haan/Stardust

M-D 2. Leonie Vos/Camily-Arlanda

Z-D 1. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

Z-D 2. Iris Troost/Creggsfort Flash Back

 

Speel uw spel:

1. Saskia Brinkman/Garcia

2. Sanne de Haan/Stardust

 

Prijs beste combinatie:

B-B 1. Marcel Schoemaker/Yellowa

L-D 1. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

M-D 1. Leonie Vos/Camily-Arlanda

Z-D 1. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Noord-Sleen, 27-11-2019, dressuur:

1e proef:

B-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin', 181,5

2e proef:

B-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin', 191,5

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sonnega, springen,

Klassiek:

B-E 3. Sanne van der Kolk/Figini

B-D 4. Cheryl Veijer/ Golden Emir

L-D 5. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

M-D 1. Aylana Smit/De Leijen's Kim

2e Parcour:

L-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

M-D 1. Aylana Smit/De Leijen's Kim

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lonneker, Twente Cup, springen,

B-B 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-C 3. Marcel Schoemaker/Spartacus

L-C 3. Yemilla Coster/Roxy

Halve finale:

L-D 4. Leonie Vos/Woody Woodpecker

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Veeningen, springen,

klassiek:

B-D 4. Amanda Vos/Geneve

M-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

L-D 1. Simon Redder/Haley la Verdi

2e parcours:

M-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

L-D 2. Simon Redder/Haley la Verdi

L-D 4. Leah Bijkerk/Jackpot P

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Urk, dressuur,

B-D 2. Dominique Krale/Lady Kickin

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kampen, 16-11-2019, springen:

Klassiek:

B-D 3. Amanda Vos/Geneve

Z-D 2. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

2e parcour:

B-D 1. Amanda Vos/Geneve

Z-D 1. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

Marienheem, springen:

progressief:

B-D 2. Cheryl Veijer/Golden Emir ___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Rijssen, Twentecup, springen:

L-C 2. Sylvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 4. Amber Krul/Quinty

L-D 6. Amber Krul/Gida

M-C 4. Amanda Vos/Diamond

M-D 7. Leonie Vos/Camily Arlanda

M-E 2. Saskia Brinkman/Garcia

2e parcours:

B-A 5. Luna Krul/Black-Jack

B-B 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-D 4. Danielle Holterman/Noa

L-C 1. Silvia Holterman/Orchid's Florence

M-C 1. Amanda Vos/Diamond

M-D 6. Aylana Smit/De Leijen's Kim

M-E 7. Saskia Brinkman/Garcia

Z-D 3. Jo-Ann Troost/Soerabaja

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Genemuiden, 9-11-2019, springen:

BB-C 1. Ramon Krale/Lisa

L-D 2. Dominique Krale/Lady Kickin

L-D 5. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

Progressief:

BB-C 2. Ramon Krale/Lisa

B-D 4. Cheryl Veijer/Golden Emir

L-D 2. Dominique Krale/Lady Kickin

L-D 3. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

L-D 5. Simon Redder/Haley la Verdi

M-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Luttenberg, 2-11-2019, springen:

B-C 2. Marcel Schoemaker/Spartacus

L-D 5. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

Progressief:

B-B 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

Jacht:

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

M-D 1. Aylana Smit/De Leijen's Kim

Finale:

B-B 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

Tripiade:

B-B 5. Marcel Schoemaker/Yellowa

Wezep, 2-11-2019, springen,

Klassiek:

L-C 2. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 3. Simon Redder/Haley La Verdi

M-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

Progressief:

B-D 3. Danielle Holterman/Noa

L-C 2. Sylvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 1. Simon Redder/Haley la Verdi

M-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

Finale:

L-C 2. Silvia Holterman/Orchid's Florence

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ambt-Delden, 19-10-2019, Twentecup springen,

B-B 5. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-C 2. Marcel Schoemaker/Spartacus

