Lessen

 

 

 

 

  DONDERDAGAVOND LESSEN:

 

  AFMELDEN VOOR DE LES KAN VIA DE APP - 0628468540 OF VIA DE MAIL - Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

  GRAAG VOOR 15.00 UUR. WIE KANTINEDIENST HEEFT KAN HET VINDEN ONDER HET KOPJE WERKZAAMHEDEN.

  WANNEER JE VERHINDERD BENT ZORG DAN ZELF VOOR VERVANGING!

 

  Groep 1 Klaas 17.30 - 18.30 uur                               Groep2W/J 18.00 - 19.00 uur.

 

  1 Alyda Kruidhof/Janice knoll                                                   1 Mirjam Holterman

  2 Danine Kooiker                                                                    2 Merle Kooiker

  3 Klarissa Visscher                                                                  3 Marcel Schoemaker

  4 Marleen Knoll                                                                      4 Fabian de Vries

  5 Michelle Roo                                                                       5 Sander Hulst

  6 Reynate Klein                                                                      6 Yemilla Coster

  7 Rosanne van der Waerdt

 

  Groep 3 Marriette 18.30 - 19.30                                  Groep 4 W/J 19.00 - 20.00 uur.

 

  1 Alyda Kruidhog/Janice Knoll                                                  1 Amanda Vos

  2 Stijn Hokse/Marie Louise Hulst                                              2 Amber Krul

  3 Danielle Holterman/Jo ann Troost                                         3 Dominique Krale

  4 Deveney Kooiker                                                                 4 Emiel Hulst

  5 Leonie Coster                                                                     5 Leonie Vos

                                                                                             6 Sanne de Haan

                                                                                             7 Simon Redder

 

  Groep 5 W/J 19.30 - 20.30 uur.                                 Groep 6 W/J 20.00 - 21.00 uur

 

  1 Stijn Hokse/Marie Louise Hulst                                             1 Aisha Smit

  2 Danielle Holterman/Jo ann Troost                                         2 Carmen de Witte

  3 Aylana Smit                                                                        3 Corinda Teeling

  4 Cherine Vos                                                                        4 Marleen Bloemert

  5 Jordi Koopmans                                                                  5 Margrit de Witte

  6 Laetitia Teeling                                                                   6 René van der Kolk

  7 Lisanne van Elp                                                                  7 Sanne van der Kolk

  8 Saskia Brinkman                                                                 8 Thamara Kloosterman

 

  Groep 7 W/J 20.30 - 21.30 uur.

 

  1 Annemiek Harink

  2 Ellis Brinkman

  3 Eline Slager

  4 Iris Troost

  5 Joanne Vos

  6 Raymond Redder

  7 Roos Hansman

 

  ALYDA, STIJN EN DANIËLLE BEGINNEN DEZE WEEK MET DRESSUUR { WEEK 36}

  JANICE, JO ANN EN MARIE-LOUISE HEBBEN VOLGENDE WEEK DRESSUUR { WEEK 37}

  ZO WISSELEN JULLIE, DE ENE WEEK DRESSUUR VAN MARIËTTE EN DE ANDERE WEEK LES VAN KLAAS, WIM OF JESSICA.