B-D 6. Sanne de Haan/Sundance

L-C 1. Sylvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 1. Leonie Vos/Woody Woodpecker

L-D 6. Amber Krul/Quinty

M-D 5. Leonie Vos/Camily Arlanda

Progressief:

B-D 6. Sanne de Haan/Sundance

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Balkbrug, 12-10-2019, springen

B-B 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-C 2. Marcel Schoemaker/Spartacus

L-B 2. Mirjam Holterman/Kitty

L-C 1. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 1. Amber Krul/Gida

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

 

Voorthuizen, Progressief,

Z-D 2. Jo-Ann Troost/Soerabaja

 

Broekelo cross:

B-D 1. Saskia Brinkman/Garcia - Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira - Aylana Smit/De Leijen's Shannen

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

IJsselmuiden, 5-10-2019, springen

Klassiek:

B-D 2. Sanne de Haan/Sundance

L-C 3. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin

L-D 2. Leonie Vos/Woody Woodpecker

M-C 1. Amanda Vos/Diamond

Z-D 1. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

Progressief:

B-C 2. Merle Kooiker/Amigo

L-C 2. Silvia Holterman/Orchid's Florence

M-D 2. Leonie Vos/CamilyArlanda

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ermelo, New Forest dag, 28-9-2019

L-C 3. Yemilla Coster/Roxy

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Een, Ronocross, SGW

SGW-B 4. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Vollenhove, 28-9-2019, springen,

L-D 1. Leonie Vos/Woody Woodpecker

M-C 2. Amanda Vos/Diamond

Progressief:

L-D 1. Leonie Vos/Woody Woodpecker

M-D 1. Leonie Vos/Camily Arlanda __________________________________________________________________________________________________________________________________________

Gorssel, 21-9-2019, SGW,

B 2. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dalerveen, 17-9-201, springen,

B-B 1. Marcel Schoemaker/Blacky

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wierden, 14-9-2019, springen,

Klassiek:

B-B 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-B 4. Luna Krul/Black-Jack

L-C 2. Sylvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin

M-D 1. Aylana Smit/De Leijen's Kim

Z-D 2. Jo-Ann Troost/Soerabaja

 

Progressief:

B-B 1. Marcel Schoemaker/Yellowa

L-C 1. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-C 2. Yemilla Coster/Roxy

L-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin

L-D 2. Amber Krul/Gida

Z-D 1. Jo-Ann Troost/Soerabaja

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ruinen, 7-9-2019, springen,

BB-D 3. Marie-Louise Hulst/Da Capo

BB-D 4. Amanda Vos/Bacardi V

L-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin

L-D 5. Leonie Vos/Camily Arlanda

L-D 6. Leonie Vos/Woody Woodpecker

M-C 2. Sanne de Haan/Stardust

Z-C 1. Sanne de Haan/Stardust

M-D 1. Saskia Brinkman/Garcia

M-D 2. Leonie Vos/Camily-Arlanda

Z-D 1. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

Z-D 2. Jo-Ann Troost/Soerabaja

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Slagharen, 31-08-2019, klassiek,

BB-C 1. Ramon Krale/Lisa

B-B 3. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-C 3. Marcel Schoemaker/Spartacus

L-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin

L-D 2. Amber Krul/Gida

Tweede parcours:

BB-C 1. Ramon Krale/Lisa

B-C 1. Marcel Schoemaker/Spartacus

L-C 1. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 1. Dominique Krale/Lady Kickin

L-D 2. Amber Krul/Gida

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zwolle, 28-08-2019

BB-C 1. Marcell Schoemaker/Spartacus

B-C 1. Marcel Schoemaker/Spartacus

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Drentse Kampioenschappen, Exloo, 10-08-2019

Springen:

B-B 3. Mirjam Holterman/Kitty

B-D 6. Sanne de Haan/Sundance

L-C 3. Amanda Vos/Diamond

L-C 5. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 1. Leonie Vos/Camily-Arlanda

L-D 4. Dominique Krale/Lady Kickin'

L-D 5. Simon Redder/Haley La Verdi

L-D 8. Amber Krul/Quinty

M-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Kim

M-D 5. Saskia Brinkman/Garcia

Z-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

Z-D 2. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dalerveen, 30-07-2019, springen

B-B 2. Marcel Schoemaker/Yellowa

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zwolle, 13-07-2019, Horka cup

springen:

B-D 7. Sanne de Haan/Sundance

L-C 3. Amanda Vos/Diamond

L-D 3. Leonie Vos/Camilly Arlanda

L-D 7. Dominique Krale/Lady Kickin

M-C 2. Sanne de Haan/Stardust

M-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Kim

Z-D 2. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

 

Horka cup Finale:

L-ÇDE 1. Dominique Krale/Lady Kickin

M-CDE 1. Saskia BrinkmanGarcia

M-CDE 5. Aylana Smit/Moonlight Shadow

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Staphorst 06-07-2019:

springen klassiek:

BB-BC 1. Feyona Coster/Cindy

B-B 1. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-D 2. Amanda Vos/Cantos

B-D 3. Leah Bijkerk/Jackpot-P

B-D 5. Amber Krul/Gida

L-C 1. Sylvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 1. Leonie Vos/Woody Woodpecker

L-D 3. Leonie Vos/Camily Arlanda

M-C 1. Amber Krul/Spartacus

M-E 1. Saskia Brinkman/Garcia

M-E 3. Marleen Bloemert/Felocia

Z-D 1. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

Z-D 2. Iris Troost/Creggsfort Flash Back

 

2e Parcours:

BB/BC 1. Feyona Coster/Cindy

B-D 4. Amanda Vos/Cantos

B-D 5. Amber Krul/Gida

L-D 1. Leonie Vos/Woody Woodpecker

L-D 2. Cherine Vos/Bacardi

L-D 3. Leonie Vos/Camily Arlanda

L-D 4. Dominique Krale/Lady Kickin

M-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Kim

Z-D 1. Jordy Koopmans/De Boer Horsetruck Quicksilver

Z-D 2. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

30-06-2019 Veeningen:

springen 1e parcours:

B-B 2. Mirjam Holterman/Kitty

B-D 1. Amanda Vos/Cantos

L-C 2. Amanda Vod/Diamond

L-D 1. Leonie Vos/Camilla Arlande

M-C 3. Simon Redder/Jay's Lisa

2e parcours:

B-B 1. Mirjam Holterman/Kitty

L-D 3. Simon Redder/Haley la Verdi

M-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

 

Almelose Ruiterdagen:

1e parcours:

B-A 2. Marcel Schoemaker/Black-Jack

B-D 8. Amber Krul/Gida

M-D 1. Jo-Ann Troost/Soerabaja

 

2e parcours:

B-D 5. Emiel Hulst/Silver

M-D 2. Jo-Ann Troost/Soerabaja

 

3e parcours:

M-D 2. Jo-Ann Troost/Soerabaja

 

Finale:

M-D 1. Jo-Ann Troost/Soerabaja

 

Derby:

Z-D 4. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

22-06-2019 Rijssen,

springen klassiek:

BB-A 1. Luna Krul/Black-Jack

B-A 2. Marcel Schoemaker/Black-Jack

B-D 1. Amber Krul/Gida

B-D 4. Sanne de Haan/Sundance

M-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

16-06-2019 CSI Geesteren,

springe klassiek:

B-A 3. Marcel Schoemaker/Black Jack

M-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Kim

Z-D 1. Jo-Ann Troost/ Soerabaja

Z-D 6. Jo-Ann Troost/ Berktzicht Saffira

 

Progressief:

B-A 1. Marcel Schoemaker/Black Jack

M-D 6. Aylana Smit/De Leijen's Kim

Z-D 2. Jo-Ann Troost/Soerabaja

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

08-06-2019 De Wijk

Springen klassiek:

 

L-C 1. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-E 1. Saskia Brinkman/Garcia

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

M-C 2. Simon Redder/Jay's Lisa

M-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Kim

Z-D 1. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

Z-D 3. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

 

Progressief:

B-C 1. Sander Hulst/Bandit

B-D 2. Leah Bijkerk/Jackpot-P

B-D 4. Amanda Vos/Cantos

L-C 1. Silvia Holterman/Orchid's Florence

L-D 5. Leonie Vos/Camilla Arlanda

L-E 1. Saskia Brinkman/Garcia

M-C 2. Sanne de Haan/Stardust

M-D 1. Aylana Smit/De Leijen's Kim

M-D 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

Z-D 1. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

 

Dressuur:

L1 2. Cherine Vos/Bacardi V

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

01-06-2019 Roden

Springen Klassiek:

B-D 2. Amanda Vos/Cantos

L-C 1. Amanda Vos/Diamond

Progressief:

L-D 5. Leonie Vos/Camilla Arlanda

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

30-05-2019 Wanneperveen

Springen Klassiek:

BB-B 2. Marcel Shcoemaker/Yellowa

B-B  2. Marcel Schoemaker/Yellowa

B-D 2. Amber Krul/Gida

B-D 4. Leah Bijkerk/Jackpot-P

L-E 1. Saskia Brinkman/Garcia

M-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Kim

M-E 4. Marleen Bloemert/Felocia

Z-D 1. Jo-ann Troost/Berktzicht Saffira

Progressief:

B-D 5. Amber Krul/Gida

L-D 1. Aylana Smit/De Leijen's Shannen

L-E 2. Saskia Brinkman/Garcia

M-E 2. Marleen Bloemert/Felocia

Z-D 1. Jo-ann Troost/Soerabaja

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

18-05-2019 Nunspeet

springen klassiek:

M-D 4. Aylana Smit/De Leijen's Kim

M-D 6. Aylana Smit/Moonlight Shadow

Progressief:

M-D 1. Jo-Ann Troost/Soerabaja

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

11-05-2019 Nieuwleusen

Springen Klassiek:

B-B 2. Mirjam Holterman/Kitty

B-D 2. Amanda Vos/Cantos

B-D 4. Sanne de Haan/Sundance

L-C 1. Amanda Vos/Diamond

L-D 2. Leonie Vos/Woody Woodpecker

L-D 3. Dominique Krale/Lady Kickin

M-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

Z-D 1. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

Progressief:

B-D 1. Amanda Vos/Cantos

L-D 2. Amber Krul/Gida

L-C 1. Amanda Vos/ Diamond

L-E 1. Saskia Brinkman/Garcia

L-D 2. Leonie Vos/Woody Woodpecker

L-D 3. Dominique Krale/Lady Kickin

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

M-D 2. Saskia Brinkman/Geneve

Z-D 1. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

Dressuur:

B-A 1. Luna Krul/Black Jack

L-1 3. Cherine Vos/Bacardi

 

Veeningen springen:

L-D 1. Aylana Smit/De Leijen's Kim

L-D 3. Jo-Ann Troost/Soerabaja

M-D 1. Jo-Ann Troost/Soerabaja

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

04-05-2019 Elim

Springen:

B-D 3. Sanne de Haan/Sundance

 

Ruinerwold dressuur:

L1 2. Cherine Vos/Bacardi V

L1 3. Cherine Vos/Bacardi V

 

Geesteren springen:

B-B 1. Marcel Schoemaker/Black-Jack

L-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Kim

M-C 2. Amber Krul/Spartacus

M-D 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

Z-C 1. Amber Krul/Spartacus

Progressief:

L-D 1. Aylana Smit-De Leijen's Kim

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

27-04-2019 Wierden

Springen Klassiek:

B-B 1. Marcel Schoemaker/Black-Jack

B-D 4. Amanda Vos/Cantos

L-D 8. Simon Redder/Haley La Verdi

M-C 1. Simon Redder/Jay's Lisa

M-C 2. Amber Krul/Spartacus

 

Z-D 1. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

 

Progressief:

B-B 3. Mirjam Holterman/Kitty

B-D 1. Amber Krul/Gida

L-C 1. Amanda Vos/Diamond

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

 

Bixie:

A dressuur 1. Luna Krul/Black-Jack

A springen 2. Luna Krul/Black-Jack

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

20-04-2019 Nieuwleusen

Springen:

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

 

20-04-2019 Hierden

Springen:

B-B 1. Marcel Schoemaker/Black-Jack

M-C 1. Amber Krul/Spartacus

Z-D 1. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

 

Finale:

B-C 5. Sylvia Holterman/Orchid's Florence

M-C 1. Amber Krul/Spartacus

Z-D 3. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

13-04-2019 Geesteren

Springen:

Hartog Luzerne Trophy

Z-D 4. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira

Klassiek:

Z-D 5. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

06-04-2019 Nieuwleusen

Springen:

B-B 2. Marcel Schoemaker/Black-Jack

B-C 2. Amanda Vos/Diamond

B-D 1. Amanda Vos/Cantos

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

Z-C 2. Amber Krul/Spartacus

M-D 1. Iris Troost/Cregfort Flash Back

M-D 2. Saskia Brinkman/Geneve

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

30-03-2019 Hardenberg

Springen:

L-D 4. Leonie Vos/Woody Wood Pecker

Z-D 2. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

23-03-2019 NK Ermelo

Springen:

Brons:

M/C 3. Amber Krul/Spartacus

Goud:

M/D 1. Aisha Smit/De Leijen's Kim

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

16-03-2019 Balkbrug

Springen:

B-D 2. Aylana Smit/De Leijen's Ziezo

B-D 6. Dominique Krale/Lady Kickin

B-D 8. Amanda Vos/Cantos

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

M-D 3. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-D 4. Aisha Smit/De Leijen's Kim

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

8/9-03-2019 Genemuiden

springen klassiek:

B-D 8. Emiel Hulst/Silver

L-B  1. Emiel Hulst/Sandro

L-E  1. Saskia Brinkman/Garcia

M-C 1. Sanne de Haan/Stardust

M-D 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

Z-D 2. Danielle Holterman/Orchid's Aurora

Progressief:

B-C  2. Silvia Holterman/Orchid's Florence

B-D  4. Aylana Smit/De Leijen's Ziezo

B-D  6. Amanda Vos/Cantos

L-C  1. Amanda Vos/Diamond

L-E  3. Saskia Brinkman/Garcia

M-C 2. Sanne de Haan/Stardust

 

Finale

L-AB 1. Emiel Hulst/Sandro

Z-D  3. Aisha Smit/De Leijen's Kim

Derbie

2. Saskia en Ellis Brinkman

3. Cherine Vos/Jeanine Fuite

 

Vollenhove bixie

springen

2. Luna Krul/Blackjack

dressuur

3. Luna Krul/Blackjack

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

02-03-2019 Paard Balkbrug

Springen klassiek

B-AB 2. Marcel Schoemaker/Black-Jack

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Garcia

M/C  2.Simon Redder/Jay's Lisa

M/C  2. Amber Krul/Spartacus

Z/C  1. Simon Redder/Jay's  Lisa

Progressief

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Garcia

M/C 1. Amber Krul/Spratacus

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

02-03-2019 Veeningen

springen klassiek

B/D 1. Amanda Vos/Cantos

springen progressief

B/D 1. Amanda Vos/Cantos

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

23-02-2019 Wierden

Springen klassiek

L-D 2. Jo-Ann Troost/Soerabaja

M-D 2. Jo-Ann Troost/Soerabaja


16-02-2019 Drentse kampioenschappen Beilen

Springen

L-C: 1. Emiel Hulst/Orchid’s Asja

L-D/E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

M-C: 2. Amber Krul/Spartacus

Z-C: 1. Simon Redder/Jay’s Lisa

M-D/E: 1. Aylana Smit/Moonlight Shadow

M-D/E: 2. Aisha Smit/De Leijen’s Kim

M-D/E: 4. Marleen Bloemert/Felocia

Z-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Berktzicht Saffira


23, 24, 25 en 26-01-2019 Klein Oever Balkbrug

Springen klassiek

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 3. Amanda Vos/Diamond

L-C: 5. Emiel Hulst/Orchid’s Asja

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Garcia

L-D/E: 3. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 7. Cherine Vos/Bacardi V

M-D/E: 2. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

Z-D/E: 2. Iris Troost/Greggfort Flash Back

Z-D/E: 3. Iris Troost/Maghera Joy

Springen progressief

B-D/E: 2. Aylana Smit/De leijen’s Shannen

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 2. Aylana Smit/Moonlight Shadow

L-D/E: 3. Saskia Brinkman/Garcia

M-C: 2. Sanne de Haan/Stardust

M-D/E: 1. Danielle Holterman/Orchid’s Aurora

Finale

B-A/B/C: 3. Sylvia Holterman/Orchid’s Florence

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro


19-01-2019 Beilen

Springen klassiek

M-D/E: 1. Magrit de Witte Herbie

Z-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira

Z-D/E: 3. Saskia Brinkman/Geneve

Springen progressief

M-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Soerabaja

M-D/E: 3. Magrit de Witte Herbie

Z-D/E: 1. Saskia Brinkman/Geneve

Verenigingsspringen

  1. Magrit de Witte/Herbie, Amber Krul/Spartacus, Yemilla Coster/Roxy

12-01-2019 Staphorst

Springen klassiek

B-A/B: 2. Sander Hulst/Mandy

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Garcia

L-D/E: 3. Sanne van der Kolk/Xeroche

M-C: 1. Sanne de Haan/Stardust

M-D/E: 2. Marleen Bloemert/Felocia

Z-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira

Z-D/E: 2. Iris Troost/Creggfort’s Flash Back

Springen klassiek/2 fasen

B-A/B: 1. Sander Hulst/Mandy

B-C: 2. Sylvia Holterman/Orchid’s Florence

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 2. Amanda Vos/Diamond

L-C: 4. Emiel Hulst/Orchid’s Asja

L-D/E: 1. Saskia Brinkman/Garcia

L-D/E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

 


08-01-2019 Dalerveen

Springen klassiek

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Emiel Hulst/Sensation

Springen progressief

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 1. Emiel Hulst/Sensation


05-01-2019 Beilen

Springen klassiek

B-C: 1. Amanda Vos/Chimano V

B-D/E: 12. Dominique Krale/Lady Kickin

L-A/B: 2. Emiel Hulst/Sandro

L-D/E: 2. Sanne van der Kolk/Xeroche

Springen progressief

B-A/B: 1. Marcel Schoenmaker/Black-Jack

B-D/E: 4. Dominique Krale/Lady Kickin

L-C: 2. Amanda Vos/Diamond

L-D/E: 2. Saskia Brinkman/Garcia

L-D/E: 3. Sanne van der Kolk/Xeroche

 


05-01-2019 Genemuiden

Springen klassiek

B-D/E: 3. Dominique Krale/Lady Kickin

M-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Soerabaja

Z-D/E: 1. Jo-Ann Troost/Berkzicht Saffira

 


03-01-2019 Mariënheem

Springen klassiek

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

L-C: 3. Emiel Hulst/Orchid’s Asja

L-D/E: 1. Sanne van der Kolk/Xeroche

M-D/E: 2. Jo-Ann Troost/Soerabaja

Springen progressief

L-A/B: 1. Emiel Hulst/Sandro

Finale

B/L-A/B/C: 1. Emiel Hulst/Sandro